Edward7
212.9K

Religia jednego świata i COP 27

Histeria klimatyczna, tzn; kult Ziemi, jest kluczowym elementem nadchodzącej religii jednego świata i widzimy ją na pełnym widoku w tym tygodniu w …
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
41.7K
Możecie nadal mieć swoje chrześcijaństwo, islam, judaizm czy hinduizm, ale musicie zgodzić się na dodanie do tej mieszanki kultu Ziemi i postawienie go ponad zasadami waszej oryginalnej, wybranej religii.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Szykują nam nową światową religię, z demonem paciamamą, zamiast Jezusa. Wielu ,,pobożnych katolików'', bez żadnego oporu pójdzie w tango za demonem i przyjmie ją z otwartymi rękami.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tylko opętani przez demona mogą bluźnić Świętym i podważać ważną kanonizację Św. S. Faustyny i jej ,,Dzienniczek''!
Do grona tych najmundrzejszych i najgorliwiej słuchających demona, należą głównie ,,święci'' trydenci,własną pychą nadęci, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Sami uważają się za świętszych od Papieża JPII. To dlatego Mrotek rzuca gromy na Kościół Święty, na Kapłanów, na Matkę Bożą …More
Tylko opętani przez demona mogą bluźnić Świętym i podważać ważną kanonizację Św. S. Faustyny i jej ,,Dzienniczek''!

Do grona tych najmundrzejszych i najgorliwiej słuchających demona, należą głównie ,,święci'' trydenci,własną pychą nadęci, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Sami uważają się za świętszych od Papieża JPII. To dlatego Mrotek rzuca gromy na Kościół Święty, na Kapłanów, na Matkę Bożą i pieprzenie wieprza, już mu nie wystarcza, pieprzy co mu ślina na język przyniesie! A jakaś opętana mundrala, wymundrza się na temat koronki do Miłosierdzia Bożego i to w imieniu Kościoła Świętego ,twierdząc, że Kościół już ma Koronkę ułożoną przez Papieża Piusa X, i innej Koronki Kościół nie potrzebuje. Kim to babsko jest ,że śmie tak zuchwale ujadać, jak wściekły pies? Jeśli to nie jest opętanie to debilizm do potęgi N. Jakaś czarownica demona, będzie tu się, wywyższała nad Świętego Papieża, który udzielił odpustu zupełnego za odmówienie tej koronki w Kościele lub Kaplicy na terenie Polski.

I przez takich opętanych trydentów, dużo osób straciło wiarę i traci wiele łask. Nie słuchajcie tych zwiedzionych przez szatana pyszałków! Baby
anetmachnio1979, izabela Sylwia, do garów, a Mrotek do łopaty!!! Banda zbójów demona rozwala Kościół święty i niszczy wiarę!

Idź precz szatanie!!!


II CZESC Kult diabla w kościele II-ORZECZENIE ŚWIĘTEGO OFICJUM KOŚCIOŁ…
2 more comments from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Papież wyszedł od obrazu Jana Chrzciciela przedstawionego w czytanym dzisiaj fragmencieEwangelii (Mt 3, 1-12) i zauważył, że za jego surowością i pozorną nieżyczliwością kryje się jego uczulenie na dwulicowość. Do zbliżających się faryzeuszy i saduceuszy kieruje on krzyk miłości: „Wydajcie godny owoc nawrócenia!”. Franciszek podkreślił, że „największym zagrożeniem jest obłuda, ponieważ może …More
,,Papież wyszedł od obrazu Jana Chrzciciela przedstawionego w czytanym dzisiaj fragmencieEwangelii (Mt 3, 1-12) i zauważył, że za jego surowością i pozorną nieżyczliwością kryje się jego uczulenie na dwulicowość. Do zbliżających się faryzeuszy i saduceuszy kieruje on krzyk miłości: „Wydajcie godny owoc nawrócenia!”. Franciszek podkreślił, że „największym zagrożeniem jest obłuda, ponieważ może zrujnować nawet to, co najświętsze”. „Aby przyjąć Boga, nie liczy się umiejętność, lecz pokora; trzeba zejść z piedestału i zanurzyć się w wodzie skruchy” – wskazał,,Ojciec Święty''.''
*******************************************************
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Ani świętości, ani pokory, u Bergoga nie widać. Ale za to obłudy jest u niego w nadmiarze.
--rN-- shares this
1217
Walczyć o prawdę
Pogański kult Matki Ziemi to nowa religia wprowadzona w obręb Kościoła Katolickiego przez Franciszka zwanego papieżem.
Edward7
John Kerry wypowiada się na spotkaniu ONZ COP17: Chcą zastąpić kapitalizm nowym systemem gospodarczym
Program Światowego Forum Ekonomicznego dotyczący zmian klimatycznych został „wzorowany” na próbach dystrybucji szczepionek podczas pandemii Covid, powiedział we wtorek John Kerry podczas debaty COP27 w Egipcie. Oznacza to, że wszyscy możemy oczekiwać rządowych taktyk wysokiego nacisku i przymusu …More
John Kerry wypowiada się na spotkaniu ONZ COP17: Chcą zastąpić kapitalizm nowym systemem gospodarczym
Program Światowego Forum Ekonomicznego dotyczący zmian klimatycznych został „wzorowany” na próbach dystrybucji szczepionek podczas pandemii Covid, powiedział we wtorek John Kerry podczas debaty COP27 w Egipcie. Oznacza to, że wszyscy możemy oczekiwać rządowych taktyk wysokiego nacisku i przymusu, nie tylko od rządu, ale także od elit korporacyjnych. Rozmawiając z prezydentem WEF Børge Brende i kilkoma dyrektorami biznesowymi, specjalny wysłannik prezydenta USA ds. klimatu John Kerry powiedział, że istnieje pilna potrzeba, aby sektor prywatny nawiązał współpracę z rządami, aby osiągnąć cel, jakim jest zapobieganie globalnemu wzrostowi temperatury i ratowanie życia w rzekomo zbliżającym się globalnym klimacie kryzys, poinformował Breitbart.

Kerry powiedział w przemówieniu do uczestników:
„Mamy przed sobą ogromne wyzwanie wprowadzenia nowych technologii w życie i wykorzystania głęboko skutecznych możliwości przedsiębiorców z sektora prywatnego do ich praktycznego zastosowania, bo bez tego żaden rząd nie ma wystarczającej ilości pieniędzy… potrzebujemy całego świata, aby to wesprzeć ".
Król Karol wypowiedział podobne oświadczenia, że potrzebujemy narodów, aby połączyć swoje zasoby i zebrać bilion dolarów na walkę ze zmianami klimatycznymi.
Kerry dalej promował uruchomienie koalicji First Movers WEF, która, jak powiedział, jest „potrzebna do tworzenia sygnałów popytu na rynku, na którym ich nie było, co wymaga śmiałości, wymaga odwagi ze strony tych dyrektorów, którzy podjęli decyzję o byciu częścią tego."

Więc masz to. Ci globaliści mają misję zniszczenia nie tylko indywidualnej wolności, jaką cieszyły się miliony ludzi na Zachodzie w erze po II wojnie światowej, ale planują także zniszczyć kapitalizm rynkowy, który doprowadził do zamożnej klasy średniej. Dopóki klasa średnia będzie dobrze prosperować, pozostanie niezależna i zdolna do krytycznego myślenia. Jeśli twoje bogactwo zostanie odebrane, twoja zdolność do samodzielnego myślenia i podejmowania własnych decyzji zostaje odebrana.

Kerry przyznał, że to był cel w swoim przemówieniu na COP27, kiedy powiedział: „musimy stworzyć sygnały popytu na rynku, na którym ich nie było”. Chcą sztucznie stworzyć zapotrzebowanie na samochody elektryczne, podrabiane mięso z laboratorium, świerszcze i inne owady zastępujące białko zwierzęce, energię słoneczną i wiatrową zamiast niezawodnego węgla i ropy.

Kapitalizm tak nie działa. Ale to właśnie zamierzają narzucić światu poprzez ESG i chiński system punktowy, który karze firmy i osoby, które odmawiają przestrzegania nowego systemu przymusu rządowego i biznesowego. ... Franciszek wezwał także do zastąpienia kapitalizmu „nowym modelem gospodarczym” po Covid.

Katolicka Agencja Informacyjna donosi, że podczas przemówienia 30 września „I z pewnością nie możemy oczekiwać, że model ekonomiczny, który leży u podstaw niesprawiedliwego i niezrównoważonego rozwoju, rozwiąże nasze problemy . efekt , który nigdy nie nadchodzi ”.

I dodał: „Sami słyszeliście teorię szklanki: ważne, żeby szklanka była pełna, a potem przelewa się dla biednych i dla innych, a oni otrzymują bogactwo. Ale jest fenomen: szklanka się zaczyna się napełniać, a kiedy jest prawie pełna, rośnie i rośnie i rośnie i nigdy się nie przelewa. Musisz być ostrożny”.

Według Independent Sentinel , Francis „chce, aby ONZ – klub dyktatorów – rządziła światem za pomocą tego nowego systemu, który bardzo przypomina Światowe Forum Ekonomiczne”.
leohmann