Clicks4.4K
Bos016
210

Relacja dziewczyny po szczepieniu.

Ludzie jest źle. Rozsyłajcie gdzie tylko możecie tą informacje. Mam kontakt z dziewczyną po świeżym szczepieniu na COV. Jest tragedia.
Wklejam cała rozmowę z nią:
Musicie to przekazać wszyskim znajomym. To jest wasza misja aby wszyscy się dowiedzieli. Nie możecie tego nie zrobić. Została zmuszona do szczepienia jako służba medyczna. Wszyscy którzy to przyjęli mają to samo.
Od razu po szczepieniu źle się poczułam zawroty w głowie, ból głowy, ucisk w klatce piersiowej, brak powietrza i kłócie w sercu, przeszło po jakiejś 0,5 h. Po dwóch godzinach od szczepienia wróciły wszystkie poprzednie dolegliwości, plus doszedł kaszel, katar, biegunka, wymioty i ból oraz paraliż lewej strony (tu gdzie miałam szczepionkę) noga, ręka, pośladek, plecy i kark dodatkowo. Dostałam temperatury i wysokiego ciśnienia. Pod wieczór doszedł ból brzucha. Taki stan utrzymywał mi się ponad dobę, zdecydowałam się pojechać na SOR, tam zrobili mi badania oraz tomografię głowy. Wyszły tam zmiany demielinizacyjne, które pojawiają się przy stwardnieniu rozsianym. Lekarz powiedział, że mogłam mieć je wcześniej, ale szczepionka mi je uaktywniła.
Co najgorsze nie jestem jedyną dziewczyną z............ w którym pracuję i też się szczepiły, mają podobne objawy tj. biegunka, ból i zawroty głowy, ból brzucha, opuchnięta ręka i jej okolice (pacha bark lewa pierś), mdłości.
Teraz leżę pod kroplówką żeby wypłukać tą chemię ze swojego organizmu i piję bardzo dużo wody. Nie wiem co mi wszczepili, ale na pewno ścierwo przed którym ludzie powinni się chronić. Modlę się, żeby mi to przeszło bo mam dopiero 20 lat i całe życie przede mną. Skoro mój młody organizm tak źle zareagował, boję się pomyśleć co będzie ze starszymi ludźmi, a zwłaszcza seniorami. Zrobili z nas króliki doświadczalne przez co wykończą naród. Teraz jest trochę lepiej, chociaż czuję, że cała lewa strona nadal nie funkcjonuje tak jak powinna, ucisk w klatce nadal pozostał tak jak i kaszel, ale najgorszy do zniesienia jest ból głowy. Mam nadzieję, że ludzie wolą się nauczyć na cudzych błędach niż przekonać się na własnej skórze.
za: Sławek Susz Marc
가입을 원합니다
A 16-year-old Korean girl is brain dead after being vaccinated.
bogumila333 shares this
186
D
niewolnicaMaryi
Matka Boża mówiła o lekarstwie Tarnina może pomóc , nie szczepcie się te szczepienia was zabiją !!!
MementoMori+++
Nie rozumiem Jak to została zmuszona ??Siłą ją trzymali i zaszczepili ? Bo jak warunkiem pracy było zaszczepienie się, to mogła uciec i zrezygnować . Wyjście zawsze jest, jeśli ktoś kocha bardziej prace niż swoje życie i daje sobie wstrzykiwać nie wiadomo co a tyle się mówi że to nie szczepionki , to jest to po prostu głupota , naiwność i do siebie można mieć pretensje... Jak można żywić …More
Nie rozumiem Jak to została zmuszona ??Siłą ją trzymali i zaszczepili ? Bo jak warunkiem pracy było zaszczepienie się, to mogła uciec i zrezygnować . Wyjście zawsze jest, jeśli ktoś kocha bardziej prace niż swoje życie i daje sobie wstrzykiwać nie wiadomo co a tyle się mówi że to nie szczepionki , to jest to po prostu głupota , naiwność i do siebie można mieć pretensje... Jak można żywić bezgraniczną ufność w człowieku ??? Nawet w szkole dzieciom się mówi żeby od obcych cukierkow ani nic nie przyjmowali, a tu mamy do czynienia z ludzmi dorosłymi które godzą się aby im coś wstrzykiwano, a potem płacz...
wlowoj
Nie wszyscy mają silną wiarę, a wszyscy (prawie) są narażeni na potężną propagandę. Ludzie atakowani sa propagandą o całkowitym bezpieczeństwie - występują lekarze, premier i politycy, biskup Rzymu! Można się zagubić...
jac505 shares this
79
Zamieszczajmy takie doniesienia. Wierzę, że jest prawdziwe !
jac505
Jak szczypionkę przyjmie papież Franciszek i umrze to zastąpią go jakimś zmiennokształtnym tak jak zrobili to np. z Putinem, kiedy nie było go ok. 2 tyg. Panie Jezu przyjdź !
Bos016
Znajoma z Anglii mówiła, że w ich zakładzie opiekuńczym , w którym pracuje ,była akcja szczepienia .
Trzy osoby sie nie zaszczepiły , reszta wyraziła zgodę bo sie bała zwolnien.
Wszyscy sie pochorowali , trzy osoby są w stanie cięzkim .
Objawy te same co w wpisie podanym wyżej .
Przez kilka dni pracowali tylko ci ,co byli nie zaszczepieni .
Bo szyscy zaszczepieni nie nadawali sie do pracy .
prag…More
Znajoma z Anglii mówiła, że w ich zakładzie opiekuńczym , w którym pracuje ,była akcja szczepienia .
Trzy osoby sie nie zaszczepiły , reszta wyraziła zgodę bo sie bała zwolnien.
Wszyscy sie pochorowali , trzy osoby są w stanie cięzkim .
Objawy te same co w wpisie podanym wyżej .
Przez kilka dni pracowali tylko ci ,co byli nie zaszczepieni .
Bo szyscy zaszczepieni nie nadawali sie do pracy .
pragne nadmienic że wszyscy byli zdrowi w wieku do 50lat .

Wniosek ,,,,,
jesteś zdrowy ,Bogu dziękuj i wiernie pracuj dla Niego i nie szczep sie .
Chcesz byc chorym, zaszczep sie ,
wiele korzysci z tego mieć będziesz ,bo do pracy chodzic nie musisz .
W łózku sobie polezysz ,zaznasz nowych doznań ,
bo dowiesz sie co to znaczy byc chorym .
Każdy jest kowalem swego losu i wybiera .
Oby to był wybór dobry , ten, który dobre owoce przynosi .
MementoMori+++
Wstrząsająca jest lekkomyślność, głupota, i naiwność niektórych ludzi którzy pokładają bezgraniczną ufność w człowieku a nie w Bogu, aż tak że wyrzekają się własnego rozumu i refleksji... aż ciężko uwierzyć że ludzie się szczepią i nie dostrzegają nic podejrzanego.... tak to jest jak się żyje tylko pracą.
Bos016
Już dawno udowodniono( tak było np.z „hiszpanką”), że epidemie zaczynały się po szczepieniach !!
2 more comments from Bos016
Bos016
Bos016
KUPUJCIE KSIĄŻKI ZIELARSKIE, JAK SIĘ SŁUŻBA ZDR. WYSZCZ. NIE BĘDZIE MIAŁ KTO NAS LECZYĆ.