Clicks2.5K

MOCNE!!! Odezwa do Polaków i prezydenta DUDY !!! - o. Augustyn Pelanowski

Quas Primas
65
TUTAJ ALBUM z kazaniami O. Pelanowskiego Mocne kazanie O. Pelanowskiego. Odezwa do Polaków i do prezydenta Dudy!!! www.youtube.com/watchMore
TUTAJ ALBUM z kazaniami O. Pelanowskiego

Mocne kazanie O. Pelanowskiego.
Odezwa do Polaków i do prezydenta Dudy!!!


www.youtube.com/watch
1Kocur likes this.
Quas Primas
EON - DLACZEGO skasowałeś mój komentarz dotyczący niby proroctwa Jezusa do O. Pelanowskiego?
stefanmarian likes this.
Quas Primas
Następne baby z niedotlenionymi mózgami (jedna co pisze, druga co polubiła), które nie wysłuchały kazania, tylko powtarzają pierdoły z frondy, glorjańskiego frondziaka i rzeszy innych prowokatorów!
Posłuchaj sobie głupia babo tego kazania i sprostuj tę swoją wypowiedź, bo OCZERNIASZ tym komentarzem O. Pelanowskiego!
Jak nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem, to nie pisz bzdur i nie oczerniaj!!…More
Następne baby z niedotlenionymi mózgami (jedna co pisze, druga co polubiła), które nie wysłuchały kazania, tylko powtarzają pierdoły z frondy, glorjańskiego frondziaka i rzeszy innych prowokatorów!
Posłuchaj sobie głupia babo tego kazania i sprostuj tę swoją wypowiedź, bo OCZERNIASZ tym komentarzem O. Pelanowskiego!
Jak nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem, to nie pisz bzdur i nie oczerniaj!!!
www.youtube.com/watch
ps. Jak nie stać cię, byś słuchała całości, to chociaż od 9 min.
-----------------------------------------------
Matricaria 3 godziny temu

No przecież wiemy o co chodzi,o.Augustyn zaczął głosić prywatne objawienia z niewiadomego medium,które to wizje ostro krytykowały bieżącą politykę państwa i Prezydenta RP.Na odległość zapachnęło to akcją sabotażową więc dobrze że zakonnik został szybko unieszkodliwiony.
Medium zapewne poszuka sobie teraz innej ofiary.
MariaBarbara lubi to. 49 minuty temu
m.rekinek likes this.
Quas Primas
FRONDA i glorjański frondziak, to manipulatorzy z najwyższej półki!
O. Augustyn NIGDY NIE OTRZYMAŁ ŻADNEGO PROROCTWA!
Proszę posłuchać sobie powyższego kazania.
Uważam, że bezczelność, KŁAMSTWO i chamstwo "frondziaków" jest poniżej pasa.
Tfu! frondziaki!
O. Augustyn Pelanowski otrzymał od Boga proroctwo o Andrzeju Dudzie
Radek33 likes this.
Quas Primas
"(...) Czemu szukacie nowych panów poza granicami swojego królestwa? Ja jestem waszym Panem. Więc nie szukajcie Panów bo znowu staniecie się niewolnikami, mówi Pan. Czy wasz prezydent, nie nazwał mnie królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede mną, a wysłucham go, a nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu. Nie musi nikomu się podobać, tylko …More
"(...) Czemu szukacie nowych panów poza granicami swojego królestwa? Ja jestem waszym Panem. Więc nie szukajcie Panów bo znowu staniecie się niewolnikami, mówi Pan. Czy wasz prezydent, nie nazwał mnie królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede mną, a wysłucham go, a nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu. Nie musi nikomu się podobać, tylko mnie, a wzmocnię wasz kraj i wywyższę. Ja Krwią wybielam Swoją wszystko. Dałem wam znaki i inne, lecz dlaczego nie rozumiecie po co uczyniłem te cuda Eucharystyczne, mówi Pan..." (...)
stefanmarian and 2 more users like this.
stefanmarian likes this.
Piotr2000 likes this.
Radek33 likes this.
Quas Primas
"My, POLACY mamy w ostatnich latach cuda Eucharystyczne: Sokółka, Legnica...
Czy przez te cuda Jezus nie chce nam powiedzieć: Ile jeszcze razy mam temu Narodowi pokazać, byście uwierzyli tak, jak św. Tomasz? Niestety, ale jest OGROMNE niedowierzanie i to począwszy od samej góry, od rządzących, którzy szukali pomocy i wsparcia w mocarstwach, a okazało się, że sprzymierzeńcy, to FAŁSZYWI …More
"My, POLACY mamy w ostatnich latach cuda Eucharystyczne: Sokółka, Legnica...
Czy przez te cuda Jezus nie chce nam powiedzieć: Ile jeszcze razy mam temu Narodowi pokazać, byście uwierzyli tak, jak św. Tomasz? Niestety, ale jest OGROMNE niedowierzanie i to począwszy od samej góry, od rządzących, którzy szukali pomocy i wsparcia w mocarstwach, a okazało się, że sprzymierzeńcy, to FAŁSZYWI przyjaciele, aż po tych, którzy grzeszą współżyciem bez Sakramentu małżeństwa a potem rozrywa je zdrada i nienawiść. Czują się oszukani przez najbliższą, ukochaną osobę, zupełnie tak, jak Polska czuje się oszukana przez UE, Amerykę czy Wschód i Bliski Wschód.
Co by powiedział dziś nam Pan Jezus?
Oto mówi Pan:
Po co mnie ogłosiliście Królem, skoro NIE u MNIE, nie u Boga szukacie pomocy, lecz u MOCARSTW tego świata?
Po co modliliście się na Różańcu u GRANIC POLSKI, skoro zastanawiacie się nad wpuszczeniem do kraju INWAZJI ANTYCHRYSTÓW!?

Oto zerwałem wszystkie wasze FAŁSZYWE układy międzynarodowe jak Król i zerwę wszystkie imitacje małżeństwa, wszystkie grzeszne, cudzołożne związki, wszystkie pary żyjące bez ślubu. Pokażę wam prawdę waszych grzechów, byście mogli naprawdę POŻAŁOWAĆ swojej niewiary i... LEKCEWAŻENIA MNIE.
Pokażę prawdę o waszych nieprawdziwych nadziejach, byście zdążyli się nawrócić zanim przyjdę.... A przyjdę niebawem, a znakiem mego przyjścia będzie OHYDA SPUSTOSZENIA!
Czyli..... Eucharystia bez Mojej obecności, Msza, która już nie jest Mszą, tylko Jej parodią!!!
Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha. Chwila jest bliska.... Dałem wam znaki i w Legnicy i w Sokółce. Któż z was wie, dlaczego wam je dałem? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię świętą w stanie grzechu, tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy Ja- Jezus, pozwoliłem kapłanom i klerykom bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem wam, dzieciom Kościoła przyjmować Komunię św bez spowiedzi!?
KTO wam na to pozwala!!!
Czy nie wiecie, że... jeśli do MOJEJ Krwi się nie uciekniecie, to poleje się wasza krew?!
Szanujcie Eucharystie, brońcie Jej, bo bliski jest zamach na Nią! Nie śpijcie!!!
Kiedy uczniowie spali w Ogrodzie Oliwnym- STRACILI MNIE i dopiero zobaczyli Mnie po Zmartwychwstaniu. Czy wy też tak chcecie? Czy chcecie abym od was odszedł? Aby Mnie wam zabrano? Czy tylko z nazwy jesteście Słowianami, czyli ludźmi słowa? Okażcie przywiązanie do Mnie....."
mk2017
Bóg zapłać.
Radek33 likes this.
mk2017 likes this.