poznanieprawdy
112.2K

Ostatnia bitwa Szatana, o Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej

Ojciec Paul Kramer, ekspert w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, autor książki „Ostatnia bitwa Szatana”-powiedział w 2016 r. (Tłumaczenie google) z : …
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
31.5K
CUDOWNY MEDALIK
" Jestem zaniepokojony orędziami Najświętszej Maryi Panny przekazanym s. Łucji w Fatimie. To objawienie się Dziewicy Maryi w czasach niebezpieczeństw zagrażających Kościołowi jest ostrzeżeniem z Nieba przed samobójczymi zmianami (dokonanymi przez wroga który wszedł do środka- masoneria) które oznaczają i dotyczą zmian wiary, liturgii, w jej teologii i jej duszy ...” Słyszę wokół mnie innowatorów…More
" Jestem zaniepokojony orędziami Najświętszej Maryi Panny przekazanym s. Łucji w Fatimie. To objawienie się Dziewicy Maryi w czasach niebezpieczeństw zagrażających Kościołowi jest ostrzeżeniem z Nieba przed samobójczymi zmianami (dokonanymi przez wroga który wszedł do środka- masoneria) które oznaczają i dotyczą zmian wiary, liturgii, w jej teologii i jej duszy ...” Słyszę wokół mnie innowatorów, którzy chcą zniszczyć dawny Kościół powszechny, odrzucić jego „ozdoby”-sacrum i ciągle czuć wyrzuty sumienia za swoją przeszłość historyczną. Nadejdzie dzień, w którym cywilizowany świat zaprze się swojego Boga, Kościół będzie wątpił, jak Św. Piotr wątpił. Będzie kuszony, aby uwierzyć, że człowiek stał się Bogiem. W naszych kościołach chrześcijanie będą na próżno szukać czerwonej lampy, w której Bóg ich oczekuje. Jak Maria Magdalena, wołając przed pustym grobem, zapytają siebie: "Gdzie oni Go zabrali? "
"Niebezpieczeństwa zagrażają Kościołowi"; to jest zdanie bardzo podobne do komentarza kardynała Ratzingera do tej tajemnicy: "niebezpieczeństwa dla wiary i dla życia chrześcijan".
Listek
czemu Jan Pawel II tego nie oglosil?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Listek
Nie wszystko musimy wiedzieć
Tymoteusz
Heretycki(ego - przypis. mój) anty-papież(a- przypis. mój)) fałszywego odstępczego kościoła przewidywał także św. Franciszek z Asyżu, bł. Anna Katarzyna Emmerich i siostra Jeanne Le Royer. Czy ktoś może odgadnąć jego imię? » 27 maja 2016 r.”

Zważywszy na okoliczności, to nic trudnego, Franciszek mu na imię.