Pavol IV
Pavol IV

Františkova synoda je "megafónom pre názory cudzie Cirkvi" - biskup

Laco Bajzo
K tomu, co si napisal sa neda nic ine napisat, iba Slova Pisma : "Anjel mi potom povedal: „Toto sú verné a pravdivé slová a Pán, Boh prorockých duchov, poslal svojho anjela, aby svojim služobníkom ukázal, čo sa má čoskoro stať. 7 Hľa, prídem čoskoro! Blahoslavený, kto zachováva prorocké slová tejto knihy.“ 8 A ja, Ján, som to počul a videl. A keď som to počul a videl, padol som …More
Laco Bajzo
K tomu, co si napisal sa neda nic ine napisat, iba Slova Pisma : "Anjel mi potom povedal: „Toto sú verné a pravdivé slová a Pán, Boh prorockých duchov, poslal svojho anjela, aby svojim služobníkom ukázal, čo sa má čoskoro stať. 7 Hľa, prídem čoskoro! Blahoslavený, kto zachováva prorocké slová tejto knihy.“ 8 A ja, Ján, som to počul a videl. A keď som to počul a videl, padol som k nohám anjela, ktorý mi to ukázal a chcel som sa mu klaňať. 9 Ale on mi povedal: „Stráň sa toho! Som služobník ako ty a tvoji bratia proroci a tí, čo zachovávajú slová tejto knihy. Bohu sa klaňaj!10 A povedal mi: „Nezapečať prorocké slová tejto knihy, lebo určený čas je blízko! 11 Kto krivdí, nech krivdí ďalej; kto je špinavý, nech sa ešte ušpiní; spravodlivý nech ďalej koná spravodlivosť a svätý nech sa ďalej posväcuje.“ 12 „Hľa, prídem čoskoro a moja odplata príde so mnou, aby som odplatil každému podľa jeho skutkov. 13 Ja som Alfa i Omega, prvý a posledný, počiatok i koniec.“ 14 Blahoslavení sú tí, čo si perú rúcha, aby získali prístup k stromu života a vošli bránami do mesta. 15 Vonku zostanú psy, čarodejníci, smilníci, vrahovia, modloslužobníci a každý, kto miluje a pácha lož. 16 „Ja, Ježiš, som poslal svojho anjela, aby vám v cirkvách svedčil o týchto veciach. Ja som koreň a rod Dávida, jasná ranná hviezda.“ 17 A Duch i nevesta hovoria: „Príď!“ A ten, kto počúva, nech povie: „Príď!“ Kto je smädný, nech príde; kto chce, nech si zadarmo naberie vody života. Zj 22,6-17.
Pavol IV

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

apredsasatoci
Ze by si sa opytala sv. Jana co videl, ked bolo pol hodiny v nebi ticho !!!! Mozno ti ukaze aj Henryho.
Aki su niektori ludia maloverni a nestaci im Pravda zjavena v Bozom Slove, ale sa zhanaju za vselijakymi "zazrakmi, zjaveniami a proroctvami", ktorym su ochotni hned uverit, len aby nemuseli uverit Spasonosnemu Jezisovmu Evanieliu !!!
Pavol IV

harry potter a kultúrne výzvy pre Kresťana/

Tento "knaz" by bol urcite schopny najst vela" pozitivneho a obohajuceho" aj na satanskej biblii !! Je na mieste otazka: Komu vlastne sluzi tento "knaz" a kam vedie svojich "veriacich" ??
Pavol IV

"Reformátor" Martin Luther?

maja prus
Podla vas je este stale cirkev po II.Vatikane Tou cirkvou, ktoru nam tu Jezis zanechal, ako svoju cistu nevestu ?? Podla vas je este ucenie Bergoglia a cirvi pod jeho vedenim o falosnom ekumenizme, synkretizme, humanizme, modernizme atd., v sulade s ucenim Pravej Apostolskej, Katolickej Cirkvi ??? Podla vas je kritika pomyleneho a zvrateneho ucenia Bergoglia a jeho prelatov, utok na RKC …More
maja prus
Podla vas je este stale cirkev po II.Vatikane Tou cirkvou, ktoru nam tu Jezis zanechal, ako svoju cistu nevestu ?? Podla vas je este ucenie Bergoglia a cirvi pod jeho vedenim o falosnom ekumenizme, synkretizme, humanizme, modernizme atd., v sulade s ucenim Pravej Apostolskej, Katolickej Cirkvi ??? Podla vas je kritika pomyleneho a zvrateneho ucenia Bergoglia a jeho prelatov, utok na RKC ???
Odporucate Bajzovi, aby "lepsie cital svate pismo a viac rozmyslal", neplati to v prvom rade pre vas ??
Na ilustraciu uvediem iba niekolko prikladov. Bergoglio a vsetci s nim zjednoteni uvadza : ..."vsetci ludia su Bozie deti...", "...Zidia su nasi starsi bratia vo viere..." Svete pismo uci : " Do svojho vlastného prišiel, ale jeho vlastní ho neprijali. 12 Tým však, čo ho prijali a veria v jeho meno, dal moc stať sa Božími deťmi; 13 tí, čo sa nenarodili ani z krvi, ani z telesnej žiadosti, ani z vôle muža, ale z Boha." Jn 1;11-13.
Bergoglio tvrdi, parafrazujem : "...vsetky nabozenstva su od Boha".... "netreba evanielizovat ludi z inych nabozenstiev..." Sv.Pismo uci :"Ježiš pristúpil a povedal im: „Daná mi je všetka moc na nebi aj na zemi. 19 Choďte teda a získavajte mi učeníkov vo všetkých národoch a krstite ich v mene Otca i Syna i Svätého Ducha 20 a naučte ich zachovávať všetko, čo som vám prikázal. A hľa, ja som s vami po všetky dni až do konca sveta.“ Mt 28, 18-20
"Povedal im: „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému tvorstvu. 16 Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený." Mk 16, 15-16.
Pavol IV

Čo sa to chystá zajtra (3. 11. 2022) o 18.00 v Dóme sv. Martina v Bratislave? Arcibiskupská Omša za …

Kazdy sa modli za svojich : Sveti za Svetych a demoni za demonov !
Pavol IV

INFILTRÁCIA KATOLÍCKEJ A EKUMENICKEJ BIBLIE... V tomto videu ide o varovanie a otvorenie očí ohľadom …

hajaj búvaj ovečky apredsasatoci
Zj 21,5
A ten, čo sedel na tróne, povedal: „Hľa, všetko tvorím nové.“ A dodal: „Napíš, že tieto slová sú verné a pravdivé.“
Obidvaja mate svojim sposobom pravdu, ale obaja by ste mali asi viacej casu venovat citaniu Sveteho Pisma, ako sa tu predvadzat !More
hajaj búvaj ovečky apredsasatoci

Zj 21,5

A ten, čo sedel na tróne, povedal: „Hľa, všetko tvorím nové.“ A dodal: „Napíš, že tieto slová sú verné a pravdivé.“

Obidvaja mate svojim sposobom pravdu, ale obaja by ste mali asi viacej casu venovat citaniu Sveteho Pisma, ako sa tu predvadzat !
Pavol IV

Sleepy Joe sa opäť stratil! Spýtal sa čosi od stavebného žeriavu a keď mu ten neodpovedal, tak sa od …

hajaj buvaj ovecky Mladsiu ano, ale rozhodne nie pri zmysloch !!! Ved trepe same NEZMYSLY.
Pavol IV

Kolíková vysvetľuje Bibliu..

"Odborníčka" na Bibliu...
Treba ju zobrať za slovo ,nech teda dá ten správny výklad týchto častí Písma ,ktoré hovoria ako je to s homosexualitou pred Bohom:
.: Lev.20:13 "Kto by spal s mužom tak, ako sa obcuje so ženou, obaja spáchali ohavnosť, musia zomrieť, ich krv bude na nich."
Lev.18:22 "Nesmieš nečisto obcovať s mužom tak, ako sa pohlavne obcuje so ženou. To by bola ohavnosť!"
1kor.6kap …More
"Odborníčka" na Bibliu...
Treba ju zobrať za slovo ,nech teda dá ten správny výklad týchto častí Písma ,ktoré hovoria ako je to s homosexualitou pred Bohom:
.: Lev.20:13 "Kto by spal s mužom tak, ako sa obcuje so ženou, obaja spáchali ohavnosť, musia zomrieť, ich krv bude na nich."
Lev.18:22 "Nesmieš nečisto obcovať s mužom tak, ako sa pohlavne obcuje so ženou. To by bola ohavnosť!"
1kor.6kap: "Nemýľte sa: ani smilníci, ani modloslužobníci, ani cudzoložníci, ani chlipníci, ani súložníci mužov, 10 ani zlodeji, ani chamtivci, ani opilci, ani utŕhači, ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva. "
Príčina homosexuality: Rim.1kap. "Hoci Boha poznali, neoslavovali ho ako Boha, ani mu nevzdávali vďaky; ale stratili sa vo svojich myšlienkach a ich nerozumné srdce sa zatemnilo. 22 Hovorili, že sú múdri, a stali sa hlupákmi. 23 Slávu nesmrteľného Boha zamenili za podoby zobrazujúce smrteľného človeka, vtáky, štvornožce a plazy. 24 Preto ich Boh vydal nečistote podľa žiadostí ich srdca; a tak hanobili svoje vlastné telá 25 tí, čo Božiu pravdu zamenili za lož, uctievali stvorenia a slúžili radšej im ako Stvoriteľovi, ktorý je zvelebený naveky. Amen. 26 Preto ich Boh vydal nehanebným náruživostiam. Ich ženy zamenili prirodzený styk za protiprirodzený. 27 A podobne aj muži zanechali prirodzený styk so ženou a zahoreli žiadostivosťou jeden k druhému: muži s mužmi páchali nehanebnosť. Tak si sami na sebe odniesli zaslúženú odplatu za svoje poblúdenie."
To sa naozaj nenajde nikto vplyvny, kto by jej a nie iba jej, ale vsetkym, kto sa snazia obhajovat takuto"LASKU" a neusvedcil ich zo satanovej lzi ???
Pavol IV

Storočia delia katolicizmus od Evanjelií

hajaj búvaj ovečky
Mk 16,16
Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený.
Myslis, ze tento citat nie je v rozpore s tvojim tvrdenim, ze Boh robi co uzna za vhodne ??More
hajaj búvaj ovečky

Mk 16,16

Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený.
Myslis, ze tento citat nie je v rozpore s tvojim tvrdenim, ze Boh robi co uzna za vhodne ??
Pavol IV

Pre tych, ktorych Peter (skala) blokuje, aby sa mohli vyjadrit

ekans Mozno to tu bolo velakrat, ale nic to nemeni na skutocnosti, kam sa RKC ubera. Uplny odpad od viery v Jezisa Krista, ako jedineho Spasitela !
Pavol IV

Pre tych, ktorych Peter (skala) blokuje, aby sa mohli vyjadrit

Je velmi zaujimave, ked buduci arcibiskup hlasa, ze vsetci mozu byt spaseni, staci byt uprimnym a dostane sa do neba. Pozrite si od 6min;20 sek Odhalenie - Vojtech Kodet, Marián Kuffa, Róbert Bezák
Pavol IV

František protirečí viere: Ďalšia výzva biskupov, kňazov

U.S.C.A.E. V orig. clanku ano, ale nie v tomto, ktory je na Glorii.
Pavol IV

František protirečí viere: Ďalšia výzva biskupov, kňazov

U.S.C.A.E. " Františkovo vyhlásenie, že na prijatie svätého prijímania stačí iba viera, "odporuje" katolíckej viere, uzatvárajú."
V tom pripade zavadzaju autori tohto clanku a "zjemnuju" exkomunikacny vyrok Tridentu.
Pavol IV

Memento Mori - namaloval Carstian Luyckx (1623 – c. 1675)

hajaj búvaj ovečky Mozes uviest dovod, preco si vynechal co je podstatne v tomto versi ? Pretoze to je podstata nasho obratenia, znovu sa narodit z vody a Ducha. O tom hovori hned nasledujuci vers : " Čo sa narodilo z tela, je telo, a čo sa narodilo z Ducha, je duch. (Jn 3,6 )
Pavol IV

Peklo zamrzne

agnesino Preco to vsetko Boh dopusta ?
18 Boží hnev sa totiž zjavuje z neba proti každej bezbožnosti a nespravodlivosti ľudí, ktorí nespravodlivosťou prekážajú pravde. 19 Veď to, čo možno o Bohu poznať, je im zrejmé; Boh im to totiž zjavil. 20 Lebo jeho neviditeľnú skutočnosť, jeho večnú moc a božstvo možno od stvorenia sveta poznávať uvažovaním zo stvorených vecí. A tak nemajú ospravedlnenie …More
agnesino Preco to vsetko Boh dopusta ?
18 Boží hnev sa totiž zjavuje z neba proti každej bezbožnosti a nespravodlivosti ľudí, ktorí nespravodlivosťou prekážajú pravde. 19 Veď to, čo možno o Bohu poznať, je im zrejmé; Boh im to totiž zjavil. 20 Lebo jeho neviditeľnú skutočnosť, jeho večnú moc a božstvo možno od stvorenia sveta poznávať uvažovaním zo stvorených vecí. A tak nemajú ospravedlnenie, 21 pretože hoci poznali Boha, neoslávili ho ako Boha ani mu neprejavili vďačnosť. Vo svojom uvažovaní upadli do márnosti a ich nerozumné srdce sa zatemnilo. 22 Tvrdili, že sú múdri, a stali sa bláznami. 23 Slávu nepominuteľného Boha zamenili za zobrazenú podobu pominuteľného človeka, vtákov, štvornožcov a plazov. 24 Preto pre túžby ich sŕdc vydal ich Boh napospas nečistote, takže sami zneucťovali vlastné telá. 25 Božiu pravdu zamenili za lož a korili sa a slúžili stvorenstvu namiesto Stvoriteľovi, ktorý je požehnaný naveky. Amen. 26 Preto ich Boh vydal napospas hanebným vášňam. Lebo ich ženy zamenili prirodzený styk za protiprirodzený. 27 Podobne aj muži zanechali prirodzený styk so ženou a rozpálili sa rozkošníckou vášňou jeden voči druhému; muži s mužmi páchali hanebnosti a sami na sebe si odniesli zaslúženú odplatu za svoje poblúdenie. 28 A pretože odmietli uznať Boha, vydal ich Boh napospas ich skazenému rozumu, takže robia, čo sa nesluší. 29 Sú plní všelijakej nespravodlivosti, zloby, lakomstva, zla, plní závisti, vraždy, sváru, podvodu, nízkosti. Sú to klebetníci, 30 ohovárači, tí, ktorí nenávidia Boha, násilníci, domýšľavci, chválenkári. Vymýšľajú zlé veci, neposlúchajú rodičov, 31 sú nerozumní, nestáli, neláskaví, nemilosrdní. 32 Poznajú Božie ustanovenie, že tí, čo páchajú takéto veci, zasluhujú si smrť. A predsa to nielen sami robia, ale aj schvaľujú, keď to robia iní. (Rim. 1, 18-32)
Pavol IV

Do 16.12.2022 NEzačne 3. světová válka (pak je opět zkapalňovací zkouška sv. Januária - Gennara)…

Učeník Pánov Kde beries tu istotu, ze ty zijes v pravde ?
Pavol IV

František protirečí viere: Ďalšia výzva biskupov, kňazov

Preco tito signatari nepovedia pravdu, ze coho sa dopustil tymto vyrokom, podla Kanonu 11, Dekretu o Najsvetejsej sviatosti oltarnej zo dna : 11.10. 1551, Sveteho a ekumenickeho koncilu v Tridente !! (link : weebly.com/…0451/dekrety_a_kánony_tridentskeho_koncilu_web.pdf ) Strana 80 : Kto hovorí, že viera sama je dostatočnou prípravou na prijatie najsvätejšej sviatosti Eucharistie, nech je …More
Preco tito signatari nepovedia pravdu, ze coho sa dopustil tymto vyrokom, podla Kanonu 11, Dekretu o Najsvetejsej sviatosti oltarnej zo dna : 11.10. 1551, Sveteho a ekumenickeho koncilu v Tridente !! (link : weebly.com/…0451/dekrety_a_kánony_tridentskeho_koncilu_web.pdf ) Strana 80 : Kto hovorí, že viera sama je dostatočnou prípravou na prijatie najsvätejšej sviatosti Eucharistie, nech je exkomunikovaný.
Pavol IV

František protirečí viere: Ďalšia výzva biskupov, kňazov

Antonia Orosova Bergolio vo svojom Apostolskom liste Desiderio Desideravi, zo dna 29. juna 2022 v clanku c. 5 tvrdi : " Svet to ešte nevie, ale všetci sú pozvaní na Baránkovu svadobnú hostinu (Zjv 19, 9). Aby sa mohli na nej zúčastniť, potrebné je len svadobné rúcho viery, ktoré pochádza z počúvania jeho slova (porov. Rim 10, 17)... (link: Katolicka cirkev na Slovensku )
Porovnajte si toto …More
Antonia Orosova Bergolio vo svojom Apostolskom liste Desiderio Desideravi, zo dna 29. juna 2022 v clanku c. 5 tvrdi : " Svet to ešte nevie, ale všetci sú pozvaní na Baránkovu svadobnú hostinu (Zjv 19, 9). Aby sa mohli na nej zúčastniť, potrebné je len svadobné rúcho viery, ktoré pochádza z počúvania jeho slova (porov. Rim 10, 17)... (link: Katolicka cirkev na Slovensku )

Porovnajte si toto tvrdenie s Kanonom 11, str. 80, Dekretu o Najsvetejsej sviatosti oltarnej zo dna : 11.10. 1551, Sveteho a ekumenickeho koncilu v Tridente : "Kto hovorí, že viera sama je dostatočnou prípravou na prijatie najsvätejšej sviatosti Eucharistie, nech je exkomunikovaný." (link: weebly.com/…0451/dekrety_a_kánony_tridentskeho_koncilu_web.pdf )

Co este musi tento clovek urobit, aby sa konecne ludom, ktori su s nim v JEDNOTE (v neviestke), uz konecne otvorili oci ?? A konecne pochopili, kde ich vedie !
Pavol IV

Do 16.12.2022 NEzačne 3. světová válka (pak je opět zkapalňovací zkouška sv. Januária - Gennara)…

Učeník Pánov Kde si bol, keď ukrofašisti od 2014 vraždili svojích vlastných občanov Ruskej národnosti na Donbase? Nemáš ani ponatia, čo za zverstva páchaju Ukrajinski fašisti na vlastných občanoch. Veriš lži synagogy satanovej, ktori to všetko riadia a podporuju. Nijakym sposobom nezastavam Putina, pretoze on sluzi tomu istemu panovi, ktory riadi udalosti na Ukrajine. Vsetko je to podvod a divadlo …More
Učeník Pánov Kde si bol, keď ukrofašisti od 2014 vraždili svojích vlastných občanov Ruskej národnosti na Donbase? Nemáš ani ponatia, čo za zverstva páchaju Ukrajinski fašisti na vlastných občanoch. Veriš lži synagogy satanovej, ktori to všetko riadia a podporuju. Nijakym sposobom nezastavam Putina, pretoze on sluzi tomu istemu panovi, ktory riadi udalosti na Ukrajine. Vsetko je to podvod a divadlo, ktore ma sluzit iba na to, aby stado bolo vystrasene a na slovo poslusne ! Pozri si toto a budeš šokovaný . : Vznik a vývoj Ukrajinské krize CZ
Pavol IV

Akýsi charizmatik, letničny..

apredsasatoci Jezis slova : Vasim otcom je diabol ! nehovori farizejom, ale zidom, ktori v neho uverili. Pozornr si precitaj Jn.8.30-47.