Coburg
12.1K
dominikguzman shares this
4867
Wolfram Weiner: Rusko už vojnu vyhralo od Coburg. SK
tovika
Neglorifikuji ani Putina ani Rusko, ale stejně tak nepodléhám žádným apriorním antiruským tendencím. Padni komu padni.
U.S.C.A.E.
protiproud.info/…pirana-sarscov2-je-umele-vykonstruovany-fantom.htm
Rusom sa nič nedeje a sú prosto nadšení: Irónia vypnutáMore
protiproud.info/…pirana-sarscov2-je-umele-vykonstruovany-fantom.htm

Rusom sa nič nedeje a sú prosto nadšení: Irónia vypnutá
U.S.C.A.E.
Nekonečné mlžení
Dokonce i domácí vakcinátoři Sputnikem porušili svůj slib mlčení a promluvili o vedlejších účincích vakcíny. Na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru (SPIEF) uvedla Alla Samojlova, hlava ruského ministerstva zdravotnictví, že 0,08 % osob očkovaných ruskými vakcínami proti koronaviru zaznamenalo nežádoucí účinky, které nebyly uvedeny v návodu k použití léku. „Shromáždili …More
Nekonečné mlžení

Dokonce i domácí vakcinátoři Sputnikem porušili svůj slib mlčení a promluvili o vedlejších účincích vakcíny. Na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru (SPIEF) uvedla Alla Samojlova, hlava ruského ministerstva zdravotnictví, že 0,08 % osob očkovaných ruskými vakcínami proti koronaviru zaznamenalo nežádoucí účinky, které nebyly uvedeny v návodu k použití léku. „Shromáždili jsme prakticky všechny nežádoucí účinky každého případu použití vakcíny a můžeme říci – toto je minimální počet [takových případů]. Méně než 0,08 % všech očkovaných osob hlásilo nežádoucí účinky, které dosud nebyly uvedeny v návodu k použití,“ uvedla.
V tomto zmateném vyjádření je třeba objasnil několik věcí. Za prvé: na konci roku 2021 nebo na začátku roku 2022 nás úřady ujistily, že v naší zemi se nevedou žádné statistiky o vedlejších účincích vakcín. Měli jsme tedy upustit od povinného očkování, jakmile se objevily statistiky? Za druhé, proč bychom měli věřit slovům občanky Samojlové? Za třetí, kde jsou zveřejněny materiály o nežádoucích účincích, které shromáždila? Jediné, co vidíme: 1250 osob bylo očkováno, 1250 osob bylo sledováno, u jedné z nich se vyskytla nežádoucí reakce. Za čtvrté: 0,08 % jsou reakce, které nejsou uvedeny v návodu. A co bylo uvedeno v návodu? Cituji: „Prozatímní metodické pokyny. Postupy očkování dospělé populace proti covid-19: K vakcínám se vztahují nežádoucí účinky po očkování u všech těch, kdo vyžadovaly hospitalizaci nebo skončily letálně, a také následující komplikace: absces, flegmóna v místě vpichu. Anafylaktický šok/anafylaktická reakce. Kolaps/kolapsová reakce. Generalizovaná vyrážka, erythema multiforme, Quinckeho edém, Lyellův syndrom, jiné formy závažných alergických reakcí. Encefalická reakce (encefalopatie). Guillainův-Barrého syndrom. Záchvaty/konvulzivní syndrom. Akutní myokarditida, akutní nefritida, trombocytopenická purpura, agranulocytóza, hypoplastická anémie, systémové onemocnění pojivové tkáně, chronická artritida. Náhlá úmrtí, jiná úmrtí s dočasnou souvislostí s očkováním...“.
Jaké jsou tedy ony ohlášené reakce?
A konečně za páté: každý den se v masmédiích objevují zprávy o případech onemocnění covidem. Například 16. června 2022 bylo nahlášeno 3 326 případů. To je přibližně 0,002 % celkové populace. Ale pokud je pro Allu Samojlovovou 0,08 % „minimální číslo“, co potom 0,002 %, což je ještě méně? Má vůbec smysl o tom mluvit?
Proč se lidé denně musejí dozvídat o mizivém počtu onemocnění s nízkou mortalitou?