scythia

Szczepionki na koronawirusa będą obowiązkowe? Kontrowersyjny zapis w ustawie

Tłuszcza i tak ustawi się w kolejce po magiczny specyfik. Niektórzy nawet zapłacą żeby dostać szybciej. Opierać się będzie kilka procent których albo złamią albo zutylizują. Tak to będzie po krótce wyglądać.
scythia

Ten wyrok zapisze się w historii! Marta Kowalczyk z Instytutu Ordo Iuris o obronie życia

@V.R.S. No właśnie o to chodziło żeby odwrócić uwagę. Robią tak od zawsze. Temat aborcji i celibatu wychodzi wtedy gdy coś istotnego się w tym czasie dzieje.
scythia

SODOMA I GOMORA W POLSCE!

Czyli nadal ptaka posiada i bobasa zmajstrować może. Hmmmm czyli de facto nie jest to para tej samej płci.
scythia

PATOLOGIA! "Szpital Tomaszów Mazowiecki. Żonie odeszły wody a Pan doktor nie ..

Dałem link do tego filmiku kilka dni temu. Ot cała nasza służba zdrowia.
scythia

SODOMA I GOMORA W POLSCE!

scythia

SODOMA I GOMORA W POLSCE!

Nawet bliźniaki youtu.be/sgVJb2oeoQ8
scythia

SODOMA I GOMORA W POLSCE!

Anegdotę o bliźniakach urodzonych w Charkowie opowiadał Anioł w jednym z odcinków serialu Alternatywy 4. 😁
scythia

SODOMA I GOMORA W POLSCE!

JPRDL ARMAGJEDON 🤮
scythia

Marsz o wolność Kraków

Za mało nas! Oj za mało..... tłuszcza ma w dupie żeby kiwnąć palcem u nogi. Byle się nażreć, wypić i wyspać. Co tam niech się wali byle by mogli dalej kredyty spłacać i Zenka w TVP oglądać.
scythia

20.10.2020 Różaniec św.; Policja znów wezwana przez Salezjanów

Wyp....alaj na onet albo pudelka żydo-komunisto!
scythia

Oto Szpital Południowy w Warszawie. STOI PUSTY. Ale sny o potędze gnają władców na Stadion Narodowy…

Nie jedyny w tym kraju. Takich przypadków jest sporo i będzie dużo więcej. Oni chcą żebyśmy powyzdychali z braku opieki medycznej. Pojmanych zaszczepią i odeślą na przymusową kwarantannę, a tych co się będą opierać zabiją pod respiratorem. Przyczyna zgonu będzie oczywista.
scythia

[video] Interwencja policji u Salezjanów. Sprawa nie jest taka jak się wydaje

O jakim przestrzeganiu konstytucji piszesz? Przecież nawet tak mierna jaką mamy gwarantuje wszystkim prawo do wolności jak również nietykalność osobistą. Natomiast to co się wokół nas dzisiaj dzieje łamie przepisy ustawy zasadniczej jaką jest właśnie owa konstytucja praktycznie na każdym kroku.
scythia

Akcja „Stop Komunii Świętej na rękę!” - komentarze z zagranicy

No właśnie mondralo. Jeśli ktoś nie chce się szczepić ani nosić kagańca też nie musi. Proste?
scythia

Reportaż: Fałszywa pandemia

Kilka postów poniżej osoba której istnienie narusza powagę tej strony z radością stwierdza, że policja postąpiła słusznie zatrzymując księdza Woźnickiego. Ten PiSowski ogr prosi o modlitwę w intencji nawrócenia się kapłana. Co za tupet i skur.... ństwo, że się tak wyrażę!
scythia

Fałszowanie dokumentacji medycznej

Tu materiał o rodzącej kobiecie, której lekarz nie chciał pomóc. youtube.com/watch?v=xaef15LNn2U
scythia

Rząd narzuca Kościołowi ograniczenia. Nowe regulacje biskupów

Krzywousty też tak gadał przed wyborami. A teraz? Dziwię się tylko, że żyję w kraju gdzie mieszka tylu idiotów, którzy nie dostrzegają takich oczywistości.
scythia

Skarby Kościoła 17 Października | bł. Contardo Ferrini

Ten poniżej kiwa się jak żyd na kiju ha ha😁
scythia

Rząd narzuca Kościołowi ograniczenia. Nowe regulacje biskupów

Jak śpiewał Kazik ".... Już umiera ta kraina tego nikt już nie powstrzyma, to początek końca..."
scythia

Radca prawny: Na policjanta, który wypisze mandat, składamy doniesienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury rejonowej

Dobry tekst jednego utworu"...Nie zrobimy wam nic złego, tylko dajcie nam jego
Nieważne, co się stanie, żywego czy martwego
Poszedłem na południową stronę dzielnicy
Tam, gdzie w dzień jeszcze można chodzić po ulicy
Dookoła tłum wykrzykiwał, co się stanie
Jeśli się nie nawróci i opamiętanie nie nadejdzie wkrótce
Lecz niektórym to przeszkadza
Bo prawda to biel ale czerń to władza
I najlepiej, gdy …
More
Dobry tekst jednego utworu"...Nie zrobimy wam nic złego, tylko dajcie nam jego
Nieważne, co się stanie, żywego czy martwego
Poszedłem na południową stronę dzielnicy
Tam, gdzie w dzień jeszcze można chodzić po ulicy
Dookoła tłum wykrzykiwał, co się stanie
Jeśli się nie nawróci i opamiętanie nie nadejdzie wkrótce
Lecz niektórym to przeszkadza
Bo prawda to biel ale czerń to władza
I najlepiej, gdy tłuszcza żre, pracuje i śpi
I jeszcze się rozmnoży czasem. Wtedy żadnej myśli
Nie ma czasu pomyśleć, tylko słucha i patrzy
Co mu przygotują mendy w swoim teatrze
A teatr ten coraz wyższe poziomy
Osiąga, ale patrząc na to z drugiej strony
To tłum najbardziej lubi tę rozrywkę
Gdy szcza się na zwłoki gryząc grdykę

Kto za tym, a kto za tym? O czym jest ta piosenka?
Ten wierszyk milutki? Tego nikt nie pamięta
A z mojej strony patrząc, to kto jest wiarołomcą?
Nie wypada szeptać. Ja jestem kłamcą!..."
scythia

Jesień, święta i zaskakujący wzrost „pobożności” wirusa

Na 100% zabronią nam uczcić pamięć bliskich 1 listopada, a o Bożym Narodzeniu w rodzinnym gronie to już możemy zapomnieć. A tłuszcza nadal przyklaskuje władzy i godzi się na wszystko. Tragedia!
scythia

I wszystko jasne!

Takie sygnały przebijają się do opinii publicznej tylko dlatego żeby wprowadzać celowy ferment i powodować złość wśród normalnych nie zakażonych medialną covidiozą. To samo jeśli chodzi o zachowania polityków, takich jak np. Kaczyńskiego, który nonszalancko paraduje bez kagańca w świetle kamer. Jak myślicie dlaczego to robią. Chcą nas jeszcze bardziej upodlić i pokazać, że to oni mogą wszystko a …More
Takie sygnały przebijają się do opinii publicznej tylko dlatego żeby wprowadzać celowy ferment i powodować złość wśród normalnych nie zakażonych medialną covidiozą. To samo jeśli chodzi o zachowania polityków, takich jak np. Kaczyńskiego, który nonszalancko paraduje bez kagańca w świetle kamer. Jak myślicie dlaczego to robią. Chcą nas jeszcze bardziej upodlić i pokazać, że to oni mogą wszystko a my nic. Słynne "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"
scythia

Powstało izolatorium dla zakażonych koronawirusem

Pewnie marzą się im Berezy Kartuskie coś na kształt dzieła ich guru Piłsudskiego vel Selmana. Tu po raz kolejny cytat z Orwella chyba o betonie po-pisowo-rydzykowym: "... I rzeczywiście partyjny światopogląd najłatwiej dawał się wpoić ludziom o zbyt ograniczonej inteligencji, aby go mogli pojąć. Bez protestu akceptowali nawet najjaskrawsze wypaczenia rzeczywistości, bo nie rozumieli w pełni …More
Pewnie marzą się im Berezy Kartuskie coś na kształt dzieła ich guru Piłsudskiego vel Selmana. Tu po raz kolejny cytat z Orwella chyba o betonie po-pisowo-rydzykowym: "... I rzeczywiście partyjny światopogląd najłatwiej dawał się wpoić ludziom o zbyt ograniczonej inteligencji, aby go mogli pojąć. Bez protestu akceptowali nawet najjaskrawsze wypaczenia rzeczywistości, bo nie rozumieli w pełni potworności tego, czego od nich żądano, a ponadto zbyt mało interesowali się aktualnymi wydarzeniami, aby zdawać sobie sprawę z grozy sytuacji... "
scythia

Niemcy: Wierni zamiast iść do Komunii sami dzielą się chlebem - przed ekranem

@rokodisko racja gość był w porządku, ale na glorii tak już jest. Śmieci newsów z tzw. doopy co nie miara a ważne info usuwają. Dla przykładu ten powyżej o toopolevie i majakach macierewa.
scythia

Protest. youtube.com/watch?v=JoheIqynDds

Ja przejrzałem PiS już w czasach koalicji wtedy gdy wydymali Leppera.
scythia

Protest. youtube.com/watch?v=JoheIqynDds

Można odnieść wrażenie deja vu, ogląda się prawie jak dziennik telewizyjny za komuny. Lecz w porównaniu z tym co dziś mamy w mendiach Urban to był mały pikuś. A to cytat z Orwella "Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie …More
Można odnieść wrażenie deja vu, ogląda się prawie jak dziennik telewizyjny za komuny. Lecz w porównaniu z tym co dziś mamy w mendiach Urban to był mały pikuś. A to cytat z Orwella "Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki"
scythia

Witold Gadowski: jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu

Jeszcze nie tak dawno namawiałeś pan aby głosować na PiS i Dudę. Więc mamy teraz to co mamy. Powinieneś pan ludzi przeprosić i błagać o wybaczenie. A przede wszystkim przestać wreszcie kłamać i manipulować.
scythia

Pokutuj Nowy Jorku, Jezus powraca! 29/3/2020

Ja bym tu jeszcze dodał taki fragment filmu może nie do końca pasuje ale też daje do myślenia youtube.com/watch?v=bL1YcHGiYOg
scythia

Czy wszyscy muszą nosić od 10.10.2020 r maski ? Czy potrzebne jest zaświadczenie albo inny dokument…

W razie czego zawsze możesz poprosić pana prawnika żeby cię bronił w sądzie albo w ostateczności za ciebie zapłacił. Ja nie mam wiele na mnie nie zarobią, najwyższej wsadzą do ciupy albo zutylizują. Ale ilu jest takich ludzi, co tylko ze względu na drakońskie kary założy kaganiec na twarz. Mam nadzieję, że redaktorzy i inni mądrzy wpływowi ludzie nawołujący dziś do walki z systemem w chwili …More
W razie czego zawsze możesz poprosić pana prawnika żeby cię bronił w sądzie albo w ostateczności za ciebie zapłacił. Ja nie mam wiele na mnie nie zarobią, najwyższej wsadzą do ciupy albo zutylizują. Ale ilu jest takich ludzi, co tylko ze względu na drakońskie kary założy kaganiec na twarz. Mam nadzieję, że redaktorzy i inni mądrzy wpływowi ludzie nawołujący dziś do walki z systemem w chwili próby wstawią się za nimi.
scythia

Kraska: nie będziemy tolerować noszenia maseczki pod brodą czy pod nosem

Kto miał złudzenia, że jeszcze jest dla nas jakaś nadzieja właśnie się przekonał że będzie już tylko gorzej. Niebawem zapanuje terror jak w Australii. Jak sami mówią "... do wiosny wszystko się wyjaśni..." Uważam że do końca roku będziemy po zamiatani. Wojsko tylko czeka na rozkaz, w myśl ustawy 1066 zrobią to o czym mówią od dawna. RESET!
scythia

Walka o Prawdę, walka o Jezusa Chrystusa Króla Polski, walka o Polskę

Pana Sławomira cenię za stałość poglądów. Obserwuję go już chyba z 10 lat. Twardy człowiek.
scythia

Wirus ? Jaki wirus ?!

Być może to oni są wirusem a raczej nowotworem toczącym KK
scythia

Dzięki Bogu: Franciszek ignoruje rygorystyczne zasady Watykanu ws. masek

W punkt! Ja też to mówię delikwentom, którzy mnie atakują coraz częściej. Czego się boisz człowieku,masz cudowną maseczkę. Powinieneś czuć się bezpieczny. Jeśli tak nie jest to po cholerę ją zakładasz?
scythia

Nowe dowody osobiste od połowy 2021. W mikroczipie zostaną zapisane nasze odciski palców

Kto wie czy już ich nie mamy. Są takie technologie o których nam się nawet nie śniło. Mogli rozpylić jakieś nano cząsteczki,podać chip przy rutynowym zabiegu. Tak naprawdę nikt z nas tego nie wie.
scythia

Ksiądz prof. Dariusz Oko: oczyśćmy Kościół ze zdrady

Z Pana Marka u kresu życia zrobiono wariata. Prawdopodobnie przy użyciu owej broni psychotronicznej. A dlatego to zrobili, żeby podważyć jego wiarygodność. W dużej mierze im się to udało. Wielu ludzi słysząc hasło "deparchator" zalewa się dziwnym uśmieszkiem.
scythia

Półnagi przestępca podpala kościół na Florydzie (film)

To całe stany. Kraj wolności, swobody i dobrobytu. American dream chciałoby się rzec. Nic dodać nic ująć. Sami widzicie jak tam jest naprawdę.
scythia

Ojciec Tadeusz Rydzyk żydożercą i homofobem? Zakazano mu pełnienia posługi w kanadyjskiej archidiec…

Przecież jest zupełnie odwrotnie to judeoentuzjasta i przyjaciel Jonny'ego Danielsa. A te jego "narodowe dzieła" stały się już praktycznie mediami głównego nurtu. Propaganda dokładnie taka sama jak w publicznej.
scythia

Abp Dzięga zachęca księży do zbiórki podpisów pod projektem "Stop LGBT".

LGBT to temat ważny ale nie najważniejszy. A obecnie forsuje się go na siłę tylko po to aby przykryć ostateczną totalną zdradę stanu partii PiS oraz tzw.opozycji, która w tych właśnie kwestiach jest zaskakująco zgodna. Piszcie o ostatnich głosowaniach i oddaniu całkowitym i bezwarunkowym Polski pod zwierzchnictwo USA. Na warunkach gorszych niż w 45 III rzesza!!!!
scythia

Łukaszenko: Obejmuję urząd prezydenta ze szczególnym poczuciem dumy dla Białorusinów (Napisy PL)

Niech mu Bóg błogosławi i wspaniałym braciom Białorusinom. Oby jak najdłużej trwali w walce ze złem bezustannie atakującym ich kraj. Są to siły zarówno z zewnątrz(w tym niestety polin) jak i wewnątrz tworzone przez grupy opłacanych przez zachód bandziorów.
scythia

UWAŻAJCIE! Aktor Jim Caviezel wsadza współwinnych biskupów do piekła

Pewnie w tv trwam by tego nie puścili.
scythia

APEL ŁUKASZENKI DO NARODÓW POLSKI, LITWY I UKRAINY. NIE DAJCIE SOBIE ROZPĘTAĆ WOJNY!

@bielas Kolaż zdjęć rewelacja. Ja znam ten temat już ze trzydzieści lat. Dzięki mojemu dziadkowi, który uczył mnie prawdziwej historii Polski. O tych parchach pejsatych wiem od dawna. Niestety ta szopka trwa w najlepsze m.in dzięki takim pożytecznym idiotom jak elkam czy elohim choc być może to jedna i ta sama osoba.
scythia

APEL ŁUKASZENKI DO NARODÓW POLSKI, LITWY I UKRAINY. NIE DAJCIE SOBIE ROZPĘTAĆ WOJNY!

Takiego męża stanu Polska potrzebuje! Brawo Panie prezydencie!
scythia

CZY MAMY DO CZYNIENIA Z FAŁSZYWĄ P.A.N.D.E.M.I.Ą? "WARTO ROZMAWIAĆ" CZ.3

Mnie zastanawia jedno. Dlaczego właśnie teraz TVP zmieniło śpiewkę odnośnie "korony"?! Przecież taki redaktor nie może sobie pozwolić na samowolkę i wbrew swoim szefom robić program w takim kierunku. To na 100% jest celowe działanie.
scythia

Czy obostrzenia w przedszkolach są legalne? Czy trzeba płacić za przedszkole jak jest ono nieczynne…

RM i trwam to już praktycznie główny ściek! Po co się nad tym rozwodzić.