Weronika....S
Weronika....S

Wstrząsający list otwarty do papieża Franciszka autorstwa amerykańskiego wydawcy Michaela J. Matta

Rzucanie pereł, które nie poniesie ten, dla którego są przeznaczone, tak wynika z obecnej wiedzy o tym co sie dzieje w Watykanie.
Weronika....S

Hierarchowie w Watykanie masowo zatracają wiarę ?!

Tu mamy sprawę bardziej poważną niż tylko tracenie wiary przez hierarchów. Oni nie tyle tracą wiarę, co walczą w Watykanie z autentycznie katolicką religią, a wiarę tracą omamieni przez nich wierni, albo mają wypaczony obraz tejże wiary. Franciszek, takie odnoszę wrażenie, ma większe ambicje niż bycie katolickim papieżem i strażnikiem depozytu wiary przekazanej przez Chrystusa. Z tego co mówi, …More
Tu mamy sprawę bardziej poważną niż tylko tracenie wiary przez hierarchów. Oni nie tyle tracą wiarę, co walczą w Watykanie z autentycznie katolicką religią, a wiarę tracą omamieni przez nich wierni, albo mają wypaczony obraz tejże wiary. Franciszek, takie odnoszę wrażenie, ma większe ambicje niż bycie katolickim papieżem i strażnikiem depozytu wiary przekazanej przez Chrystusa. Z tego co mówi, robi, organizując spotkania oraz narady z przedstawicielami opozycyjnych religii, traktując ich z pełnymi honorami jako równorzędnych partnerów religijnych wynika, że chce wybić się na ogólnoreligijnego przywódcę we współczesnym świecie, przywódca Kościoła Katolickiego to dla niego za małe życiowe wezwanie.
Weronika....S

Franciszek usuwa wieprzowinę z menu ze względu na Muzułmanów

czyli ,,schabowe,, z ziemniaczkami i smaczną surówką, to nie twoje menu?
Weronika....S

Franciszek usuwa wieprzowinę z menu ze względu na Muzułmanów

Najpierw modlę się za najbliższych i siebie. Jednocześnie zastanawiam się czy Franciszek modli się sam za siebie, jeżeli tak, to czy nie za mało, bowiem niektóre jego wypowiedzi i czyny katolik musi odrzucić jako antykatolickie
Weronika....S

Demony zachowują się tak samo w czasie różnych egzorcyzmów – o. Heilman

Rzym straci wiarę, czy już stracił? Nie trzeba być bacznym obserwatorem, aby stwierdzić, że to się dzieje. W Koloseum wystawiono posąg demona Molocha, podobno za zgodą Watykanu, aż wierzyć się nie chce, że to prawda.
Weronika....S

Kardynał Müller: elity polityczne nienawidzą Kościoła, tworzą jedną religię światową

Początek jednej światowej religii daje posoborowy ekumenizm. Jak można spodziewać się docelowo będzie to religia całkowicie sprzeczna z Ewangelią i zrywająca z Bożymi nakazami.
Weronika....S

Franciszek promuje "wewnętrzny humanizm", by chronić "Matkę Ziemię"

Chrystus nakazał głoszenie Ewangelii, a Franciszek nakazuje współpracę międzyreligijną, aby chronić Matkę Ziemię. Czyżby głoszenie Ewangelii uważał za przeżytek? A może doczekamy się modlitwy do ,,Matki Ziemi,,. Dzieją się takie rzeczy, że i taka oferta wydaje się jakby na czasie.
Weronika....S

Franciszek usuwa wieprzowinę z menu ze względu na Muzułmanów

W chwili ogłoszenia Franciszka papieżem, odczułam, że coś jest nie tak. Następny dzień rano poszłam do Kościoła Franciszkanów, a posługiwali tam inni kapłani niż obecnie, i doszłam do wniosku, że po tym wyborze i oni miny mają nietęgie. Wówczas upewniłam się, że się nie mylę. A lata kolejne przerastają moje obawy.
Weronika....S

Kard. Gerhard Müller: duch ateizmu wdarł się do Kościoła

Tworzy się obecnie nowa opozycyjna do katolicyzmu religia, niebezpieczna, bo ludzie mogą ją brać za taką jak głosił Chrystus, tylko redagowaną w inny sposób. Być może jest to najlepiej ,,skrojone,, oszustwo religijne.
Weronika....S

Kard. Gerhard Müller: duch ateizmu wdarł się do Kościoła

Pewnie już niedługo, bo wiele na to wskazuje, połączą się siły zła zewnętrzne Kościołowi i te które wdarły się do Kościoła. Połączą się, aby zjednoczyć, ale na zasadach przeciwnych Ewangelii i Bożym nakazom. Chrystus mówił o jednym Pasterzu i jednej owczarni. Oni to obecnie realizują, ale jednoczą tak, jakby przygotowywali się do walki z Bogiem: jeden światowy rząd i jedna satanistyczna religia …More
Pewnie już niedługo, bo wiele na to wskazuje, połączą się siły zła zewnętrzne Kościołowi i te które wdarły się do Kościoła. Połączą się, aby zjednoczyć, ale na zasadach przeciwnych Ewangelii i Bożym nakazom. Chrystus mówił o jednym Pasterzu i jednej owczarni. Oni to obecnie realizują, ale jednoczą tak, jakby przygotowywali się do walki z Bogiem: jeden światowy rząd i jedna satanistyczna religia wyprana z Bożych przykazań, które niemal z dnia na dzień są obalane przez Watykan. Zaczęło się to już dziesiątki lat temu od pierwszego Bożego przykazania. ,,nowy bóg,, dyktuje inne :np. przeciwko ekumenizmowi, czy ekologiczny ostatnio.
Weronika....S

ATAK na katedrę! | dr Anna Mandrela

Anna Mandrela to niedawny wyznawca buddyzmu, do czego się przyznaje osobiście i była, mam nadzieję, działaczka wegetarianizmu na terenie Katowic. Nie upłynęło tak wiele czasu od zmiany jej stanowiska religijnego, aby była wiarygodnym przekazicielem i referentką. Tym bardziej, że nie tak dawno oświadczyła w CEPowiśle. że zarówno w katolicyzmie i w buddyzmie człowiek pochodzi z nicości, a to …More
Anna Mandrela to niedawny wyznawca buddyzmu, do czego się przyznaje osobiście i była, mam nadzieję, działaczka wegetarianizmu na terenie Katowic. Nie upłynęło tak wiele czasu od zmiany jej stanowiska religijnego, aby była wiarygodnym przekazicielem i referentką. Tym bardziej, że nie tak dawno oświadczyła w CEPowiśle. że zarówno w katolicyzmie i w buddyzmie człowiek pochodzi z nicości, a to synkretyzm religijny. Ta osoba nie zna więc w ogóle Pisma Świętego, a doktorat z filozofii jest niewystarczający do zrozumienia nauki Kościoła. Kto stoi ,,za jej plecami,, że jest tak niespodziewanie promowana w mediach, bo ktoś musi stać. Nikt w przestrzeni publicznej nie ma możliwości pojawienia się ,,znienacka,, zwłaszcza , gdy zachodzą kontrowersje takie czy inne.
Weronika....S

Nagonka na siostrę Brunę od Maryi !

@m.rekinek Mam, skoro coś napisałam. Niemen śpiewał kiedyś ,,dziwny jest ten świat,, a za jakiś czas powiedział w czasie występu z estrady, że świat nie jest już dziwny, ale dziwaczny. Miał zupełną rację, bo obecnie tak jest. Poza tym Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach i to powinno być punktem odniesienia. Klucze Królestwa jak wynika z jej treści mają zostać przychwycone i podejrzewam na …More
@m.rekinek Mam, skoro coś napisałam. Niemen śpiewał kiedyś ,,dziwny jest ten świat,, a za jakiś czas powiedział w czasie występu z estrady, że świat nie jest już dziwny, ale dziwaczny. Miał zupełną rację, bo obecnie tak jest. Poza tym Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach i to powinno być punktem odniesienia. Klucze Królestwa jak wynika z jej treści mają zostać przychwycone i podejrzewam na podstawie tego co się dzieje, że ma to obecnie miejsce. ,,Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy,,.
Weronika....S

Nagonka na siostrę Brunę od Maryi !

Mnie osobiście wydaje się trochę dziwna. Trudno mi zdecydować, pozytywnie czy negatywnie.
Weronika....S

Za Zanchettą, protegowanym Franciszka, ma być wystawiony międzynarodowy nakaz aresztowania

14 maja, następnego roku, w rocznicę powstania państwa Izrael Franciszek zwołuje światowych przywódców i możnych tego świata na spotkanie. Celem spotkania, jak wynika z jego słów, jest zbudowanie ,,raju na ziemi,,. Robi się bardziej zimno czy gorąco w związku z taką perspektywą?
Weronika....S

Znienawidzony z powodu Chrystusa! - ks. Tadeusz Kiersztyn

Jak to się stało, że Franciszek, który nie lubi katolików oraz tradycyjnej nauki Kościoła, a uwielbia ekumenizm, został papieżem. Dla każdego myślącego katolika, katolicyzm i ekumenizm wzajemnie się wykluczają, to postawy religijne w świetle Ewangelii całkowicie sprzeczne ze sobą. Dziwne, że papieże posoborowi promując ekumenizm ,,jakoś sobie radzili,, z tym dylematem.
Weronika....S

TECZOWA ZARAZA przeciw Bogu i przyszlosci narodu polskiego

I jedni i drudzy kpią z nas Polaków i katolików. PiS daje im kasę, a ,,ci drudzy,, ,,naganiają,, do głosowania na nich. Ojciec Dyrektor chwalił się, że głosuje na PiS, co można jedynie rozumieć jako polityczną promocję tej liberalnej pod względem etycznym partii rządzącej. Zresztą ja ostatnio zastanawiam się, którzy są autentycznie duchownymi, a którzy nie są mimo pozorów.
Weronika....S

TECZOWA ZARAZA przeciw Bogu i przyszlosci narodu polskiego

Prezentowany tekst to właściwa ocena obłudy religijnej PiSu. Słowa patriotyzm i interes narodu polskiego w ich wypowiedziach to niemal obelga dla Polaka, tak to wszystko sprzeczne ze sobą.
Weronika....S

POLSKA NIE ZGINIE, O ILE PRZYJMIE CHRYSTUSA ZA KRÓLA - przez INTRONIZACJĘ - S.B. Rozalia Celakówn…

Sprawę komplikuje przynależność do UE, tego antyreligijnego monstrum. Należałoby więc wyrzec się władzy tego ,,cesorza,, a potem odbyć pokutę związaną z dotychczasowym przyzwoleniem władzy PiSu na mordowanie nienarodzonych i koronować ,,zaznaczam,, koronować Chrystusa, biblijnego Króla Narodów o czym wspomina Księga Rodzaju. Należy pamiętać, że uznanie za Króla to nie to samo co uroczysta …More
Sprawę komplikuje przynależność do UE, tego antyreligijnego monstrum. Należałoby więc wyrzec się władzy tego ,,cesorza,, a potem odbyć pokutę związaną z dotychczasowym przyzwoleniem władzy PiSu na mordowanie nienarodzonych i koronować ,,zaznaczam,, koronować Chrystusa, biblijnego Króla Narodów o czym wspomina Księga Rodzaju. Należy pamiętać, że uznanie za Króla to nie to samo co uroczysta koronacja na Króla. W ostatnich dziesiątkach lat służymy ,,Bogu i mamonie,, a ostatnio to raczej bardziej mamonie niż Bogu, dlatego wszędzie taki chaos.
Weronika....S

Kult Pachamama. Czy papież Franciszek jest heretykiem? [Q&A#306] Remi Recław SJ

Wiele jego, Franciszka wypowiedzi i czynów wskazywałoby na to, że tak. Kontrowersyjny SWII zachował jednak ciągłość święceń kapłańskich, a teraz tę ciągłość Franciszek chce przerwać, proponując, aby do sprawowania ,,Najświętszej Ofiary,, byli angażowani żonaci i dzieciaci mężczyźni. Podejrzewam, że byłyby to święcenia niegodziwe lub też nieważne, ponieważ Duch Święty obecny przez wieki …More
Wiele jego, Franciszka wypowiedzi i czynów wskazywałoby na to, że tak. Kontrowersyjny SWII zachował jednak ciągłość święceń kapłańskich, a teraz tę ciągłość Franciszek chce przerwać, proponując, aby do sprawowania ,,Najświętszej Ofiary,, byli angażowani żonaci i dzieciaci mężczyźni. Podejrzewam, że byłyby to święcenia niegodziwe lub też nieważne, ponieważ Duch Święty obecny przez wieki ukształtował Kościół z celibatem, co identyfikowałoby kapłanów z Prawodawcą, Chrystusem, Najwyższym Kapłanem. Widocznie i tę więź kapłanów ze Zbawicielem chcą zerwać owi skrajni już moderniści, a może i wrogowie Kościoła.
Weronika....S

PAN JEZUS - oredzia zapowiadajace Ostrzezenie,Anty-Chrysta i Znamie Bestii

Myślę, że należy czytać Apokalipsę, także ze względu na jej motto ,,Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa,,. O ,,znamieniu Bestii,, jest napisane w Apokalipsie 13,15 bardzo konkretnie i wyraziście, więc i nie sposób tego nie skojarzyć z podskórnymi czipami, o których mówi się coraz więcej, a mówią i oferują to ci, którzy chcą człowieka uzależnić od siebie, a na dalszym …More
Myślę, że należy czytać Apokalipsę, także ze względu na jej motto ,,Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa,,. O ,,znamieniu Bestii,, jest napisane w Apokalipsie 13,15 bardzo konkretnie i wyraziście, więc i nie sposób tego nie skojarzyć z podskórnymi czipami, o których mówi się coraz więcej, a mówią i oferują to ci, którzy chcą człowieka uzależnić od siebie, a na dalszym etapie od demonów i skazać na zatracenie.