Clicks1.3K
CÓRKA MARYI
11

BÓG OJCIEC: Jestem gotowy. Czekam. Gdy tylko przedstawią swoje nikczemne prawa, uderzę, a świat będzie świadkiem Moich kar

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 24 października 2013 roku, godz. 19.45

Moja najdroższa córko, przychodzę, aby powiedzieć światu, że wrogowie, którzy wędrują po ziemi przebrani za takich, którzy twierdzą, że przynoszą masom Słowo Mojego Syna, łączą się teraz w jedną całość. Działając razem, połączą oni wszystkie swoje siły i zbezczeszczą ziemię swoim niegodziwym oszustwem.

Jestem gotowy. Czekam. Gdy tylko przedstawią swoje nikczemne prawa, uderzę, a świat będzie świadkiem Moich kar. Moje ostrzeżenia zostały zignorowane i nie zostały usłyszane przez tych, którzy są zbyt dumni, by przyjąć Rękę Miłosierdzia, okazywaną wam przez Moje Orędzia. Przywódcy tych, którzy będą was prześladowali w imię praw człowieka, będą cierpieli z Mojej Ręki. Wierzą, że ich moc jest wszechpotężna i że są niezwyciężeni, ale wkrótce będą wiedzieli, że są oni niczym bez Mocy ich Stwórcy.

Ja Jestem Twórcą życia i ci, którzy zdecydują się użyć swojej mocy, aby odebrać życie Moim dzieciom, zarówno w ciele, jak i duszy, stracą wszystko. Kiedy walczycie, Moje dzieci, i zdradzacie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, niemal nie ma dla was nadziei. Nie obdarzę was tak łatwo Moim Miłosierdziem, bo doprowadzacie Mnie do wielkiego Gniewu. Choć pragnę waszej wierności, to ostrzegam was przed niebezpieczeństwami igrania ze złym duchem. Dam wam wszelką możliwą szansę, abyście zrzucili kajdany, którymi jesteście zespoleni z nieświętą trójcą. Musicie pozbyć się łańcuchów szatana.

Wasz czas jest krótki.

Proszę was, abyście zajrzeli do Mojego Pisma Świętego, Ewangelii i szukali znaków, jakie otrzymaliście o przepowiedzianym wielkim odstępstwie, bo ogarnia ono już świat i rozprzestrzenia się jak śmiertelny wirus w każdej możliwej części waszego społeczeństwa. Zostaliście zarażeni i teraz przychodzę Ja, wasz Ojciec, aby oczyścić was z tego okropnego nieszczęścia. Musicie błagać Mnie o pomoc, zanim będzie dla was za późno.

Musicie teraz odmawiać tę Modlitwę Krucjaty. Proście Mnie o pomoc.

Modlitwa Krucjaty 124
Usłysz moje błaganie o wolność

O Boże, mój miłosierny Ojcze, Stwórco wszystkiego, co jest, usłysz moje błaganie o wolność.

Uwolnij mnie z więzów niewoli i chroń mnie przed nikczemnymi prześladowaniami.

Pomóż mi rozpoznać Prawdę i przyjdź mi z pomocą, nawet jeśli jestem zdezorientowany i mogę wątpić w Twoje Słowo.

Przebacz mi, jeśli Cię obrażam, i zabierz mnie do Schronienia Twojego Nowego Raju na ziemi. Amen.


Mój Czas, aby ogłosić Powtórne Przyjście Mojego Syna, jest bliski. Czas biegnie szybko, a panowanie Moich wrogów, choć może być krótkotrwałe, będzie się wydawać wiecznością z powodu okrucieństw, jakie zadadzą Moim dzieciom. Oni nie wykażą jakiejkolwiek lojalności wobec tych nierozumnych ludzi, którzy przysięgną wierność bestii. Tak jak zły duch nienawidzi Mnie, tak też nie znosi żadnego z Moich dzieci, zarówno dobrych jak i złych. Jest to wezwanie do ratowania tych z was, którzy nie będą kwestionować herezji, jakie mają zostać ogłoszone. Gdy wasze dusze nachodzą jakiekolwiek wątpliwości, kiedy nie daje wam spokoju jakaś nowa postać doktryny, którą w swoich sercach odczuwacie jako niewłaściwą, wtedy musicie nieustannie kwestionować taką rzecz.

Nie dałem pozwolenia na jakiekolwiek nowe prawo lub sakrament, który ma zostać wprowadzony w Moje Najświętsze Imię.

Wasz umiłowany Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…a-kwestionowac-herezji-jakie-maja-zostac-ogloszone
wordpress.com/…ll-not-question-the-heresies-about-to-be-declared/

________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

BÓG OJCIEC: Ziemia będzie oczyszczona, tak jak Moje dzieci zostaną ocz…

Matka Zbawienia: Mój Syn planuje wielką odnowę na ziemi w tym czasie, …

________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Czas biegnie szybko, a panowanie Moich wrogów, choć może być krótkotrwałe, będzie się wydawać wiecznością z powodu okrucieństw, jakie zadadzą Moim dzieciom. Oni nie wykażą jakiejkolwiek lojalności wobec tych nierozumnych ludzi, którzy przysięgną wierność bestii. Tak jak zły duch nienawidzi Mnie, tak też nie znosi żadnego z Moich dzieci, zarówno dobrych jak i złych. Jest to wezwanie do ratowania …More
"Czas biegnie szybko, a panowanie Moich wrogów, choć może być krótkotrwałe, będzie się wydawać wiecznością z powodu okrucieństw, jakie zadadzą Moim dzieciom. Oni nie wykażą jakiejkolwiek lojalności wobec tych nierozumnych ludzi, którzy przysięgną wierność bestii. Tak jak zły duch nienawidzi Mnie, tak też nie znosi żadnego z Moich dzieci, zarówno dobrych jak i złych. Jest to wezwanie do ratowania tych z was, którzy nie będą kwestionować herezji, jakie mają zostać ogłoszone...."