28:14
Clicks4.3K
m.rekinek
24
SZOKUJĄCE WIDEO Z NOWEJ ZELANDII. WYWIAD Z OFIARĄ SZCZEPIEŃ COVID. Casey Hodgkinson nie mogła się doczekać, kiedy otrzyma szczepienie na COVID-19 i nie miała obaw, chciała być zaszczepiona …More
SZOKUJĄCE WIDEO Z NOWEJ ZELANDII. WYWIAD Z OFIARĄ SZCZEPIEŃ COVID.

Casey Hodgkinson nie mogła się doczekać, kiedy otrzyma szczepienie na COVID-19 i nie miała obaw, chciała być zaszczepiona jak najszybciej. Ponieważ wszędzie, gdzie spojrzała, mówiono jej, jak bezpieczne i skuteczne są szczepienia, m.in. przez ministra. Po otrzymaniu zastrzyku zdrętwiał jej język, zdrętwiały też ręce, nogi i stopy. Następnego dnia zaczęły się skurcze i nigdy nie ustały. Niegdyś zdrowa Hodgkinson jeździ teraz na wózku inwalidzkim. Jeden lekarz przyznał, że jej problemy były spowodowane szczepieniem, ale inni po prostu odrzucili jej problemy, a nawet powiedzieli jej, że są to problemy psychologiczne.
Bos016
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Ks. Tadeusz Krzyżak – Proboszcz Parafii Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Bystrej Krakowskiej. W dniu śmierci miał 61 lat. Funkcję proboszcza bystrzańskiej parafii piastował od 2004 r.
Łączymy się w bólu i żalu z najbliższymi Śp. Księdza Tadeusza.
megur shares this
22.2K
Bos016
"Kapłan zmarł nagle 17 grudnia w bardzo młodym wieku".

Jeszcze trochę i księży zabraknie...


Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... [+]

sadeczanin.info/…dz-piotr-myjak-z-lacka-kaplan-mial-zaledwie-31-lat
Nie dla depopulacji przez szczepionki
A @Elkam jeszcze broni jakichś ,,porąbanych" seniorek, które tylko patrzą na to, żeby wszyscy byli zamaskowani.
stanislawp
Zastanawiam się nad tymi naganiaczami do szczepienia się jak

Elkam
Jak to z tobą jest, czy wolałbyś aby ta Casey żyła w tym bólu na wózku inwalidzkim czy żeby Bóg ją zabrał do Nieba?
A jeśli rozmawiamy o tych nowych szczepionkach to nikt nie wie o co im chodzi i kto podjął te decyzje na cały świat aby właśnie tymi szczepionkami szprycować ludzkość.
W tych krajach gdzie prezydenci nie zezwolili …More
Zastanawiam się nad tymi naganiaczami do szczepienia się jak

Elkam
Jak to z tobą jest, czy wolałbyś aby ta Casey żyła w tym bólu na wózku inwalidzkim czy żeby Bóg ją zabrał do Nieba?
A jeśli rozmawiamy o tych nowych szczepionkach to nikt nie wie o co im chodzi i kto podjął te decyzje na cały świat aby właśnie tymi szczepionkami szprycować ludzkość.
W tych krajach gdzie prezydenci nie zezwolili na te szczepionki, ci ukryci decydenci niszczą tych prezydentów. Przykładem jest prezydent Łukaszenko który nie przyjął łapówek i odrzucił szczepionki i tych kilku prezydentów którzy szybko stracili życie.
W tej całej światowej grze politycznej bierze udział i prez Duda i Premier Morawiecki.
A o co jest ta gra to nikt z nas szarych ludzi nie wie. A dlaczego tak sądzę? Bo nikt nie bierze pod rozwagę realne działania Diabła w naszych czasach, kiedy w wyraźny sposób ja sam rozpoznałem jego działania
np w dniu 9/11
czy w Smoleńsku czy w mieście Paradise gdzie Diabeł spalił nie tylko wszystkie domy ale i 50 tys mieszkańców.
Rząd jak zwykle ukrył te fakty, i ciągle ukrywa działania Diabła.
stanislawp
Toczy się ostra walka duchowa. Kto nie rozpoznaje wroga ten skazany jest na klęskę. Kto jest głównie oskarżany o te tragedie? Oskarżani są Żydzi. Trzeba być naprawdę ślepym aby takie wnioski wyciągać. Żydzi w Izraelu są pierwszymi i głównymi ofiarami tych ataków. Przecież mieszkańców Izraela już wszystkich wyszczepili podwójnie, potem będzie potrójnie.. itd Kiedy ludzie tam żyjący w Izraelu …More
Toczy się ostra walka duchowa. Kto nie rozpoznaje wroga ten skazany jest na klęskę. Kto jest głównie oskarżany o te tragedie? Oskarżani są Żydzi. Trzeba być naprawdę ślepym aby takie wnioski wyciągać. Żydzi w Izraelu są pierwszymi i głównymi ofiarami tych ataków. Przecież mieszkańców Izraela już wszystkich wyszczepili podwójnie, potem będzie potrójnie.. itd Kiedy ludzie tam żyjący w Izraelu rozpoznają, że znowu są na drodze wyniszczenia jak za Hitlera?
Izrael jest pierwszy nad którym są tzw chemtrails ze wszystkimi trującymi ten lud opryskami. Żaden się z was nie wstawił przeciw tym atakom na Izrael, na Rosję, na Chiny ...wam się wydaje, że to są samoloty i piloci...ślepcy, ślepcy, ślepcy..
Kogo chcecie prowadzić wy zaślepieni nienawiśscią do drugiego człowieka?
Czy Żydzi zbudowali NASA i oszukują nas że oni, Żydzi chodzili po Księżycu?
Czy to był Żyd który ogłosił, że to nie Bóg stworzył Żiemię a Wielki Wybuch i ona okrąża Słońce i wiruje jak kula? To był Polak, kłamca i oszust, M Kopernik.
Ślepcy, ślepcy, ślepcy...
A kto wypowiedział wojnę duchową nie tylko przeciw Katolikom ale przeciw całemu światu?
Odpowiedź jest prosta Ten papa z Argentyny służący Diabłu i wszyscy hierarchowie i księża...
To ta papa-japa z Watykanu zakazała wydobywać węgiel w Polsce i wędzić wędliny. Co za diabelski tupet...
ślepcy!
stanislawp
Adam Adolf Makowski
Pozdrawiam pana stanislawp
-------------------
re
re
Wzajemnie, pozdrawiam i życzę Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia