Clicks1.2K
csk.news
13

Arcibiskup Viganò Varuje Trumpa před "Velkým Resetem"

Ve svém druhém otevřeném dopise prezidentovi Trumpovi, arcibiskup Viganò varuje před "Velkým Resetem."

Dopis je datován 25. října, "Velebnost Krista Krále" (původní římský obřad). Velký Reset je pro Viganò globálním plánem proti Bohu a člověku: Mocné síly zla bojují proti sílám dobra, které opustily jejich političtí a náboženští vůdci.

V některých zemích Velký Reset bude aktivován mezi koncem roku a prvním trimestrem 2021, Viganò varuje, "pro tento účel, další lockdowny jsou plánovány."

Viganò znovu zmiňuje kathèkon, "ten který se staví proti" manifestaci zla (2 Tes 2,6-7). V náboženské oblasti, kathèkon je pro něj Církví a Papežem; v politické sféře ti, kteří brání Novému Světovému Řádu. Avšak, pro Viganò je jasné, že František "zradil svou roli."

Obrázek: “The Great Reset”, TIME Magazine, #newsKssicoulcw
johanika
Podľa slov ľudí žijúcich v USA nie je Biden taký "starý, úbohý, nevládny". Má zas sebou aspoň takú silu akú má aj "starý, úbohý, nevládny, neškodný starček" Soros.
ekans
mediálně nevýrazný, na to voliči hodně berou
Ervin Romano shares this
10
Drahý Bože ochraňuj nás.
Laco Bajzo
Trump o plánoch tých,ktorí ho postavili ako kandidáta akože nevie,či ako? :) Keby chceli Trumpa v budúcom volebnom období majitelia peňazí nahradiť ,tak by stádu postavili iného protikandidáta a nie takého starého ,úbohého ,nevládneho Bidena :)