Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
pl.news
154.3K

"Duch Święty" Franciszka wywołuje "zamęt"

Prawdziwy katolik nie może myśleć o ani redukować wszystkiego do polaryzacji, stwierdził notorycznie polaryzujący Franciszek w kolejnym udzielonym …
Augustyn z Hippony
To już wszystko jasne... skoro Franio ma nawet swojego '"ducha św."
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
4403
W religii Franciszka Duch Święty "wpierw wywołuje chaos" [Order Out of Chaos]. Papież jako przykład podaje poranek Pięćdziesiątnicy, w tym "zamieszanie" i "bałagan", jakie temu towarzyszyły i które rzekomo są sprawką Ducha Świętego, tego samego który ostatecznie zaprowadza porządek. W każdym razie Pięćdziesiątnicy daleko do bycia chaotycznym wydarzeniem. Duch Święty reprezentuje porządek. Ten,…More
W religii Franciszka Duch Święty "wpierw wywołuje chaos" [Order Out of Chaos]. Papież jako przykład podaje poranek Pięćdziesiątnicy, w tym "zamieszanie" i "bałagan", jakie temu towarzyszyły i które rzekomo są sprawką Ducha Świętego, tego samego który ostatecznie zaprowadza porządek. W każdym razie Pięćdziesiątnicy daleko do bycia chaotycznym wydarzeniem. Duch Święty reprezentuje porządek. Ten, który sieje zamęt i chaos określany jest przez nas jako "diabeł". "Order Out of Chaos" (Porządek z Chaosu) to stary jak świat masoński slogan.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Kolejną młodą Bergoglio obmacuje po brzuchu.
Widocznie czerpie z tego jakąś przyjemność! Co to za nowy szatański zwyczaj?Jak świat światem, czegoś podobnego nie było! Żaden papież tak się nie zachowywał i nie spoufalał. To jest aż wręcz nieprzyzwoite! Żeby bez żenady położyć rękę na młodej dziewczynie brzuchu? I to jeszcze z palcami ułożonymi w znaku masońskim!!! To ma być błogosławieństwo …More
Kolejną młodą Bergoglio obmacuje po brzuchu.
Widocznie czerpie z tego jakąś przyjemność! Co to za nowy szatański zwyczaj?Jak świat światem, czegoś podobnego nie było! Żaden papież tak się nie zachowywał i nie spoufalał. To jest aż wręcz nieprzyzwoite! Żeby bez żenady położyć rękę na młodej dziewczynie brzuchu? I to jeszcze z palcami ułożonymi w znaku masońskim!!! To ma być błogosławieństwo? Bergoglio nie wie jak wygląda błogosławieństwo papieskie? Nie wie bo nie jest papieżem!
Ja bym to odebrała jako przeciwieństwo błogosławieństwa. Jeśli nie będzie specjalnej modlitwy ochronnej mogą mieć problemy!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Franciszek przyznał, że nienarodzone dziecko jest żywym stworzeniem i jednocześnie zadawał dwa trafne pytania: "Czy to jest w porządku, przerywać ludzkie istnienie, żeby rozwiązać problem?" Z drugiej strony wszyscy doskonale wiedzą, że Franciszek przyklaskuje działaczom proaborcyjnym!!!''
NOE NOE
oby nie poroniła 🥺 🥴
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
NOE NOE
WŁAŚNIE TEGO SIĘ TEŻ OBAWIAM, SKORO TO JEST FAŁSZYWY PROROK ,TO WIADOMO DO KOGO BYŁA SKIEROWANA TA ,,MODLITWA'' I JEGO ,,BŁOGOSŁAWIEŃSTWO''. A TYCH ,,BŁOGOSŁAWIEŃSTW'' BYŁO BEZ LIKU!
Walczyć o prawdę
Duch Święty mówi to co Ojciec i Syn Boży. Ale Franciszek mówi przeciwko Ojcu i Synu, a to naruszenie Bożych przykazań, poganizacja i protestantyzacja katolików, AL, Komunia Święta dla cudzołożników, sympatyzowanie z sodomitami oraz zwolennikami aborcji.
Walczyć o prawdę
Ale sobie twarz upudrował.!
starski
W dniu pięćdziesiątnicy 3 tys Żydów zostało chrześcijanami. Ile osób zyskało wiarę w tym pontyfikacie?
V.R.S.
Paradoksalnie absurdy bergolianizmu przynoszą u niektórych przebudzenie. Niestety część zatrzymała się na myśleniu że kard. Bergoglio spadł z księżyca, tj. że baza w posoborowej rewolucji jest właściwie dobra tylko jest problem z bergoliańską nadbudową.