01:18
U.S.C.A.E.
31395K
Klaus Schwab věnoval na schůzce Putinovi svoji knihu... Ruský prezident Vladimir Putin se setkal 27. srpna 2022 ve Svatém Petrohradě s prezidentem Světového ekonomického fóra Klausem Schwabem. Klaus …More
Klaus Schwab věnoval na schůzce Putinovi svoji knihu...

Ruský prezident Vladimir Putin se setkal 27. srpna 2022 ve Svatém Petrohradě s prezidentem Světového ekonomického fóra Klausem Schwabem.

Klaus Schwab věnoval na schůzce Putinovi svoji knihu...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post
dyk
Boh použije Rusko na potrestanie sveta.
Tak čakajme.
Deponativ.info
Bůh nefrčí na propagandě :)
Deponativ.info
Už zase skákají v Rusku z oken, oslavme Putina. Nejste věřící. Obraťte se.
dyk
Putin prečítal a zareagoval vo februári. Nastolí poriadok podľa ruských predstáv
U.S.C.A.E.
aby to nadväzovalo na upadajúce korona svinstvo lebo a navyše aj on s tým začal mať problémy a že to nadväzuje stačí si logicky spájať udalosti
Marieta Ria
Keď sme pri tých súvislostiach a spájaní udalostí - útok na Donbas a Luhansko bol naplánovaný zo strany UA a USA na 25. februára - Putin ich o jeden deň predbehol.
Dusan Luciano
Prosím vás, overujte si informácie!!!!!!!! Potom je tu chaos .. tu je odkaz, pozrite si dobre dátum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
youtu.be/AgKwoJCi6Xg
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Putin patrí medzi nimi falošný prorok a falošní politik atď. :)
Presne veľká časť ľudí ide za ním to si vystihol presne. :)
Pavol IV shares this
2958
Ján Jánošík
Z Putina ňe ale zo švába
Jana V
Putin se setkal 27. srpna 2022 ??
Ten datum nesedí .
štefan161
Tlupa podvodníkov
Ktovie, kto ten Putin vlastne je
false putin - Google Suche
One more comment from štefan161
štefan161 shares this
430
361.6K
Globalisti slúžiaci satanovi vrátane putina.
Metod
Nepoznáte Gosudara....
Jana V
Vladimir Putin jako jediný prezident na světě mluvil k věci a o tom nejdůležitějším, co je nezbytné k záchraně tzv. křesťanské civilizace a kultury. Je to tradiční rodina muže a ženy, která tvoří základ společenských struktur státu, které potom tvoří společně národ a stát s vlastním jazykem, kulturou, zvyky, obyčeji, politikou, obranou a ekonomikou. Základem státu, který je skutečným …More
Vladimir Putin jako jediný prezident na světě mluvil k věci a o tom nejdůležitějším, co je nezbytné k záchraně tzv. křesťanské civilizace a kultury. Je to tradiční rodina muže a ženy, která tvoří základ společenských struktur státu, které potom tvoří společně národ a stát s vlastním jazykem, kulturou, zvyky, obyčeji, politikou, obranou a ekonomikou. Základem státu, který je skutečným státem se suverenitou, a nikoliv jen napodobeninou se servilními kašpary v rolích zaplacených marionet ze zahraničních a nadnárodních fondů, je pochopitelně rodina. A zdůrazňujme, že tradiční rodina, ne paskvil vytvořená z binárních a neutrálních entit, kterým se nesmí říct zájmenem on nebo ona. V jednotlivých zemích Evropy dochází k vytváření procesů občanských mezigeneračních válek, kdy jednotlivé části společnosti jsou štvány proti sobě nástroji globalizace. Část společnosti je infikována na 1. až 5. prioritě, postupně degeneruje a začne utlačovat druhou, degenerací nepostiženou část populace na jejich právech.

V České republice lze tento proces pozorovat na příkladech v Praze, kde část zdegenerované společnosti je zastupována pro-sudetskými a neonacistickými organizacemi, které propagují revizionismus výsledků po II. sv. válce a zaštiťují se společenskými pseudo-hodnotami, jako je např. boj proti korupci některých politiků, zatímco korupce jiných politiků jim nevadí, neboť tyto spolky s nimi přímo spolupracují. Společenské štěpení a degeneraci řídí média veřejné služby, zejména pak Česká televize, a to ve spolupráci s mediální a kulturní frontou, nezřídka sponzorovanou právě ze zahraničí.

Součástí procesu je subliminální propagace homosexualismu a dosazování homosexuálních celebrit do mediálních rolí v televizích, na pozicích moderátorů, herců, aktivistů, influencerů a youtuberů, což má za úkol institucionalizovat homosexualismus jako novou společenskou normu nezbytnou k rozvoji post-urbanistické společnosti. Tento deviantní proces je silně podporován z nadnárodních procesů řízení a mládež je těmito procesy infikována od útlého dětství, čímž je ukotvován nový vzorec v chování mladých lidí.

Národy Evropy čelí ve vyhlazovací válce brutální genocidy tradiční rodiny, pouze elity se tomuto brání a posílají děti na školy v zahraničí

Pouze skutečný kádr v procesech řízení chápe a rozumí, že právě v této chvíli se nacházíme v brutální válce, jejímž procesem není nic menšího než naprostá a úplná genocida a deviace všech tzv. západních národů, přičemž tohoto procesu budou ušetřeny jen vybrané elity, které posílají své děti na soukromé a izolované školy, které jsou naprosto chráněny od těchto globálních degenerativních procesů. Ve většině případů se jedná o školy, o kterých jste nikdy neslyšeli, které ani nemají své webové stránky, nejsou ani zakresleny na mapách ve Švýcarsku, v Lichtenštejnsku, v Lucembursku a v dalších lokalitách.

Novoroční projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina k uvítání roku 2020!

[AE News] Novoroční projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina k uvítání roku 2020! [CZ Titulky]
Jana V
Unipolární svět a huba plná demokracie. Kde USA berou právo vládnout všemu a všem? Kde berou právo diktovat Rusku, jak má žít a proč se Rusko nesmí bránit – co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi? Zásadní projev Putina o rozdělení světa na “Před Valdajem a po něm”. Gorbačov Putina obhajuje.
Ze světa
Lis 9, 2014
Jedna ze zásadních Putinových vět zní: “Už nemůže existovat světový …More
Unipolární svět a huba plná demokracie. Kde USA berou právo vládnout všemu a všem? Kde berou právo diktovat Rusku, jak má žít a proč se Rusko nesmí bránit – co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi? Zásadní projev Putina o rozdělení světa na “Před Valdajem a po něm”. Gorbačov Putina obhajuje.

Ze světa
Lis 9, 2014

Jedna ze zásadních Putinových vět zní: “Už nemůže existovat světový řád, který se pokoušejí vnutit všem USA. Prostě nezvládají úlohu, kterou převzali. Nemohou světu zajistit bezpečnost. Naopak, jejich jednání způsobuje stále větší chaos”. Ale to hlavní, co jasně naznačil ruský prezident, je absurdita monopolárního světa. Zejména na pozadí neschopnosti Washingtonu rozumně využívat vlivu, který dostal po ukončení „studené války“. Když se Putina ptali, jestli byl jeho projev obžalovací vůči Američanům, nebo spíše smiřovací, odpověděl: „Nebyl ani smiřovací, ani obžalovací. Byl to návrh společné práce“. [zdroj]

Demokracie respektuje názor druhé strany – nebo je to jinak?

Chtěla jsem jako úvodní foto vložit fotku Putina z Valdajnu, ale nakonec jsem dala přednost americké vlajce na půl žerdi. Bohužel, nenašla jsem stejnou i pokud jde o vlajku EU. K vůdcům oběma těchto spolků mám totiž stejný dotaz: Kde zůstala demokracie? Kde po 25-ti letech skončilo to předtím 40 let potlačované právo národů na svobodu rozhodování si o osudech vlastních zemí a národní identitu? Jakým způsobem si lze takové právo uchovat, když “demokratické” USA, potažmo jejich zájmům sloužící “demokratický” spolek EU, uznává jen jeden názor, jen jednu pravdu a každý, kdo by to chtěl jinak, je zlikvidován jako “odpůrce demokracie”? Neříká se takové “demokracii” náhodou diktát?

Nás, Evropany, možná nemusí zajímat nějaký Hugo Chaves, Kaddáfi či Husajn a jiní (relativně nezajímat), ale rozhodně by pro nás mělo být varováním, kdo vlastní téměř celé Kosovo [2] (ač jinde byl scénář sametovější) a že ve všech evropských zemích šlo o totéž a nyní je na ředě Ukrajina. Dále proč žádná evropská země nesmí zbankrotovat (viz Řecko), co se děje kolem Maďarska a Orbána a v neposlední řadě i takové maličkosti, jako je mlácení vlastních lidí, když demonstrují proti homo adopcím a mají na sobě trička s klasickou rodinou [3] . Ač jsem na našeho Klause hodně naštvaná, měl by nás zajímat okamžik, kdy jsem na něj byla velmi pyšná za to, že byl z půdy EU vypískán právě za slova o likvidaci demokracie v evropských zemích, cituji část projevu, po kterém většina opustila sál, zatímco část statečných tleskala ve stoje: “Dnešní systém rozhodování v EU je něčím jiným, než historií prověřenou demokracií. V obvyklém systému je část podporující vládu a část opoziční, to ale v evropském parlamentu není. Zde je prosazována alternativa jen jedna a kdo uvažuje o alternativě jiné, je považován za odpůrce evropské integrace”

“Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi”, říká v jedné části svého projevu ve Valdaji Putin. Myslím, že v té větě přesně popsal americké představy o demokracii. Já bych to přeložila: Americký národ je nejlepší, výjimečný, skvělý, happy, super, proto se celý svět bude chovat podle pravidel americké vlády! Jestli má někdo jiné představy, tak mu “demokraticky” vysvětlíme, že je to rozpínavý a hloupý medvěd a že před takovým je třeba “demokracii” chránit, protože je to škůdce všeho a všech. A tak se za čtvrt století nějak polehounku přihodilo, že celé Rusko (a Čína s ním) je ze všech stran obklíčeno základnami NATO [4], hmm…, co by asi řekly USA, kdyby byly stejným způsobem v zajetí Varšavské smlouvy? No, nemusí říkat nic, Varšavská smlouva je s pomocí všech “demokratických” obhájců jediné světové pravdy dávno ta tam. Evropští vůdcové té “pravdě” dávno slouží, už jí slouží i část bývalého SSSR (ne že bych toužila po obnově tohoto spolku!) až už přišla na řadu Ukrajina a totéž se chystá na Rusko: Ukrajina je příprava na to, co chceme udělat s Ruskem [5]

Od pádu berlínské zdi jedna země za druhou podléhají “pravdě made in USA” (banky, tanky, kolaboranti a korupce – prostředky jsou různé). A tu se objevil někdo, kdo chce obhájit právo (demokratické právo) na vlastní pravdu. Na vlastní názor o hodnotách, morálce a způsobu existence svého národa. Někdo, kdo konečně silou má na to, aby se nové totalitě postavil, ale postavil se především proto, že ta totalita vodu káže a víno pije a ve svém diktátu nehodlá respektovat nic a nikoho. Jinak řečeno: USA mají plnou hubu demokracie, ale zcela diktátorsky celému světu vnucují vlastní představy o tom, jak mají země fungovat tak, aby elity bohatly. Zcela správně Putin tuto politiku nazval unipolárním světem. A zcela správně se jako vůdce obrovské země, nezadlužené a s velikým nerostným bohatstvím, jako vůdce země s bohatou historií a s velikým vlastenectvím a jako vůdce země, která má potenciál být rovněž světovou mocností (ač nic neukazuje na to, že by to bylo v ruském zájmu a řečem o ruské rozpínavosti se opravdu musím smát), zcela správně se tomu Putin postavil.

Na závěr: Na stáří v každém člověku asi jednak zvítězí svědomí. Náš Havel byl očividně nešťastný z toho, čemu sloužil a stařičký Gorbačov se ve svých 83-letech snaží napravit svoji roli slouhy americkým zájmům (resp. zájmům systému, který se USA rozhodly světu vnutit). A informovat o tom byla nucena i česká televize – “Gorbačov: Svět je na kraji nové studené války, může za to Západ” [6]

A na úplný závěr: Nemyslím si, že v Rusku je všechno v pořádku a že Putin a všichni s ním, kteří to s Ruském myslí dobře, před sebou nemají veliký kus práce. Ale i za tu nejmenší zemi na světě, která má přírodní zdroje či leží na nějak strategickém území, a nemá vojenskou sílu ani jiné prostředky, jak se jediné celosvětové “pravdě” a tím celosvětové moci bránit, za všechny ty země si dělám naděje, že americká vlajka opět skončí stejně na půl žerdi, jako ta napoleonská a hitlerovská.

aeronet.news/…branit-co-je-dovoleno-jovovi-neni-dovoleno-volovi/
One more comment from Jana V
Jana V
Ukrajina: Není stát, patří Rusku. Podle OSN
Generální tajemník Organizace spojených národů prohlásil, že Ukrajina od roku 1991 nepožádala o registraci hranic, takže stát Ukrajina neexistuje….
07.04.2014 – Generální tajemník OSN Pan Ki-mun vydal ohromující prohlášení, jehož distribuce v ukrajinských médiích a na internetu je zakázána. O konfliktu mezi oběma zeměmi se hovořilo na zasedání …More
Ukrajina: Není stát, patří Rusku. Podle OSN
Generální tajemník Organizace spojených národů prohlásil, že Ukrajina od roku 1991 nepožádala o registraci hranic, takže stát Ukrajina neexistuje….

07.04.2014 – Generální tajemník OSN Pan Ki-mun vydal ohromující prohlášení, jehož distribuce v ukrajinských médiích a na internetu je zakázána. O konfliktu mezi oběma zeměmi se hovořilo na zasedání Rady bezpečnosti OSN. Z toho byl vyvozen následující závěr:
Ukrajina nezaregistrovala své hranice od 25.12.1991. OSN nezaregistrovala ukrajinské hranice jako suverénní stát.
Lze tedy předpokládat, že Rusko se ve vztahu k Ukrajině nedopouští žádného porušování práv.
Podle Smlouvy o SNS je území Ukrajiny správním obvodem SSSR. Proto nelze nikoho obviňovat ze separatismu a násilné změny hranic Ukrajiny.
Podle mezinárodního práva země prostě nemá oficiálně uznané hranice.
K vyřešení tohoto problému musí Ukrajina dokončit vytyčení hranic se sousedními zeměmi a získat souhlas sousedních zemí včetně Ruska s jejich společnou hranicí.
Ta musí vše zdokumentovat a podepsat smlouvy se všemi sousedními zeměmi.
Evropská unie přislíbila Ukrajině svou podporu v této důležité otázce a rozhodla se poskytnout veškerou technickou pomoc.
Ale podepíše Rusko hraniční smlouvu s Ukrajinou? Ne, samozřejmě že ne.
Vzhledem k tomu, že Rusko je právním nástupcem SSSR (potvrzují to rozhodnutí mezinárodních soudů o majetkových sporech mezi bývalým SSSR a zahraničím), pozemky, na kterých se nachází Ukrajina, Bělorusko a Novorossko, patří Rusku a nikdo je nemá. právo bez nich souhlas Ruska zbavit se této oblasti.
V zásadě teď Rusko stačí prohlásit, že tato oblast je ruská a že vše, co se v této oblasti děje, je vnitřní záležitostí Ruska.
Jakékoli vměšování je považováno za opatření proti Rusku. Na základě toho mohou zrušit volby z 25. května 2014 a dělat si, co chtějí lidé!
Podle Budapešťského memoranda a dalších dohod Ukrajina nemá hranice.
Stát Ukrajina neexistuje (a nikdy neexistoval !) 23. února 2022
Marieta Ria
Putin: Na svetovej scéne sa rozrastá boj o kultúrnu nadvládu
Rusko sa dlhodobo ohradzuje voči USA a Európe za presadzovanie práv sexuálnych menšín a presadzuje prioritu kolektívnych sociálnych záujmov pred liberálnym individualizmom. Vlani v ústave zakázalo manželstvá osôb rovnakého pohlavia a zákonodarcovia presadzujú legislatívu, ktorá by sprísnila už aj tak prísne obmedzenia diskusie …More
Putin: Na svetovej scéne sa rozrastá boj o kultúrnu nadvládu

Rusko sa dlhodobo ohradzuje voči USA a Európe za presadzovanie práv sexuálnych menšín a presadzuje prioritu kolektívnych sociálnych záujmov pred liberálnym individualizmom. Vlani v ústave zakázalo manželstvá osôb rovnakého pohlavia a zákonodarcovia presadzujú legislatívu, ktorá by sprísnila už aj tak prísne obmedzenia diskusie o právach LGBTQ.

Putin obnovil titul “Matka hrdinka” zo sovietskych čias pre ženy, ktoré porodili najmenej 10 detí,

to preto, že tak presadzuje potraty...
Jana V
Jericho 3 : Já jsem jim nic nevzala , nejsem OSN .
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aeronet je sračka a som rád,že som vytriezvel z minulosti a viacero stránok z môjho profilu som vymazal a pochopil som,že to boli tiež debiliny.
Jana V
Celý svět se zbláznil. Ruský President Putin vtáhl na Ukrajinu, aby zabránil hromadnému vraždění ruské etnické skupiny, která v této zemi odedávna žije, aby zabránil zločinné a nezákonné činnosti amerických biologických laboratoří tamtéž a aby odvrátil hromadný jaderný útok na svoji vlastní zemi a hned mu všichni vyhrožují, uvalují na něho sankce, odstraňují své firmy, na kterých v …More
Celý svět se zbláznil. Ruský President Putin vtáhl na Ukrajinu, aby zabránil hromadnému vraždění ruské etnické skupiny, která v této zemi odedávna žije, aby zabránil zločinné a nezákonné činnosti amerických biologických laboratoří tamtéž a aby odvrátil hromadný jaderný útok na svoji vlastní zemi a hned mu všichni vyhrožují, uvalují na něho sankce, odstraňují své firmy, na kterých v Rusku donedávna vydělávali velké peníze a vcelku nestačí vymýšlet nové urážky a hrozby, na adresu Ruska.

Propaganda vytáhla do boje proti Rusku

Všichni spěchají trestat Putina
apredsasatoci
Jana V Tak ty si si vybrala Putina, aby ťa klamal?
Marieta Ria
Veľmi trefné a stručné, Janka. Treba ho potrestať, lebo kazí plány tých "spravodlivých"
Jana V
apredsasatoci: Já jsem si vybrala tradiční hodnoty , víru , rodinu , lásku . A tyto hodnoty hájí Rusko . Nevěřím dekadentnímu západu , který nám nutí pochody "hrdosti " , já jim říkám pochody zvrhlosti , LGBT, trasgenderismus , který podsouvají už malým dětem , adopce homosexuály, učení dětí , že pedofilové jsou chudáci a mají být k nim ohleduplní atd . atd.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ty nebudeš nick Martina lutherova ? Raz píšeš cez tamten a teraz ma prestávku tak cez tento profil. 😂
Jana V
To je otázka na mě ?
Jana V
Martin - Patrón Svätý Malachiáš: Vy jste asi nemocný , proto ta nenávist . Kdyby jste měl pět pohromadě , tak by jste nevymyslel takový blábol. Zřejmě soudím tebe , podle sebe .
Ale já nejsem vy . Ctím pravdu a stojím za pravdou .
To jste přehnal a měl by jste se stydět.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Preto lebo často ste lajkovali tie jej rúhačské,proticirkevné veci a diabolské komentáre vrátane príspevkov takže som usúdil,že veľmi podobné zmýšľanie máte aj náklonnosť ku falošnému putinovi.
apredsasatoci
Jana V Práve teraz sa mi nahráva video vysluzileho ruského plukovnika. Trochu to trvá. Ale určite si ho pozri.
Ty nie si hlúpa. Ak už toto neotvorí tvoje oči, nič ich neotvorí.
apredsasatoci
Jana V urcite nie je Lutherova.
Jana V Ospravedlňujem sa Martina proroka. Je ešte mladý a tak trochu divy.
Ale má rád Pána Ježiša. A to je podstatné.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Lebo kto lajkuje takých ľudí a verí takým ľuďom nie len takým podobným ako je Martina lutherova a otčenáš na tejto stránke,ale aj falošný politici po celom svete vrátane putina tak určite nieje v pravde.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však ja viem,že nieje ona,ale podobne zmýšľanie má.
Jana V
apredsasatoci : hlavně , že je máte otevřené vy . Já soudím dle skutků , ne dle nějakých pomluv , které jsou zaplacené . Já se těmto záležitostem věnuji mnoho let , mnoho hodin denně . Navíc mám dost vyvinutou intuici . Já vím na , které straně stojím .
Přece nebudu stát s těmi , kteří například hlásí : Raději se budeme mýlit se západem , než mít pravdu s Ruskem .
dyk
Alexandr Rostovcev: Co umožňuje charta OSN Rusku a kdo by měl zpozornět
Alexandr Rostovcev: Co umožňuje charta OSN Rusku a kdo by měl zpozornětMore
Alexandr Rostovcev: Co umožňuje charta OSN Rusku a kdo by měl zpozornět

Alexandr Rostovcev: Co umožňuje charta OSN Rusku a kdo by měl zpozornět
Jana V
Putin : Rusko má jiný charakter. Nikdy se nevzdáme lásky k vlasti, víry a tradičních hodnot, zvyků našich předků, úcty ke všem národům a kulturám.
A na Západě jako by se tyto tisícileté hodnoty rozhodli zrušit. Tato morální degradace se stala základem pro cynické falšování dějin druhé světové války, vyvolávání rusofobie, oslavování zrádců, zesměšňování památky jejich obětí a …More
Putin : Rusko má jiný charakter. Nikdy se nevzdáme lásky k vlasti, víry a tradičních hodnot, zvyků našich předků, úcty ke všem národům a kulturám.

A na Západě jako by se tyto tisícileté hodnoty rozhodli zrušit. Tato morální degradace se stala základem pro cynické falšování dějin druhé světové války, vyvolávání rusofobie, oslavování zrádců, zesměšňování památky jejich obětí a potírání odvahy těch, kteří se zasloužili o vítězství a trpěli jím.

Agresivní neziskovčíci chtěli Harabinovi ukrást květiny od památníku sovětských osvoboditelů

Ve Varšavě banderovci napadli přímo ruského velvyslance Sergeje Andrejeva při pietním aktu na hřbitově sovětských vojáků a polili ho červenou barvou.

Tyto projevy nacifikace a fašizace se postupně zesilují spolu s tím, jak ve společnosti zesiluje agresivita podněcovaná médii vůči komukoliv, kdo má jiný názor na konflikt na Ukrajině.
Jak sami vidíte, agresivita liberálních neonacistických bojůvek se postupně zesiluje s tím, jak nacistický režim na Ukrajině ztrácí půdu pod nohama a více a více Banderovců prchá z Donbasu, bohužel ale ne domů, nýbrž do Evropy, do Česka, na Slovensko, do Polska, kde tento svůj banderismus budou zesilovat, kultivovat a rozšiřovat. A začne to jako vždy za pomoci neziskovek.

Mnozí z vás zde , už jsou také "hezky " zfašizovaní .
Laco Bajzo
Keby ste mali zvyšky rozumu ,tak by ste vedeli ,že keby bol Putin kresťan a proti nim ,tak by dávno odhalil všetky podvody globalistov od Dárwinovovej ev. teorie,cez podvod usákov s pristánim na Mesiaci ,911 a samozrejme neterorizoval by spolu globálnymi zloduchmi Rusov náhubkami ,obmedzeniami a očkovaním ich jedmi proti falošnej pandémii.
Ale toľko sedliackeho rozumu nemáte.
Lebo sa riadite …More
Keby ste mali zvyšky rozumu ,tak by ste vedeli ,že keby bol Putin kresťan a proti nim ,tak by dávno odhalil všetky podvody globalistov od Dárwinovovej ev. teorie,cez podvod usákov s pristánim na Mesiaci ,911 a samozrejme neterorizoval by spolu globálnymi zloduchmi Rusov náhubkami ,obmedzeniami a očkovaním ich jedmi proti falošnej pandémii.

Ale toľko sedliackeho rozumu nemáte.
Lebo sa riadite tým ,čo vám hovoria a nie tým ,čo robia!
A stojí to zase na "zbožných ženách" ,ktoré potrebuje ilúziu alfasamca ,ktorý zachráni svet,uspokojí ich hormonálne hnutia a Písmo sa tým pádom nesplní :)
Jana V
Vladimir Putin upravil svůj vlastní návrh zákona, aby změnil ústavu. Prezident navrhl přidat do základního zákona klauzuli o tom, že Rusko „uchovává památku předků, kteří předávali ideály a víru v Boha“, a také zafixovat status manželství jako svazku muže a ženy.
BBC :
Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC …More
Vladimir Putin upravil svůj vlastní návrh zákona, aby změnil ústavu. Prezident navrhl přidat do základního zákona klauzuli o tom, že Rusko „uchovává památku předků, kteří předávali ideály a víru v Boha“, a také zafixovat status manželství jako svazku muže a ženy.
BBC :
Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC News Русская служба
Laco Bajzo
Laco Bajzo
Putin?
Tento muž má dosti nepochopitelně početné ctitele nejen v Rusku, resp. SNS. Jedni jej považují za zachránce Ruska, za „nejmocnějšího národního vůdce světa“ a skutečného odpůrce talmudistického jednosvětového úsilí, jiní za spasitele bílé rasy a ještě další za věřícího ruského pravoslavného křesťana“.
Čím je rádoby „katolíkům“ všech odstínů jejich „papež BENEDIKT XVI.“ – ve …More
Putin?
Tento muž má dosti nepochopitelně početné ctitele nejen v Rusku, resp. SNS. Jedni jej považují za zachránce Ruska, za „nejmocnějšího národního vůdce světa“ a skutečného odpůrce talmudistického jednosvětového úsilí, jiní za spasitele bílé rasy a ještě další za věřícího ruského pravoslavného křesťana“.
Čím je rádoby „katolíkům“ všech odstínů jejich „papež BENEDIKT XVI.“ – ve skutečnosti katolicismus jen předstírající vysokostupňový zednářský potomek s devíti rabíny v rodokmenu –, tím je pro nesčetné, většinou bezvěrecké odpůrce židovsko-zednářského „Nového světového řádu“ jejich domněle světlá postava PUTIN – ve skutečnosti rovněž pravoslavné křesťanství jen předstírající vysokostupňový zednářský talmudista, a kvůli zdání pokřtěný stoupenec pseudomesiáše JAKOBA FRANKA (1726 až 1791). Nikdo se bohužel ve své fanatické náklonnosti nedá odvrátit od toho či onoho idolu a ve svém vzdušném zámku se nenechává rušit ani tak drtivými fakty. To nám však nesmí ani v nejmenší bránit v prokazování cti pravdě, a v představování PUTINA takovým, jakým skutečně je, tedy talmudistickým superoligarchou, který se sice nyní s ROTHSCHILDEM a jeho stranou hašteří o kontrolu nad obrovským přírodním bohatstvím Ruska (a o svůj „soukromý“ podíl na něm), přesto ve všem ostatním s nimi cílevědomě pracuje na příchodu „mesiáše“…
Wolfgang Eggert, Erst Manhattan – Dann Berlin. Messianisten-Netzwerke treiben zum Weltende, München 2005, str. 198 ad., pozn. 261: „Prezidentova matka je rozená Shelomová. Sám Putin se narodl v židovské osadě, kde také vyrůstal. Edurard Hodos, bývalý představený reformní židovské obce v Charkově píše: „Poprvé jsem o budoucím ruském prezidentovi slyšel roku 1997 během jeho oficiální návštěvy v Izraeli. Na pozvání izraelského ministerstva zahraničí jsem tam byl po boku tehdejšího viceguvernéra vládní oblasti Charkov, Leonida Stasevského, jemuž byl přidělen program pro ‚hospodářskou spolupráci‘ obou našich zemí. (…) V rámci mítinku bylo i setkání s prezidentem New Entrepreneurs‘ Association of Israel, Yitzhakem Radoshkovichem, emigrantem z Leningradu, který měl tenkrát velký vliv ve Světové bance. (…) V průběhu rozhovorů mimochodem zmínil, že jeho bratranec druhého stupně (s nímž má společné prarodiče), Vladimír Putin, má nejlepší vyhlídky udělat kariéru v politické elitě Ruska.“ Eduard Hodos, Evreiskii Sindrom-3, Charkov (Ukrajina), Svitovyd 2003.“ – Srv. také „PHI“, 5. 7. 2009, str. 256: „V Německu je velmi málo známo, že současný ruský státní prezident Putin i jeho následovník Medvěděv pocházejí ze Židů, přestože se hlásí ke křesťanské víře. Bylo to však zmíněno již před deseti lety v německých týdenících (např. Der Fritag z 3. 3. 2000). Znalost toho je v Německu rozšířena více v levicových kruzích, zatím co pravice tuto skutečnost potlačuje, protože má pro Putina silné sympatie. […] Jako takový byl pak také získán pro zednářství (Royal Arch). Ihned po odchodu ze školy dal najevo zájem o činnost v tajné službě. O Žida, který byl současně zednář a člen rozvědky, se zajímala britská tajná služba, a Putin se stal dvojitým agentem. Získal tak hluboký vhled do činnosti tajných služeb obou národů i do působnosti zednářstva.“ …
Jana V
apredsasatoci
Čo je Lavrov kreten, aby vytruboval do sveta, že NWO prijíma?
Po ovocí ich poznáte! Nie po recickach?
Je to tak ťažké na pochopenie?🥴🥱
U.S.C.A.E.
hovoriť že chcem iný Order nie je to isté ako že vôbec nechcem World Order toto staré sa moc zdiskreditovalo tak prišli s novým formátom aj keď ktohovie či to takto nemalo byť od začiatku
Jana V
Sergej Lavrov slíbil, že Rusko nikdy nepřijme Nový světový řád a jeho hrozivé důsledky pro lidstvo.
Čemu vy nenávistníci nerozumíte ?
U.S.C.A.E.
tomu že sám povedal že nie že nechce ako taký ale chce náhradu no hýrim radosťou to totiž znamená presne to čo povedal
Jana V
Rusko se za Putina stalo zjevnou překážkou konce dějin a po startu NWO dokonce vrhlo přímou výzvu tomuto projektu. Odtud Fukuyamova zuřivost: před jeho očima byl projekt konce dějin nejen odložen, ale zcela zkolabován . To také vysvětluje šílenství a extrémní intenzitu šílené rusofobie mezi západními elitami. Putin a Donbass zasadili ránu globálnímu civilizačnímu plánu – planetární …More
Rusko se za Putina stalo zjevnou překážkou konce dějin a po startu NWO dokonce vrhlo přímou výzvu tomuto projektu. Odtud Fukuyamova zuřivost: před jeho očima byl projekt konce dějin nejen odložen, ale zcela zkolabován . To také vysvětluje šílenství a extrémní intenzitu šílené rusofobie mezi západními elitami. Putin a Donbass zasadili ránu globálnímu civilizačnímu plánu – planetární nadvládě liberálního Západu .

Více se dočtete zde: geopolitika.ru/article/svo-bitva-za-konec-istorii
U.S.C.A.E.
inak fakt je ten že Rusko zakonzervoval v stave LIBERALIZMU zo sedemdesiatich rokov oni tam majú ten dôsledný a ten nedôsledný liberalizmus a prevláda ten nedôsledný téza v ich systéme hýbateľov potrebuje antitézu a aj tu tú takú ich čiže ani nie skutočný protipól z katolíckeho pohľadu sú chybné OBE koncepcie obe sú zvolaním Non serviam!
U.S.C.A.E.
to nám ukazujú aj v Rusku USA napáchali tých vrážd habadej ale od 24.6. 2022 sú v tomto na tom lepšie ako Rusko ale zas majú iné hnoje ako gender atď.
Laco Bajzo
Jana V -Rusko ovládajú tí istí ,ako západ. Čomu vlastne stále nerozumieš?
livejournal.com/56005.html
Jana V
Laco Bajzo
Sú to vaše uletené fantázie. Biblia nehovorí ,že bude Rusko ,alebo hocaká iná krajina uchránená od toho globálneho ,antikristovského systému!
Ale vy Písmu neveríte a našli ste si medzi tými talmudistami svojich záchrancov. Jedni Trumpa,iní Putina.
Jana V
Rusko bylo vyloučeno z Velkého resetu: WEF zmrazilo vztahy s Putinem - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa
Světové ekonomické fórum Davos (WEF) nyní oznámilo zmrazení všech vztahů s Ruskem a prezidentem Vladimirem Putinem.
11.3.2022
Co bylo "včera " , není dnes . Celosvětová situace se od r. 2016 velmi změnila .
More
Rusko bylo vyloučeno z Velkého resetu: WEF zmrazilo vztahy s Putinem - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa

Světové ekonomické fórum Davos (WEF) nyní oznámilo zmrazení všech vztahů s Ruskem a prezidentem Vladimirem Putinem.
11.3.2022
Co bylo "včera " , není dnes . Celosvětová situace se od r. 2016 velmi změnila .
U.S.C.A.E.
vylúčené a plní to takže súčasť plánu na oklamanie keby to nechcel nerobí to takto jednoduché to je
U.S.C.A.E.
Teď je to jenom Davos a Světové ekonomické fórum a Klaus Schwab. Takže se mu evidentně skvěle povedl rebranding nového světového řádu jako velký reset. Ale nemyslím si, že on tu agendu skutečně řídí. Takže to je třeba mít na mysli. Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že opět, jak jsme před chvílí poznamenali, není to tak, že by Putin řídil Rusko sám. Je zde zapojeno mnoho …More
Teď je to jenom Davos a Světové ekonomické fórum a Klaus Schwab. Takže se mu evidentně skvěle povedl rebranding nového světového řádu jako velký reset. Ale nemyslím si, že on tu agendu skutečně řídí. Takže to je třeba mít na mysli. Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že opět, jak jsme před chvílí poznamenali, není to tak, že by Putin řídil Rusko sám. Je zde zapojeno mnoho hráčů, kteří mají v této rozvíjející se agendě různé role. Pojďme se na to tedy podívat trochu podrobněji. Podívejme se například na stránky anti-empire.com. V poslední době ma ně dost často odkazuji, protože si myslím, že jsou cenným zdrojem informací s různými pohledy, které jinde obvykle neuvidíte. Podívejme se tedy na jejich nedávný článek: Světové ekonomické fórum zmrazilo veškeré vztahy s Ruskem, aby se vyhnulo sankcím.

Uvádí, že Světové ekonomické fórum dalo k ledu své vztahy s Ruskem, včetně strategických partnerství s konglomeráty řízenými oligarchy. Výzkumné centrum v Moskvě podporované Kremlem a poradní sbor vedený ekonomickým poradcem Putina byl rovněž ukončen. „Nekomunikujeme se sankciovanými osobami a zmrazili jsme všechny vztahy s ruskými subjekty.“ Možná zmražené, ale ne mrtvé. WEF ponechává otevřenou možnost sloužit jako stavitel mostů mezi Ruskem a Ukrajinou, jakmile aktivní konflikt skončí. Takže znovu…. samozřejmě, že existují mezinárodní sankce právě teď, že WEF jako registrovaný neziskový nebo co to je za specifické označení pro Světové ekonomické fórum ve Švýcarsku, které mu umožňuje fungovat způsobem, jakým funguje, musí dodržovat určité sankce a určité myšlenky, ale je jakákoli pochybnost, že pokud by se politický vítr nad tím přehnal, a sankce by byly zrušeny, že Rusové by se do Davosu hned vrátili? Myslím, že by se vrátili.

Corbett Report - ŠOKUJÍCÍ dokument odhaluje skutečný plán Trudeaua | Otevři svou mysl
Janko333
Čo na tom že Schwab venoval na schôdzke Putinovi svoju knihu? Po prečítaní tých bludov ju Putin spálil!
Putin ako obrátený kresťan: To sú slová Vladimíra Putina, ktoré vyslovil na diskusnom fóre Valdai z roku 2013.Môžeme vidieť ako množstvo euroatlantických krajín zavrhuje svoje kresťanské korene, ale Rusko kresťanstvo obnovuje. Každodenné náznaky ukazujú na rastúce opovrhovanie kresťanstvom …More
Čo na tom že Schwab venoval na schôdzke Putinovi svoju knihu? Po prečítaní tých bludov ju Putin spálil!
Putin ako obrátený kresťan: To sú slová Vladimíra Putina, ktoré vyslovil na diskusnom fóre Valdai z roku 2013.Môžeme vidieť ako množstvo euroatlantických krajín zavrhuje svoje kresťanské korene, ale Rusko kresťanstvo obnovuje. Každodenné náznaky ukazujú na rastúce opovrhovanie kresťanstvom zo strany USA, kde je aj samotné tvrdenie, že prezident je kresťanom, otázne. Presne opačný trend je vidieť v prípade Ruska a jeho lídrov – návrat ku kresťanským koreňom,“ tvrdí zarytý kresťan.
Panna Mária ale povedal: „Nakoniec moje Nepoškvrnené Srdce zvíťazí. Svätý Otec mi zasvätí Rusko, ktoré sa obráti.
Putin sa ku kresťanstvu podľa vlastných slov obrátil v polovici 90. rokov po vážnej dopravnej nehode jeho manželky. Za zmienku stojí aj príbeh o krížiku, ktorý mal nosiť na krku a ktorý mu ešte v mladosti podarovala jeho matka. Tento malý kríž prežil aj požiar na jeho súkromnej chate, čo Putin vnímal ako akési nadprirodzené znamenie. Putin s týmto príbehom pri návšteve USA urobil dojem aj na vtedajšieho amerického prezidenta Georga Busha mladšieho, mimochodom taktiež obráteného kresťana a taktiež človeka s inváznymi sklonmi. Rusi žili dlhé desaťročia bez Boha, a bývalý agent KGB a telom i dušou komunista Putin chce opäť kresťanstvo prinavrátiť.
Dokonca aj jeden z najznámejších amerických kazateľov, reverend Franklin Graham, člen Evangelistickej asociácie, ktorá desaťročia burcovala Američanov proti bezbožným Sovietom, sa o ruskej intervencii v Sýrii vyjadril pozitívne. „Čo teraz Rusko robí, môže zachrániť životy kresťanov na Blízkom východe… Chápete, že sýrska vláda… chránila kresťanov, chránili kresťanov pred islamistami,“ povedal kazateľ. Ak Američanmi podporovaní rebeli uspejú vo zvrhnutí Asada, Graham predpovedá, že „kresťania sa utopia v krvi“: „Desiatky tisíc kresťanov by bolo zavraždených a zmasakrovaných a státisíce by sa snažilo utiecť do Európy. Rusko je teraz v práve, ich prítomnosť zachraňuje životy kresťanov.“ Rusko je v práve, znie z úst amerických kazateľov Kresťan Putin a ateista Obama? Rusko je v práve, znie z úst amerických kazateľov | Parlamentné Listy
U.S.C.A.E.
alebo ju plní a to že ju teda plní však v Moskve otvorili centrum štvrtej priemyselnej revolúcie
U.S.C.A.E.
tak tu sa zhodneme Boh toto dovolil ale vystaví aj účet za konanie ale to aj nám lenže my ho tak tvrdý mať nebudeme a aj tak to bude hrozný súd pre nás tak aký budú mať oni
Obrana katolíckej Cirkvi
U.S.C.A.E Budeš sa čudovať, Boh má iné súdy, len aby sme na tom neboli horšie ako politici, Putin ťa môže predbehnúť do neba. Ježiš povedal: Majú meno kresťania, ale sú horší ako neveriaci. Ó, ako mnoho ich ide do pekla! Vedz, že teraz nastala doba, keď je len málo tých, ktorí sa spasia. O pekle kresťanov sv. Veronica Giuliani. Svata Veronika Giuliani
U.S.C.A.E.
komu sa viac dalo od toho sa bude viac pýtať v tejto funkcii sa aj ľahký stáva podľa situácie smrteľným hriechom a z pozície moci nechal potraty tak aj nekresťan vo funkcii má prirodzený zákon
Janko333
Nie je hriech keď sa človek mýli, ale keď nepripustí že môže myliť a to ste vy. Čo urobíte keď vám Boh ukáže že Putina si Boh vyvolil ? Chcel by som vidieť vašu pokoru. Ježiš ako farizejom tak aj vám odpovie: Keby ste boli slepí, nemali by ste hriech. Vy však hovoríte: »Vidíme.« A tak váš hriech ostáva.
Putin ako obrátený kresťan: To sú slová Vladimíra Putina, ktoré vyslovil na diskusnom …More
Nie je hriech keď sa človek mýli, ale keď nepripustí že môže myliť a to ste vy. Čo urobíte keď vám Boh ukáže že Putina si Boh vyvolil ? Chcel by som vidieť vašu pokoru. Ježiš ako farizejom tak aj vám odpovie: Keby ste boli slepí, nemali by ste hriech. Vy však hovoríte: »Vidíme.« A tak váš hriech ostáva.
Putin ako obrátený kresťan: To sú slová Vladimíra Putina, ktoré vyslovil na diskusnom fóre Valdai z roku 2013.Môžeme vidieť ako množstvo euroatlantických krajín zavrhuje svoje kresťanské korene, ale Rusko kresťanstvo obnovuje. Každodenné náznaky ukazujú na rastúce opovrhovanie kresťanstvom zo strany USA, kde je aj samotné tvrdenie, že prezident je kresťanom, otázne. Presne opačný trend je vidieť v prípade Ruska a jeho lídrov – návrat ku kresťanským koreňom,“ tvrdí zarytý kresťan.
Panna Mária ale povedal: „Nakoniec moje Nepoškvrnené Srdce zvíťazí. Svätý Otec mi zasvätí Rusko, ktoré sa obráti.
Putin sa ku kresťanstvu podľa vlastných slov obrátil v polovici 90. rokov po vážnej dopravnej nehode jeho manželky. Za zmienku stojí aj príbeh o krížiku, ktorý mal nosiť na krku a ktorý mu ešte v mladosti podarovala jeho matka. Tento malý kríž prežil aj požiar na jeho súkromnej chate, čo Putin vnímal ako akési nadprirodzené znamenie. Putin s týmto príbehom pri návšteve USA urobil dojem aj na vtedajšieho amerického prezidenta Georga Busha mladšieho, mimochodom taktiež obráteného kresťana a taktiež človeka s inváznymi sklonmi. Rusi žili dlhé desaťročia bez Boha, a bývalý agent KGB a telom i dušou komunista Putin chce opäť kresťanstvo prinavrátiť.
Dokonca aj jeden z najznámejších amerických kazateľov, reverend Franklin Graham, člen Evangelistickej asociácie, ktorá desaťročia burcovala Američanov proti bezbožným Sovietom, sa o ruskej intervencii v Sýrii vyjadril pozitívne. „Čo teraz Rusko robí, môže zachrániť životy kresťanov na Blízkom východe… Chápete, že sýrska vláda… chránila kresťanov, chránili kresťanov pred islamistami,“ povedal kazateľ. Ak Američanmi podporovaní rebeli uspejú vo zvrhnutí Asada, Graham predpovedá, že „kresťania sa utopia v krvi“: „Desiatky tisíc kresťanov by bolo zavraždených a zmasakrovaných a státisíce by sa snažilo utiecť do Európy. Rusko je teraz v práve, ich prítomnosť zachraňuje životy kresťanov.“ Rusko je v práve, znie z úst amerických kazateľov Kresťan Putin a ateista Obama? Rusko je v práve, znie z úst amerických kazateľov | Parlamentné Listy
U.S.C.A.E.
zatiaľ to vypadá že ho dopustil lebo byť vyvolený Bohom už tam potraty zakáže
apredsasatoci
U.S.C.A.E. Nechaj slepých, nech sa nechajú viesť slepým!
Janko333
Ty si poradca Boha, radíš Bohu čo má robiť? Boh nepovoláva len (svätých). Boh dopustil aby sv. Štefana zabili a až potom sa sv. Pavol obrátil.
U.S.C.A.E.
to bola zásluha svätého Štefana nie tých vrahov. Povolal si ho áno a zostal prenasledovateľom Kresťanov? Môže niekto povolaný zostať propotratový? To je zbytočná otázka
U.S.C.A.E.
dobre detinské aj neviem aké ale jediným dekrétom to môže prikázať že potratom odzvonilo ale povedal že sa nič meniť nebude iniciatíve ktorá na to vyzbierala podpisy on sa nemusí ukazovať on to už urobil ako môžem bezhlavo dôverovať človeku ktorý sa chová tak "kresťansky" že mu nevadia vraždy a ešte brutálne a úkladné a môže to zaraziť a neurobí to
One more comment from U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
my sa bavíme o Slovensku? ale chápem úhybný manéver
Janko333
U.S.C.A.E Väščina svätých ktorých si Boh povolal sa obrátili po rokoch, napr. Gloria Polo, bola Bohom povolaná a predsa ju nechal Boh hrešiť. Ale čo ak ty páchaš väčšie hriechy ktoré zasluhujú peklo. Opýtam sa všetkých čo tak útočia na Putina: ktorý z vás padol na kolená... a aspoň raz sa od srdca pomodlil za Putina? Ani jeden, a za toto budete pre d Bohom zodpovedný
U.S.C.A.E.
ale to obrátenie bolo vidieť takže ak sa to neukazuje tak nie je obrátený to nie je útočenie na putina to keď poviem že Heger robí zle tak útočím? u neho to ale môžem konštatovať u Putina nie lebo útočím
byť taký istý ako protistrana ktorej vyčítam fandenie opačnému obľúbencovi to je celé
ja som proti potratom a nemám funkciu na zastavenie iba modlitby a lokálny vyplv nie je to troška rozdiel …More
ale to obrátenie bolo vidieť takže ak sa to neukazuje tak nie je obrátený to nie je útočenie na putina to keď poviem že Heger robí zle tak útočím? u neho to ale môžem konštatovať u Putina nie lebo útočím

byť taký istý ako protistrana ktorej vyčítam fandenie opačnému obľúbencovi to je celé

ja som proti potratom a nemám funkciu na zastavenie iba modlitby a lokálny vyplv nie je to troška rozdiel v situácii?
U.S.C.A.E.
má moc to zastaviť okamžite a nemusí sa pýtať ale aj keby nemal postoj už predsa vyjadril že nič sa meniť nebude a z plnosti srdca hovoria ústa
Janko333
Moc má jedine Boh, on rozhodne kedy to spraví. Neodpovedal si na otázku, pomodlil si sa ale od srdca za Putina?
U.S.C.A.E.
to je sugestívna otázka ktorá nijak nemaže že je za zlo potratu čiže nie je obrátený
Janko333
tvoja odpoveď ťa prezradila, nepomodlil si sa za Putina. U.S.C.A.E a ty si obrátený?
U.S.C.A.E.
a ešte čakám je to Biblické? ja odpovedám na otázky ak neodvádzajú od témy vy tu tvrdíte aký je kresťan ja som to nenapísal
Janko333
U.S.C.A.E zamotal si sa do vlastnej pavučiny. Citujem ťa: je za zlo čiže nie je obrátený. To je to isté ako by si povedal, ak niekto nie je dokonalý, má chybu, nie je kresťan. Znova sa ťa pýtam, a ty si obrátený?
U.S.C.A.E.
kto je za potraty je za vraždy čiže je za zlo a nemôže byť obrátený to nie je chyba to je schvaľovanie veľkého zla
apredsasatoci
Marieta Ria miluje Putina tak veľmi, že je až slepá!
U.S.C.A.E.
stále jedna a tá istá chyba a na oboch stranách fandov jedna vec predsa ešte nevylučuje druhú prečo máte pocit že každý kto kritizuje putina je automaticky za ameriku či reprezentáciu UA po slovensky je to jedna banda ale samozrejme že to nemôže byť vidieť úplne rovnakým chovaním
apredsasatoci
Janko333 Že je Putin globalista, na to nemusí byť človek obrátený.
Tomuto rozumie aj ateista!
U.S.C.A.E.
kriticky mysliaci ale nie v tom novom význame papajúci propagandu ale že je schopný odstupu a kritiky a nemá to ako futbal a sekulárne dogmy
Trepifajksl
Putin je globalista a lump. Jede v tom samozřejmě s nima.
Deponativ.info
Deponativ.info
Bible "tlapy medvěda" = Rusko, levhart = Rusko + Čečensko
Marieta Ria
Tak jestliže Schwab přišel se svou knihou Čtvrtá industriální revoluce, kterou daroval, tak to byl rok 2016 (vydání knihy). Jinak je toto staré video, 27. listopad, loni ani předloni v době cov19 to setkání být také nemohlo.
... to len komentár pod videom
U.S.C.A.E.
podstatný je nepodstatný omyl v dátume? dôležité je snáď to ako sa mucinkujú toľko k tomu Spasiteľ je iba JEDEN a nie je to V. V. P.
a oni sa vedia aj na diaľku porozprávať a toto akými kúzlami sa dá zahrať do autu? no nedá 😊
Davos 2021 - Special Address by Vladimir Putin, President of the Russian Federation - english v2
ja viem robia to síce skoro na očiach a vlastne už na očiach ale voloďa …More
podstatný je nepodstatný omyl v dátume? dôležité je snáď to ako sa mucinkujú toľko k tomu Spasiteľ je iba JEDEN a nie je to V. V. P.

a oni sa vedia aj na diaľku porozprávať a toto akými kúzlami sa dá zahrať do autu? no nedá 😊

Davos 2021 - Special Address by Vladimir Putin, President of the Russian Federation - english v2

ja viem robia to síce skoro na očiach a vlastne už na očiach ale voloďa je stále hrdina aj keď je plniteľ zadania 😊
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Stále neustále vyhýbanie sa pravdy tu nejde o dátum a čo píšete je blbosť a keď už vám za tie roky každému z vás nedochádza o čom je tá politická hra a divadlo na ľudstvo či na východe alebo na západe tak niet takému pomoci keď sú to babkoherci, ktorí spoločne spolupracujú na zotročenie a zabijanie ľudí. :)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Hrdina putin by som dal do uvodzoviek radšej. :)
U.S.C.A.E.
ak je to skoršie stretnutie to je vlastne ešte horšia situácia
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Stretávať sa po tajme nieje žiadny problém u politikov keď už len obyčajný náš "dokonalý infektolog" jarčuška sa stretával aj jeho okolo ľudia čo tam bolo cez 100 ľudí bez rúška počas tvrdých opatrení na svadbe a nehovoriac aj matovič tak isto keď bol ešte premiérom. :)
Marieta Ria
Keď ide o Váš príspevok, tak nie je podstatný ani dátum, nevadí, však v tomto roku sme už mali aj november... Citovala som Vám to, čo postrehli aj iní - že je manipulatívne! Že obaja aj s Martinom neznášate Putina mi je jasné už dávno. Nemôže byť na ňom nitka dobrá.
Ja z neho nerobím a nikdy som nerobila spasiteľa, tak si láskavo odpustite tieto narážky.
Ale len slepý nevidí rozdiel v …More
Keď ide o Váš príspevok, tak nie je podstatný ani dátum, nevadí, však v tomto roku sme už mali aj november... Citovala som Vám to, čo postrehli aj iní - že je manipulatívne! Že obaja aj s Martinom neznášate Putina mi je jasné už dávno. Nemôže byť na ňom nitka dobrá.
Ja z neho nerobím a nikdy som nerobila spasiteľa, tak si láskavo odpustite tieto narážky.
Ale len slepý nevidí rozdiel v prístupe jeho a prístupe mnohých iných politikov, ktorí dokážu topiť vlastný národ pre cudzie záujmy. Putinovi záujem o vlastný národ uprieť nemôžete. Určite rokuje s globalistami a ako hlava tak veľkého štátu rokuje s každým vysoko postaveným politikom. Že si vy dvaja vyberáte len hrozienka na koláči, ma neprekvapuje. Samozrejme, že nie je svätý, To nikto netvrdí, ale treba trochu aj rozlišovať (a ako poznamenal aj Armata, nemať len krvavé oči)!
U.S.C.A.E.
to že to nie sú žiadne krvavé oči keby to bol Trump urobím to rovnako keby to bol Biden taktiež
ide o to že Putin nie je súčasť riešenia ale súčasť problému a to hodne pomáha vidieť veci správne
pani Marieta a čo vystúpenie v davose to isto hackli stránku WEF a dali tam dvojníka 😊
rozdiel v prístupe asi taký že na stránkach kremľa a na stránkach kanadskej vlády je IDENTICKÁ AGENDA 2030 keby …More
to že to nie sú žiadne krvavé oči keby to bol Trump urobím to rovnako keby to bol Biden taktiež

ide o to že Putin nie je súčasť riešenia ale súčasť problému a to hodne pomáha vidieť veci správne

pani Marieta a čo vystúpenie v davose to isto hackli stránku WEF a dali tam dvojníka 😊

rozdiel v prístupe asi taký že na stránkach kremľa a na stránkach kanadskej vlády je IDENTICKÁ AGENDA 2030 keby to bolo o Bidenovi a to isté tak tlieskate hanbite sa
Marieta Ria
Nikde som netvrdila, že sa s ním nestretol, čítajte s porozumením, hovorila som o niečom inom - že treba rozlišovať medzi skutkami. Ale pre Vás je pravdepodobne Putin na tej istej úrovni ako Zelenský, či Biden - tak potom škoda slov!
U.S.C.A.E.
a ja som písal že ste to písali ja som písal že dátum je detail podstatný je obsah a ten je hrozný hoci krásnokecami obalený ja sa pozerám na skutky ale nie na vyselektované ale aj na tie kde agendu proste plní však upínajte sa citovo na tom fakte že v tom idú všetci veľký chlapci a dievčatá to nič nemení
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aj satan sa tvári ako anjel svetlá a chce tiež "pomôcť" hlavne v dnešnej dobe s čipmi,"vakcínami", tvrdými opatreniami a digitálnou menou po celom svete vrátane Ruska. :)
U.S.C.A.E.
téza-antitéza-syntéza funguje ako švajčiarske hodinky v Rusku by nemohli ísť liberalisticky tak tupí nie sú
U.S.C.A.E.
a teraz si dáme vetu ako hlava veľkého štátu rokuje BIDEN s globalistami ak by ste obhajovali Bidena takto prosím ale jeden robí to čo druhý ale vlastne nerobí mne je z toho trápne lebo robí aj jeden aj druhý
mám tušáka že keby som dal v podobnom duchu Bidena zožal by som potlesk a žiadne poznámky o krvavých očiach by neboli hoc by som urobil to isté čo teraz len by tam bol BidenMore
a teraz si dáme vetu ako hlava veľkého štátu rokuje BIDEN s globalistami ak by ste obhajovali Bidena takto prosím ale jeden robí to čo druhý ale vlastne nerobí mne je z toho trápne lebo robí aj jeden aj druhý

mám tušáka že keby som dal v podobnom duchu Bidena zožal by som potlesk a žiadne poznámky o krvavých očiach by neboli hoc by som urobil to isté čo teraz len by tam bol Biden
Marieta Ria
Vy ani nepriznáte, že video je manipulatívne, lebo vo Vašom prípade to nevadí a je to jedno, lebo aj tak sú všetky jeho skutky zlé a nikdy inak.
A dávať na jednu úroveň Bidena a Putina, to je už bez komentára. Zlatý klinec tejto diskusie.
... majte požehnaný deň!
U.S.C.A.E.
hovoria v ňom čo hovoria? stretli sa? Putin to robí lepšie lebo je psychicky v poriadku ale keď sa raz kamaráti Vladimír a Klaus tak sa kamarátia a dá sa to dokázať videom rovno zo stránky WEF ale asi som ho tam dal ja