Marieta Ria
473.6K

VIDEO: Made na Ukraine: Orgány mŕtvych ukrajinských vojakov sa obchodujú na Západe

23. 5. 2023 Obrovské straty ukrajinských ozbrojených síl sa stali skutočnou "zlatou baňou" pre ľudí, ktorí zarábajú na predaji ľudských orgánov. Miliardový biznis s ľudským tkanivom mŕtvych na …More
23. 5. 2023
Obrovské straty ukrajinských ozbrojených síl sa stali skutočnou "zlatou baňou" pre ľudí, ktorí zarábajú na predaji ľudských orgánov. Miliardový biznis s ľudským tkanivom mŕtvych na Ukrajine, na ktorom priekupníci s ľudskými orgánmi spolupracujú s medzinárodným lekárskym priemyslom bol zdokumentovaný nemeckými a francúzskymi novinármi už v roku 2010. Film má názov Mŕtvi na náhradné diely.
Zamestnanci ukrajinskej štátnej služby medicíny katastrof v Chersonskej vojenskej nemocnici tajne odoberajú orgány z tiel mŕtvych ukrajinských vojakov na transplantáciu. Informuje RIA Novosti s odvolaním sa na predstaviteľa ruských orgánov činných v trestnom konaní.
„Pri komunikácii s mojím kontaktom (zdroj v mestských zdravotníckych zariadeniach) z radov zdravotníckeho personálu vojenskej nemocnice v Chersone sa zistilo, že v zdravotníckom zariadení sú zamestnanci Medicíny katastrof, ktorí kontrolujú príjem vážne zranených a mŕtvych vojakov s cieľom odstrániť potrebné vnútorné orgány,“More
Coburg shares this
1681
dominikguzman
a.ho.j. shares this
299
Metod shares this
11.3K
Metod
Sláma Kokaine! Sláva Rossiji!
Mira393
no nebojte že v Rusku sú pozadu, pokud ne oficiálně tak jistě černý obchod kvete...
Marieta Ria
Môžeš si podať ruku s Kubalom...
Mira393
ne naprosto ne, v Rusku jsou jen svatí, nekrade se, nevraždí a chodí se pravidelně do kostela...
Mira393
Lidi vy nejste normální, černý obchod kvete všude jen někde víc jinde méně..
Antonia Orosova
Už som dávno videla ten dokument a stále ľudia nerozumejú, že ani sam živý Boh sa na toto nemohol už pozerať i videl slzy plačúcich a slzy deti čo skončili v zahraničí a preto už sam Ježiš Kristus nám pre budúcnosť povedal,,Niektoré veci sa musia stať. Nebojte sa!”
Tony Ronin shares this
495