Clicks12.7K

Jesus, meine Freude

Gelobt sei Jesus Christus!
sobieski
keiter
Mariaanggelinne
wojciechowskikrzysztof and one more user like this.
wojciechowskikrzysztof likes this.
fr.sourire likes this.
lanternedslenoir
74pat likes this.
Jheisson
¡que talento!
mariadelcarmen likes this.
charisma
Thanks for posting :-)
erzsike
DIANA DE CASTRO
Que hermoso talento!!! Dios le bendiga
More
Que hermoso talento!!! Dios le bendiga
DIANA DE CASTRO and one more user like this.
DIANA DE CASTRO likes this.
juri likes this.
juri
keanedewey likes this.
Jola2005
Das Lied heißt immer noch "Jesus bleibet meine Freude".
veritoeltrebol
Geniallll
veritoeltrebol and one more user like this.
veritoeltrebol likes this.
arobase34 likes this.
sieghild
Ein wahrer Maestro!
Mario García and 4 more users like this.
Mario García likes this.
Lunula likes this.
Monika Schr. likes this.
Astrid Hernández likes this.
mphcev likes this.
Virgina
Sicher hat Jesus grosse Freude daran!
agape*10
Bravissimo, mit Gloria.tv wenigstens viele wohlvertdiente Zuschauer dazubekommen.
janeczek47
Obsesja Moich dzieci na punkcie dóbr ziemskich i kult dla osobistego bogactwa oddziela ich od Boga

Moja szczerze umiłowana córko, gdy ludzkość grzęźnie coraz głębiej w grzechu, nadal szuka rzeczy materialnych, które jej zdaniem zaspokoją przykry ból, jaki odczuwają w swoim wnętrzu, ale nic nie jest w stanie przynieść im pociechy, kiedy odsunęli się tak daleko ode Mnie. Ani przez chwilę nie …More
Obsesja Moich dzieci na punkcie dóbr ziemskich i kult dla osobistego bogactwa oddziela ich od Boga

Moja szczerze umiłowana córko, gdy ludzkość grzęźnie coraz głębiej w grzechu, nadal szuka rzeczy materialnych, które jej zdaniem zaspokoją przykry ból, jaki odczuwają w swoim wnętrzu, ale nic nie jest w stanie przynieść im pociechy, kiedy odsunęli się tak daleko ode Mnie. Ani przez chwilę nie myślą o Mnie, tak są pochłonięci pogonią za światowymi dobrami - bezużytecznymi rzeczami - które nie przynoszą niczego innego poza pragnieniem, by mieć jeszcze więcej.
Są również tacy, których miłość do ziemskich atrakcji sprawia, że stają się nienasyceni. Zabiegają o to, co uważają za większe i jeszcze cenniejsze mienie. W końcu budują sobie kapliczki. I to właśnie wtedy pogrążają się w rozpaczy, ponieważ im więcej pozyskują bogactwa i luksusu, tym bardziej stają się zagubieni i zaniepokojeni. Tracą zainteresowanie innymi ludźmi i wkrótce stają się osamotnieni, gdy zostają uwięzieni w pajęczych sieciach utkanych przez złego ducha, by ich pojmać i zniszczyć ich dusze.
Obsesja Moich dzieci na punkcie dóbr ziemskich i kult dla osobistego bogactwa oddziela ich od Boga. Wasza miłość do posiadania niszczy waszą miłość do bliźniego. Staniecie się egoistyczni do tego stopnia, że nie będą was obchodzić nieszczęścia innych. W ten sposób odmawiacie posłuszeństwa Słowu Bożemu.
Musicie przerwać pogoń za bogactwem. Wtedy wasze serca staną się czystsze. Ale jeśli pozwolicie, by ten przewrotny grzech przyćmił wasz umysł, to nigdy nie będziecie mieli czystej duszy, a tym samym nie będziecie gotowi, aby stanąć przede Mną. Ci, którzy są biedni mają mniej pokus, które oddzielają ich ode Mnie. Ci, którzy są bogaci są biedni, gdyż muszą się wiele nauczyć, zanim będą mogli uniżyć się w Moich Oczach.
Kiedy się nauczycie tego, że gdy człowiek przedkłada ziemskie przyjemności nade Mnie, to nie będzie w stanie przygotować swojej duszy, aby wejść do Mojego Nowego Raju?

Wasz Jezus

paruzja.info/…/1107-08-06-2013…
ursula
nathalie likes this.
gennen
sehr schön, trés bien merçi
Romania
super
Romania

wunderschön