Ohlásili svoje plány na 2022-24

Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24.

(Mike Adams, Natural News) Odhalenie pravdy o protiľudských démonoch riadiacich súčasný svet nám poskytuje príležitosť na prehodnotenie minulosti, získanie nového pochopenia a možnosť byť priamymi svedkami odvíjajúcej sa histórie.

Napríklad, dnes už vieme, že globalisti sú pedofili obchodujúci s deťmi. Vieme, že riadia celosvetový čierny trh s odberom a transplantáciou ľudských orgánov.

Tiež vieme, že bežne zosnovávajú rôzne sprisahania za účelom maximalizácie ziskov, aj keby to malo znamenať usmrtenie akéhokoľvek počtu ľudských bytostí (covidové vakcíny, farmaceutika a podobne).

A rovnako vieme, že organizujú operácie pod falošnou vlajkou s cieľom páchania psychologického terorizmu na svetovom obyvateľstve.

Ak si toto všetko uvedomíme a obzrieme sa spätne na udalosti z 11. septembra 2001, bombový útok v Oklahoma City či dokonca Druhú svetovú vojnu, zrazu sa nám vyjasní. Uvedomíme si, že história sveta je históriou terorizmu globalistov proti ľudstvu.

Takmer každá jedna kríza, ktorú sme ako ľudstvo zažili, bola zámerne zinscenovaná a prevedená globalistami s cieľom dosiahnuť zisk, moc alebo depopuláciu.

Za takmer každým terorizmom hľadaj vlády a globalistov

Neexistujú takmer žiadne akty terorizmu, ktoré by uskutočnili jednotlivci alebo skupiny, ktoré neboli napojené a riadené vládami či financované globalistami.

Keď raz pochopíme minulosť a súčasnosť, potom sme schopní vidieť budúcnosť omnoho jasnejšie.

Dnes napríklad vieme, že:

1. Vždy, keď sa ľudstvo dostane tesne do bodu masového prebudenia alebo „vlny slobody“, globalisti rozpútajú ďalšiu kampaň terorizmu, aby ľudí udržali v strachu.

2. Kľúčovou zbraňou globalistov je nútené držanie ľudí v izolácii, aby sa nemohli navzájom rozprávať. Covidové lockdowny boli toho súčasťou, no oveľa efektívnejším riešením je vypnutie elektrických sietí, aby ľudia nemohli komunikovať elektronicky.

3. Globalisti oznamujú svoje zámery dopredu, lebo potrebujú vytvoriť vhodné naratívy pre ich ďalšiu vlnu útokov. Napríklad, ak chcú vypnúť elektrickú sieť, budú dopredu varovať pred „extrémistami“, ktorí chcú zaútočiť na energetiku (kybernetickými útokmi a podobne).

Skutočnými extrémistami sú však vlády a tajné služby (jednou z nich v USA je napríklad FBI). Neexistuje nič extrémnejšie ako podvodné režimy, ktoré ukradli moc ľuďom falšovaním volieb či organizovaním falošných „povstaní“, aby démonizovali svojich politických oponentov.

Keď teraz toto všetko vieme s absolútnou jasnosťou a zároveň osobne zažívame, ako sa globalistické vlády aktívne snažia vyhladiť ľudstvo, tak dokážeme presne predvídať aj ich ďalší eskalujúci útok.

Ďalší krok globalistov bude finálna bitka proti ľudstvu… a ani sa už nebudú snažiť svoju motiváciu skrývať

Zdá sa, že teraz sú pripravení použiť kartu „konečnej hry“ (End Game) proti ľudstvu a snažiť sa o totálny civilizačný rozklad. To znamená narušenie a zničenie potravinových dodávateľských reťazcov, elektrickej rozvodnej siete, telekomunikácií, monetárnych (finančných) systémov a vládu zákona.

Cieľom má byť absolútny chaos, ktorý vyústi do masových úmrtí v globálnom merítku a čím viac chaosu budú schopní vyvolať, tým ľahšie zakryjú pravdu o úmrtiach po covidových vakcínach.

Potvrdzuje sa všetko, na čo sme mali dlhodobo podozrenie. Ďalší vektor útoku bude jedna alebo niekoľko vecí z nasledovného zoznamu:

1. Zinscenovaný útok na finančnú infraštruktúru s cieľom prerušiť bankové transakcie a uvrhnúť mestá do chaosu. Pôjde o zahajovacie kolo „Veľkého resetu“.

2. Úmyselné zhodenie elektrickej siete s podobným cieľom.

3. Ak to bude potrebné, nasledovať bude telekomunikačný „vypínač“ s cieľom kolapsu internetovej komunikácie, aby sa ľudia nedokázali naďalej spájať.

4. Cielené vypustenie vysoko agresívneho patogénu s vysokou mierou smrtnosti (marburg, ebola, atď.) alebo toxických nanočastíc, ktoré simulujú patogén. Panika z tohto bude využitá na presadenie ďalších „vakcinačných“ kampaní, ktoré ale v skutočnosti budú smrtiace injekcie.

5. Teroristické operácie pod falošnou vlajkou zahŕňajúce nukleárny alebo rádiologický terorizmus. Môže to byť aj masové atmosférické sprejovanie populácie pomocou dronov alebo chemické postreky z lietadiel (chemtrails).

6. Vyprovokovanie vojny s Ruskom alebo Čínou a zničenie zbytku armád, čo spraví krajiny zraniteľné voči zahraničným inváziám.

7. Rušenie férových a slobodných volieb, vyhlásenie medicínskeho stanného práva, masová konfiškácia zbraní (prípadne iného majetku), vnútroštátne kontroly na cestách, covidové koncentračné tábory a podobné operácie.

Časový rámec týchto udalostí sa samozrejme rýchlo blíži, pretože globalisti sú nútení konať. Tu sú dôvody prečo:

Prebúdzanie ľudí sa zrýchľuje. Covidové naratívy kolabujú. Ľudstvo povstava proti tyranii. Snahy o cenzúru informácií zlyhali.

V Amerike sa blížia voľby do Kongresu USA. Nesmú sa konať, lebo inak Demokrati (momentálne najväčší posluhovači globalistov) budú zbavení moci.

Vakcínové úmrtia akcelerujú a už sa viac nedajú ututlať. V márniciach pribúdajú vrecia na telá, čo nie je možné dlhodobo ignorovať.

Záver

Z uvedených dôvodov sa „okno príležitosti“ globalistov na rozpútanie ďalšej vlny útokov proti ľudstvu nachádza medzi dneškom a novembrom 2022.

To znamená, že nám zostáva menej ako 300 dní na kvázi-funkčnú spoločnosť, ako sme ju doteraz poznali.

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com

Totálna globálna tyrania Covidu

Kybernetická válka umožňuje masivní a přesně cílené narušení všech odvětví a aspektů života. Budou …

Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda

Dr. Alim: "Jedná se o biologickou zbraň"

Budou znovu i v evropě?

Vyvlastnění, absolutní kontrola, cenzura, konec hotovosti – tyto a další plány globalistů se již realizují – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Čínský model už tu je, a to i na Západě

Schwabovo WEF připravuje simulaci „kybernetické pandemie“

WHO zavádí „globální dohodu !
Public domain
ľubica
2. Kľúčovou zbraňou globalistov je nútené držanie ľudí v izolácii, aby sa nemohli navzájom rozprávať. Covidové lockdowny boli toho súčasťou, no oveľa efektívnejším riešením je vypnutie elektrických sietí, aby ľudia nemohli komunikovať elektronicky.
Libor Halik
V Amerike sa blížia voľby do Kongresu USA v novembre 2022. Nesmú sa konať, lebo inak Demokrati (momentálne najväčší posluhovači globalistov) budú zbavení moci.
Tina 13
Mögen alle Schandtaten endlich schonungslos aufgedeckt werden! Lieber Gott Gerechtigkeit 🙏
Mária Jana Krištofovičová shares this
644
Mila22 shares this
1.6K
Silvia Ivanová shares this
352
Zuzana Schlosserova shares this
160