01:47:32
Clicks4.1K
jerzy1
35
Zniewolony dręczony czy opętany ??? ks J Gierlak zobacz czy coś z tego pasuje do Ciebie...More
Zniewolony dręczony czy opętany ???

ks J Gierlak
zobacz czy coś z tego pasuje do Ciebie...
nica18 shares this
11
EGZORCYZM.

MODLITWA UWOLNIENIA O. DANIEL
renia.deja shares this
19
-EGZORCYSTA- ks JAN GIERLAK.

Zniewolony dręczony czy opętany ???
atlantyk shares this
1
Szatan-

dręczenie
Anja39
A ja myslę , ze człowiek zawsze ma tendencje do komplikowania, zwłaszcza tego co jest bliżej i na wyciągnięcie ręki.Gdybym dziś miała sprecyzować jedną z recept na szczesliwe zycie napisałabym w punktach :
1.cheć zmiany życia
2.Konfesjonał, Eucharystia
3.Narzucenie sobie wymagań, wysokiej poprzeczki 10 przykazań i konsekwencja
4.Modlitwa o pokorę o siłę, o wytrwanie w postanowieniu stawania się …More
A ja myslę , ze człowiek zawsze ma tendencje do komplikowania, zwłaszcza tego co jest bliżej i na wyciągnięcie ręki.Gdybym dziś miała sprecyzować jedną z recept na szczesliwe zycie napisałabym w punktach :
1.cheć zmiany życia
2.Konfesjonał, Eucharystia
3.Narzucenie sobie wymagań, wysokiej poprzeczki 10 przykazań i konsekwencja
4.Modlitwa o pokorę o siłę, o wytrwanie w postanowieniu stawania się codziennie lepszym człowiekiem , cierpliwosc i czas
5.Systematyczne trwanie w wierze , modlitwie i sakramencie Eucharystii
6.Oddanie swojego zycia Bogu i zgoda na Jego Plan w naszym zyciu

Dzięki temu zyskuje się praktycznie natychmiast spokoj, pocieszenie, radość, zrozumienie , stabilizacje i ochraniacze na kolana i łokcie przed" potencjalnym upadkiem"
I chyba wlasciwie od tych postanowień zaczyna się trudna droga pod górę, ale to juz nie jest to samo zycie co kiedyś, problemy doczesne praktycznie staja sie rozwiazywalne, nie spedzaja snu z powiek, niemozliwe staje się mozliwe...ten spokoj i ukojenie jest bezcenne, no i ludzie- chyba chce sie ich kochać i przytulac bardziej i mocniej i to co dotychczas drazniło staje się znośne i akceptowalne.
To tak w pigułce, sprawdzony sposob na spotkanie Boga żywego. Wystarczy spróbować 😌
hosecarlos
jerzy1, Anja39 ; Tak, macie rację. Są tacy ludzie, ale ja bym skierował swoje podejrzenia na fakt, że u takich ludzi występuje siedlisko nerwic tj. np; nerwica natręctw. Ja dla takich ludzi pokleciłbym ojców pustyni. Ci są wyluzowani. Natomiast my tutaj w kraju mamy coraz większy problem, tkwiący w innym źródle. Ten problem idzie z zachodu. To jest oziębłość wiary, oziębłość religijna. A …More
jerzy1, Anja39 ; Tak, macie rację. Są tacy ludzie, ale ja bym skierował swoje podejrzenia na fakt, że u takich ludzi występuje siedlisko nerwic tj. np; nerwica natręctw. Ja dla takich ludzi pokleciłbym ojców pustyni. Ci są wyluzowani. Natomiast my tutaj w kraju mamy coraz większy problem, tkwiący w innym źródle. Ten problem idzie z zachodu. To jest oziębłość wiary, oziębłość religijna. A przejawia się to tak >brak wiary w obecność Chrystusa w sakramencie>wierzący w Boga ale nie praktykujący> wątpiący w istnienie Boga> niewierzący w Boga, ale szukający prawdy> Mający wszystko gdzieś, Boga, wiarę, prawdę. Egoiści, unikający cierpienia, szukający szczęścia, bez empatii. Wierzący w prawo silniejszego i selekcji naturalnej. Jesteś słaby to musisz umrzeć, a będzie jednego nieudacznika, głupka mniej.
To jest choroba dzisiejszych czasów, a hiper duchowość jest maluteńkim promilem.
jerzy1
Ludzie niewartościowi w sferze religijnej chcą stworzyć ultra duchowość, hiper duchowość – ,, nie jeden spowiednik, ale na szelki wypadek trzech, jak jeden zawiedzie lecę do drugiego , 3 Ojców duchownych, 6 grup religijnych, książki religijne, 40 stopni pokory , 40 stopni doskonałości. Ja wypracowuje drogę do Pana Boga.” To nie dziecko w kołysce mówi ,, tatuś masz tutaj program spotkania się ze …More
Ludzie niewartościowi w sferze religijnej chcą stworzyć ultra duchowość, hiper duchowość – ,, nie jeden spowiednik, ale na szelki wypadek trzech, jak jeden zawiedzie lecę do drugiego , 3 Ojców duchownych, 6 grup religijnych, książki religijne, 40 stopni pokory , 40 stopni doskonałości. Ja wypracowuje drogę do Pana Boga.” To nie dziecko w kołysce mówi ,, tatuś masz tutaj program spotkania się ze mną w życiu. To Ojciec wymyśla jak dziecko wychować, jak je poprowadzić przez życie, to Bóg Ojciec ma dla nas plan. Nie musimy wymyślać szczegółowego planu jak dotrzeć do Pana Boga, tylko odczytać Jego i się na niego zgodzić”. ANJA 39 Brawo tak właśnie jest.
Anja39
Taki przykład dręczenia na tle religijnym tak często spotykany ( tekst zaczerpnięty z kazania x P.Pawlukiewicza )

Ludzie niewartościowi w sferze religijnej chcą stworzyć ultra duchowość, hiper duchowość – ,, nie jeden spowiednik, ale na szelki wypadek trzech, jak jeden zawiedzie lecę do drugiego , 3 Ojców duchownych, 6 grup religijnych, książki religijne, 40 stopni pokory , 40 stopni doskonałośc…
More
Taki przykład dręczenia na tle religijnym tak często spotykany ( tekst zaczerpnięty z kazania x P.Pawlukiewicza )

Ludzie niewartościowi w sferze religijnej chcą stworzyć ultra duchowość, hiper duchowość – ,, nie jeden spowiednik, ale na szelki wypadek trzech, jak jeden zawiedzie lecę do drugiego , 3 Ojców duchownych, 6 grup religijnych, książki religijne, 40 stopni pokory , 40 stopni doskonałości. Ja wypracowuje drogę do Pana Boga.” To nie dziecko w kołysce mówi ,, tatuś masz tutaj program spotkania się ze mną w życiu. To Ojciec wymyśla jak dziecko wychować, jak je poprowadzić przez życie, to Bóg Ojciec ma dla nas plan. Nie musimy wymyślać szczegółowego planu jak dotrzeć do Pana Boga, tylko odczytać Jego i się na niego zgodzić”.
Anja39
👍 🤗
wspaniałe, dobrnełam do końca -dzieki