scythia
scythia

Cz. 2 Witold mówi o szczepionkach. Horror !

No tak w sumie masz rację, jaką to wartość w dzisiejszych czasach ma ludzkie życie? Ważniejsze są żaby, ptaki, zwierzęta hodowlane bo przecież tylko im dzieje się krzywda. A człowiek, kto by się nim przejmował.
scythia

Cz. 2 Witold mówi o szczepionkach. Horror !

Na co zdycha? Na brak opieki medycznej w przypadku prawdziwie śmiertelnej choroby. Nie zwyklego wirusa sezonowego z którym żyjemy od dziesiątek jak nie setek lat. Przez ten cały cyrk z powodu zaniedbań służby zdrowia zmarły i będą nadal umierać setki tysięcy osób, które właśnie w tym czasie potrzebowały i potrzebują nagłej specjalistycznej pomocy. Ale co tam się będziemy staruchami przejmować. …More
Na co zdycha? Na brak opieki medycznej w przypadku prawdziwie śmiertelnej choroby. Nie zwyklego wirusa sezonowego z którym żyjemy od dziesiątek jak nie setek lat. Przez ten cały cyrk z powodu zaniedbań służby zdrowia zmarły i będą nadal umierać setki tysięcy osób, które właśnie w tym czasie potrzebowały i potrzebują nagłej specjalistycznej pomocy. Ale co tam się będziemy staruchami przejmować. Niech wymrą a i ZUS odetchnie.
scythia

Cz. 2 Witold mówi o szczepionkach. Horror !

Pewnie ELOHIM niech bydło zdycha prawda? Co się będzie oświecony losem goja przejmować.
scythia

Cz. 1 Spokojny Witold Gadowski mówi w swoich odkryciach o purpurowej organizacji przestępczej w …

Pewnie że Pan Witek ciekawie mówi,ma wiedzę itd. Ale liczy się to jaki jest ukryty cel jego dziennikarskiej działalności. Po to właśnie wielu twórców internetowych tzw. prawicowych działa w przestrzeni www żeby w odpowiednim momencie pokierować rzeszą fanów i subskrybentów. Takim najważniejszym są właśnie wybory. Potem znowu wracają do krytycznej retoryki i są "ostrzy" jak to napisałeś @jac505…More
Pewnie że Pan Witek ciekawie mówi,ma wiedzę itd. Ale liczy się to jaki jest ukryty cel jego dziennikarskiej działalności. Po to właśnie wielu twórców internetowych tzw. prawicowych działa w przestrzeni www żeby w odpowiednim momencie pokierować rzeszą fanów i subskrybentów. Takim najważniejszym są właśnie wybory. Potem znowu wracają do krytycznej retoryki i są "ostrzy" jak to napisałeś @jac505 powyżej wobec władzy. System doskonale zdaje sobie sprawę,że jest spory obszar do zagospodarowania i dzięki takim ludziom jak Rola, Miśko,Żebrowski,Bąkiewicz itd. itd... to właśnie robią.Jak wielu z nich namawiało żeby mimo wszystko głosować na Dudę?!
scythia

Dlaczego emerytowani oficerowie Ludowego Wojska Polskiego wierzą w Wielką Lechię? – Baśń jak niedźwiedź

Oczywiste jest to, że w 966 r. nie zeszliśmy z drzew ani nie wyszliśmy z jaskiń.
scythia

Jak jest z tworzeniem kontrolowanych mediów? Czy w Real-u jest spontan czy operacja pro PiS.?

Może i jest. A co nie ma normalnych ludzi wśród żydow. To tak jakbym powiedział, że wszyscy Polacy czy obywatele USSA czy Białorusini to cebule, chamy i prostaki. Wiadomo wszędzie są ludzie i parapety. Nawet za komuny w partii byli porządni ludzie, chodzili do kościoła i chrzcili dzieci. Tak więc świat nie jest taki zero jedynkowy jak się niektórym wydaje.
scythia

Jak jest z tworzeniem kontrolowanych mediów? Czy w Real-u jest spontan czy operacja pro PiS.?

Co do "wReelu24" i "Mediów Narodowych" zgadzam się z Marcinem Królem. Szczególnie jeśli chodzi o Pana Rolę. Popisał się wręcz w sprawie z Panem Bednarzem, potem z Panem Kękusiem. Faktycznie co do oceny KK jesteśmy na antypodach ale w wielu kwestiach polityczno-społecznych ma po prostu rację.
scythia

Tak podbija się statystykę zgonów? Zmarła na Covid-19, a test był negatywny - NCZAS.COM

My to wiemy ale ilu nas jest? 10% populacji? Ja nawet nie wiem jak mam z własną matką rozmawiać. Jak tylko zaczniemy temat korony to zaczyna wyzywać mnie od sekciarza. Ostatnio stwierdziła, że jestem jakimś heretykiem od Brauna. Najlepiej jakbym zaczął się leczyć. Tragedia!
scythia

......A LUDZKOŚĆ MYŚLAŁA , ŻE NA JEDNYM JUDASZU ŚWIAT SIĘ ZAKOŃCZY ! "

Dziękuję za materiał. Postaram się udostępnić gdzie tylko będę mógł. Zacznę od mojej zaczadzonej medialną propagandą rodzinki. Pozdrawiam
scythia

Franciszek: dziwne "polubienie" półnagiej modelki

To zadzwoń do niej, albo jej podobnym i zapytaj ile godzina kosztuje. Ulżysz sobie i po sprawie. Jak śpiewał Sienkiewicz z Elektrycznych gitar "... Wszędzie dookoła czyha pokusa goła, wszędzie gdzie się nie spojrzę chcę sobie zrobić dobrze..."
scythia

Franciszek: dziwne "polubienie" półnagiej modelki

Już niedługo mój drogi, już niedługo. Twarze ma obecnie zasłonięte 98% społeczności. A i islam nie odpuszcza.
scythia

Franciszek: dziwne "polubienie" półnagiej modelki

Raczej dupę ma odsłoniętą co niestety w obecnych czasach nie jest rzadkością. Golizna jest wszechobecna. Widocznie się papie spodobała.
scythia

Lockdown zabija! I 5 innych argumentów za „uwolnieniem” kraju

Ten "ony" napisał w artykule powyżej, że szczepionka będzie nieobowiązkowa. Może i dadzą nam wybór albo szprycę albo zdychaj z głodu. Bez paszportu kowidowego nikt cię do pracy nie przyjmie ani do sklepu nie wpuści. Zablokują konto w banku, odizolują. Będziesz umierał sam bez niczyjej pomocy. A tacy jak Elkam będą bić brawo. Ale i na takich jak on przyjdzie pora.
scythia

Lockdown zabija! I 5 innych argumentów za „uwolnieniem” kraju

Przecież beznapletkowcy nas goi zawsze uważali za bydło. Dlatego wprowadzili "cow id" czyli identyfikację bydła. Proste.
scythia

Utalentowana pani Marta Titaniec. Prymas i jego przyjaciółka terroryzują polskich biskupów

"Przyjaciółka" - mówisz??? Hmmmm
scythia

SZOK! Marcin Juchas Juchniewicz

Widziałem POLECAM!!!
scythia

Edyta Górniak wrogiem nr 1 w Polsce bo powiedziała jak jest

Poniżej podałem link do filmu
scythia

Edyta Górniak wrogiem nr 1 w Polsce bo powiedziała jak jest

W nocy obejrzałem całe nagranie. Powiem, że nie spodziewałem się po Pani Edycie takiej mądrości życiowej i trzeźwości umysłu. W moich oczach jawiła się zawsze jako pusta, rozpieszczona celebrytka. Jakże się pomyliłem. Jak to mówią nie oceniaj książki po okładce. Kiedyś dr. Przybył powiedział " nie ważne kto mówi ale CO mówi". A wniosek jest jeden im bardziej znienawidzona osoba przez świat tzw.…More
W nocy obejrzałem całe nagranie. Powiem, że nie spodziewałem się po Pani Edycie takiej mądrości życiowej i trzeźwości umysłu. W moich oczach jawiła się zawsze jako pusta, rozpieszczona celebrytka. Jakże się pomyliłem. Jak to mówią nie oceniaj książki po okładce. Kiedyś dr. Przybył powiedział " nie ważne kto mówi ale CO mówi". A wniosek jest jeden im bardziej znienawidzona osoba przez świat tzw.gwiazd tym wartościowszym okazuje się być człowiekiem. Link do materiału
youtube.com/watch?v=5R6gz1mx_uk
scythia

Zapis monitoringu z ronda de Gaulle'a z 11.11.2020 r

Komentarze @Elkam tego chama są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Dziwię się, że jeszcze nie zablokowali mu(jej) konta(kont)!
scythia

SZOKUJĄCE NAGRANIE Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI! "Brutalność policji wobec dziennikarzy!"

Tak jak napisałem wcześniej, nie ma sensu wystawiać się na odstrzał. To nie przynosi żadnych efektów. Tylko się osłabiamy a i tak 80% ogłupionego narodu jest po stronie władzy i bije brawo milicjantom. Nie dość że Was spałowali to jeszcze większość zweryfikują dzięki nagraniom monitoringu miejskiego Już za kilka dni zaczną się aresztowania i wywózki. Nie tędy droga.
scythia

Bąkiewicz nawoływał do spokoju, Macierewicz pochwalił narodowców

Bardzo różnimy się co do swoich poglądów ale w tym jednym muszę się z Tobą zgodzić Macierewicz to szuja jakich mało oczywiście nie licząc małego i pomniejszych szuj z pisogrodu. O PO, SLD czy PSL nie warto nawet wspominać, żal śliny żeby na nich wszystkich splunąć.
scythia

Gadowski ujawnia szokujące dane ws. testów PCR i pandemii COVID-19? O likwidacji gotówki, USA i …

Co Witek się ostatnio zrobił taki antysystemowy. Ach no tak przecież już po wyborach. Ale jak przyjdzie odpowiedni czas wtedy Witek popije kaweczkę, głęboko westchnie i stwierdzi hmmmm no cholera musicie zagłosować mimo wszystko na PiS.
scythia

Warszawa: zmotoryzowany Marsz Niepodległości, atak Antify, starcia policji i chuliganów, pożar mieszkania

@ewaboryk dlaczego usunęłaś mój merytoryczny komentarz?
scythia

Joe Biden jednak nie zostanie prezydentem USA? Ekspert nie ma wątpliwości, że Trump może zablokować jego nominację

@Ksenia To, że napisałem źle o Bidenie absolutnie nie świadczy o moim poparciu dla Trumpa. Uważam, że przeciętny Kowalski w USSA ma taki sam wybór jaki mieliśmy my (Judę-potomka ukraińskiego żyda albo Trzaskowskiego gogusia promujacego wszelakie zboczenia) cholerę bądź dżumę.
scythia

Joe Biden jednak nie zostanie prezydentem USA? Ekspert nie ma wątpliwości, że Trump może zablokować jego nominację

Skoro bronisz takie satanistyczne ścierwa to świadczy tylko o tobie jaką jesteś jednostką.
scythia

Tłum przed zamkniętą katedrą – chcą wolności kultu

Co do Microsoftu(Windows) oraz Google(android) i wielu innych potentatów multimedialnych nie mówiąc już o tzw.ojcu tego całego syfu Billu Gatesie akurat w tej kwestii zgadzam się z Panem Braunem. To niezwykle szkodliwe i zagrażające ludzkiej wolności narzędzia. Obejrzyj sobie film o Snowdenie, film "Wróg publiczny" z Will'em Smithem i wiele innych dotyczących bezpieczeństwa obywateli.
scythia

Joe Biden jednak nie zostanie prezydentem USA? Ekspert nie ma wątpliwości, że Trump może zablokować jego nominację

Biden to pedofil. Są na to materiały poparte twardymi dowodami i to nie od wczoraj tylko od około 10-15 lat.
scythia

Tłum przed zamkniętą katedrą – chcą wolności kultu

@ELOHIM Ty pewnie bardziej preferujesz święto miesiąc później. Świeczki chanukowe zapalać prawda?
scythia

uszka. uszka covida

Kobiety lekkich obyczajów z czerwonymi błyskawicami krzyczące "wyp.... alać"! mają prawo demonstrować, natomiast patriota z flagą biało-czerwoną już nie. Ot nowa normalność i zrównoważony rozwój. Dziękujemy Ci "dobra zmiano"!
scythia

Przemówienie do Kowidian - Roman Wilhelmi

Scena wybitna i wybitny aktor.
scythia

Konfederaci wprost: Czas ZAMKNĄĆ rząd! Stop Lockdown! \\ KORWiN TV

Czytam od kilku dni Rok 1984 Orwella. Ile tam jest analogii do dzisiejszej sytuacji na świecie i w Polsce oczywiście. Ten autor to jakiś szarlatan, jasnowidz, wizjoner?!
scythia

PROTEST Konfederacji na Nowogrodzkiej - Otworzyć gospodarkę, ZAMKNĄĆ rząd PiS!

Jak widzę te smartphone'y w rękach grrrrrrr.... gdziekolwiek ludzie są wszystko obracają w show. A wielkiemu bratu to pasuje śledzi każdy ruch, każdy krok, każdy zakup, każdy przelew. Przez te szatańskie badziewie mają nas w garści. Ciekawe czy takie aplikacje jak kowid nie działają i tak będąc nawet nie zainstalowanymi. Może są zaimplementowane w androidzie. Z pewnością o wielu rzeczach nie …More
Jak widzę te smartphone'y w rękach grrrrrrr.... gdziekolwiek ludzie są wszystko obracają w show. A wielkiemu bratu to pasuje śledzi każdy ruch, każdy krok, każdy zakup, każdy przelew. Przez te szatańskie badziewie mają nas w garści. Ciekawe czy takie aplikacje jak kowid nie działają i tak będąc nawet nie zainstalowanymi. Może są zaimplementowane w androidzie. Z pewnością o wielu rzeczach nie wiemy i nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia.
scythia

Księżyc ubiegłej nocy

Niczym spojrzenie bestii.
scythia

W stronę kultury dialogu

Pewnie tak bezwartościowa i bezmózgowa ameba jak ty @ELOHIM go podkablowała i zabrali go na kwarantannę. Przecież każdy może być bezobjawowy nieprawdaż?
scythia

Czym jest COW ID - Prawdziwa informacja

Ciekawe jaką przyczynę napisali w akcie zgonu? Niech zgadnę....
scythia

Akcja - Zanurzanie

Największe trolle to Elkam i Sters oraz wszelkie ich klony. Tu tylko współczucie. Sam(a) zniknie lada chwila.
scythia

Akcja - Zanurzanie

Pewnie po dwóch piwkach usiadł(a) przy klawiaturze i rżnie głupa. Ehhhh
scythia

Akcja - Zanurzanie

@Małgosia MoherJaja sobie robisz czy chcesz nas obrazić?
scythia

Oświadczenie Prezesa PiS, Wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego

Ponieważ jego prawdziwe nazwisko to Kalkstein a to wszystko wyjaśnia.
scythia

Bez szczepionki; "zawieszenie zatrudnienia lub nakaz pozostania w domu "

To NWO i tyle w temacie.
scythia

Wyrazy szacunku dla Wojciech Bakun !

Nie ważne z ramienia jakiej partii został desygnowany, najważniejsze że zachował się jak trzeba. Czego niestety o dyżurnych "patriotach" i "katolikach" z PiSu powiedzieć absolutnie nie można. Po prostu przyzwoity gość. Brawo Panie prezydencie.
scythia

Sprzątamy po lewicy! Polscy katolicy czyszczą elewacje kościołów zdewastowane przez feministki

Z jakiej racji oni sprzątają. Powinni to zrobić ci, którzy zdewastowali. Pod okiem kuratora i policji w ramach pracy społecznej.
scythia

Celebrytka zapowiedziała, że zje płód dziecka, aby udowodnić, że nie jest to istota ludzka - NewsBook

Do odstrzału zwyrodnialca, bo szkoda pieniędzy żeby taką resocjalizować. Potem ochotnicy mogą sobie ją nawet zjeść 😉
scythia

Niebezpieczne znaki, katoliku, uważaj!

Wniosek jest jeden, to doskonale skoordynowana akcja zorganizowana przez służby a ja pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że przez obecną władzę. Ponieważ w tym czasie bardzo są im na rękę takie niepokoje. Zauważ, że protesty rolników, przedsiębiorców, antyszczepionkowców były bardzo szybko i zgrabnie neutralizowane. A tu hmmmm garstka lesbijek dewastuje kościoły a milicja nic z tym nie robi. …More
Wniosek jest jeden, to doskonale skoordynowana akcja zorganizowana przez służby a ja pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że przez obecną władzę. Ponieważ w tym czasie bardzo są im na rękę takie niepokoje. Zauważ, że protesty rolników, przedsiębiorców, antyszczepionkowców były bardzo szybko i zgrabnie neutralizowane. A tu hmmmm garstka lesbijek dewastuje kościoły a milicja nic z tym nie robi. Jest przyzwolenie na to wszystko, nawet (prowokuje) defacto nie daje wyboru katolikom i narodowcom żeby stanęli po przeciwnej stronie konfliktu. Oj zacierają rączki pisiorki i pełowce.
scythia

PILNE! Wojsko wychodzi na ulice polskich miast ws. pandemii? Dojdzie do wojny domowej? S i R wR24!

No właśnie tu w kółko pokazują jakieś niezadowolone, wrzeszczące lesby a w między czasie dzieje się to. Hmmmm
scythia

Sanepid będzie wydawać decyzje o kwarantannie… słownie

Zazwyczaj w trakcie tzw. dyżurnych szopek aborcyjnych odbywa się jakiś poważny przekręt. Bardzo często szybciuśieńko, w nocy, po kryjomu, jednogłośnie i bez żadnych protestów ze strony aktualnej "opozycji". A od dziesiątek lat dają się w to wciągać. Wychodzą wtedy na ulicę i drą mordy. Tylko czekać aż ZOMO lub wojsko zrobi z nimi porządek. Będzie pretekst jak zawsze. A oni nadal będą przekonani …More
Zazwyczaj w trakcie tzw. dyżurnych szopek aborcyjnych odbywa się jakiś poważny przekręt. Bardzo często szybciuśieńko, w nocy, po kryjomu, jednogłośnie i bez żadnych protestów ze strony aktualnej "opozycji". A od dziesiątek lat dają się w to wciągać. Wychodzą wtedy na ulicę i drą mordy. Tylko czekać aż ZOMO lub wojsko zrobi z nimi porządek. Będzie pretekst jak zawsze. A oni nadal będą przekonani że słusznie zrobili. Ot barany.