Clicks4.6K

Tretí chrám

apredsasatoci
85
NWO sa blizi!
apredsasatoci
@Melánia poslala si sama sebe spravu?
v kostoloch sa bezne ludia modlia v jednote s bergogliom. aj tradicionalisti su pod vatikanom. duch rkc a vatikanu tychto tu je nevyvratitelny!!!
urcite pokracuj dalej! aspon ti na druhom svete nebude zima.
apredsasatoci
@Melánia som ti odpovedala za Matesa. dufam, ze som nikoho neurazila.
Libor Halik
Židovský sviatok Chanuka, slávnosť svetiel, sa v roku 2018 začal v nedeľu 2. decembra po západe Slnka a trval do 10. decembra. Ak video hovorí o 1 dňu po Chanuke, že zasvetili oltár, tak to urobili 11.12.2018. Pripravili oltár a pripravujú celý chrám pre Antikrista. Žijeme v Apokalypse!!!
Ignac72 and 2 more users like this.
Ignac72 likes this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
Libor Halik likes this.
Mates5485
Ano prichádza to všetko a plnia sa proroctva, ale Ježiš Kristus nepríde skôr kým neprídu Božie tresty - 3 svetová vojna, 3 dny temnoty, približne 40 rokov príde ozajstný svätý pápež novy od Boha aj svätý kráľ, ale František bergolio nieje svätý a hlavne nie pápež to si pamätajte nie on sa mysli a potom na konci tej doby pokoja a mieru a kresťanstva 40 ročnej príde antikrist na 3 a pol roka usadí …More
Ano prichádza to všetko a plnia sa proroctva, ale Ježiš Kristus nepríde skôr kým neprídu Božie tresty - 3 svetová vojna, 3 dny temnoty, približne 40 rokov príde ozajstný svätý pápež novy od Boha aj svätý kráľ, ale František bergolio nieje svätý a hlavne nie pápež to si pamätajte nie on sa mysli a potom na konci tej doby pokoja a mieru a kresťanstva 40 ročnej príde antikrist na 3 a pol roka usadí sa v tom chráme čo stavajú čo si hovorí s malým b - boh a potom príde nás spasiteľ a vykupiteľ ježiš Kristus zabije dychom svojich ust antikrista a potom bude na konci sveta ako sa hovori vytrhnutie, ale najprv povstanú ti čo umreli a sú v očistci a potom mi čo sme prežili ostatní na tomto svete sa premeníme o odídeme s nim do večnosti a nebeského kráľovstva na veky vekov ( nové nebo a nová zem pripravená pre Boží ľud ) lebo všetko staré pominie ( stará zem ) samozrejme to neplatí pre tých čo slúžia antikristovi a temnote,hriechu. Amen
Libor Halik likes this.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Coburg likes this.
Rapture
@apredsasatoci, a veríš tomu že my sme ta posledná generácia ktorá zažije druhý príchod?,
apredsasatoci
@Rapture jedno viem urcite: zijeme posledne casy.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Rapture likes this.
Mates5485 likes this.
Rapture likes this.
dáždik
citizengo.org/…/167116-70_rokov…

46.029

46.029 ľudí už podpísalo. Pomôž nám dosiahnuť 50.000 podpisov.

Pred 70 rokmi bola väčšina sveta v dôsledku Druhej svetovej vojny v ruinách. V Európe a na celom svete sa množili totalitné režimy, ktoré vyvolávali hrôzu a prispievali k dlhodobým vojnám. Väčšina krokov týchto zlovestných režimov bola pritom prakticky v súlade so zákonmi svojich krajín. V …More
citizengo.org/…/167116-70_rokov…

46.029

46.029 ľudí už podpísalo. Pomôž nám dosiahnuť 50.000 podpisov.

Pred 70 rokmi bola väčšina sveta v dôsledku Druhej svetovej vojny v ruinách. V Európe a na celom svete sa množili totalitné režimy, ktoré vyvolávali hrôzu a prispievali k dlhodobým vojnám. Väčšina krokov týchto zlovestných režimov bola pritom prakticky v súlade so zákonmi svojich krajín. V roku 1948 sa preto svetoví lídri zhromaždili a jednomyseľne vyhlásili:
Už nikdy nedopustíme surový výkon vládnej moci.
Nedovolíme krajine pošliapať základné práva svojich vlastných občanov.
Nedovolíme, aby bol štát najvyšším orgánom rozhodovania o tom, čo je správne a čo je zlé.

Tak vznikla Všeobecná deklarácia ľudských práv.
Dnes, o 70 rokov neskôr, veľa ľudských práv, ktoré sú obsiahnuté vo Všeobecnej deklarácii je obmedzovaných, opomínaných a prekrúcaných.
V decembri OSN oslávi 70. výročie Všeobecnej deklarácie ľudských práv. Počas podujatí venovaných tomuto výročiu v sídle OSN v Ženeve chceme predložiť vyhlásenie, ktorého cieľom je pripomenúť OSN a jeho členským štátom skutočný význam Všeobecnej deklarácie ľudských práv, ktorý vyžaduje ochranu života každého človeka, manželstvo muža a ženy, skutočnú rodinu a práva rodičov ako aj práva veriacich.
Podporte toto vyhlásenie a požiadavku rešpektovať skutočné ľudské práva!

Vyjadrite svoj názor, podporte kresťanov a iné náboženské menšiny prenasledované pre svoju vieru po celom svete. Postavte sa za zdravotníckych pracovníkov v Európe, ktorí chcú vykonávať svoje povolanie v súlade so svojim svedomím. Pomôžte nám chrániť tých najzraniteľnejších ľudí v spoločnosti, ktorých najdôležitejšie zo všetkých práv, právo na život je napádané a ohrozované.
OSN a jeho členské štáty nerobia všetko potrebné na ochranu týchto základných práv. Chceme si byť istí, že naše hlasy na obranu tých, ktorí nemajú vlastný hlas, bude počuť na najvyššej úrovni. Zapojte sa do tohto zboru hlasov vyjadrujúcich podporu vyhlásenia - v obrane prenasledovaných a zabudnutých; prirodzenú dôstojnosť ľudskej osoby a základné slobody, ktoré by každý mal mať.
dáždik
podpísať TU:
info.cbreurope.sk/civicrm/petition/sign

www.cbreurope.sk/index.php/Hromadn%C3%A1_p…
info.cbreurope.sk/civicrm/petition/sign
Hromadná pripomienka na ochranu života sebaobranou
Právo na život je úzko späté aj s právom na sebaobranu a teda zachovanie života. V prípade ohrozenia života trestnou činnosťou je dôležité, aby bezúhonní občania mali legálnu možnosť držať a nosiť …More
podpísať TU:
info.cbreurope.sk/civicrm/petition/sign

www.cbreurope.sk/index.php/Hromadn%C3%A1_p…
info.cbreurope.sk/civicrm/petition/sign
Hromadná pripomienka na ochranu života sebaobranou
Právo na život je úzko späté aj s právom na sebaobranu a teda zachovanie života. V prípade ohrozenia života trestnou činnosťou je dôležité, aby bezúhonní občania mali legálnu možnosť držať a nosiť zbraň na ochranu svojej osoby, blízkych, či iných nevinných osôb a súkromného majetku. Momentálne je v pripomienkovom konaní novela zákona o strelných zbraniach a strelive [KM-OBL-230/2018], ktorou chce Ministerstvo vnútra SR sťažiť prístup k legálnej držbe zbraní a teda aj legálnej sebaobrane. Vraj preto, že to vyžaduje európska smernica, ktorú ČR pred rokom napadla na Súdnom dvore EÚ. CBR pripravilo hromadnú pripomienku, v ktorej navrhuje posilnenie práv bezúhonných občanov na držbu zbrane a sebaobranu so zreteľom na historické fakty, že genocídam a krvavým diktatúram predchadzalo zamedzenie práva na legálnu držbu zbraní.

Podporte, prosím, túto pripomienku do 13.00h dňa 19.12. 2018 (streda), kedy budú podpisy odovzdané ministerstvu.
Text pripomienky spolu s formulárom na pridanie svojho podpisu nájdete tu:
info.cbreurope.sk/civicrm/petition/sign
evelina likes this.