Tolek
Tolek

Wstrząsające podsumowanie !

Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to nie tylko sąd i lekarze w całej sprawie maczali paluszki ale i najbliższa rodzina. jeżeli żona i dzieci nie wyrazili zgody na odłączenie od aparatury to być może ten człowiek by jeszcze żył.
Tolek

Szczepienia: osioł pierwszy

Czyżby u nas pchały się pobratymcy wskazanego?
Tolek

Tak wyglądają szpitale Kovidowe.

Raczej wątpię aby to był szpital covidowy. wątpliwości wzbudza u mnie brak widocznych aparatów ułatwiających oddychanie ten Pan jest w pampersie który najprawdopodobniej sam zerwał. Nie tak dawno był materiał o podobnej treści w programie "uwaga" efektem tego reportażu jest pozew sądowy od dyrekcji tego szpitala. Konkluzja - nie ważne czy prawda czy nie oglądalność się liczy i kasa za reklamy bo …More
Raczej wątpię aby to był szpital covidowy. wątpliwości wzbudza u mnie brak widocznych aparatów ułatwiających oddychanie ten Pan jest w pampersie który najprawdopodobniej sam zerwał. Nie tak dawno był materiał o podobnej treści w programie "uwaga" efektem tego reportażu jest pozew sądowy od dyrekcji tego szpitala. Konkluzja - nie ważne czy prawda czy nie oglądalność się liczy i kasa za reklamy bo oglądalność duża to warto zapłacić te 20 czy 50 tysięcy ugody jak się zarobi 200 lub 300 tysięcy. radzę ostrożność w podchodzeniu do tych tematów.
Tolek

Ks. Natanek z humorem o krowach i gender

No i się ks. Natanek doigrał!!!! Jak się jaśnie oświecona "pani dr" spurek dowie to poda ks. do sądu za gwałt na krowach i to w dodatku zgody z naturą, przecież to niesłychane jest!!!! jak tak można teraz ks. i połowa wsi będzie piła mleko od tych biednych krów.
Tolek

Walkę o młodzież możemy jeszcze wygrać | Wywiad z Barbarą Nowak

Ukłony dla Pani kurator od dawna walczy o nas i naszą młodzież.
Tolek

Tencza nie obrarza

Ciekawe, która to analfabetka pisała? Czyżby nieuk na J....?
Tolek

Głosuję na Rafałka, bo to gorsze zło niż Duda

Ta z lewej ma bardziej obwisłe cycki jak murzyna która urodziła i wykarmiła 15 dzieci. A tak na marginesie to nie warte żeby na nie splunąć.
Tolek

Nowa ustawa co do przemocy w rodzinie, BIJESZ ŻONĘ DZIECKO, WON Z DOMU

Weroniko bardzo dobry przykład. Podobną głupotę zrobiłem wiele lat temu oddałem swoją ciężką krwawicę tylko córce a teraz mogę "wy....lać" na ulicę bo pogoniłem jej gacha z domu.
Tolek

Nowa ustawa co do przemocy w rodzinie, BIJESZ ŻONĘ DZIECKO, WON Z DOMU

A CO Z PRZEMOCĄ PSYCHICZNĄ STOSOWANĄ PRZEZ KOBIETY?
Tolek

Matki Lekarki: Dzieci poniżej drugiego roku życia powinny zostać zwolnione z masek ochronnych

Nie rozumiem sensu tego wpisu. Maski obowiązują od 4 roku życia i to w wypadku jak nie ma przeciw wskazań. Poza tym maską można zastąpić przyubicą.
Tolek

Dąbrowa Tarnowska ludzi znakują jak bydło przy wejściu do kościoła

Tak samo powinniście być oburzeni, że do sklepu nie można wejść z marszu i na pocztę oraz w wiele, wiele innych miejsc. Skandal do parku i do lasu też nie można wejść. jak ktoś ma kwarantannę nawet nie może wyjść z mieszkania. wszystkiemu winni księża jakąś bzdurę sobie wymyślili jakiegoś koronowirusa, powinni się cieszyć więcej zdechnie i będzie więcej pogrzebów. (To jest sarkazm oczywiście, …More
Tak samo powinniście być oburzeni, że do sklepu nie można wejść z marszu i na pocztę oraz w wiele, wiele innych miejsc. Skandal do parku i do lasu też nie można wejść. jak ktoś ma kwarantannę nawet nie może wyjść z mieszkania. wszystkiemu winni księża jakąś bzdurę sobie wymyślili jakiegoś koronowirusa, powinni się cieszyć więcej zdechnie i będzie więcej pogrzebów. (To jest sarkazm oczywiście, wyjaśnienie dla tych inteligentnych inaczej nie pojmujących sytuacji w jakiej się znaleźli). Tego utyskiwania na księży zmuszonych pracować w takich a nie innych warunkach już dłużej się nie da czytać. Każdy z nas chciałby żyć normalnie swobodnie bez żadnych ograniczeń księża również.
Tolek

Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła jako szósta, siódma czy dwudziesta osoba

Elkam piszesz ni z gruszki ni z pietruszki. Ty w ogóle rozumiesz jaki tutaj jest podjęty temat? Jeden namawia do nieposłuszeństwa ty namawiasz do kłamstwa. Czy ja trafiłem na portal katolicki czy na wiec PO, Lewicy Razem tudzież innego ugrupowania politycznego szczującego przeciwko wierze i kapłanom?
Tolek

Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła jako szósta, siódma czy dwudziesta osoba

elbow nie jestem w żaden sposób zastraszony. Czyż Bóg namawia do nieposłuszeństwa rządzącym? Proszę znajdź mi chociaż jeden werset w biblii w którym Bóg nawołuje do nieposłuszeństwa rządzącym. Czy w jakiś sposób czujesz się zmuszany do łamania Bożych nakazów? Kto w takim razie nawołuje do nieposłuszeństwa?
Tolek

Stare dobre metody leczenia Wirusów Zarazy!

ciekawe to co piszesz
Tolek

Stare dobre metody leczenia Wirusów Zarazy!

Przecież zostało ograniczone do 3 osób na czynną kasę.
Tolek

Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła jako szósta, siódma czy dwudziesta osoba

Tak tylko rzecznik nie zapłaci kary za kapłana wpuszczającego więcej ludzi
Tolek

Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła jako szósta, siódma czy dwudziesta osoba

Tak a pan rzecznik zapłaci za kapłana nie przestrzegającego przepisów karę
Tolek

Lekarz o fałszywej pandemii i oszukańczych testach

Predex co ty za farmazony wypisujesz 1g/kg? ty masz pojęcie co będzie się działo z Twoim organizmem ja przyjmuję 10g dziennie i to w dodatku przez cały dzień bo jak bym przyjął to jednorazowo to dowiedział bym się co za godzinę będę jadł, czyści lekko łatwo i przyjemnie nie przerywając nawet snu.
Tolek

Litościwa kara i próba wiary

13 lipca1983 czy bóg przypadkiem nie powiedział "NIE ZABIJAJ"? Czy kapłan popełniając grzech nieposłuszeństwa nie tylko władzom państwowym ale i swojemu Biskupowi i wpuści tych ludzi do kościoła przypadkiem nie popełni również morderstwa, co prawda nie bezpośredniego ale morderstwa (historia Dawida, Batszeby i Urjasza)? czy Ty przyjęła (ął) byś taką odpowiedzialność? A może jesteś jednym z tych …More
13 lipca1983 czy bóg przypadkiem nie powiedział "NIE ZABIJAJ"? Czy kapłan popełniając grzech nieposłuszeństwa nie tylko władzom państwowym ale i swojemu Biskupowi i wpuści tych ludzi do kościoła przypadkiem nie popełni również morderstwa, co prawda nie bezpośredniego ale morderstwa (historia Dawida, Batszeby i Urjasza)? czy Ty przyjęła (ął) byś taką odpowiedzialność? A może jesteś jednym z tych troli mających za zadanie skłócić kościół?
Tolek

Zaczęło się!

Kto z was da sobie rękę obciąć, że to nie wrogowie kościoła próbują skłócić wiernych z kościołem? Kto może chcieć na tym coś ugrać? Kto ma w tym interes? Czy przypadkiem nieposłuszeństwo nie jest w tym wypadku schlebianiem szatanowi?