Clicks339
woj_tek shares from Edward7
2

AIDS celowo dodane do szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.

Schemat jest taki ; AIDS w szczepionce przeciw WZW B. , polio w szczepionce przeciw polio , Covid-19; w szczepione przeciw grypie, a covid-21 w szczepionce covid-19 ... itd....

Fałszywa epidemia AIDS w latach 80. wyzwoliła światowy strach, strach nie tylko przed fizycznym kontaktem z nieznanymi nam ludźmi, ale także z najbliższymi. Prawdziwym celem tej „epidemii” było zmuszenie nas do życia w strachu. (oprócz zarabiania pieniędzy).
Oficjalny dokument z archiwum Biblioteki Senatu Stanów Zjednoczonych:

Dokument zaświadcza, że wirus AIDS został sztucznie stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych.
Program wykonalności został zakończony w latach 1974-75, a wirus w latach 1974-1979. Szczepionkę przeciw ospie, a prawdziwe z AIDS wstrzyknięto ponad 100 milionom Afrykanów w 1977 roku.
Ponad 2000 białych homoseksualistów (operacja koń trojański) zostało zaszczepionych „zmodyfikowaną” szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w 1978 r. W Centrum Kontroli Chorób Zakaźnych i centrum pobierania krwi w Nowym Jorku.


Rozwój wirusa miał najwyraźniej dwa cele: (1) broń polityczna / etniczna do użycia przeciwko osobom kolorowym oraz (2) programowa redukcja populacji (jak stwierdzono w powyższym dokumencie).
29 lipca 1969 roku, kilka dni po tym, jak Departament Obrony zażądał od Kongresu 10 milionów dolarów na zbadanie „syntetycznego biologicznego patogenu, substancji, która nie istnieje w naturze i przeciwko której , nie jest możliwe, aby rozwinąć naturalną odporność ”, przewodniczący Republikańskiej Grupy Zadaniowej ds. Zasobów Ziemi i Ludności, "Czcigodny" George HW Bush, podkreślił pilną potrzebę przyjęcia środków kontroli populacji w celu „narastający kryzys trzeciego świata”.

Programowanie epidemii AIDS.
W 1972 r. Pod auspicjami Światowej Organizacji Zdrowia wprowadzono program masowych szczepień ludności afrykańskiej
przeciwko ospie prawdziwej . Szczepionkę zakażoną wirusem AIDS podano milionom ubogich i szybko rosnących Czarnych Afrykanów , problem, który niepokoi GHW Busha wraz z innymi członkami elity, Rockefellerami, Klubem Rzymskim i członkami Bilderberg od czasu 1969.

Wirus AIDS został celowo dodany do szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.
Badania nad szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B są teraz zamknięte i pod nadzorem Departamentu Sprawiedliwości w Waszyngtonie i nikt nie ma do nich dostępu.
HIV powstał w laboratorium, i rozpowszechniał się przez szczepienia (jak wszystkie choroby autoimmunologiczne, np. autoimmunologiczne zapalenie wątroby jest po szczepionce na żółtaczkę ...)
Andre 'E. Williams; Nie jestem zszokowany informacjami udostępnionymi w powyższym artykule „Wirus AIDS został stworzony sztucznie. Udokumentowane potwierdzenie ”. Zawsze było zbyt wiele anomalii w sposobie zarażenia się chorobą, a wielu naukowców w późnych latach 80. i 90. twierdziło, że AIDS jest chorobą wymyśloną. Pamiętam film dokumentalny z udziałem Johna Stockwella, byłego pracownika CIA, który przyznał, że CIA jest odpowiedzialna za rozprzestrzenianie chorób na całym świecie. Eksperymenty przeprowadzone na gejach w późnych latach 70. są dobrze znane, a fakt, że 100 milionów Afrykanów zostało zarażonych podczas szczepień, nie kryje . Nie kryje faktu, że celem tej choroby są różne populacje w Stanach Zjednoczonych: czarni Amerykanie, Latynosi itp.Niepokoi mnie to, że ludziom w naszym społeczeństwie brakuje moralnej odwagi, by zmierzyć się z rządem i tymi, którzy utrwalają diaboliczne machinacje i walczą z prawdą. Znani Amerykanie są moralnymi tchórzami. Odmawiają pociągnięcia tych potworów przed oblicze sprawiedliwości.

żródło - counterpsyops.com/…ement-confirmation-documentee/ zdj - pixy.org
woj_tek shares this
339
olek19801 shares this
339
AIDS DODANE DO SZCZEPIONKI