Clicks504

Stvorenie sveta CZ. Part 1.

vek zeme!
Mates5485 likes this.
Ladislav Bajza likes this.
Pane Boze, ty vidis tychto somarov. uz ani argumenty nepomozu. to je koniec. neskuocne zatemnenie.
Občas jsem přemýšlel, proč i celkem inteligentní lidé zmagoří. Nejedná se jen o záležitost Imanuelitů, Parsifala a Labutí panny :) Asi každý ví o co jde, ale ve světě je toho docela mnoho občas někdo ujede. IQ má občas slušné, vzdělání sem tam také, ale prostě "ujede". Kladl jsem si otázku, proč? I Japonsko mělo své libůstky: www.denik.cz/ze_sveta/v-japonsku-popr… Nakonec jsem dospěl k názoru, …More
Občas jsem přemýšlel, proč i celkem inteligentní lidé zmagoří. Nejedná se jen o záležitost Imanuelitů, Parsifala a Labutí panny :) Asi každý ví o co jde, ale ve světě je toho docela mnoho občas někdo ujede. IQ má občas slušné, vzdělání sem tam také, ale prostě "ujede". Kladl jsem si otázku, proč? I Japonsko mělo své libůstky: www.denik.cz/ze_sveta/v-japonsku-popr… Nakonec jsem dospěl k názoru, že buď si lidé dělají z druhých blázny a nebo to myslí "vážně". Pokud budeme brát v potaz, že to myslí vážně a jsou relativně vzdělaní, pak se nabízí vysvětlení ve formě "oslího můstku", který jim v hlavě doslova vyzkratuje určité úseky logického myšlení a syntézu logického myšlení separátně potlačí. Podotýkám, že zcela cíleně, pouze v některých oblastech. Je to zkratka, která je zřejmě ochranným pláštěm před složitostmi, úzkostmi, dopady a souvislostmi, které by kvantum informací přinášelo, a také spoustu otázek pochopitelně. Takže "oslí můstek" přemostí zodpovědné logické obvody v uvažování a pokud je dotyčný vystaven indoktrinaci ostatních a nebo informačnímu toku z jednoho zdroje, stává se nejenom lehce manipulovatelným, ale stává se i obětí sebe sama, a to doslova. Většinou je podmínkou i dostatečný pocit sebestřednosti, narcismu a nekritičnosti a určitá forma vykořeněnosti a vzdoru vůči většinové společnosti. Ale jsou i oběti, které se jen vezou... Takový člověk je ideálním palivem pro pece fundamentalistů a sektářů všeho druhu.

Podobně tak lidé, kteří propadají přesvědčení o zemi coby placce a koláčku a nebo lidé, kteří ochotně přepapouškují texty o stvoření před 7000 lety a nebo ti, kteří dokonce věří, že říše pekla je pod zemí.... A tím to zdaleka nekončí. Tito lidé se dopouštějí faulů a nebo přešlapů v mnoha dalších věcech, i morálních, které nejsou tak zjevné a lehce průkazné a ku pomoci si přizvou překlady zahraničních textů a nebo dokonce svatá písma.... Je to všude stejné, nejenom v křesťanských denominacích.... "oslími můstky" v hlavách disponují všichni lidé... A nemusí to být ani davidiáni a nebo sekta Svatyně lidu co vybumbala limonádu s kyanidem a nebylo jich vůbec málo.... Takže skutečný ZÁKLAD je někde jinde, než se nám stačí zmagoření lidé a nebo jejich oběti nakukat. Je třeba se jen smířit s tím, že nás tito doslova pacienti, obklopují. Naštěstí je jich málo :) Krásný den přeji a moudrost a zdar těm, kteří pečují o svou duši i tělo. Kéž Vám slouží co nejlépe!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bohumila před 2 hodinami

Nechali jste si odstranit základ a rozjela se vám
celá stavba stvoření.
Plochá zem - lety a Google Earth
Zem a hviezdy - Plochá zem
Rapture
Bohužial niektorý majú aj plochy mozog,
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
Kallistratos likes this.
Ladislav Bajza likes this.
Rapture tak uz vies, aka stara je zem?
Rapture
Čau, prepáč ale som to ešte nedopozeral, musím dnes večer,
Koľko má ,.... ? Neviem
@Rapture casu mas kolko si urcis sam. vyssie je aj druhy diel.
Rapture likes this.