Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
ona
354K
sługa Boży
Jaką można mieć pewność że to nie zwykła ściema ?
Dwa scenariusze i jeden czytany przez ivonę ?
Turon0001 Kowalski shares this
292
Turon0001 Kowalski
Chatbot LaMDA wziął sobie ponoć adwokata, aby ten bronił jego interesu versus Google. Artykuł jest niestety po niemiecku Umstrittene KI von Google hat Anwalt eingeschaltet
stanislawp shares this
2895
jac05
Jeszcze raz to napiszę. Po wysłuchaniu przykładowej rozmowy, nie widzę żadnej mądrości w tej AI ale bełkot, zlepek zdań pasujących do ludzkiego pytania. Dopiero jak będzie można rozmawiać z tym czymś jak z kolegą, który podpowiada zaskakujące, mądre i skuteczne rozwiązania, pocieszy, przeanalizuje na chłodno jak przyjaciel, dopiero wtedy można powiedzieć, że to coś myśli ale wtedy trzeba być …More
Jeszcze raz to napiszę. Po wysłuchaniu przykładowej rozmowy, nie widzę żadnej mądrości w tej AI ale bełkot, zlepek zdań pasujących do ludzkiego pytania. Dopiero jak będzie można rozmawiać z tym czymś jak z kolegą, który podpowiada zaskakujące, mądre i skuteczne rozwiązania, pocieszy, przeanalizuje na chłodno jak przyjaciel, dopiero wtedy można powiedzieć, że to coś myśli ale wtedy trzeba być czujnym i poszukać co za tym stoi - a będzie stał demon, który fascynując inteligencją odciągnie od Boga. Musimy być czujni !
stanislawp
Ta sztuczna inteligencja juz jest bardziej inteligentna niz 50 procent ludzi.
To dlatego 99 procent wizjonerek jest zwiedzionych przez szatanska intelligencje.
Dowody to E Ravasio I A Jezierska plus moj ks proboszcz Mark Goring.
Dzieci,ja chce swieto Boga Ojca w pierwsza niedziele Sierpnia. Malujcie Moja twarz I rozdajcie kazdej rodzinie. Nie zapomnijcie namalowac kule ziemska w mojej rece.
jac05
Ta sztuczna inteligencja to bełkot złożony z ogólników, żadnej mądrości w niej nie ma.
megur shares this
393
Walczyć o prawdę
Tworzenie nowej ,,sztucznej inteligencji,, to walka z Bogiem i spreparowanie ,,takiej inteligencji,, aby człowiek służył globalizmowi i wywołanym tą globalizacją demonom. Celem globalistów jest ,,wyrwanie,, Bogu władzy nad ludźmi. To co przeżywamy to najbardziej demoniczny okres w dziejach świata.
jac05
Słaba ta sztuczna inteligencja, niczego ani mądrego nie można się od niej dowiedzieć.