Weronika....S
Weronika....S

szalony Franciszek

Tylko najgorszy wróg Kościoła by się poważył na ekskomunikę za udział w prawowiernej Mszy Świętej wszechczasów, a ekskomunika wroga, choćby pełnił wysoki urząd, jest nieważna.
Weronika....S

szalony Franciszek

Katolicy przebudzeni sytuacją zaczną szukać, gdzie odprawiane są Msze Trydenckie. Kiedyś czytałam przepowiednie, że Msze będą się odprawiać w domach prywatnych. Pomyślałam, jak to można zorganizować, ale jednocześnie uświadomiłam sobie, że gdy człowiek pragnie czegoś dobrego, pomaga Duch Święty.
Weronika....S

szalony Franciszek

Lepiej, aby był szalony, głównie dla niego samego i Kościoła, bo jako taki zostałby zdjęty z urzędu.
Weronika....S

szalony Franciszek

Zróbmy coś, by Franciszek nie pomiatał Mszą Wszechczasów i Kościołem, którego sercem była Msza, w którą on obecnie wbija szpile.
Weronika....S

Papież ZAKAZAŁ Mszy Świętej! Czy to już herezja? Katolicy muszą uciekać do katakumb?

Od razu wydawało mi się, że jest coś nie tak. Popatrzyłam do Wikipedii i znalazła zdecydowanie złą informację o przyszłym Franciszku, którą wykasowano za kilka dni.
Weronika....S

szalony Franciszek

Zróbmy coś i uciekajmy od Franciszka....do Chrystusa, który nie chce, tak mi się wydaje, kolejnej reformacji, gorszej niż ta pierwsza.
Weronika....S

szalony Franciszek

,,Ludzie niedojrzali,, pisze Franciszek o tych, którzy są zwolennikami Mszy wszechczasów. Może też doda, że całe przedsoborowie było niedojrzałe, choć Kościół trwał prawie dwa tysiące lat, a idąc dalej śladem Franciszka można by się zastanawiać, czy przekaz Ewangelii też nie wymaga dojrzałości. Z jego posługiwania wynika, że on tę Ewangelię uczyniłby dojrzałą...
Weronika....S

NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI - 6/7 SIERPNIA 2021 LICHEŃ

Najpierw nawróćmy się z kowida na katolicyzm.
Weronika....S

Kostka domina przewrócona. Nadchodzą obowiązkowe szczepienia

Zastanówmy się czy rozmnożenie chleba przez Chrystusa i Jego troskę o nakarmienie ludzi można zrównać z zabiegami Franciszka, aby dostarczyć ludziom jak najwięcej kowidowych szczepionek, w tym opartych na tkankach zamordowanych dzieci. To w związku z tym, że kiedyś podczas kazania usłyszałam porównanie Franciszka z Chrystusem, jakby w obecnej sytuacji kowidowej szli tą samą drogą. A to przecież …More
Zastanówmy się czy rozmnożenie chleba przez Chrystusa i Jego troskę o nakarmienie ludzi można zrównać z zabiegami Franciszka, aby dostarczyć ludziom jak najwięcej kowidowych szczepionek, w tym opartych na tkankach zamordowanych dzieci. To w związku z tym, że kiedyś podczas kazania usłyszałam porównanie Franciszka z Chrystusem, jakby w obecnej sytuacji kowidowej szli tą samą drogą. A to przecież zderzenie się dwóch przeciwnych opcji: życia reprezentowanego przez Chrystusa i śmierci wstrzykiwanej ludziom jako elementy tkanek dzieci zabitych przed urodzeniem. Pomijając fakt, że bardzo dużo ludzi choruje i umiera po tych szczepionkach.
Weronika....S

Traditionis Cultores: Nawet Novus Ordo buntuje się przeciwko Franciszkowi

Odpowiedź. Tomasz ze swych nieoficjalnych funkcji, ,,bardzo zaszczytnych,,....
Weronika....S

Prof. Piotrowski o zagrożonym bezpieczeństwie Polaków. Bruksela rozsadnikiem komunizmu?

Globalizm to kolejne zło większe od tradycyjnego komunizmu. Komunie nie uległ świat i w takim rozmiarze jak globalizmowi. Obecnie globalizmowi podporządkowali Kościół jego pasterze, a raczej wilki w owczych skórach.
Weronika....S

Św. Grzegorz Wielki o Mszach gregoriańskich

Generalnie kapłani nie mówią o tym, co jest dobre dla ludzkiej duszy, ale o tym, co jest dobre dla świata. Nawet przykazania Boże traktują relatywnie. Zajmują się bardziej organizowaniem życia na ziemi niż przygotowaniem człowieka do życia w wieczności. Marzeniem Watykanu jest braterstwo ludzkości, pozbawione religijnych zobowiązań względem Boga. A jeżeli już, to ekumenizm zapoczątkowany przez …More
Generalnie kapłani nie mówią o tym, co jest dobre dla ludzkiej duszy, ale o tym, co jest dobre dla świata. Nawet przykazania Boże traktują relatywnie. Zajmują się bardziej organizowaniem życia na ziemi niż przygotowaniem człowieka do życia w wieczności. Marzeniem Watykanu jest braterstwo ludzkości, pozbawione religijnych zobowiązań względem Boga. A jeżeli już, to ekumenizm zapoczątkowany przez Jana Pawła II i doprowadzony do absurdu religijnego przez Franciszka.
Weronika....S

Traditionis custodes: Strażnicy czy zdrajcy Tradycji?

Ale ciekawego świata doczekaliśmy. Niszczyciele tradycyjnego Kościoła zostali nazwani ,,strażnikami tradycji,,. Czy Franciszek jest aż tak ,,nie kumaty,, że takie kontrowersje religijne wpuszcza w obieg Kościoła Katolickiego?
Weronika....S

Franciszek mianuje księcia oligarchów do Kongregacji Biskupów

Za niego modli się cały Kościół. Czy to mało, żeby się nawrócił? Ale on ,,kopie rowy,,...
Weronika....S

Wielkość posłuszeństwa

Takie kulki jak Franciszek prezentował kiedyś na swoim nosie, w towarzystwie pewnej kobiety, również z taką czerwoną kulką, umieszczono na krzyżu Chrystusa w miejscu Jego ran. Nie wiem czy we wszystkich diecezjach, ale na pewno w Diecezji Sosnowiec i wierni muszą na to patrzeć. Stąd wniosek, że we współczesnym Kościele kapłani są tak posłuszni, że naśladują nawet bluźnierstwo przełożonego, w tym …More
Takie kulki jak Franciszek prezentował kiedyś na swoim nosie, w towarzystwie pewnej kobiety, również z taką czerwoną kulką, umieszczono na krzyżu Chrystusa w miejscu Jego ran. Nie wiem czy we wszystkich diecezjach, ale na pewno w Diecezji Sosnowiec i wierni muszą na to patrzeć. Stąd wniosek, że we współczesnym Kościele kapłani są tak posłuszni, że naśladują nawet bluźnierstwo przełożonego, w tym przypadku Franciszka.
Weronika....S

Dobromir Sośnierz: nadgorliwość to wstęp do faszyzmu!

Co za komiczne ludki!
Weronika....S

Episkopat ocenzurował własny list do kapłanów? Zniknął fragment o Mszy trydenckiej - PCH24.pl

EP obecnie niewiele ma wspólnego z katolicyzmem.
Weronika....S

List przełożonego generalnego Bractwa św. Piusa X po opublikowaniu motu proprio Traditionis custode…

Msza Święta wszechczasów jest sercem Kościoła Katolickiego.
Weronika....S

List przełożonego generalnego Bractwa św. Piusa X po opublikowaniu motu proprio Traditionis custode…

Msza Święta Wszechczasów to serce Kościoła Katolickiego. Prędzej świat zmieni obecną swoją postać, czego zapowiedzi są aż nazbyt wyraźne.
Weronika....S

Breivik, morderca 77 osób, wkrótce może wyjść na wolność! - Portal-polski.pl

Z Panem Bogiem nie byłoby mu tak łatwo jak z kretyńskim prawem świeckim. Jeżeli nie posypie głowy popiołem i nie padnie na twarz przed Bogiem, czeka go nieskończona kara. W przypadku tak wielu zbrodni, patrząc realistycznie, mała szansa na ziemską pokutę tego człowieka...Zabijał tych ludzi, to może znaleźć powód i mordować na przemian blondynów lub czarnowłosych.