Clicks13.7K

To Be Born - wstrząsający film o liście abortowanego dziecka do matki

RADEK29
6
Amerykańskie środowiska pro-life wyprodukowały film oparty na „Liście od abortowanego dziecka”, utworze autorstwa ks. Stephena Lesniewskiego z Chicago. Dzięki „Listowi” duchowny uratował od śmierci …More
Amerykańskie środowiska pro-life wyprodukowały film oparty na „Liście od abortowanego dziecka”, utworze autorstwa ks. Stephena Lesniewskiego z Chicago. Dzięki „Listowi” duchowny uratował od śmierci ponad 500 dzieci nienarodzonych – informuje portal Fronda.pl. Film „To Be Born” pokazuje problem aborcji z punktu widzenia nienarodzonego dziecka i przedstawia w bardzo obrazowy sposób jakim jest dramatem – nie tylko dla niego (dziecko jest narratorem filmu), ale również dla kobiety.

W filmie widzimy kobietę, która decyduje się, pod wpływem ojca dziecka, na aborcję. Oglądamy dramatyczne obrazy z ośrodka aborcyjnego i znakomicie pokazany stan psychiczny kobiety udającej się na „zabieg”. Widzimy również dziewczynkę, która pisze list do swojej mamy opisując z detalami jak z jej perspektywy wygląda „zabieg”.

Blogerka pro-life Jill Stanek podkreśla, że była zaskoczona widząc jaki wpływ ma ten 14 minutowy film na kobiety. „Ten film jest idealny by pokazać czym w rzeczywistości jest aborcja” – pisze Stanek.
Jagoda_l and 7 more users like this.
Jagoda_l likes this.
Radek33 likes this.
mk2017 likes this.
justuss likes this.
jadwiska likes this.
andzelika likes this.