Clicks1.6K
Milan Piliar shares from Coburg
18
Niečo z covidovej praxe. videoMore
Niečo z covidovej praxe.

video
Milan Piliar shares this
1.6K
😊
Bratia a sestry
Peter Potocky
Dobrí policati odchádzajú od polície a zostávajú tam iba debili, ako sú na videu. Dovolujú si ešte zastrašovať a terorizovať ľudí. Za toto by mali byť okamžite prepustení z polície. Ako je možné, že policajti nepoznajú zákony a ani ústavu a konajú protizákonne? Tu pomôže iba poriadna demonštrácia s miliónom ľudí. Ak to nepomôže musia tí normálnejší rýchlo odísť z tejto krajiny a nechať tu iba …More
Dobrí policati odchádzajú od polície a zostávajú tam iba debili, ako sú na videu. Dovolujú si ešte zastrašovať a terorizovať ľudí. Za toto by mali byť okamžite prepustení z polície. Ako je možné, že policajti nepoznajú zákony a ani ústavu a konajú protizákonne? Tu pomôže iba poriadna demonštrácia s miliónom ľudí. Ak to nepomôže musia tí normálnejší rýchlo odísť z tejto krajiny a nechať tu iba matovičových a ficových voličov nech im slúžia. Všetkých zaočkuje a urobí z nich pokusné laboratórium. Matovič to robí za chrbtom s Ficom. Fico so svojou partičkou boli zlodeji par excellence, ale toto nechceli robiť. Nasadili pre to na túto úlohu Matoviča, ktorí je klinicky diagnostikovaný schizofrenik a tým pádom je trestne nepostihnuteľný. Zatvoriť ho môžu akurát tam z kade vyšiel. Súdruhovia biskupi mohli celý tento cirkus zastaviť, keby nemali masla na hlave a na čele KBS by nestál latentný eštébák Matuška. Takí biskup Baláž a kardinál Korec sa točia v hroboch ako turbíny, keď vidia výčiny súčasných biskupov. "a čo mladšie zutekalo a čo staršie nevládalo"
Renata Nad
dobrý postreh Peter iba by som doplnila že Báthorička mala svojho Ficka a Matuška má svojho Kramaru
Peter(skala)
Peter suhlasim s tými protestami, lebo utek z krajiny by znamenalo utek niekde na sibir či do nejakej džungle a aj to je otazne, či by tam za nami nešli. Napokon kedže kresťan má byť svetlom vo tmách a sviecou na stole, či kričať zo striech, tak radšej tie verejne protesty ako ked prví kresťania vyšli do ulic po zoslaní Ducha Sväteho.

S tou diagnozou Matoviča si vystihol ako aj s biskupskou hier…More
Peter suhlasim s tými protestami, lebo utek z krajiny by znamenalo utek niekde na sibir či do nejakej džungle a aj to je otazne, či by tam za nami nešli. Napokon kedže kresťan má byť svetlom vo tmách a sviecou na stole, či kričať zo striech, tak radšej tie verejne protesty ako ked prví kresťania vyšli do ulic po zoslaní Ducha Sväteho.

S tou diagnozou Matoviča si vystihol ako aj s biskupskou hierarchiou
Svätý Malachiáš(prorok)
Primitivi čo idú s falošným vedením buď vedome alebo nevedome v policajných uniformách čo majú byť na stráne ľudí a za ľudské práva a slobodu tak radšej budu vyhrožovať a dávať pokuty za nič čo nieje v zákone čo sú protizákonné opatrenia a nulitné iba zato,že nejaký psychopati si vymyslia nejaké vyhlášky a nariadenia a ide zo systémom celého sveta podľa NWO. Čo by mali riešiť iné dôležité veci a …More
Primitivi čo idú s falošným vedením buď vedome alebo nevedome v policajných uniformách čo majú byť na stráne ľudí a za ľudské práva a slobodu tak radšej budu vyhrožovať a dávať pokuty za nič čo nieje v zákone čo sú protizákonné opatrenia a nulitné iba zato,že nejaký psychopati si vymyslia nejaké vyhlášky a nariadenia a ide zo systémom celého sveta podľa NWO. Čo by mali riešiť iné dôležité veci a chytať vrahov,zlodejov,mafiánov,korupčnikov,plagiatorov atď čo chodia voľné po vonku na slobode čo sú nielen v civilizácií medzi ľuďmi obyčajnými aj slušnými,ale hlavné vo vláde tých zdegenerovaných psychopatov a podvodníkov čo prenasledujú nevinných poctivých ľudí pracujúcich. Však na nich dôjde buď ľudská spravodlivosť alebo Božia. Si myslia,že ujdu spravodlivosti. Všade začínajú protesty vo svete len Slovensko spí.
Všetkých takých do basy alebo na jatka. Vrahovia,podvodníci,klamári.
johanika
Nie je to úplne tak. Dnes máme ešte policajtov, ktorí rozmýšľajú a riadia sa svedomím. Ak by odišli aj títo, to by bol pre nás koniec. Totalita horšia ako za socializmu. Dnes sú udavači okolo nás ako odtrhnutí z reťaze... ak by to trošku normálni policajti nebrzdili, bolo by tu peklo.
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja spomínam tých čo sú vo videu a im podobní treba lepšie čítať a pochopiť.