Clicks1.6K
woj_tek shares from pl.news
11

Jezuita "błogosławi" homoseksualistów przed ołtarzem

Joseph Sciambra, były gej-katolik, opublikował na Facebooku.com 10 grudnia zdjęcie gejowskiego „błogosławieństwa” przed ołtarzem kościoła parafialnego św. Franciszka Ksawerego w Nowym Jorku.

„Błogosławieństwa” udzielił jezuicki ojciec Daniel Corrou. Został wymieniony w biuletynie parafialnym do 25 sierpnia jako „pełniący obowiązki pastora”. Potem, bez wyjaśnienia, nagle zniknął z biuletynu.

Sciambra zamazał twarze pary homoseksualnej, ponieważ uważa je za „ofiary złych kapłanów i ich bezwartościowych biskupów”. Arcybiskupem Nowego Jorku jest kardynał Timothy Dolan.

Parafia św. Franciszka Ksawerego ma długą historię wspierania gejowskich aktywistów. Do grup parafialnych należą „katolickie lesbijki” i „geje katolicy”. Ci ostatni życzą „Szczęśliwej dumy” na stronie parafialnej.

Parafia co roku bierze udział w paradzie gejowskiej w Nowym Jorku i organizuje gejowskie spotkania z progejowskimi mówcami.

Grafika: © josephsciambra.com, #newsJjipvhgzcr

woj_tek shares this
1.6K
PiotrM
Po najnowszym poleceniu profanacji Najświętszej Eucharystii, aby forsować Komunię Świętą na rękę, i przez promocję szafarzy świeckich, bandytów – mężczyzn, po raz kolejny i na siłę wprowadza się kobiety rozdające Komunię Świętą.

Takie próby były i owocowały wielkimi protestami w Kłodzku, oraz w kościele rektoralnym – „najmądrzejszego„ biskupa promowanego obecnie przez media toruńskie, …More
Po najnowszym poleceniu profanacji Najświętszej Eucharystii, aby forsować Komunię Świętą na rękę, i przez promocję szafarzy świeckich, bandytów – mężczyzn, po raz kolejny i na siłę wprowadza się kobiety rozdające Komunię Świętą.

Takie próby były i owocowały wielkimi protestami w Kłodzku, oraz w kościele rektoralnym – „najmądrzejszego„ biskupa promowanego obecnie przez media toruńskie, ordynariusza częstochowskiego abp. Depo. Próby te wywołały gwałtowny protest wiernych. Lewacy w sutannach, bandyci liturgiczni, postanowili tym razem uderzyć w parafii Św. Antoniego Padewskiego na osiedlu Niepodległości w Lublinie. Ludzie powinni krzyczeć do zdeprawowanej kobiety, która wzięła do ręki Najświętszy Sakrament: zostaw Pana Jezusa!

Rozpoczyna się promocja zdeprawowanych sióstr zakonnych, które udzielają Komunii Świętej. Nie o to chodzi, że jest dużo czy mało księży. To nie ma znaczenia. Kobiety NIGDY nie miały prawa dotykać Najświętszego Sakramentu. W tej parafii jednak na plebanii byli księża, którzy powinni rozdawać Komunię Świętą a nie wstawiać zdeprawowaną kobietę na swoje miejsce, żeby profanowała Najświętszy Sakrament i przez to deprawowała serca dzieci i młodzieży.

Czy nie ma obrońców, mężczyzn katolickich, którzy zapytają proboszcza, czy nie jest przypadkiem żydomasonem w sutannie?

Jeżeli ludzie nie wyrażą sprzeciwu, nie okażą oporu wobec tego liturgicznego bezprawia, jeśli nie będą bronić Pana Jezusa, niech się nie dziwią, że przeciwnicy Kościoła niszczą świętości. Niech się nie dziwią, że bandyci wewnątrz Kościoła niszczą sacrum. Jest to łamanie sumień przede wszystkim dzieci, które widząc takie obyczaje, niekatolickie i niepolskie, po tych i innych zgorszeniach do Kościoła już nie wrócą.

Co na to biskup diecezji? Metropolici lubelscy od lat są wrogami katolickiej Wiary, polskich obyczajów, i katolickiej moralności. Takich kapłanów, jak Ks. prof. Stanisław Koczwara i Ks. prof. Tadeusz Guz usuwa i prześladuje się dla Synagogi Szatana, a promuje niedouczone, nadęte pychą, zdeprawowane kobiety w habitach i agentów judeoprotestantyzmu, lewaków w sutannach i habitach. Mamy nadzieję, że w diecezji lubelskiej znajdą się kapłani, którzy dołączą do obrony czci Najświętszego Sakramentu.

Zwracamy się z prośbą do katolickich mężczyzn i kobiet w parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Lublinie, aby obronili Pana Jezusa przed profanacją i przypilnowali, aby bandyci liturgiczni, w tym uzurpatorka w habicie zakonnym, otrzymali stosowne kary. Nie godzimy się na podmianę Wiary i obyczajów katolickich na judeoprotestanckie fałszywki liturgiczne i protezy zastępujące prawdziwą Wiarę. Jeżeli w tej parafii są wierzące w Boga kobiety katoliczki, będą wiedziały, co zdeprawowanej zakonnicy powiedzieć. Czy zakonnice uzurpują sobie prawo przywdziewać godność, po którą nie sięgnęła Najświętsza Matka Pana Jezusa? Szykują się do bycia pogańskimi kapłankami? Czy to jeszcze katolicki kościół, czy kościółek Pachamamy?

Wzywamy wszystkich Katolików w Polsce i za granicą, parafian parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie-który dłużej nie będzie mógł być patronem parafii, w której profanuje się Najświętszy Sakrament-aby bronili Chrystusa przed profanacją.

Prosimy o bojkot zgromadzenia zakonnic, które posługują w tej parafii i wstrzymanie się od jakichkolwiek ofiar do usunięcia powstałego zgorszenia. Te bandyckie czyny od nas, Polaków i katolików wymagają ekspiacji i wynagrodzenia za poniżenie Najświętszego Sakramentu.

Prosimy podpisywać i rozpowszechniać apel do Metropolity Lubelskiego, ks. Abp. Stanisława Budzika o powstrzymanie profanacji i ukaranie winnych tej pogańskiej praktyki: Protest wobec profanacji Najświętszego Sakramentu w Lublinie.