3
4
1
2
Clicks413

Bývalý homosexuál: homosexualita je ze své podstaty chtíčem, který brání lidem nalézt svou vnitřní pravdu.

ľubica
9
mojpribeh.sk/rozhovor/michael-glatze/ Michael bol spoluzakladateľom časopisu Young Gay America a zástancom práv homosexuálov. Kontakt a jeho obľúbená webová stránka: www.gcmwatch.com michaelgla…More
mojpribeh.sk/rozhovor/michael-glatze/
Michael bol spoluzakladateľom časopisu Young Gay America a zástancom práv homosexuálov. Kontakt a jeho obľúbená webová stránka:
www.gcmwatch.com
michaelglatze.blogspot.com
www.hlavnespravy.sk/…/507003
ľubica
„Vo svojom srdci viem, že človek je dobrý, že dobro vždy nakoniec zvíťazí a že každý život má svoj cieľ a hodnotu.“ Tieto slová, ktoré vyslovil Ronald Reagan v roku 1991, mám zarámované na stene nad svojím pracovným stolom. Ako gej som ich prijal za svoje, keď som vstúpil do celonárodnej diskusie o rovnakopohlavných manželstvách.

www.postoy.sk/content/som-gej-som-pro…
ľubica
7 more comments from ľubica
ľubica
Iba pred niekoľkými dňami sme boli informovaní, že reklamné spoty za Referendum 2015 nebudú odvysielané, pretože “druhá strana nemá peniaze na kampaň”. (rozumej chudobnú LGBTI). Veľmi úsmevné zdôvodnenie “prachobyčajnej” cenzúry. To, že vec sa má trocha inak, dosvedčuje e-mail, ktorý nám posunuli naši čitatelia:

Do redakcie LifeNews nám prišiel tento email. Rozhodli sme sa ho zverejniť v plnom…
More
Iba pred niekoľkými dňami sme boli informovaní, že reklamné spoty za Referendum 2015 nebudú odvysielané, pretože “druhá strana nemá peniaze na kampaň”. (rozumej chudobnú LGBTI). Veľmi úsmevné zdôvodnenie “prachobyčajnej” cenzúry. To, že vec sa má trocha inak, dosvedčuje e-mail, ktorý nám posunuli naši čitatelia:

Do redakcie LifeNews nám prišiel tento email. Rozhodli sme sa ho zverejniť v plnom znení. Email odhaluje doležité fakty o tom, kto na Slovensku vytvoril a stále aj financuje tzv. homoloby? Kto sa skrýva v pozadí “chudobnej” homo-loby a potichu ťahá nitkami politikov a médií?

TK Odpoveď nájdete v nasledujúcom emaile:


———————————————-

Milí priatelia,

v súvislosti s referendom si dovolím dať Vám do pozornosti jeden zjavný paradox.


Hana Fábry (popredná LGBTI aktivistka na Slovensku – na obr.) píše:

nazory.pravda.sk/…/67235-hlada-sa-…

Kto vás platí? “Túto otázku som dostávala často. Najčastejšie v súvislosti s mojimi aktivitami v prospech neheterosexuálnych ľudí. Vždy zaznela s aroganciou, hlúposti vlastnou a s bohorovne predpokladanou odpoveďou.

Ja teda to meno, vnímané v niektorých konzervatívnych kruhoch ako synonymum liberálneho zla, verejne vyslovím. Platí ma Soros.”

“Mimochodom, bez Sorosa by sme na Slovensku nemali ešte donedávna jediný cent na financovanie mnohých „kontroverzných“ ľudskoprávnych tém.”

“V prípade, že napíšem dobrý projekt a nájdem k nemu v jeho nadácii vhodný grantový program.”


Organizácie a ľudia nimi platení (inak všetko oficiálne zápalistí obrancovia slobody a demokracie) v súčasnosti masívne vystupujú proti zrejme najdemokratickejšiemu a najslobodnejšiemu spôsobu zistenia vôle občanov – proti referendu.

Dokonca verejne deklarujú a vyzývajú občanov k tomu !!!, aby nešli demokraticky a slobodne vyjadriť svoju vôľu v takej vážnej záležitosti, ako je otázka rodiny, manželstva a detí.

Predpokladám, že za takéto ich vystupovanie im ich chlebodarca ” obraňujúci a presadzujúci slobodu a demokraciu “, čo deklaruje aj na svojej webovej stránke (www.osf.sk/sk/uvod-do-nasich-tem) svoj cieľ:

“Našu víziu dobre spravovanej spoločnosti, založenú na hodnotách slobody, transparentnosti, tolerancie a spravodlivosti, realizujeme prostredníctvom programových oblastí s názvami Férové médiá a kritické myslenie, Vzdelávanie pre všetkých, Slobodní občania a spravodlivá spoločnosť a Európa ako spoločný priestor.” www.lifenews.sk/content/komu-v%C4%8Fa%C…

************************************************************************************************************

Takže George, keďže sa uchádzaš o vysoký post na Ukrajine, asi si zabudol v tom zhone na predreferendovú výplatu svojim slovenským ovečkám…

Stiahni si:
Modrá hra so Slovenskom

www.magnificat.sk/referendum-mons…
ľubica
Ako je to vlastne s tými adopciami a prečo homosexuáli nemajú záujem o opustené deti

Nalejme si čistého vína, prečo sú deti v detských domovoch. Nie preto, že si ich nemôžu adoptovať homosexuáli. Keby chceli, už by to mohli robiť.

VIAC TU
ľubica
Itálie. Návrh zákona zavádějícího genderovou ideologii do školství se setkal s odporem občanů, kteří v italském senátu předložili minulý týden (21.1.) Petici za citovou a sexuální výchovu, ve které požadují, aby státní instituce při výchově dětí, pokud jde o citlivá etická témata, začaly brát v úvahu rodiče. Ti odmítají připustit, aby pod záminkou boje proti šikanování byly jejich děti …More
Itálie. Návrh zákona zavádějícího genderovou ideologii do školství se setkal s odporem občanů, kteří v italském senátu předložili minulý týden (21.1.) Petici za citovou a sexuální výchovu, ve které požadují, aby státní instituce při výchově dětí, pokud jde o citlivá etická témata, začaly brát v úvahu rodiče. Ti odmítají připustit, aby pod záminkou boje proti šikanování byly jejich děti podrobovány již od mateřské školky indoktrinaci svěřované aktivistům takzvaného LBGTI, což označuje lidi s lesbickou, bisexuální, gayovskou, transsexuální a intersexuální orientací.

radiovaticana.cz/clanek.php4
ľubica
....spýtali sa detí z detských domovov:
www.cas.sk/…/co-by-si-vybral…

ľubica
Macedónsky parlament hlasoval v prospech ústavnej definície manželstva ako životného zväzku výhradne jednej ženy a jedného muža. Hlasovanie sa uskutočnilo v pomere 72 ku 4.

Ilustračné foto

Ústavný dodatok zároveň ukladá požiadavku dvojtretinovej väčšiny pri prípadnom hlasovaní ohľadom legislatívy týkajúcej sa založenia registrovaných partnerstiev alebo iných foriem partnerského spolužitia u …More
Macedónsky parlament hlasoval v prospech ústavnej definície manželstva ako životného zväzku výhradne jednej ženy a jedného muža. Hlasovanie sa uskutočnilo v pomere 72 ku 4.

Ilustračné foto

Ústavný dodatok zároveň ukladá požiadavku dvojtretinovej väčšiny pri prípadnom hlasovaní ohľadom legislatívy týkajúcej sa založenia registrovaných partnerstiev alebo iných foriem partnerského spolužitia u dvojíc osôb rovnakého pohlavia. Informácie zverejnil portál Independent.mk.

www.hlavnespravy.sk/…/523305
ľubica
V diskusiách o problematike rodiny a nadchádzajúcom referende chýbajú hlasy odborníkov. Zhodli sa na tom hostia v dnešnej relácii 25.1.2015 televízie TA3 V politike.

Ilustračné foto

Zástupca Aliancie za rodinu, ktorá iniciovala referendum, Anton Chromík oceňuje, že sa na Slovensku otvorila diskusia o rodine. "Myslím si, že neexistuje téma, na ktorej by sa toľko Slovákov zjednotilo," uviedol …More
V diskusiách o problematike rodiny a nadchádzajúcom referende chýbajú hlasy odborníkov. Zhodli sa na tom hostia v dnešnej relácii 25.1.2015 televízie TA3 V politike.

Ilustračné foto

Zástupca Aliancie za rodinu, ktorá iniciovala referendum, Anton Chromík oceňuje, že sa na Slovensku otvorila diskusia o rodine. "Myslím si, že neexistuje téma, na ktorej by sa toľko Slovákov zjednotilo," uviedol Chromík. Poslanec parlamentu Jozef Viskupič (OĽaNO) však s týmto názorom nesúhlasí a podľa neho diskusia spoločnosť hĺbkovo rozdeľuje. "Zostane aj po tomto referende veľmi hlboko rozdelená," dodal. Podľa jeho slov diskusia skĺzla do súboja dvoch fanúšikovských táborov a do vykrikovania hesiel.
www.hlavnespravy.sk/…/521485

Ostrik likes this.
ľubica
Človek sa ako homosexuál narodí, alebo len kvôli nešťastným okolnostiam v jeho živote odmietne heterosexualitu a k homosexualite sa "uchýli"? Aj teraz, pred referendovým hlasovaním národa, mnohí vynášajú na povrch túto "osudovú" otázku tvrdiac, že určite existuje nejaký vrodený homosexuálny gén, ktorý sa z času na čas na niekom prejaví. Teória o tom, že homosexualita je vrodená, sa po istých …More
Človek sa ako homosexuál narodí, alebo len kvôli nešťastným okolnostiam v jeho živote odmietne heterosexualitu a k homosexualite sa "uchýli"? Aj teraz, pred referendovým hlasovaním národa, mnohí vynášajú na povrch túto "osudovú" otázku tvrdiac, že určite existuje nejaký vrodený homosexuálny gén, ktorý sa z času na čas na niekom prejaví. Teória o tom, že homosexualita je vrodená, sa po istých obdobiach vracia, a to aj napriek tomu, že už bola veľakrát vedecky vyvrátená a jej šíritelia sa ňou snažia zmeniť mnohé legislatívy.
www.hlavnespravy.sk/…/517787
Ostrik likes this.