언어

클릭 수
1.7천
Skutečné svědectví

Gábi
Opravdu zajimavé obrácení jednoho muže.Mne to oslovilo.Jsou tam skutečnosti, které ten muž viděl na věčnosti a i ukázáno Boží milosrdenství.

댓글 쓰기…
Gábi
Davide já ten text doplním.Ty jsi vyjmul, že budem souzeni podle lásky.Ale důležitý doplněk je dále tato věta k vyznání víry.
Takový domorodec, který nikdy neměl šanci poznat Krista a o něm neslyšel, ale řídil se podle svého svědomí.Rozlišováním dobra a zla a žití podle zákona, tak když zemře a příjde k Němu okamžitě ho pozná jako svého Pána.
Je to důležitá věta, jestli člověk mohl poznat cestu spásy a nebo neměl tu možnost.Kdo totiž poznává a nepřijímá, tak se sám zatracuje.
svetlospasy
"Až jednou zemřeme, nebudeme souzeni podle věrovyznání ani podle činů, ale podle lásky. Jak moc jsme milovali." Tohle mi stačilo z toho, co je obsahem Tvého vkladu, Gábi. Říká to vše. Ostatní okolnosti, o nichž vypráví, např. kde ležel, co viděl atd. se již v tom či onom shodují a nebo doplňují o nové poznatky jiná svědectví. To je dnes již známo. Ta věta,kterou jsem citoval ze svědectví, je ale … 더보기
Gábi
Stojí za přečtení.