07:08
Clicks2.1K
Libor Halik
116
Modleme se i my za znovuzvolení Trumpa prezidentem, oddálíme Antikristovu světovládu. Před 4 lety pomohl Bůh! Protože George Soros stavěl (počítačové) volební zařízení a to bylo záměrně zkonfigurován…More
Modleme se i my za znovuzvolení Trumpa prezidentem, oddálíme Antikristovu světovládu.

Před 4 lety pomohl Bůh! Protože George Soros stavěl (počítačové) volební zařízení a to bylo záměrně zkonfigurováno tak, aby vyhrála Clintonová: pravyprostor.cz/…merice-ocekavani-a-predpovedi/ a zvedavec.org/…-zkrotit-digitalni-monstra.htm
Ervin Romano shares this
10
Pan Boh nam pomahaj
Anna Krátka
Áno.

Modlime sa za Trumpa.

Známy novinár J. H. Westen uverejnil video s rozhovorom svedka,ktorému kňaz povedal proroctvo o Trumpovi.

lifenews.sk/…u-hovori-proroctvo-z-roku-1983

Tom Zimmer, prezývaný aj pustovník z Loreta, veterán 2. svetovej vojny, v roku 1983 vyslovil proroctvo o Donaldovi Trumpovi, ktorý má priviesť Ameriku späť k Bohu. V roku 2017 zverejnil katolícky kňaz otec Capoverde …More
Áno.

Modlime sa za Trumpa.

Známy novinár J. H. Westen uverejnil video s rozhovorom svedka,ktorému kňaz povedal proroctvo o Trumpovi.

lifenews.sk/…u-hovori-proroctvo-z-roku-1983

Tom Zimmer, prezývaný aj pustovník z Loreta, veterán 2. svetovej vojny, v roku 1983 vyslovil proroctvo o Donaldovi Trumpovi, ktorý má priviesť Ameriku späť k Bohu. V roku 2017 zverejnil katolícky kňaz otec Capoverde virálne video o proroctve o Donaldovi Trumpovi, ktoré mu povedal jeho kamarát Dr. Curran. Viac sa už príbehu venuje John-Henry Westen vo svojej šou.

youtube.com/watch?v=ePghQCoPGUU
Anna Krátka
---------- Forwarded message ---------
Od: David Kubal <life@stand4life.org>
Date: ut 13. 10. 2020 o 19:01
Subject: URGENT – President Trump needs your prayers

preklad textu bol robený cez translator

Drahý priateľ,
Pripojíte sa k môjmu modlitebnému tímu za prezidenta Trumpa v tomto kritickom období pre náš národ?
Ak je to tak, dnes pridajte svoje meno do tejto MODLITBY PRE PREZIDENTA TRUMPA.…More
---------- Forwarded message ---------
Od: David Kubal <life@stand4life.org>
Date: ut 13. 10. 2020 o 19:01
Subject: URGENT – President Trump needs your prayers

preklad textu bol robený cez translator

Drahý priateľ,
Pripojíte sa k môjmu modlitebnému tímu za prezidenta Trumpa v tomto kritickom období pre náš národ?
Ak je to tak, dnes pridajte svoje meno do tejto MODLITBY PRE PREZIDENTA TRUMPA.
Nechal som pre vás prázdne políčko na vyplnenie osobnej povzbudivej správy alebo osobitnej modlitby, ak chcete, ale iba podpísať svoje meno do poznámky bude toľko znamenať.
Skutočne viem, že prezident Trump a viceprezident Pence si ctia modlitby rovnako ako tie, ktoré môžete podpísať dnes.
Prezident Trump nedávno verejne zdieľal:
„POUŽÍVAME ICH KAŽDÝ DEŇ.“
Viceprezident Pence dodal: „ČÍTAME TENTO KAŽDÝ DEŇ A SÚ ÚŽASNÉ!“
Prihláste sa ešte dnes do poznámky MODLITBA ZA PREZIDENTA TRUMPA a uistite sa, že tá vaša je súčasťou našej nadchádzajúcej dodávky.
Prečo je to také dôležité?
Prezident Trump denne znáša neúnavné osobné a duchovné útoky zo strany bezbožnej ľavice.
Videli sme, že sa tieto útoky objavujú mnohými rôznymi spôsobmi ...
Útoky z narastajúceho prílivu čarodejníctva v našom národe so samozvanými čarodejnicami, ktoré otvorene vrhajú svoje kúzla, aby spútali a zničili nášho prezidenta.
Útoky médií „falošné správy“, ktoré spriadajú neobjektívne príbehy proti nášmu prezidentovi, jeho rodine a tímu poradcov.
A útoky liberálnych politikov, ktorí chcú, aby bol náš prezident vyhodený z funkcie.
Dnes potrebujem vašu pomoc ako modlitebného vodcu vo vašej komunite v boji proti všetkým týmto útokom na nášho prezidenta zahalením Bieleho domu nepretržitou modlitbou.
Pripojte sa teda k môjmu modlitebnému tímu za prezidenta Trumpa a povzneste ho osobnou poznámkou, aby som ho udržal a povzbudil.
Preto vás žiadam, aby ste bezodkladne podpísali svoju osobnú POZNÁMKA K MODLITBE ZA PREZIDENTA TRUMPA.
Ako možno viete, trvalo to iba 19 minút od okamihu, keď prezident Trump položil ruku na Bibliu, zložil sľub a zložil prísahu a stal sa našim 45. prezidentom, kým sa na titulke denníka The Washington Post nedostal:
„Kampaň na odvolanie prezidenta Trumpa sa začala.“
A zatiaľ čo prezident Trump bol začiatkom tohto roku úplne oslobodený od obžalovacieho útoku radikálnej ľavice - vojna o srdce a dušu našej krajiny ešte zďaleka neskončila.
Musíme tiež pamätať na to, že Božie slovo nám dáva pokyn, aby sme sa pravidelne modlili za našich vodcov. Ako veriaci sa musíme spojiť a volať k nášmu Nebeskému Otcovi, aby:

Chráňte prezidenta Trumpa a tých, ktorí mu slúžia, v bezpečí pred nástrahami nepriateľa a bez pascí assumerov (Žalm 141: 9–10).

Zaistite, aby prezident Trump neprejavoval strach zo zla, ktoré ho ovláda (Izaiáš 8:12), ale prekonajte ho horlivosťou a vášňou pre Jeho zákony, ktoré všetkým prinášajú život a slobodu (Príslovia 10: 29-32).

Udržujte prezidenta Trumpa tak, aby aj naďalej miloval Jeho Slovo a usilovne hľadal Jeho múdrosť (Príslovia 8:17), aby zostal otvorený a učil sa zbožným radám a nebeskej múdrosti (Príslovia 1: 7).

Prezident Granta Trump zvýšil milosť a požehnanie, keď poslúchol svoj hlas a poslúchol Jeho slovo (Príslovia 21: 1).

Dovoľte prezidentovi Trumpovi, aby vládol uprostred svojich nepriateľov, neustúpil ani nezaváhal kvôli vyhrážkam alebo zastrašovaniu (Žalm 110: 1–2, Efezanom 6:13).
Volám sa David Kubal a je mi požehnaním, že môžem byť prezidentom a výkonným riaditeľom armády modlitebných bojovníkov s názvom Intercessors for America (IFA).
Našou misiou na IFA je informovať, spájať a mobilizovať príhovorcov, aby sa modlili za náš národ a za našich vodcov.
Konkrétne si želáme osloviť kresťanov v cirkvách a spoločenstvách po celej krajine pomocou informácií a nástrojov, ktoré ich zjednotia v efektívnej modlitbe.
Presne preto som vám dnes napísal priamo.
A to je tiež dôvod, prečo som zahrnul tento odkaz na špeciálnu osobnú MODLITBU PRE PREZIDENTA TRUMPA.
Spolieham sa na vás, že zintenzívnite krok, podniknete kroky a pripojíte sa k vašim bratom a sestrám v Kristovi, keď spoločne pozdvihneme prezidenta Trumpa v modlitbe k nášmu Pánovi a Spasiteľovi - a dáme mu vedieť, že to robíme.
IFA do dnešného dňa ponúkla viac ako 100 000 modlitieb za prezidenta Trumpa - vďaka modlitebným bojovníkom, ako ste vy.
Ale keďže prezidentovi nepriatelia zintenzívňujú svoje útoky -, musíme taktiež plošne zintenzívniť naše úsilie.
Preto je naším cieľom do dnešného dňa do novembra zhromaždiť a doručiť do Bieleho domu viac ako DVA MILIÓNOVÝCH MODLITEBNÝCH POZNÁMOK ZA PREZIDENTA Trumpa .
Môžem rátať s tým, že tá vaša bude zahrnutá do našej nadchádzajúcej dodávky?
Ak je to tak, kliknite na tento odkaz a podpíšte svoju PRÁVNICU PRE PREZIDENTA TRUMPA ešte dnes.
Vedzte, že nám pomáhate budovať spoločenstvo verných Američanov modliacich sa za prezidenta Trumpa v tomto snažení.
Spoločne pomôžeme prezidentovi Trumpovi urobiť Ameriku opäť skvelou tým, že prinútime milióny Američanov opäť sa modliť!
Ďakujem, že ste modlitebným bojovníkom, na ktorého sa môžem spoľahnúť.
Boh žehnaj,

David Kubal,
Prezident a CEO Intercessors pre Ameriku (IFA)
Prezident PS Trump teraz potrebuje našu modlitbovú ochranu viac ako kedykoľvek predtým. Pripojte sa k môjmu modlitebnému tímu za prezidenta Trumpa a ihneď podpíšte svoju osobnú modlitbovú poznámku ZA PREZIDENTA TRUMPA.
Progresívci PPS pokračujú v pokuse zničiť prezidenta Trumpa za každú cenu a obviňujú ho z vecí, ktoré sú mimo jeho kontroly. Nemôžeme sa nechať odradiť, náš Boh je Bohom spravodlivosti a musíme sa modliť, aby sa spravodlivosť obnovila.

ODOSLAJTE HNED TEĎ TERAZ

Intercessors for America (IFA) je ministerská organizácia podľa 501 (c) (3) a bola založená v roku 1973, keď Boh vtlačil do sŕdc skupiny zbožných a vážených ľudí potrebu modlitby a pôstu.
miloš pavel
uvědom te si pani slováci koho jste volili čaputová s pozadím na soroše a rothildy , pokud vyhraje biden nastolí vládu zla , nevím jestli je kotleba fašista ale čaputová a šimečka vás vedou do otroctví zla
Pravda bude skryta
na neho bude takmer určite atentát . Navyše už asi nič neodlialime,vidieť to aj na tejto plandémii, už sa to spustilo. V marci 2021 uplynie 1260 dní ,čo bola Žena odetá slnkom na púšti.Ak mala rodiť 9/2017 .

Zjv 12 , 3 Ukázalo sa aj iné znamenie na nebi: Hľa, veľký ohnivočervený drak, ktorý mal sedem hláv a desať rohov, na hlavách sedem diadémov. 4 Jeho chvost zmietol tretinu nebeských hviezd …More
na neho bude takmer určite atentát . Navyše už asi nič neodlialime,vidieť to aj na tejto plandémii, už sa to spustilo. V marci 2021 uplynie 1260 dní ,čo bola Žena odetá slnkom na púšti.Ak mala rodiť 9/2017 .

Zjv 12 , 3 Ukázalo sa aj iné znamenie na nebi: Hľa, veľký ohnivočervený drak, ktorý mal sedem hláv a desať rohov, na hlavách sedem diadémov. 4 Jeho chvost zmietol tretinu nebeských hviezd a zhodil ich na zem. Drak sa postavil pred ženu, ktorá mala rodiť, aby zožral jej dieťa, len čo ho porodí. 5 A porodila syna, chlapca, ktorý má železnou berlou vládnuť nad všetkými národmi. Jej dieťa však bolo uchvátené k Bohu a k jeho trónu. 6 Žena utiekla na púšť, kde jej Boh pripravil miesto, aby ju tam živili tisícdvestošesťdesiat dní.
Libor Halik
Atentátom bolo jeho nakazenie koronavirom aj keď žil v maximálnej izolácii od všetkej infekcie v Bielom dome. Prežil, vďaka Bohu a príhovorom Bohorodičky.
Libor Halik
V marci 2021 uplynie 1260 dní ,čo bola Žena odetá slnkom na púšti.Ak mala rodiť 9/2017. L: To, prosím, počítate od toho znamenia v súhvezdí Panny na oblohe? Alebo od čoho?
Pravda bude skryta
v 9/2017 bola tehotná a mala rodiť,drak sa pred ňu postavil ,aby zhltol dieťa ,len čo ho porodí.Presne toto je vidieť na skyview,keď si dáte znamenie Panny zobraziť a režim infra.Je v jej lone.V jednom videu bolo aj to ,že Jupiter(král) vstúpil do lona Panny cca 11,12/2016 .Tá žena 9/2017 mala rodiť a potom byť v azyle 1260 dní na púšti,kde jej Boh pripravil miesto.

Veríme,že Biblia sa môže vypl…More
v 9/2017 bola tehotná a mala rodiť,drak sa pred ňu postavil ,aby zhltol dieťa ,len čo ho porodí.Presne toto je vidieť na skyview,keď si dáte znamenie Panny zobraziť a režim infra.Je v jej lone.V jednom videu bolo aj to ,že Jupiter(král) vstúpil do lona Panny cca 11,12/2016 .Tá žena 9/2017 mala rodiť a potom byť v azyle 1260 dní na púšti,kde jej Boh pripravil miesto.

Veríme,že Biblia sa môže vyplniť do bodky?? Ja tomu verím,tu je príklad.
Pravda bude skryta
Libor Halik
Vďaka. Takže 23.9.2017 v souhvězdí Panna porodila a pak 1260 dní je Církev živena na poušti. Pouštní život skončí v březnu 2021.
Pravda bude skryta
Zjv 12, 5 Jej dieťa však bolo uchvátené k Bohu a k jeho trónu. 6 Žena utiekla na púšť, kde jej Boh pripravil miesto, aby ju tam živili tisícdvestošesťdesiat dní.

Asi začne vojna,druhá pečať.Odporúčam každému si pripraviť nejaké zásoby,potravín,vody. Môže to byť začiatok Veľkého súženia,prípadne po vojne nástup antikrista.Alebo nás v marci budú nútiť prijať vakcínu.
Teraz nastáva aj ekonomická …
More
Zjv 12, 5 Jej dieťa však bolo uchvátené k Bohu a k jeho trónu. 6 Žena utiekla na púšť, kde jej Boh pripravil miesto, aby ju tam živili tisícdvestošesťdesiat dní.

Asi začne vojna,druhá pečať.Odporúčam každému si pripraviť nejaké zásoby,potravín,vody. Môže to byť začiatok Veľkého súženia,prípadne po vojne nástup antikrista.Alebo nás v marci budú nútiť prijať vakcínu.
Teraz nastáva aj ekonomická kríza vyvolaná pandémiou ,čo je príprava na vojenský konflikt.
Prvá pečať odpadlíctvo sa prejavilo,keď biskupi poslúchli hlavného hygienika a zatvorili kostoly pre veriach.I s prijímaním na ruku.
Pravda bude skryta
Libor mám to odtiaľto:
youtube.com/watch?v=j4oKHeaXkK4

Je tam návod,ako si toho draka v lone môžete pozrieť.
google.com/sky/
stačí kliknúť na Constellations dolu,potom Virgo a nakoniec Infrared vpravo hore
One more comment from Pravda bude skryta
Pravda bude skryta
Ešte by som dodal,že Páter Pio zomrel presne 49 rokov pred týmto znamením na oblohe. 23.9.1968
Libor Halik
Janka S.
Pravda bude skryta. Tiež to takto vnímam. Marec-apríl/Veľká noc, uplynie 1260 dní odo dňa zjavenia Panny na oblohe 13.9.2017.Následne v tomto období bude odstránená obeta, čiže Pán Ježiš v Eucharistii. Zároveň začiatok desiatich tajomstiev.Prvé tajomstvo uvidíme na oblohe, tento jav bude trvať tri dni a tri noci, potom nasleduje druhé tajomstvo-Osvietenie svedomia, o cca.6 týždňov, zrejme 13.máj …More
Pravda bude skryta. Tiež to takto vnímam. Marec-apríl/Veľká noc, uplynie 1260 dní odo dňa zjavenia Panny na oblohe 13.9.2017.Následne v tomto období bude odstránená obeta, čiže Pán Ježiš v Eucharistii. Zároveň začiatok desiatich tajomstiev.Prvé tajomstvo uvidíme na oblohe, tento jav bude trvať tri dni a tri noci, potom nasleduje druhé tajomstvo-Osvietenie svedomia, o cca.6 týždňov, zrejme 13.máj 2021 tretie tajomsvo-Zázrak a trvalé znamenie. Odo dňa keď bude odstránená každodenná obeta uplynie 1290 dní a potom príde víťazstvo Nepoškvrneného srdca Panny Márie.
Libor Halik
Súčasný Vatikán nie je zbožný, ale je stolicou pre Antikrista, ako bolo predpovedané v tedajším pápežom schválenom zjavení z La Saletty v 19. storočiu. Súčasný sodomský Vatikán schvaluje všetky sodomské zvrátenosti, aj modlu Pachamamu, čo od neho dobrého očakávate Dudko!
Pravda bude skryta
&Dudko tieto predpovede sú z Biblie.