Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
CÓRKA MARYI
221.3K

Matka Zbawienia: Organizujcie globalną modlitwę, aby Mój Różaniec był odmawiany we wszystkich narodach od teraz do Niedzieli Wielkanocnej

Mother of Salvation: Recite the Holy Rosary across all nations between now and Easter Sunday

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

piątek, 9 marca 2012 roku, godz. 19.15

Moje słodkie dziecko, jakże płaczę, gdy widzę nienawiść podnoszącą się nie tylko przeciwko tobie, ale przeciwko świętemu Słowu Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Teraz wiesz, jak On cierpiał w ogrodzie Getsemani i jak On nadal cierpi dzisiaj, kiedy każda Jego próba zainterweniowania dla ratowania dusz jest udaremniana przez złego.

Podczas gdy wojny są teraz potajemnie planowane, jest ważne, aby odmawiać Mój Różaniec święty każdego dnia przed Wielkanocą.

Dzieci, jeśli moglibyście poświęcić każdy dzień w tygodniu na Mój Różaniec święty, a w każdy piątek odmawiać cztery części od teraz do Wielkanocy, wiele zniszczeń na świecie może być i będzie złagodzonych.

Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego święte Słowo z miłością i czystością serca. Wielkie Łaski są udzielane tym czystym duszom, które ufają Mu całkowicie, bez żadnych wątpliwości w sercach. Ty, Moje dziecko, jesteś resztą, małym żołędziem wierzących, którzy pomogą wzrosnąć Armii, potrzebnej teraz do zredukowania grzechu na świecie.

Wasze modlitwy, a szczególnie Mój najświętszy Różaniec, są bronią potrzebną do zgładzenia złego oraz tych, których opanował w każdym zakątku ziemi.

Idźcie teraz, Moje dzieci, i organizujcie globalną modlitwę, aby Mój Różaniec był odmawiany we wszystkich narodach od teraz do Niedzieli Wielkanocnej.

Idź w pokoju, Moje dziecko. Łaski, które teraz otrzymujesz, pomogą ci radzić sobie z codziennymi atakami szatana, gdy wzrasta jego gniew na to Dzieło.

Wasza niebiańska Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…stkich-narodach-od-teraz-do-niedzieli-wielkanocnej

________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Mój Różaniec święty, …

________________________________
CÓRKA MARYI
"Dzieci, jeśli moglibyście poświęcić każdy dzień w tygodniu na Mój Różaniec święty, a w każdy piątek odmawiać cztery części od teraz do Wielkanocy, wiele zniszczeń na świecie może być i będzie złagodzonych.
Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego święte Słowo z miłością i czystością serca ..."More
"Dzieci, jeśli moglibyście poświęcić każdy dzień w tygodniu na Mój Różaniec święty, a w każdy piątek odmawiać cztery części od teraz do Wielkanocy, wiele zniszczeń na świecie może być i będzie złagodzonych.

Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego święte Słowo z miłością i czystością serca ..."