ASSA
ASSA

Gejstapo PRZYMYKA (!) nauczyciela za to, że nie chciał nazwać chłopca "dziewczynką"

Kiedyś odwagę okazywali ludzie, którzy ginęli za ojczyznę, dzisiaj są to ludzie którzy walczą o prawdę. Do nich zalicza się ten Irlandczyk. Bez wątpliwości można określić go męczennikiem.
ASSA

Polskie czołgi jadą na Ukraine

Czyli nasz premier rozbraja nas i Polskę, szczerością i dosłownie ?
ASSA

Ruscy bandyci ostrzeliwują ukraińskie siły czołgiem z odległości 50 m

Elkam zapewne wiesz o zbrodni w Odessie w 2014. Rząd ukraiński na to pozwolił. Czy premier Morawiecki w tej sprawie również powoła międzynarodową komisję?
ASSA

Ks. G. Hesse na Niedzielę Męki Pańskiej

Elkam klaszczesz tym, którzy ciebie w balona zrobili. Brawo ty.
ASSA

Apostazja Eucharystyczna. Biskupi; odwołajcie pandemiczną Komunie na rękę

Jezus w komunii św jest pod postacią chleba. W każdym kawałku Jezus oddaje siebie całego. Skoro tak sie dzieje, to każda drobinka na dłoni jest całym Jezusem. Kapłan wiedząc o tym puryfikuje dłonie. Kapłan dokonuje konsekracji i tylko on może dotykać Jezusa, żaden świecki. Człowiek w swoim życiu zawsze dokonuje wyboru. Albo Tak albo Nie. To co jest szare inaczej to co w środku do złego należy …More
Jezus w komunii św jest pod postacią chleba. W każdym kawałku Jezus oddaje siebie całego. Skoro tak sie dzieje, to każda drobinka na dłoni jest całym Jezusem. Kapłan wiedząc o tym puryfikuje dłonie. Kapłan dokonuje konsekracji i tylko on może dotykać Jezusa, żaden świecki. Człowiek w swoim życiu zawsze dokonuje wyboru. Albo Tak albo Nie. To co jest szare inaczej to co w środku do złego należy. Bądź mądry i wybierz właściwie. Czy do ust czy na dłonie?
ASSA

👍 Ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce Siergiej Andriejew obnaża dezinformację i zakłamanie …

Paradoksalnie ten "Wolny Świat" zniewala ludzi. Kto idzie za tym światem, ten zmierza do piekła.
ASSA

Odsłaniam zakryte

Elkam. Nie ma żadnej 4 fali. To wymysl rządzących i mediów. Wystarczy się rozejrzeć.
ASSA

Ponad 1000 nowych zakażeń. Prof. Gańczak: Rzeczywista liczba jest kilkakrotnie wyższa, niż to co jest …

Kłamstwa i bzdety. Rozejrzyjcie się dookoła.
ASSA

Ukradł piasek z piaskownicy na oczach dzieci! Plaga polskich osiedli - Portal-polski.pl

Za przeproszeniem, co to za temat na portalu katolickim?
ASSA

Prosimy o pomoc! Gloria.tv z krytycznym bilansem śródrocznym

Zgadzam sie. Elkam i inni temu podobni muszą odejść. Bo oni sieją zamęt i strach. Jeżeli to ma być portal katolicki to niech będą dobre posty, budujące, podtrzymujące na duchu i dające nadzieję na lepsze jutro.
ASSA

Agresja oszalałej antyszczypawki

Trudne do skomentowania. Nie usprawiedliwiam tego czynu. Ale to chyba są Chiny, a tam wolności nie ma. O wolność trzeba walczyć. Trzeba walczyć o wiarę, bo wiara to wolność.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Elkam na Youtube wpisz Bill Gates 2015, tam jest też tłumaczenie. Zweryfikuj to co mówię czy jest prawdą.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Elkam żeby było bardziej cynicznie to Ci powiem, że teorie spiskowe stają się rzeczywistością.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Może jednak zajrzalbys na wypowiedz Gatesa z 2015, na olimpiadę 2012 to wtedy wszystko wyda się czytelne itd. No chyba ze to za dużo to wtedy nie wysilaj się i dalej żyj w kłamstwie. Przecież tak wygodniej.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Szczepionka nie została stworzona po to aby zwalczyć koronowirusa, ale koronowirus został stworzony po to aby wprowadzić szczepionkę. Wypowiedzi Gatesa o depopulacji, w połączeniu z jego udziałami w firmach farmaceutycznych, oraz programem do nauczania zdalnego w szkołach nasuwają konkretny wniosek, ze to wszystko jest zaplanowane. A biedni lekarze zagubieni tak jak dr Simon opierając się na …More
Szczepionka nie została stworzona po to aby zwalczyć koronowirusa, ale koronowirus został stworzony po to aby wprowadzić szczepionkę. Wypowiedzi Gatesa o depopulacji, w połączeniu z jego udziałami w firmach farmaceutycznych, oraz programem do nauczania zdalnego w szkołach nasuwają konkretny wniosek, ze to wszystko jest zaplanowane. A biedni lekarze zagubieni tak jak dr Simon opierając się na diagnozie z sufitu, myślą ze to co robią jest dla dobra pacjentów.
ASSA

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego krytykuje rząd za decyzję o szczepieniu dzieci

Jedna mama w Rzeszowie zdecydowała że zaszczepi 12 letnią córkę. Na drugi dzień córka zmarła. Mama nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Po takiej tragedii na miejscu rządzących nie śmialbym powiedzieć czegokolwiek. Na ich miejscu biłbym się w piersi i prosił o przebaczenie. Politycy!!! Sumienia nie da się zagłuszyć, lepiej zróbcie coś teraz, zanim będzie za późno. Oprócz Boga, Polska nie …More
Jedna mama w Rzeszowie zdecydowała że zaszczepi 12 letnią córkę. Na drugi dzień córka zmarła. Mama nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Po takiej tragedii na miejscu rządzących nie śmialbym powiedzieć czegokolwiek. Na ich miejscu biłbym się w piersi i prosił o przebaczenie. Politycy!!! Sumienia nie da się zagłuszyć, lepiej zróbcie coś teraz, zanim będzie za późno. Oprócz Boga, Polska nie ma przyjaciół.
ASSA

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

Nie czepiajmy się szczegółów, a zajmijmy się istotą. W ten sposób upodabniamy się do faryzeuszy.
ASSA

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

"Głupimi się stali" określenie to jest niewspółmierne do określenia nazwanie kogoś głupim. Ktoś nim może sie stac, ale nie można go nazywać głupim, podobnie jak i bezbożnikiem. Podsumowujac: diabeł jest najglupszą istotą, skoro kogoś nazywamy głupim utozsamiamy go ze złym. Najsmutniejsze jest to, że ten ktoś jest naszym bratem, a nawet gdyby był wrogiem, czyż Jezus nie mówił abyśmy się za nich …More
"Głupimi się stali" określenie to jest niewspółmierne do określenia nazwanie kogoś głupim. Ktoś nim może sie stac, ale nie można go nazywać głupim, podobnie jak i bezbożnikiem. Podsumowujac: diabeł jest najglupszą istotą, skoro kogoś nazywamy głupim utozsamiamy go ze złym. Najsmutniejsze jest to, że ten ktoś jest naszym bratem, a nawet gdyby był wrogiem, czyż Jezus nie mówił abyśmy się za nich modlili.
ASSA

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim, raczej nieroztropnym. Krytyką zajmują się osoby, które bynajmniej nie za wiele wiedzą o sprawie. Gdzieś coś usłyszały, ale nie zaglebiły się w temacie. Jeżeli ktoś nie przeczytał Orędzi na Czasu Ostateczne i nie posiłkował się przy tym Biblią, to bardzo łatwo mu przychodzi krytyka. Podam przykład tylko jeden z orędzi, że są prawdziwe. Otóż …More
W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim, raczej nieroztropnym. Krytyką zajmują się osoby, które bynajmniej nie za wiele wiedzą o sprawie. Gdzieś coś usłyszały, ale nie zaglebiły się w temacie. Jeżeli ktoś nie przeczytał Orędzi na Czasu Ostateczne i nie posiłkował się przy tym Biblią, to bardzo łatwo mu przychodzi krytyka. Podam przykład tylko jeden z orędzi, że są prawdziwe. Otóż diabeł nie napisałby sposobów walki z samym sobą ( dobre drzewo daje przeciez dobre owoce). Jednym z takich sposobów jest np.pokora, a to bynajmniej zgadza się z Biblią. Te Orędzia zmieniły moje nastawienie do życia. Zachęcam i nie namawiam, bo nic na siłę.
ASSA

W imię "reformy" – żadnej reformy

Elkam jaki z Ciebie katolik i co tu robisz na tym portalu? Gdzie miłość do bliźniego, gdzie modlitwa za nie myślących tak jak ty? A co takiego zrobili Ci niezaszczepieni? Parę lat temu były szczepionki na grypę i co? Powiedziałeś coś wtedy?Krzyczałes dlaczego wszyscy się nie szczepią na grypę? Milczałes, chociaż na nią więcej ludzi umierało niż na twojego pseudowirusa, twojego boga w którego …More
Elkam jaki z Ciebie katolik i co tu robisz na tym portalu? Gdzie miłość do bliźniego, gdzie modlitwa za nie myślących tak jak ty? A co takiego zrobili Ci niezaszczepieni? Parę lat temu były szczepionki na grypę i co? Powiedziałeś coś wtedy?Krzyczałes dlaczego wszyscy się nie szczepią na grypę? Milczałes, chociaż na nią więcej ludzi umierało niż na twojego pseudowirusa, twojego boga w którego uwierzyłeś. A teraz chcesz selekcjonować ludzi na zaszczepionych i na zawszonych. Takimi słowami to posługuje się sługa diabła, a nie katolik!