Coburg
1113.7K
13:03
Kto je tým Antikristom?
Coburg
Tuším budeme všetci ešte veľmi prekvapení. Antikrist robí všetko možné, jednak aby utajil čas svojho nástupu a jednak svoju samotnú identitu. Aj súvislosti s jeho nástupom sú viac ako zahmlené.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Vladimír Vladimirovič Putin opět v Ženevě dokázal že
Tvoj putler dlaždi spolu s trumpom cestu antikristovi.
Oni spolu slúžia bohu satanovi ako každý globalista a elitár po celom šírom svete. :)
agnesino
Veru kuju pykle
dyk
Viete si predstaviť, čo to dievčatko preživalo?!
O chvíľu aj u nás :
Devítiletá afghánská holčička je nucena si vzít 60letého muže:
twitter.com/johnaustin47/status/1273875998539317248
necenzurovanapravda.cz/…lamskych-zemich-se-lze-ozenit-i-s-malou-holcickou/More
Viete si predstaviť, čo to dievčatko preživalo?!

O chvíľu aj u nás :

Devítiletá afghánská holčička je nucena si vzít 60letého muže:

twitter.com/johnaustin47/status/1273875998539317248

necenzurovanapravda.cz/…lamskych-zemich-se-lze-ozenit-i-s-malou-holcickou/
3825
Roberto 55
Kushner asi nebude antikrist s velkym A, iba maly ancias. To by sme mali pred sebou iba valmi malo casu a este sa nestalo vsetko co sa ma stat...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však to mi je jasné,že veľa veci sa musí splniť a musí prísť lebo koniec sveta ešte nieje,ale žijeme posledné časy a blízko koniec časov v zjavení Jána apokalypsa a ten koniec časov skončí svätou generáciou aspoň tých 33 rokov beriem toľko lebo to bolo povedané v proroctve neviem kde presne či Fatima alebo kde,ale aj toľko verím ako mal Ježiš Kristus rokov koľkých sa dožil na tejto zemi. Ešte …More
Však to mi je jasné,že veľa veci sa musí splniť a musí prísť lebo koniec sveta ešte nieje,ale žijeme posledné časy a blízko koniec časov v zjavení Jána apokalypsa a ten koniec časov skončí svätou generáciou aspoň tých 33 rokov beriem toľko lebo to bolo povedané v proroctve neviem kde presne či Fatima alebo kde,ale aj toľko verím ako mal Ježiš Kristus rokov koľkých sa dožil na tejto zemi. Ešte pred tým prichádza čoskoro súd národov a Božie tresty.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Zároveň bolo proroctvo,že Boh nedovolí tyranovi povstať čo znamená biblický antikrist dokým nedá svojho svätca čo znamená svätec mladý kráľ - cár Henri a svätý mladý anjelsky pápež a dokým nepríde svätá generácia.
Janka S.
Práve som sa dočítala, že medzi 5-14 májom navštívil Kushner Abú Zabí. Citujem: Nie je jasné, čo Kushner robil v Abú Zabí, ale predpokladáme, že to súviselo s „Inštitútom pre mier Abraháma Accorda“,ktorý nedávno založil po predstieraní riešenia konfliktu na Blízkom východe. Zdá sa, že sa tam niečo deje, čoho súčasťou je aj papá František.
Peter(skala)
Pavol Čekna bol u pápeža?
😲
tak to nevyzera dobre... asi mu prišli podarovať vakcíny a dohonuť sa na očkovaní Luniku IX.
🤪