Clicks1.1K
CÓRKA MARYI shares from CÓRKA MARYI
11

JEZUS: Stolica Apostolska od 1967 roku znajduje się pod zaciekłym atakiem tej masońskiej grupy

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 29 kwietnia 2012 roku, godz. 15.33

Moja szczerze umiłowana córko, otrzymałaś Dar, który wielu odrzuciłoby z lęku. Z powodu przyznanych ci Łask, danej siły i ognia Ducha Świętego, jesteś w pełni uzbrojona, aby głosić proroctwa obiecane światu tak dawno temu.

Proroctwo dane Danielowi, kiedy powiedziano mu, aby zapieczętował Księgę Prawdy do końca czasów, kiedy jej treść zostanie ujawniona, ma się teraz wypełnić. Objawienia przekazane także Janowi Ewangeliście zostały mu dane tylko w części, ale niektóre tajemnice zostały mu ukazane w Zwoju Siedmiu Pieczęci. Nie dano mu prawa ujawnienia zawartości. Zamiast tego polecono mu zapisać Zwój i spożyć go, aby Pieczęcie nie zostały złamane ani aby jego zawartość nie została ujawniona aż do tej epoki. Poprzez połknięcie Zwoju ludzkości została dana wskazówka.

Prawda, gorzka, gdy się ją spożywa, powoduje lęk. Może też obrazić tych, którzy twierdzą, że znają cały Boski plan względem ludzkości. Pomimo to Prawda, potężna Miłość, którą Bóg ma dla każdego człowieka na tej ziemi, jest słodka dla tych, którzy uznają prawdę. Tą prawdą jest to, że tylko Ja, Jezus Chrystus, mogę ujawnić tajemnice przekazane Janowi Ewangeliście. Słodka Prawda zostanie przyjęta z miłością przez tych, którzy podążają za Bożym Nauczaniem. Może powodować lęk, ale Moc Boga przezwycięży wszelkie zło i wszystkie prześladowania, ponieważ On może wszystko.

Pierwszą tajemnicą jest fakt, że grupy masońskie założone w średniowieczu spiskują przeciwko Bogu i wszystkim Jego dziełom.
Oni są wierni złemu duchowi. On, szatan, jest ich bogiem, a oni są dumni, że mogą mu składać hołd podczas czarnych mszy.

Ponadto Stolica Apostolska od 1967 roku znajduje się pod zaciekłym atakiem tej grupy. Oni powoli przeniknęli do Mojego Kościoła, nie tylko w Watykanie, ale również do jego dalszych szeregów w każdym kraju.


Świadome skażenie Mojego Kościoła przez nich skutkuje diabelskimi okrucieństwami zadawanymi niewinnym ofiarom. Ich miłość do pieniędzy i władzy jest niczym w porównaniu z obrzydliwym oddaniem, które okazują królowi kłamstw, samemu szatanowi. W tych grupach jest on czczony otwarcie, a także w tajemnicy.

Kapłani i inni święci słudzy, włączając w to biskupów i kardynałów, w pewnych kręgach wspierają tę grupę. Diabelskie czyny, w których uczestniczą, są zbyt poważne, aby je wam ujawnić, ale wiedzcie, że w kościołach ustanawianych do ofiarowania Najświętszej Eucharystii we Mszy Świętej składają złemu duchowi ofiary z ludzi.

Ta grupa, tak starannie ukrywająca swoje prawdziwe działania przed szczerymi i świętymi kapłanami, świętymi biskupami, świętymi kardynałami i innymi wyświęconymi sługami, popełnia niegodziwe czyny.


Oni nienawidzą Boga z zaciekłością, która by was zaszokowała. Moce dane im przez szatana sprawiają, że ich nikczemność, chciwość, żądza i dewiacje seksualne są przyjmowane przez ich naśladowców we wszystkich krajach.

Pozdrawiają się tajnymi znakami mającymi na celu ukazanie ich wierności wobec siebie nawzajem.

Jedna rzecz jest pewna. Ich nikczemne czyny dobiegną końca i, jeśli nie zwrócą się do Mnie podczas Ostrzeżenia, zostanie im niewiele czasu przed tym, jak zostaną wrzuceni do jeziora ognia, gdzie będą cierpieć straszliwe dręczenie na wieczność.

Stwarzają i rozniecają odstępstwo, które istnieje na całym świecie. Osiągnęli to dzięki przeniknięciu do Mojego Kościoła.

Wasz umiłowany Jezus
Baranek Boży

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/first-secret-in…
CÓRKA MARYI