Clicks5.1K
Libor Halik
19

Covid testy a očkováním hubí uctivě jako v koncentráku

Test na koronavírusy je nedôveryhodný a pravdepodobne slúži ako skrytý prístup k mozgu
Text uverejnil nedávno Jim Stone, bývalý analytik NSA, a je prinajmenšom na zamyslenie…
Tvrdia, že vírus ničí nervový systém veľkého percenta ľudí a zanechá pretrvávajúce neurologické problémy a poškodenie mozgu. Namieste je však otázka: príčinou poškodenia je skutočne vírus, alebo ho spôsobujú testy?
Testy na koronavírusy (existujú zrejme rôzne typy testov) sú v mnohých prípadoch očividne príčinou poškodenia mozgu. Tu je jednoduché vysvetlenie:
Mnohé z týchto testov (všetky tie, ktoré používajú „tampón“ na neuveriteľne dlhej ihlici) odoberajú vzorku z riečicovitej platne [lamina cribrosa], čo je približne milimeter hrubá priečka v hornej časti nosnej dutiny, ktorá je perforovaná mnohými dierami, cez ktoré idú čuchové nervy priamo do lebečnej dutiny, do mozgu. Je ich veľa, riečicovitá platňa sa podobá riečici, teda situ s veľkými okami.

Ak by ste chceli niekoho poškodiť implantovaním mozgového vírusu, nanotechnológie alebo čipu, toto by bolo miestom, cez ktoré by ste to mohli urobiť, pretože lekári by možno čip dokázali vybrať, no jednotlivci by to však určite nedostali von bez perforácie tejto veľmi tenkej kostnej prepážky (v skutočnosti to ani nie je kosť, polovicu tvoria nervy) a každý, kto by sa pokúsil odtiaľ niečo extrahovať, by sa pravdepodobne zabil.
Akékoľvek chemikálie, vírusy, nanotechnológie alebo čokoľvek iné, čo by tam chceli vložiť, budú mať priamy prístup do mozgu. Zabudnite na to, že by ste to niekedy mohli dostať von: akonáhle je to svinstvo vnútri, je vnútri.
Ľudia sa sťažujú, že testy sú neznesiteľne bolestivé, pričom bolesť pretrváva celé dni. Z akého dôvodu je potrebné testovacie médium zavádzať do tej časti tela, ktorá je najprístupnejšia k mozgu? Sú to skutočne testy? Testy DNA sa robia jednoduchým výterom z úst a je smiešne si myslieť, že test na vírusy – ktoré údajne môžete šíriť kašľom – by mal byť iný. S týmito testami nie je niečo v poriadku. Musia byť iba predstierané (prinajmenšom tie, ktoré spravia doslova výter mozgu). Niet divu, prečo testované osoby pociťujú bolesť celé dni a látka, ktorou je tampón napustený, pravdepodobne slúži na znecitlivenie nervov na utlmenie bolesti, a to je zrejme príčina toho, že ľudia stratia svoj čuch.
Zdroj – portál Jima Stona: na adrese: 82.221.129.208/.vc0.html
Vyzerá to tak, že je úplne nepodstatné, či máte alebo nemáte neškodný koronavírus. Ide o to, nechať sa „dotestovať“… Aj keď nepoznám technické detaily testov, ktoré prvý klaun šašovlády Slovenskej republiky chcel dať nahádzať do Dunaja napriek záujmu Českej republiky odkúpiť ich, teraz mi však jeho nepochopiteľný kúsok dáva zmysel: Ide o to mať pre Slovákov „tie správne“ testy.
Denník N, zahraničné médium, ktoré robí všetko preto, aby ste sa v dôležitých otázkach ani len nepriblížili k pravde, napríklad Slovákom vysvetľuje: „Strata čuchu a chuti môže byť príznakom nákazy koronavírusom
Dajte si v súvislosti s covidom do vyhľadávača napríklad tieto heslá…
strata čuchu
hlboko do nosa
(prípadne podobné alternatívy)
…a spravte si názor
ďurino, 13.júl 2020 prekladyodlesa.sk/…uzi-ako-skryty-pristup-k-mozgu
ľubica
Mili priatelia, testovanie na SK je vlastne taky maly vyskum nasimi vladnymi clenmi….
akw.sk/…ucast-na-vedeckom-experimente/
----------------------
tadesco.org/…e-svete-obdoby/comment-page-7/
miloš pavel
měli by jste se hlavně modlit aby schponí právnici napsali stížnosti l ústavním soud čr a sr a soudci byli poctivý a ty nouzové stavy a plošné testováni zakázali, jak je možné že v rakousku to dělají ze slin jako všechny testy a v nějterých zemích tou špejlí . a dát si příští volby pozor na ty nové matoviče co na kandidátku napíšou pár katolíků bud hkoupých či zkorumpovaných a pak dostane 25 % a …More
měli by jste se hlavně modlit aby schponí právnici napsali stížnosti l ústavním soud čr a sr a soudci byli poctivý a ty nouzové stavy a plošné testováni zakázali, jak je možné že v rakousku to dělají ze slin jako všechny testy a v nějterých zemích tou špejlí . a dát si příští volby pozor na ty nové matoviče co na kandidátku napíšou pár katolíků bud hkoupých či zkorumpovaných a pak dostane 25 % a je horší než náš syn komunistů babiš
apredsasatoci
Testovanie antigennymi testami je v skutočnosti očkovanie.
Moje modlitby nepomohli. 🥺
Ľudia sa postavili do niekoľko kilometrovych rádov zo svojej vôle. 😱
tovika
Je snad toto naplněním slov Písma: syn povstane proti otci, dcera proti matce...?!
apredsasatoci
Je to možné. Svetský človek sa nemá o koho oprieť a sám sa ocitol medzi niekoľkými mlynskými kameňmi.
Bez Boha sa toto fakt nedá zvládnuť.
dalila
Tovika, mne to tak príde.
tovika
Pocházím z obce cca o 1700 obyvatelích, účast na nedělních mších svatých osciluje mezi 15-30, včetně obyvatel přilehlých obcí, chatařů a turistů(to jen pro představu). Nikdo z mé rodiny a příbuzných nevěří v Boha, nyní se však stupňuje rozdíl v přístupu k této (už probíhající) diktatuře humanity, která má v konečném důsledku duchovní( od Zlého) příčiny. Proto jsou na konci příspěvku výše tři …More
Pocházím z obce cca o 1700 obyvatelích, účast na nedělních mších svatých osciluje mezi 15-30, včetně obyvatel přilehlých obcí, chatařů a turistů(to jen pro představu). Nikdo z mé rodiny a příbuzných nevěří v Boha, nyní se však stupňuje rozdíl v přístupu k této (už probíhající) diktatuře humanity, která má v konečném důsledku duchovní( od Zlého) příčiny. Proto jsou na konci příspěvku výše tři tečky a otazník s vykřičníkem. Je totiž frustrující vidět, jak staří rodiče slepě následují oficiální strategii, nevěda kam.
ľubica
Peter Liptak:
Dnes som podal na Matoviča na GP toto trestné oznámenie. Matovič organizuje hromadné nakazenie obyvateľstva infekciou Covid-19. Bráňte sa! Doplňte svoje údaje a podajte na prokuratúru, alebo na oddelenie PZ ešte dnes! Čím viac bude podaní tým bude obrana účinnejšia. Dnes ide o ohrozenie každého z nás, vrátane našich rodín, preto nezaváhajte! Záchrana topiacich, je v rukách …More
Peter Liptak:
Dnes som podal na Matoviča na GP toto trestné oznámenie. Matovič organizuje hromadné nakazenie obyvateľstva infekciou Covid-19. Bráňte sa! Doplňte svoje údaje a podajte na prokuratúru, alebo na oddelenie PZ ešte dnes! Čím viac bude podaní tým bude obrana účinnejšia. Dnes ide o ohrozenie každého z nás, vrátane našich rodín, preto nezaváhajte! Záchrana topiacich, je v rukách topiacich sa!
Podávateľ: Meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa podávateľa:
Adresát: Generálna prokuratúra ... Okresná prokuratúra, Oddelenie policajného zboru...
V ...................................................(mesto) dňa ....................................(dátum)
VEC: Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že došlo a dochádza, k páchaniu
zločinu genocídia v súbehu s viacerými ďalšími najzávažnejšími trestnými činmi, ako je ohrozenie života a zdravia celej populácie SR úmyselným šírením nebezpečnej infekčnej nákazy, zneužitie právomoci verejného činiteľa, šírenie poplašnej správy, nebezpečné vyhrážanie, vydieranie, rozkrádanie majetku v spoločnom vlastníctve atď... predsedom vlády SR Igorom Matovičom. Okrem toho sa domnievam, že ide o páchanie organizovanej trestnej činnosti v súčinnosti s viacerými ďalšími páchateľmi a v spojení s cudzou mocou.

Popis trestnej činnosti:
Igor Matovič organizuje na Slovensku hromadné testovanie občanov počas vyhláseného núdzového stavu, ktorý vyhlásil z dôvodu šírenia nebezpečnej infekcie Covid-19, v rámci ktorého nie je povolené zhromažďovanie osôb a to ani za splnenia podmienok dodržiavania vzdialenosti 2 metre a kontinuálneho a plošného nosenia rúšok.

Tak ako je dnes organizované a uskutočňuje sa toto aktuálne hromadné testovanie, sú orgánmi štátu porušované ich vlastné nariadenia tak zásadne, že sú z epidemiologického hľadiska splnené všetky predpoklady masového rozšírenia infekcie COVID – 19 medzi nič netušiacimi účastníkmi testovania, keďže sa navzájom premiešavajú osoby, ktoré sú pozitívne s tými, ktoré sú negatívne. A následne po návrate testovaných osôb domov, hrozí rozšírenie infekcie z týchto osôb, ktoré sa nakazia pri testovaní, aj na rizikových členov ich rodín a komunít s oslabenou imunitou, ako sú seniori a chronicky chorí pacienti, ktorí sa t.č. úspešne chránia v izolácii doma. Davy ľudí, ktoré predstavujú väčšinu populácie Slovenska sú zastrašované a pod rôznymi hrozbami spoločenského znevýhodnenia sú hnané do toho istého malého priestoru, cez ktorý sú takto donútení prechádzať, a ktorý sa nachádza spravidla v uzavretých miestnostiach v rôznych úradoch a školách.

Aby prenos infekcie bol zaručený, tak testované osoby majú povinnosť, v rámci schváleného postupu, si v určenom priestore dať dolu rúško a zakašľať a vysmrkať sa pred odberom, z dôvodu aby si vraj pred výterom očistili sliznice od hlienov. Nie je reálne aby predseda vlády Matovič, ktorý má k dispozícii poradný tím odborníkov, nevedel, že tým dochádza k masívnemu rozprašovaniu infekcie a vytváraniu infekčného aerosolu v odberových priestoroch, z ktorého sa potom budú nadychovať a tak nakazovať, ďalšie a ďalšie osoby, ktoré sú v rámci testovania úmyselne vedené tou istou cestou do tejto zóny so vzduchom zamoreným infekčným aerosolom. Úmyselným, premysleným infikovaním obyvateľstva SR takýmto pod sankciami nariadeným postupom, môže predseda vlády a jeho tím sledovať iba jeden cieľ a to je genocída obyvateľstva Slovenskej republiky.
Toto trestné oznámenie podávam s vysokým stupňom naliehavosti a žiadam OČTK o okamžité riešenie, o urýchlený zásah tak, aby sa zabránilo uskutočneniu genocídy obyvateľstva Slovenskej republiky.
.............................. podpis občana
Libor Halik
Tak jest: Tak ako je dnes organizované a uskutočňuje sa toto aktuálne hromadné testovanie, sú orgánmi štátu porušované ich vlastné nariadenia tak zásadne, že sú z epidemiologického hľadiska splnené všetky predpoklady masového rozšírenia infekcie COVID – 19 medzi nič netušiacimi účastníkmi testovania, keďže sa navzájom premiešavajú osoby, ktoré sú pozitívne s tými, ktoré sú negatívne. A následne …More
Tak jest: Tak ako je dnes organizované a uskutočňuje sa toto aktuálne hromadné testovanie, sú orgánmi štátu porušované ich vlastné nariadenia tak zásadne, že sú z epidemiologického hľadiska splnené všetky predpoklady masového rozšírenia infekcie COVID – 19 medzi nič netušiacimi účastníkmi testovania, keďže sa navzájom premiešavajú osoby, ktoré sú pozitívne s tými, ktoré sú negatívne. A následne po návrate testovaných osôb domov, hrozí rozšírenie infekcie z týchto osôb, ktoré sa nakazia pri testovaní, aj na rizikových členov ich rodín a komunít s oslabenou imunitou, ako sú seniori a chronicky chorí pacienti, ktorí sa t.č. úspešne chránia v izolácii doma. Davy ľudí, ktoré predstavujú väčšinu populácie Slovenska sú zastrašované a pod rôznymi hrozbami spoločenského znevýhodnenia sú hnané do toho istého malého priestoru, cez ktorý sú takto donútení prechádzať, a ktorý sa nachádza spravidla v uzavretých miestnostiach v rôznych úradoch a školách.

Aby prenos infekcie bol zaručený, tak testované osoby majú povinnosť, v rámci schváleného postupu, si v určenom priestore dať dolu rúško a zakašľať a vysmrkať sa pred odberom, z dôvodu aby si vraj pred výterom očistili sliznice od hlienov. Nie je reálne aby predseda vlády Matovič, ktorý má k dispozícii poradný tím odborníkov, nevedel, že tým dochádza k masívnemu rozprašovaniu infekcie a vytváraniu infekčného aerosolu v odberových priestoroch, z ktorého sa potom budú nadychovať a tak nakazovať, ďalšie a ďalšie osoby, ktoré sú v rámci testovania úmyselne vedené tou istou cestou do tejto zóny so vzduchom zamoreným infekčným aerosolom. Úmyselným, premysleným infikovaním obyvateľstva SR takýmto pod sankciami nariadeným postupom, môže predseda vlády a jeho tím sledovať iba jeden cieľ a to je genocída obyvateľstva Slovenskej republiky.
apredsasatoci
Ani to nie je hrozne, že sa ľudia nakazila virom. Jeden si zlepší imunitu, druhý zomrie.
Ľudstvo má duchovný magaproblem!
dalila
Apredsa, súhlas :)
miloš pavel
já vás nechci urazit ale pokud jste tam nic jiného nenapsali tak to nezačnou, řešit a prokurátor vám napíše že nejde o trestní čin nebo aby jste to doložili co tvrdíte nějakými důkazy.viděl jsem video kde jakýsi vysoký tanzanský představitel tvrdí že dělají test kozám , ptákům, a grepům a papay a testy vyšli pozitivní. to znamená že by jste museli mít soukromou laboratoř udělat to a pokud ty …More
já vás nechci urazit ale pokud jste tam nic jiného nenapsali tak to nezačnou, řešit a prokurátor vám napíše že nejde o trestní čin nebo aby jste to doložili co tvrdíte nějakými důkazy.viděl jsem video kde jakýsi vysoký tanzanský představitel tvrdí že dělají test kozám , ptákům, a grepům a papay a testy vyšli pozitivní. to znamená že by jste museli mít soukromou laboratoř udělat to a pokud ty testy budou vycházet podobně dát to na policii, nebo vyjadření neurologa že proražení té přepážky vás ohrozí na životě ale to vám nedá, když vám dělají punkce tak vám to prý také prorazí. dával jsem několik trestních oznámení ve věcích podvodů a trvalo to než to vůbec státní zastupce dovolil vyšetřovat a skončilo to trestním příkazem, on ovšem majetek odklonil takže nic z toho nemám
ľubica
Libor Halik
Je podozrivé, že ľudia, ktorí sú tomuto testu podrobení, väčšinou ochorejú. Takže – čím viac testovaných, tým viac chorých. Čo dáva len jednu logickú možnosť, že spomínaný test tieto choroby spôsobuje.
Ako napríklad Dr. Potužník (2), ktorý napísal svoj príbeh na blog.idnes. Jeho a jeho manželku testovali ako negatívnych, zatiaľ čo obe dcéry boli pozitívne. Napriek tomu, všetci ochoreli. Pocho…More
Je podozrivé, že ľudia, ktorí sú tomuto testu podrobení, väčšinou ochorejú. Takže – čím viac testovaných, tým viac chorých. Čo dáva len jednu logickú možnosť, že spomínaný test tieto choroby spôsobuje.
Ako napríklad Dr. Potužník (2), ktorý napísal svoj príbeh na blog.idnes. Jeho a jeho manželku testovali ako negatívnych, zatiaľ čo obe dcéry boli pozitívne. Napriek tomu, všetci ochoreli. Pochopiteľne, pretože ten test je tá choroba. Alebo – lepšie povedané, ten test je to očkovanie, ktorého bočné účinky sú ona spomínaná choroba, proti ktorej má účinkovať.
Ako hovorí bitchute video (3), nové očkovanie je iné ako tie predošlé. Tu je snaha naočkovať iba plán vo forme takzvaného vírusového RNA, čo je genetický materiál vírusu a tento už doručí informáciu pre nárast proteínu a iných súčastí vírusu samotného do nášho DNA. Takýto druh očkovanie nemôže byť dodávaný injekčne, ale musí byť dopravený na patričné miesta pomocou nosového hlienu. Je to pochopiteľné, pretože to je tiež miesto, kde všetky tieto ochorenia začínajú.
Lenže pri tomto spôsobe očkovania, kedy strčí človeku tyčinku až skoro do mozgu, môžu vykonávať čokoľvek. Je isté, že tak ďaleko umiestnená očkovacia látka, na tyčinke obsiahnutá, sa von nedostane. Určite je tiež možné týmto spôsobom človeku dopraviť priamo do mozgu čip a ani o tom nebude vedieť. Proste, je tu príliš veľa možností a dôverčivosť sa väčšinou nevypláca.
Takýto spôsob očkovania nie je nič nové; je to známe už dlhšiu dobu. Procedúra je rovnaká ako u testovania, takže pacient si myslí, že ide na test a zatiaľ je očkovaný. Preto toľko záporných reakcií, ochorení a iných ťažkostí, pretože tieto očkovania nie sú patrične skúmané čo do bezpečnosti, nie sú podrobené testom a tí, ktorí sa nechajú zaočkovať slúži v skutočnosti ako pokusné králiky. Opodstatnením pre toto tvrdenie je tiež to, že naši manipulátori by spoľahlivo nezaviedli pandémiu, keby už nemali očkovanie proti nej vyvinuté.
Takže – nenechajte sa testovať. Ten test je tá choroba! Preto takýto nárast prípadov Covidu. Chrípka, nech by bola akákoľvek, by už dávno mala po sezóne a Covid-19 mal po sezóne v polovici mája 2020.

Očkovanie do nosa potvrdzuje aj vedecký výskum a správy o ňom spísané:
Hydrogélové nanočastice a nanokomposity pre nosovej doručenie lieku / očkovanie, 2016
S. Salatín, J. Barar, M. Barzegar-Jatali, K. Adibkia(4)
Nanočastice pre očkovanie nosom, 2008
Noemi Csaba, Marcos García-Fuentes, Maria Jose Alonso(5)
Súčasné možnosti a budúce prekážky vo veci nosovej administrácie očkovanie, 2016
Helmy Yusuf, Vicky Kett(6)
Nanočastice ako nositelia pre nosom dodávaná očkovanie, 2005
Magnus Köping-Hoggard, Alejandro Sánchez, María José Alonso(7)
Administrácia očkovanie nosom, 2017
M. Ramvikas, K.S. Jaganathan(8)
(2)potuznik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=757363
(3)bitchute.com/video/NaguzvEqPVWT/
(4)link.springer.com/…icle/10.1007/s12272-016-0782-0
(5)misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
(6)misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
(7)misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
(8)sciencedirect.com/…ne-and-dentistry/nasal-vaccine
Zdroj: blog.hlavnespravy.sk/…-ockovanim-do-nosa-nove-video/
apredsasatoci
Nanomedicina
ľubica
Kto nechápe symboliku toho čo sa teraz deje tak tomu treba trochu pomôcť. Celú operáciu organizuje zabezpečuje a v podstate riadi armáda. Tu vôbec nejde o vaše zdravie lebo to by museli mať hlavné slovo zdravotníci . Preložené do zrozumiteľnej reči aj pre tých menej chápavých Je to demonštrácia sily voči občanom.
/ komentár pod:hlavnespravy.sk/…kedy-slovensko-realizo/2329198
ľubica
agnesino
Nechajme teraz testovanie bokom a prejdime k tým, čo sú a budú označený testom ako pozitívny. Jedna vec sú tí ktorým nič nie je a všetko doma v kľude prečkaju, no ale pozrime sa na tých ktorí začnú mať aj príznaky. Presondovala som pár ľudí a zistila som, že jediné čo vám dá lekár je odporúčanie zavrieť sa doma, oddeliť sa od zvyšku sveta a liečiť sa. Ale čím? To je kameň úrazu veď k liečbe vám …More
Nechajme teraz testovanie bokom a prejdime k tým, čo sú a budú označený testom ako pozitívny. Jedna vec sú tí ktorým nič nie je a všetko doma v kľude prečkaju, no ale pozrime sa na tých ktorí začnú mať aj príznaky. Presondovala som pár ľudí a zistila som, že jediné čo vám dá lekár je odporúčanie zavrieť sa doma, oddeliť sa od zvyšku sveta a liečiť sa. Ale čím? To je kameň úrazu veď k liečbe vám nikto nič nedáva, dokonca ani rady, tipy, návody a tak zavretý na milosť a nemilost skúšate čo vám doma príde pod ruku. Paralen, acylpirin, vitamíny, atď. Skúšate hľadať na nete čo by mohlo zabrať a nenájdete takmer žiadne odporúčania a pomoc. Aj to, čo nedávno zverejnil p.Kotleba bolo už z niektorých zdrojov zmazané, celé to bolo znevazene a samozrejme celkovo bol zosmiesneny. Prečo teda k jeho liečbe ktorú zverejnil okamžite MSM nedali reakciu odborníkov čo robiť, čo použiť, čo si kúpiť, čo by vám mal predpísať vás lekár???!!! A tak teda títo ľudia s rozvijajucimi sa symptómami sú odkázaní na svoju imunitu alebo ak ho ich organizmus nezvláda tak na zavolanie rýchlovky a umiestnenie v nemocnici. Pýtam sa chce niekto z tých ľudí dobrovoľne do nemocnice? Má inú možnosť liečby a to podotýkam liečby v casnom štádiu, kedy je najväčšia šanca dať tejto tzv matovicovskej hnusobe na frak! Ako sme už zistili tak ten covid je predsa agresívnejší a správne na neho zaútočiť a dokázať rozbiť obal tohto vírusu vôbec nie je len tak! Kladiem si otázku načo ta propaganda okolo testovania keď nedávajú liečbu??? Hasiť už len oheň s pacientmi, ktorý si nevedia dať sami rady je predsa žalostne malo! Prečo sa nedeje niečo také ako som našla v statuse občianky z Turecka, že okamžite po zistení pozitivity človek obdrží dva lieky a začína liečbu v skorom štádiu. Myslím, že jeden ten liek sa volá famol alebo tak podobne a je to obdoba plaquenilu. Už v prvej vlne boli vykonané veľmi pozitívne štúdie s liekom Plaquenil, ktorý už v začiatku ochorenia toto okamžite likviduje. Viete ako to dopadlo...WHO nariadila jeho stiahnutie z obehu podotýkam pre účely liečby pacientov s covid ktorým ale prestal byť predpisovany a odopierany. Jeho cena bola na SK 8 e, len 2 e stal doplatok pacienta, v ČR to bolo 240 ČK. Smiešne, že účinná liečba za 2 e!!! Takto radšej úbohý nakazený pokupi rôzne prípravky v lekárni minimálne za 30 e a to nemá vyhrate, či mylim sa ??? V závere teda otázka otestujeme, máme pozitívnych a čo ďalej??? Každodenné statistiky, že počet vyliečených a pýtam sa čím??? Kľudne tu reagujte, píšte skúsenosti, zaujíma ma hlavne liečba, čo kto odporúča a môžte dávať podnety aj zdravotníci, čo vlastne používate k liečbe. Fakt ma to zaujíma 🤗