Sw.Joanna
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Gender - tęczowa rewolucja

Kolejne etapy walki z Kościołem Katolickim: wewnętrzny, czyli coraz większa dominacja masońskiej ideologii i tzw. ,,wolności religijnej,, wbrew dogmatom i tradycji Kościoła oraz zewnętrzny, neomarksistowski, czyli LGBT i gender, jako nowy proletariat, walczący o ,,swoje prawa,, czyli walczący z ładem moralnym i religijnym. Bardzo więc trudny etap rozwoju wiary katolickiej w związku z atakiem …More
Kolejne etapy walki z Kościołem Katolickim: wewnętrzny, czyli coraz większa dominacja masońskiej ideologii i tzw. ,,wolności religijnej,, wbrew dogmatom i tradycji Kościoła oraz zewnętrzny, neomarksistowski, czyli LGBT i gender, jako nowy proletariat, walczący o ,,swoje prawa,, czyli walczący z ładem moralnym i religijnym. Bardzo więc trudny etap rozwoju wiary katolickiej w związku z atakiem jakby z dwóch pozycji jednocześnie.
Sw.Joanna likes from przeciwherezjom

Pierwszy tydzień Synodu Biskupów. Czarne chmury nad Watykanem

Idzie jak burza (siarkowa) w stronę schizmy
Sw.Joanna likes from yagu

Wykład psychologa Adama Budka

Co robi psycholog w telewizji katolickiej .On mial na uczelni teologię ? Po co on tam jest ? I dla kogo .
Sw.Joanna likes from Darius Tadeus

Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski: Obawiam się, że dojdzie do rozłamu w Kościele

Moje dzieci, już wkrótce moje domy zostaną zamknięte, moja codzienna ofiara zostanie zniesiona, a moje przybytki zostaną zbezczeszczone; wielu będzie Mnie szukało i nie znajdzie Mnie; Pozwolę się znaleźć tylko Mojemu wiernemu ludowi. Strach i rozpacz opanują letnią i grzeszną ludzkość; Mój umysł odejdzie od ogromnej większości, która błąka się w grzechu i duchowym letnim nastroju. Wówczas …More
Moje dzieci, już wkrótce moje domy zostaną zamknięte, moja codzienna ofiara zostanie zniesiona, a moje przybytki zostaną zbezczeszczone; wielu będzie Mnie szukało i nie znajdzie Mnie; Pozwolę się znaleźć tylko Mojemu wiernemu ludowi. Strach i rozpacz opanują letnią i grzeszną ludzkość; Mój umysł odejdzie od ogromnej większości, która błąka się w grzechu i duchowym letnim nastroju. Wówczas niewdzięczna ludzkość doświadczy, jak to jest żyć bez Ducha Bożego, który daje życie. Ciemność i jej pan zawładną ziemią i stanie się tak ciemna, że tylko lampy oświetlające modlitwę mojego wiernego ludu będą świecić jak świetliki.
Moja trzodo, bo Mój Kościół zbliża się do Kalwarii, skandale w niej i słaba interpretacja nowych reform spowodują wybuch schizmy; który będzie najbardziej destrukcyjny w całej historii Mojego Kościoła. Mój kościół zostanie dotknięty biczem podziału, rebelianci się z nim rozejdą i niosą ze sobą dużą liczbę dusz. Powstaje nowy kościół, który całkowicie służy Mojemu przeciwnikowi; zostaje wyznaczony inny papież, Rzym straci wiarę i spłonie na siedmiu wzgórzach. Nowy kościół będzie klasztorem demonów, gdzie nie będzie moralności, ale rozpusta i grzech, wszystko jest gotowe, aby rozpocząć kościół nowej ery, prowadzony przez kościelną masonerię i doradzany przez Mojego przeciwnika.

Miliony dusz straci wiarę i rozstanie się z Moim Kościołem, a wielu przyłączy się do buntowników z niewiedzy. Kościół nowej ery będzie wielbił szatana, czci go; będzie to Kościół rozpusty i grzechu, gdzie nie będzie żadnych zobowiązań, żadnych krzyży, żadnych skrzyżowań, żadnych ograniczeń. Wszystko będzie dozwolone, nikt nie będzie grzesznikiem; Zgodnie z mottem miłości wszyscy uniewinniają się z grzechów.

O Judaszu, ubrany na fioletowo, wielu z was będzie Moimi oprawcami; ponownie wydacie Syna Człowieczego, reprezentowanego w Jego Kościele, w ręce Mojego przeciwnika! Twoja lekcja się zbliża, co musisz zrobić, aby szybko. Biada tym, którzy wybawią Mój Kościół, którym Ja jestem, bo prawdę powiadam wam, waszą nagrodą będzie wieczna śmierć!

Moi uczniowie przychodzą, by mnie pocieszyć, ogarnia mnie samotność i smutek, kiedy widzę zdradę, że będę cierpieć z powodu tych, którzy twierdzą, że są moją rodziną i którzy przysięgli, że będą Mi wierni. Mój żal jest wielki, gdy można uzyskać plagę zdrady, ciernie niewdzięczności i krzyż rozpadu Mojego Kościoła; Zbliża się moja Kalwaria, nie zostawiajcie mnie samego; Jestem więźniem miłości błagającym o wasze towarzystwo; Pragnę pocieszających dusz, które przychodzą do Moich Tabernakulów, aby ulżyć Mojemu cierpieniu. Nie oddalajcie się daleko od moich domów, wchodźcie i odwiedzajcie Mnie; Jestem kochankiem, który nie jest kochany, który błaga cię jak żebraka o jałmużnę miłości i towarzystwa. Oczekuję cię, nie wahaj się.

Wasz Umiłowany, Jezus Sakramentalny.

Dajcie moje orędzia całej ludzkości, Moje dzieci.
Sw.Joanna likes from wacula

Armia turecka rozpoczęła atak na północno-wschodnią Syrię

Erdogan-Hipokryta islamski przyjaciel Putina XXI wieku. Wszyscy wiedza, ze jego dzialania to stek bzdur.Te turki obszczymurki, pseudowyzwoliciele, nigdy nie przyznali się że sto lat temu zamordowali ponad 1 milion Ormian .
Sw.Joanna likes from szuirad1
31
Usa ma to we krwi zeby zostawiac tych co mieli "chronic" tak samo bedzie z nami jak sie nie ogarniemy
magnapolonia.org

Armia turecka rozpoczęła atak na północno-wschodnią Syrię

Jak informują tureckie media, właśnie uruchomiono operację „Wiosna Pokoju”. Odrzutowce tureckich sił powietrznych bombardują pozycje oddziałów …
Erdogan patriota Turecki nie to co nasze sprzedawczyki. Jaki jest taki jest ale broni interesu własnego kraju. O i o to chodzi.
wacula
Erdogan-Hipokryta islamski przyjaciel Putina XXI wieku. Wszyscy wiedza, ze jego dzialania to stek bzdur.Te turki obszczymurki, pseudowyzwoliciele, …More
Erdogan-Hipokryta islamski przyjaciel Putina XXI wieku. Wszyscy wiedza, ze jego dzialania to stek bzdur.Te turki obszczymurki, pseudowyzwoliciele, nigdy nie przyznali się że sto lat temu zamordowali ponad 1 milion Ormian .
View one more comment.
Sw.Joanna likes from antymodern

Abp Ryś o Synodzie dla Amazonii I Łódź 2019

Rysiu a gdzie sutanna już tak ci ciąży?
Sw.Joanna likes from niewolnicaMaryi

Nowe zasady formacji kapłańskiej: seminaria nie dla homoseksualistów - PCh24.pl

Episkopat powinien zająć się Intronizacją Pana Jezusa na Króla Polski oraz zakazać cenników w Kościele !!!
3
Mówią niektórzy, że chrześcijanin w walce z grzechem powinien się kierować tylko pobudką miłości Boga i że byłoby rzeczą nieszlachetną unikać grzechu z bojaźni i trwogi przed sprawiedliwością Bożą. …More
Mówią niektórzy, że chrześcijanin w walce z grzechem powinien się kierować tylko pobudką miłości Boga i że byłoby rzeczą nieszlachetną unikać grzechu z bojaźni i trwogi przed sprawiedliwością Bożą.
Inaczej sądził Chrystus i święci. Pan Jezus powiedział: „Bójcie się Tego, który i ciało i duszę może potępić do piekła”. Św. Paweł zaś napomina:„Z bojaźnią i ze drżeniem sprawujcie zbawienie wasze”
niewolnikmaryi.com

Bojaźń Boża – Dlaczego potrzebna?

Gdzie bojaźń przed grzechem zdobędzie sobie należne miejsce, tam grzech żadnego nie znajdzie dostępu.
Sw.Joanna and 2 more users like this.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Franciszek: Jezus "wcale nie był Bogiem"

Jeżeli tak Franciszek stwierdziłby i byłoby to prawdą, że tak powiedział, byłby antypapieżem kwestionującym prawdę o Trójcy Świętej. A w ogóle po co Franciszek zadaje się z takim marksistowskim ideologiem? I jak widać tegoż ideologa nie nawraca, ale jak wynika z niektórych interpretacji, ten marksista ,,nawraca,, jego.
Sw.Joanna likes from przeciwherezjom

Watykan obwinia dziennikarza za to, że Franciszek zaprzeczył boskości Chrystusa

pl.news - dobra robota. To groźny dla Kościoła człowiek i trzeba go demaskować
Sw.Joanna likes from przeciwherezjom

Jeden z najważniejszych biskupów Synodu nie potrafi zrozumieć celibatu dla Chrystusa

Do tego trzeba być wierzącym i się modlić
Sw.Joanna likes from szary człek

Przesądy pogańskie w ogrodach Watykanu "naprawdę szatańskie" – Monsignore Bux

I co dalej nie wierzycie w orędzia ostrzeżenia MBM ??? Krok po kroku się spełnia. Teraz tylko czekać jak subtelnie zmienią się słowa dotyczące Przemienienia ciała i krwi Pana Jezusa. Niebawem też będzie się wydawało że bergoglio umrze powstanie z martwych..
82.6K

Matka Boska z Quito: "nadejdzie czas, kiedy wszyscy wydadzą się zagubieni"

Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsMyordpjuja
jadwiska and 7 more users like this.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Kardynał Müller: "nawet papież nie może znieść celibatu księży"

Kapłaństwo i małżeństwo wykluczył Chrystus poprzez powołanie do służby Bożej i wezwanie ,,pójdź za Mną,,. (Żonaci kapłani byli tylko w Starym Testamencie). Żaden papież tego nie zmieni, chyba że zechce Chrystusowi i Jego Kościołowi powiedzieć: ,,ja wiem lepiej,,. Tradycja Kościoła to kapłani żyjący w celibacie, a jest to tak oczywiste, że sformułowanie dogmatu w tej sprawie mogłoby budzić …More
Kapłaństwo i małżeństwo wykluczył Chrystus poprzez powołanie do służby Bożej i wezwanie ,,pójdź za Mną,,. (Żonaci kapłani byli tylko w Starym Testamencie). Żaden papież tego nie zmieni, chyba że zechce Chrystusowi i Jego Kościołowi powiedzieć: ,,ja wiem lepiej,,. Tradycja Kościoła to kapłani żyjący w celibacie, a jest to tak oczywiste, że sformułowanie dogmatu w tej sprawie mogłoby budzić zdziwienie, tak jak jak ogłoszenie dogmatu, co do tego, że małżeństwo tworzą osoby przeciwnej płci.
Sw.Joanna likes from przeciwherezjom

NIGDY NIE BYŁO CZEGOŚ TAKIEGO w Bazylice św. Piotra

Wręcz przeciwnie, dał im swoją diabelską inteligencję, by go czcili i sprofanowali najświętszą świątynie Kościoła Katolickiego.. Ohyda spustoszenia zbliża się nieuchronnie
Sw.Joanna likes from antonio 64_64

NIGDY NIE BYŁO CZEGOŚ TAKIEGO w Bazylice św. Piotra

A diabeł zalewa sie łzami ZE MIECHU z ich głupoty , ale sowicie im zapłaci za posługe
Sw.Joanna likes from Tesa
333.1K

NIGDY NIE BYŁO CZEGOŚ TAKIEGO w Bazylice św. Piotra

00:44
Amazońskie pieśni i pogańskie modły na grobie apostoła Piotra. Diabeł im wszystkim odebrał rozum ...
Mbuckop
hertezja w watykanioe
A diabeł zalewa sie łzami ZE MIECHU z ich głupoty , ale sowicie im zapłaci za posługe
View one more comment.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Pedofil twórcą „edukacji” seksualnej

Nie bylibyśmy w UE, nie mielibyśmy tych problemów. Jednakże ,,dobrzy ludzie,, zaciągnęli tam Polaków, do tego piekiełka, które po niewoli sowieckiej miało być ,,ziemią obiecaną,, a jest jeszcze większą zarazą.
Sw.Joanna likes from ~Angel

Liturgia od zakrystii [07]: Przygotowanie szat liturgicznych

Jak na Synodzie orzekną, że kobieta może być kapłanką to przyda mi się jak znalazł
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Spadający tynk i ewakuacja w bazylice. Wszystko podczas Mszy odprawianej przez papieża

Takie rzeczy działy się w okresie Starego Testamentu i prorocy klasyfikowali to jako Boży gniew i ostrzeżenie. Myślę, że nic się nie zmieniło w tym temacie, chyba tylko to, że ludzie są mniej bojaźliwi, a wręcz obrazoburczy i takie sytuacje tłumaczą jako ,,z przyczyn naturalnych,,. Tylko nie biorą pod uwagę, że owe ,,przyczyny naturalne,, występują w tej, a nie innej sytuacji, czyli jak …More
Takie rzeczy działy się w okresie Starego Testamentu i prorocy klasyfikowali to jako Boży gniew i ostrzeżenie. Myślę, że nic się nie zmieniło w tym temacie, chyba tylko to, że ludzie są mniej bojaźliwi, a wręcz obrazoburczy i takie sytuacje tłumaczą jako ,,z przyczyn naturalnych,,. Tylko nie biorą pod uwagę, że owe ,,przyczyny naturalne,, występują w tej, a nie innej sytuacji, czyli jak niektórzy to określają: ,,tu i teraz,,.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Miśko i Lisicki: czy Synod Amazoński zagraża jedności Kościoła?

W tej sytuacji każdy katolik indywidualnie winien się zmobilizować i utrwalić wiarę w to, co głosił Kościół Katolicki przez dwa tysiące lat, pamiętając o słowach św. Pawła, który ostrzegał przed głoszeniem ,,innej nauki,, i zapewne przed tymi, którzy taką inną naukę zechcą głosić.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Reportaż: Antykultura - Rewolucja Bolszewicka

Współczesna UE to część dalsza, czyli neomarksizm walczący z religią i tzw. nowy proletariat, czyli ,,kochający inaczej,, reprezentowani przez LGBT. A przy okazji polecam książkę Krzysztofa Karonia pt. ,,Historia antykultury,,.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Miśko i Lisicki: czy Synod Amazoński zagraża jedności Kościoła?

Jeden ze znanych analityków nazwałby to, co się obecnie dzieje w dość oryginalny sposób jako ,,jazda bez trzymanki,, a ja dodam, że bez uwzględnienia dotychczasowej nauki Kościoła. Osobiście eliminuję pojęcie ekumenizmu jako pojęcie fałszywe i niejednoznaczne. Istotą Kościoła jest ewangelizacja, a pojęcie ekumenizmu wymyślono, aby rozmyć przedsoborową naukę Kościoła Katolickiego. Gdyby nie stało …More
Jeden ze znanych analityków nazwałby to, co się obecnie dzieje w dość oryginalny sposób jako ,,jazda bez trzymanki,, a ja dodam, że bez uwzględnienia dotychczasowej nauki Kościoła. Osobiście eliminuję pojęcie ekumenizmu jako pojęcie fałszywe i niejednoznaczne. Istotą Kościoła jest ewangelizacja, a pojęcie ekumenizmu wymyślono, aby rozmyć przedsoborową naukę Kościoła Katolickiego. Gdyby nie stało to się posoborowym faktem, nikomu z wiernych Kościoła Katolickiego nie przyszłoby nawet do głowy, że papieże mogą się modlić w islamskich świątyniach, takie twierdzenie uznano by za obelgę katolicyzmu.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Papież Franciszek w nabożeństwie z szamanką? | SYNOD AMAZOŃSKI

Pani Mandrela według mnie nie jest jednoznaczną jeżeli chodzi o poglądy religijne. Podczas spotkania w CEPowiśle we wrześniu 2018 roku w 50 minucie swego wykładu powiedziała, cytat: ,,i w religii katolickiej, i w buddyzmie człowiek jest z nicości,, co jest zaprzeczeniem katolickiej nauki i Pisma Świętego. Fizycznie człowiek został stworzony z ,,prochu ziemi,, i wszystko co mu do życia jest …More
Pani Mandrela według mnie nie jest jednoznaczną jeżeli chodzi o poglądy religijne. Podczas spotkania w CEPowiśle we wrześniu 2018 roku w 50 minucie swego wykładu powiedziała, cytat: ,,i w religii katolickiej, i w buddyzmie człowiek jest z nicości,, co jest zaprzeczeniem katolickiej nauki i Pisma Świętego. Fizycznie człowiek został stworzony z ,,prochu ziemi,, i wszystko co mu do życia jest potrzebne pochodzi z ziemi. Jak wskazuje Jan Ewangelista ,,na początku było ,,Słowo,, a słowo to nie nicość. Ponadto pani Mandrela kilka lat temu była czynną działaczką wegetarianizmu i witarianizmu na terenie Katowic. W związku z tym, gdybym wybierała osobę do skrytykowania intencji wewnątrz KK, zapewne wybrałabym osobę o mniej skomplikowanym życiorysie. Jak sama wyznała jest byłą buddystką i stąd pytanie, czy też jest już wiarygodnym katolikiem. Nie wszystkie jej wypowiedzi wskazują, że tak. Stąd jej krytyka mierzy nieco za wysoko. Podejrzewam, że działa pewien system, który promuje tak mało jednoznaczną osobę.
Sw.Joanna likes from Piotr2000
11.9K

NIE BEDE SLUZYL BOGU ! - oto swiat w calej sojej krasie

10:31
Pro-Abortion Mob Gets Extreme -- Spitting, Yelling & Pushing Te kilka minut tylko w malenkim stopniu pokazuje stopien opetania tego swiata. Sludzy szatana, siedzacy na bardzo wysokich stolkach i posi…More
Pro-Abortion Mob Gets Extreme -- Spitting, Yelling & Pushing
Te kilka minut tylko w malenkim stopniu pokazuje stopien opetania tego swiata.
Sludzy szatana, siedzacy na bardzo wysokich stolkach i posiadajacy wiele, postanowili , teraz juz otwarcie, rzucic Panu Bogu: NIE BEDE SLUZYL !
Za nimi ida miedzynarodowe organizacjie, potezne koncerny, rzady wielu panstw, prezydenci, premierowie, burmistrzowie, wielu duchownych i "mieso armatnie" w postaci mlodych, gniewnych, nie majacych wlasciwego rozeznania.
Rozzuchwalenie, hamstwo, wyuzdanie, mordowanie w miliony dzieci poczetych, starych i chorych, skupianie calego swego zycia na ciele i szukanie najwazniejszej wartosci jaka jest doznanie przyjemnosci /hedonizm/.
Stajesz przeciw kulturze smierci - stajesz sie ich WROGIEM.
Stajesz przeciw prawdziwemu ponizeniu i pogardzie czlowieka, dziecka Bozego - stajesz sie WROGIEM cywilizacji smierci.
Dzisiaj cie opluja, zniszcza twoje dobre imie, obsikaja... jutro zaciagna na SZAFOT, ROZSTRZELAJA, …More
Sw.Joanna likes this.
Sw.Joanna likes from bogumila333

Franciszek zrównuje biret i barbarzyńskie pióra

Bedzie jak baranek ale o 2 rogachi bedzie najwiekszym klamca najwiekszym tj mowi ladne rzeczy a robi swoje zamknal klauzuloqy klasztor ww wloszech
Sw.Joanna likes from Quas Primas

Franciszek zrównuje biret i barbarzyńskie pióra

Nie dość, że zrównuje, to jeszcze na pytanie - dlaczego tak porównuje - głupio tłumaczy.
Ten człowiek nie ma nic wspólnego ani z Katolicką Wiarą, ani z moralnością.
Pan Bóg jednak dopuścił go na tron Piotrowy, aby ludziom zaczęły się otwierać oczy, by choć garstka ocalała....
Sw.Joanna likes from Quas Primas

P. Lisicki | "Epoka Antychrysta", Fatima i Synod Amazoński

Super!
Jak zwykle Pan Lisicki celnie wypowiedział się na temat obecnego pontyfikatu.
Zgadzam się z Nim w całej rozciągłości.
To jest kontynuacja poprzednich pontyfikatów (posoborowych), choć modernizm wkradł się do Kościoła już w latach 30-tych XX w, ale tamci papieże mężnie strzegli depozytu Wiary, szczególnie św. papież Pius X, wydając Encyklikę Pascendi Dominici Gregis i Przysięgę Antymoder…More
Super!
Jak zwykle Pan Lisicki celnie wypowiedział się na temat obecnego pontyfikatu.
Zgadzam się z Nim w całej rozciągłości.
To jest kontynuacja poprzednich pontyfikatów (posoborowych), choć modernizm wkradł się do Kościoła już w latach 30-tych XX w, ale tamci papieże mężnie strzegli depozytu Wiary, szczególnie św. papież Pius X, wydając Encyklikę Pascendi Dominici Gregis i Przysięgę Antymodernistyczną.
Sw.Joanna likes from przeciwherezjom

Premier: stopa bezrobocia we wrześniu najniższa od 30 lat

Życie ludzkie niestety mniej ważne dla nich od bezrobocia.. Ma rację F.M.T.
A dla Pana Boga jest całkowicie odwrotnie. Dla katolików też powinno.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Tradycjonaliści poza Kościołem

Bardzo oryginalna wypowiedź tego Księdza. W jednym szereguje geje, katolicy otwarci i tradycjonaliści, a więc wszyscy to ta sama kategoria ludzi, jak wynika z jego wypowiedzi i wszyscy mu dokuczliwi. Ale grunt to uśmiech na twarzy i dobry humor. Ja przypominam sobie inną oryginalną wypowiedź tego kapłana, z której wynikało, że ,,niesakramentalni,, mają ,,oddzielną drogę zbawienia,,. Tylko pytam …More
Bardzo oryginalna wypowiedź tego Księdza. W jednym szereguje geje, katolicy otwarci i tradycjonaliści, a więc wszyscy to ta sama kategoria ludzi, jak wynika z jego wypowiedzi i wszyscy mu dokuczliwi. Ale grunt to uśmiech na twarzy i dobry humor. Ja przypominam sobie inną oryginalną wypowiedź tego kapłana, z której wynikało, że ,,niesakramentalni,, mają ,,oddzielną drogę zbawienia,,. Tylko pytam dokąd ich ta ,,oddzielna droga zbawienia,, zaprowadzi. Raczej w miejsce nie tyle ciepłe, co raczej gorące.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Czy w senacie RP jest miejsce dla katolika? Czy PiS popiera aborcję? M.Dybowski wRealu24

PiS popiera aborcję dzieci z wadami genetycznymi i z gwałtu, czyli wyznacza karę śmierci poczętemu niewinnemu dziecku za gwałt na jego matce. Przecież to system całkowicie barbarzyński. Z tego co się orientuję, to w październiku 2016 duża część posłów PiSu głosowałaby za przyjęciem do dyskusji projektu ,,Stop Aborcji,, gdyby nie dictum Kaczyńskiego. Za odrzuceniem projektu głosowała także, o …More
PiS popiera aborcję dzieci z wadami genetycznymi i z gwałtu, czyli wyznacza karę śmierci poczętemu niewinnemu dziecku za gwałt na jego matce. Przecież to system całkowicie barbarzyński. Z tego co się orientuję, to w październiku 2016 duża część posłów PiSu głosowałaby za przyjęciem do dyskusji projektu ,,Stop Aborcji,, gdyby nie dictum Kaczyńskiego. Za odrzuceniem projektu głosowała także, o zgrozo, matka księdza, Beata Szydło, ale co się nie robi dla władzy, pardon, namiestnika Kaczyńskiego.
Sw.Joanna likes from niewolnicaMaryi

Rzecznik KEP: Czekaliśmy na beatyfikację ks. kard. Wyszyńskiego i oto Ojciec Święty Franciszek …

Ojciec święty Franciszek ???? zastanawiam się kiedy ślepi odzyskają wzrok , Pismo Święte mówi nam tzn. Bóg Ojciec mówi , nie nazywajcie nikogo Ojcem Świętym , bo tylko Ja jeden jestem Święty !!! natomiast jeżeli chodzi o biskupa Rzymu dąży do wprowadzenia jednej światowej religii antychrysta , wkrótce będziecie kłaniać się mahometowi , buddzie i innym afrykańskim szamanom , biedni ślepi …More
Ojciec święty Franciszek ???? zastanawiam się kiedy ślepi odzyskają wzrok , Pismo Święte mówi nam tzn. Bóg Ojciec mówi , nie nazywajcie nikogo Ojcem Świętym , bo tylko Ja jeden jestem Święty !!! natomiast jeżeli chodzi o biskupa Rzymu dąży do wprowadzenia jednej światowej religii antychrysta , wkrótce będziecie kłaniać się mahometowi , buddzie i innym afrykańskim szamanom , biedni ślepi przewodnicy ślepych. Kardynał Wyszyński jest święty , oby Pan Bóg dał nam Polakom takiego Prymasa Polski !!!
Sw.Joanna likes from (Ochroniarz)

Jarosław Kaczyński - Sytuacja polityczno-społeczna Polski

Jest super a będzie jeszcze lepiej. Pod warunkiem, że na nas zagłosujecie. Względnie możecie na PO bo to w sumie to samo. Cele są zbieżne lecz metody inne.
Sw.Joanna likes from bielas

Moc Anioła Stróża. Oto, jak o. Pio walczył z diabłem

Okazało się, że jednak abp Lefebvre miał rację.
Sw.Joanna likes from adan2

Moc Anioła Stróża. Oto, jak o. Pio walczył z diabłem

ELOHIM.
32 minuty temu
Ojciec Pio ostrzegał Bp Lefebra przed szerzeniem podziałów
==================================
warto dodać że ostrzegał też przed takimi jak ty i powiedział .......... „Lepszy kościół pusty, niż pełen diabłów”.
Sw.Joanna likes from Piotr2000

Dlaczego, jako katolik, chcę iść do Senatu

Fundacja Pro-Prawo do Zycia
stopaborcji.pl


Mariusz Dzierzawski do Rodakow !

Sąd okręgowy w Gdańsku ograniczył możliwość działania naszej Fundacji, a konkretnie dalszego prowadzenia naszej ogólnopolskiej akcji "Stop Pedofilii"!
Spełniono w ten sposób najbardziej skrajne żądania aktywistów LGBT z organizacji lobbystycznej Tolerado, która wytoczyła przeciwko nam proces i domaga się od nas 75 …More
Fundacja Pro-Prawo do Zycia
stopaborcji.pl


Mariusz Dzierzawski do Rodakow !

Sąd okręgowy w Gdańsku ograniczył możliwość działania naszej Fundacji, a konkretnie dalszego prowadzenia naszej ogólnopolskiej akcji "Stop Pedofilii"!
Spełniono w ten sposób najbardziej skrajne żądania aktywistów LGBT z organizacji lobbystycznej Tolerado, która wytoczyła przeciwko nam proces i domaga się od nas 75 000 zł. Homoseksualni aktywiści zawnioskowali, aby na czas trwania procesu sąd wydał naszej Fundacji zakaz prowadzenia działalności związanej z akcją "Stop Pedofilii".

Totalitarne marzenia lobby LGBT spełniły się poprzez postanowienie sądu, o którym wczoraj dowiedzieliśmy się z mediów. Zakazuje się nam rozpowszechniania zdjęć homoseksualistów z tęczową flagą wraz z takimi informacjami jak:
„Pederaści żyją średnio 20 lat krócej”, „Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”, „Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich.”, „70% zachowań na AIDS dotyczy pederastów”, „91% dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25% wychowywanych przez pederastów jest molestowanych” (...) w formie banerów wielkopowierzchniowych, na plakatach, na ulotkach, na stronie internetowej www.stopedofilii.pl, na stronie internetowej stopaborcji.pl oraz na pojazdach przemieszczających się w ruchu publicznym i w miejscach ogólnie dostępnych oraz rozpowszechniania w miejscach publicznych komunikatu dźwiękowego prezentującego te treści."
pliki.stopaborcji.pl/grafiki/postanowienie_sad.pdf w uzasadnieniu decyzji sądu. Sędziowie uznali również, że informowanie Polaków na temat powiązań między homoseksualizmem a pedofilią oraz o konsekwencjach oddawania się praktykom homoseksualnym, może naruszać "dobra osobiste" organizacji lobbystycznych LGBT!
"Pozwany [nasza Fundacja] głosi hasła o związku pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią, mogące być odczytywane jako obraźliwe i krzywdzące dla osób LGBT, w tym także dla powoda [lobby LGBT], mając na względzie okoliczność, iż treści głoszone przez pozwanego mogą nie polegać na prawdzie."
Stwierdził sąd, zarzucając nam nieprawdziwość podawanych przez nas faktów.
To postanowienie sądu, wydane pod naciskiem lobby LGBT, jest skandaliczne i przypomina najgorsze mechanizmy z czasów totalitarnych.
Proszę zauważyć, że zakazano nam nie tylko informowania Polaków na temat powiązań homoseksualizmu i pedofilii (w oparciu o badania naukowe) ale też mówienia m.in. o epidemii AIDS wśród homoseksualistów, co jest powszechnie znanym i niepodważalnym faktem zarówno naukowym jak i statystycznym!
Gdy umysłami zawładnie ideologia, prawda staje się "mową nienawiści" i należy ją zwalczać. Od dawna przed tym przestrzegamy, obserwując to co dzieje się na zachodzie. Teraz, to wszystko na naszych oczach dzieje się w Polsce a my jesteśmy pierwszymi, którzy tego doświadczają.
Wie Pan/Pani dlaczego?
Lobby LGBT uznało w swoim pozwie sądowym, że nasze akcje informacyjne skierowane do Polaków stanowią "ogromną społeczną szkodliwość", co dla nas jest oczywiście dowodem na skuteczność i słuszność podejmowanych działań. Dodatkowo, sędziowie przyznali, że mamy duży i realny wpływ na opinię społeczną w Polsce:
"Słuszne jest twierdzenie powoda, iż działania pozwanego wymierzone są przeciwko całej społeczności osób LGBT i wzbudzają szerokie zainteresowanie społeczne, które może powodować ugruntowywanie się zniesławiających tą grupę osób, treści u osób postronnych."
Jakie to konkretnie "zniesławiające treści" ugruntowuje nasza Fundacja wśród Polaków? To prawda na temat społecznych, medycznych i duchowych konsekwencji praktyk homoseksualnych.
Proszę przy tym pamiętać, że w praktyce nie istnieje coś takiego jak "społeczność osób LGBT". Istnieje finansowane przez zagraniczne korporacje lobby LGBT (członkiem którego jest pozywające nas stowarzyszenie Tolerado), które dąży do realizacji w Polsce radykalnych postulatów politycznych, takich jak przymusowa i powszechna "edukacja" seksualna dzieci oraz legalizacja "małżeństw" homoseksualnych z możliwością adopcji.
Warunkiem koniecznym do realizacji tych celów jest oswojenie Polaków z homoseksualizmem i zachęcenie społeczeństwa, w szczególności dzieci i młodzieży, do oddawania się praktykom homoseksualnym i innym perwersjom seksualnym.
Realizację tych planów lobby LGBT blokują wolontariusze i Darczyńcy naszej Fundacji. To dlatego homoseksualni aktywiści tak bardzo się nas obawiają i dążą do wprowadzenia totalitarnej cenzury na wszelkie akcje, które podejmujemy.
Panie/Pani, w związku z powyższą sytuacją chciałbym aby wiedział/a Pan/Pani kilka istotnych rzeczy.
Po pierwsze, postanowienie gdańskiego sądu jest nieprawomocne i nie jest dla nas obecnie wiążące. Będziemy się oczywiście od niego odwoływać. W związku z tym, nieprawdziwe są informacje powielane przez media, że nasze aktualnie trwające akcje są nielegalne. Proszę nie wierzyć w propagandowe artykuły, które publikują na ten temat kolejne media sprzyjające lobby LGBT.
Po drugie, nie zamierzamy wycofać się z prowadzenia akcji "Stop Pedofilii" ani jakichkolwiek innych działań organizowanych przez naszą Fundację. Nie damy się zastraszyć agresywnym aktywistom LGBT, którzy forsują najbardziej radykalne postulaty homoseksualnej ideologi.
Po trzecie, wsparcie naszych sympatyków i Darczyńców będzie nam teraz potrzebne jak nigdy dotąd. Lobby LGBT otwarcie dąży do całkowitego zakazania działalności naszej Fundacji i będzie podejmowało kolejne kroki aby to uczynić!
Już teraz homoseksualni aktywiści chcieli zupełnie zablokować informowanie Polaków o zagrożeniach związanych z "edukacją" seksualną, homoseksualizmem i ideologią LGBT. Sąd przychylił się do ich wniosku jedynie w ograniczonym zakresie. Nie mam wątpliwości, że będą próbowali do skutku.
W tej chwili przeciwko wolontariuszom naszej Fundacji toczy się ok. 50 procesów sądowych. Większość z nich to akty oskarżenia i donosy, których celem jest zastraszenie naszych działaczy i utrudnienie pokazywania prawdy o ideologii LGBT i aborcji. Kolejne żądania lobby LGBT idą jednak coraz dalej, aż do całkowitego uniemożliwienia jakiejkolwiek krytyki homoseksualizmu oraz ich postulatów.
Ich totalitarne plany bez wątpienia dojdą do skutku, jeśli lobby LGBT napotka bierność i brak oporu wobec swoich coraz śmielszych poczynań.
Panie/Pani! Aby nie dopuścić aktywistów LGBT do naszych dzieci i przeciwdziałać ich propagandzie wśród dorosłych Polaków, w najbliższym czasie musimy:
- przygotować się do procesu sądowego z organizacją Tolerado oraz innymi donosicielami LGBT (otrzymujemy duże wsparcie ze strony Instytutu Ordo Iuris, jednak wszystkie sprawy sądowe są wielkim obciążeniem dla naszych wolontariuszy oraz generują bardzo duże, stałe koszty finansowe)
- nasilić akcje informacyjne w Gdańsku,
- przeciwdziałać ideologii LGBT we Wrocławiu i Nowym Sączu, gdzie już w najbliższy weekend odbędą się propagandowe "parady równości", które robią się coraz bardziej radykalne i jeśli nic nie zrobimy, wkrótce będą przypominały te z zachodu Europy.

Marzeniem aktywistów LGBT jest to, aby nikt nie stanął im na drodze, gdy będą zachęcać Polaków do praktykowania perwersji seksualnych i rozbudzać seksualnie polskie dzieci. Niezależnie od radykalizmu środków, jakie przeciwko nas podejmą, nie zamierzamy im ustąpić.
Dlatego zwracam się do Pana/Pani z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, abyśmy mogli wciąż przeciwdziałać ideologii LGBT i informować Polaków o zagrożeniach, które chce ocenzurować homoseksualna propaganda.
Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa

Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW
Sw.Joanna likes from Anieobecny

WOW Life Church - Współpraca z katolickim ruchem charyzmatycznym cz.3

To są TE czasy....
Módlmy się zatem, nie wypuszczajmy z rąk Różańca....
Sw.Joanna likes from m.rekinek

WOW Life Church - Współpraca z katolickim ruchem charyzmatycznym cz.3

Jak widać wszystkie neokatolickie (czyt. protestanckie) wspólnoty i ich liderzy ściśle ze sobą współpracują, promują się wzajemnie i zwodzą ludzi na potęgę ku uciesze Gądeckich, Polaków, Rysiów, Siemieniewskich, Nyczów, Zadarków i innych neobiskupów.
Sw.Joanna likes from Anieobecny

Ks. Guy Pages pozwany do sądu za przypominanie nauki Kościoła o homoseksualizmie

Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce...
Sw.Joanna likes from Darius Tadeus

Kasper: Franciszek chce, by "zwrot" [z drogi ku zatraceniu] był "niemożliwy"

Moja wielce umiłowana córko, gdy ludzkość pogrąża się głębiej w grzechu, wtedy ludzie podążają za poszukiwaniem dóbr materialnych, wierząc, że ugaszą one ich rozdzierający ból, który odczuwają w swym wnętrzu, gdyż nic nie jest w stanie przynieść im pocieszenia, skoro są tak daleko odsunięci ode Mnie. Nie pomyślą oni o Mnie nawet przez jedną chwilkę, tak pochłonięci są swoim zabieganiem o dobra …More
Moja wielce umiłowana córko, gdy ludzkość pogrąża się głębiej w grzechu, wtedy ludzie podążają za poszukiwaniem dóbr materialnych, wierząc, że ugaszą one ich rozdzierający ból, który odczuwają w swym wnętrzu, gdyż nic nie jest w stanie przynieść im pocieszenia, skoro są tak daleko odsunięci ode Mnie. Nie pomyślą oni o Mnie nawet przez jedną chwilkę, tak pochłonięci są swoim zabieganiem o dobra materialne — będące bezużytecznymi rzeczami, które nic ze sobą nie niosą poza pożądaniem, aby mieć więcej i więcej.

Istnieją zaś i tacy, których miłość do światowych ponęt oznacza, że stali się nienasyceni. Poszukują większego i, jak w to wierzą, bardziej wartościowego dobytku. Ostatecznie budują samym sobie świątynie. I to wtedy wpadają w rozpacz, ponieważ im więcej bogactwa i luksusu gromadzą, tym bardziej stają zdezorientowani i zaburzeni. Utracą oni zainteresowanie dla innych ludzi i wkrótce staną się odizolowani, kiedy zostaną pochwyceni w pajęczynę, usnutą przez złego ducha, aby złapać ich i zniszczyć ich dusze.

Obsesja Moich dzieci na punkcie dóbr światowych oraz ich służalczość wobec majątku osobistego — oddziela je od Boga. Wasza miłość do mienia osobistego niszczy waszą miłość bliźniego. Staniecie się egoistami do takiego stopnia, że zobojętniejecie na nieszczęścia innych. I oto w taki sposób okażecie nieposłuszeństwo Bożemu Słowu.

Musicie zahamować to swoje dążenie do bogactwa. Wtedy wasze serca staną się bardziej czyste. Ale jeżeli dopuścicie, żeby ten podstępny grzech zaćmił wasz umysł, wtedy nigdy czystość duszy nie stanie się waszym udziałem i dlatego też nie będziecie godni, aby stanąć przede Mną. Ci, którzy są biedni, posiadają mniej, przez co trudniej jest im popaść w pokusę oddzielenia się ode Mnie. Ci, którzy są bogaci, są nędzarzami w tym sensie, że muszą się wiele nauczyć, zanim będą mogli stać się pokorni w Moich Oczach.

Nauczcie się, że jeżeli człowiek stawia przyjemności światowe wyżej niż Mnie, wtedy nie będzie on w stanie przygotować swojej duszy do tego, aby wejść do Mojego Nowego Raju.

Wasz Jezus
Sw.Joanna likes from Darius Tadeus

Zdradliwy Franciszek daje homoseksualnemu byłemu księdzu "moc kluczy"

Moja wielce umiłowana córko, szatan jest królem kłamstw, mistrzem oszustwa i błądzi on po ziemi bez przeszkód, pożerając w każdej sekundzie dusze. Jego moc jest zasilana tym, że większość ludzi nie wierzy, że on istnieje. Opanował on serca i dusze wielu, a oto jak on działa:

Opowiada on kłamstwa tym, których zaraża, aby zachęcić ich do grzechu. Będzie on duszę przekonywał, że grzech jest nieszko…More
Moja wielce umiłowana córko, szatan jest królem kłamstw, mistrzem oszustwa i błądzi on po ziemi bez przeszkód, pożerając w każdej sekundzie dusze. Jego moc jest zasilana tym, że większość ludzi nie wierzy, że on istnieje. Opanował on serca i dusze wielu, a oto jak on działa:

Opowiada on kłamstwa tym, których zaraża, aby zachęcić ich do grzechu. Będzie on duszę przekonywał, że grzech jest nieszkodliwy i że popełnianie jakiegokolwiek grzechu jest do zaakceptowania, a zwłaszcza tych grzechów szczególnie z nim związanych. Grzechy te obejmują usprawiedliwianie każdego niegodziwego aktu ciała, łącznie z rozwiązłością seksualną; usprawiedliwianie niemoralności; rozpusty i zepsucia. Gdy ludzkie ciało staje się narzędziem do popełniania takich aktów — które są haniebne w Oczach Boga — to wiedzcie, że jest to oznaka wpływu szatana.

Kiedy diabeł wpływa na dusze tych, którym powierzono duchowe kierownictwo duszw moim Kościele — aby zachęcały do akceptacji grzechu — to robi on to w przebiegły sposób. Będziecie sztorcowani za osądzanie grzesznika, ale ani jedno słowo nie zostanie wypowiedziane, by potępić grzech w Bożych Oczach.

Kiedy szatan chce zniszczyć miłość, uczyni to, powodując niezgodę w związku; wywoła on nienawiść w sercu człowieka, napełniając jego głowę kłamstwami, które zachęcają człowieka do walki przeciwko sobie, prowadząc do konfliktów i wojen. Skusi on człowieka poprzez wpływ innych ludzi, którzy już poddali się jego pokusom.

Kłamstwa, bluźnierstwa i nienawiść są metodami, za pomocą których szatan działa, szerząc swoją zarazę. Usypia on dusze fałszywym poczuciem bezpieczeństwa, gdy jeden człowiek mówi do drugiego, że grzech nie jest przeciwny Prawom Bożym, ponieważ jest on rzeczą naturalną. Dlatego też dzieci Boże stają się bardzo zdezorientowane, bo prawa ustanowione przez Boga są wykorzeniane, a ludzie są niepewni, w którym kierunku powinni się zwrócić.

Macie tylko jedną możliwość: Czytajcie Najświętszą Biblię i przypominajcie sobie Prawdę. Macie ją tam przed swoimi oczami — czarno na białym. Jeżeli przyjmujecie Prawdę zawartą w Świętej Księdze Mojego Ojca oraz wierzycie, że on podyktował Swoje Dziesięć Przykazań Mojżeszowi, to nigdy nie wolno wam przyjąć żadnej innej nauki.

Bóg nigdy nie podyktowałby żadnej innej nauki, ponieważ dał On światu Swoje Słowo. Nic nie może być w nim zmienione. Człowiek, który ośmieli się je zmienić, aby dopasować je do życia grzeszników, będzie winny okropnego grzechu i będzie cierpiał za tę zniewagę wobec Ducha Świętego.

Wasz Jezus
Sw.Joanna likes from Darius Tadeus

Kardynał Koch chce "stopniowego uznawania" protestanckich stanowisk

Moja wielce umiłowana córko, zły duch Izebel zaplanował wielki szturm na Moją Misję ratowania dusz.

Ten jej duch — zdrajca i niszczyciel Bożych proroków — zagnieździł się na ziemi jako nauczyciel Boży i ujawnił się pośród Mojego ludu, aby go zwieść i uprowadzić go z dala od Mojego Kościoła, w największe odstępstwo wszechczasów. Będzie on odpowiedzialny za popełnienie przez Mój Kościół …More
Moja wielce umiłowana córko, zły duch Izebel zaplanował wielki szturm na Moją Misję ratowania dusz.

Ten jej duch — zdrajca i niszczyciel Bożych proroków — zagnieździł się na ziemi jako nauczyciel Boży i ujawnił się pośród Mojego ludu, aby go zwieść i uprowadzić go z dala od Mojego Kościoła, w największe odstępstwo wszechczasów. Będzie on odpowiedzialny za popełnienie przez Mój Kościół cudzołóstwa z książętami świeckiego świata, co doprowadzi do związku, który jest ohydą dla Boga i obrzydliwością w Jego Oczach.

Izebel — obecna zarówno w sercach mężczyzn jak i kobiet — jest jednym z najzłośliwszych, najinteligentniejszych i najprzebieglejszych demonów w hierarchii szatana, który działa na wiele sposobów, aby omamić Mój lud. Działa on za pomocą grupy, która twierdzi, że jest ode Mnie, ale która jest zaangażowana w kult szatana. Wielce biegły w zakresie teologii, ten demoniczny duch komunikuje się z tą grupą w wielu różnych językach i jest przyczyną wielkiego zamieszania, wielu szkód i rozłamu wśród tych, którzy przyjęli Mój Kielich. Ci samozwańczy eksperci Mojego Słowa nie pochodzą ode Mnie. I podczas gdy ich nienawiść do Mnie jest jawna — z powodu plugastwa, które wylewa się z ich ust — to istnieją także inne metody, za pomocą których będą oni usiłowali zaszkodzić Mojej ostatniej Misji.

Rozpoznacie tego wroga Boga po tym, że będzie on czynił nieustanne wysiłki i głosił, że jego zwolennicy są Bożymi prorokami. Wielu z nich wystąpi i ogłosi, że Ja, Jezus Chrystus, przez nich przemawiam. Duch Izebel będzie rozkwitał i owocował kłamstwami, udzielając swojego nikczemnego i aroganckiego ducha samozwańczym prorokom, którzy następnie będą usiłowali wykorzystać tę misję, aby sprawić, by ich głosy stały się prawomocne.

Zły duch Izebel uczyni wszystko, aby przeniknąć Mój Kościół na ziemi, stosując wszelkie możliwe taktyki. Jego wpływ odwiedzie ode Mnie wiele dobrych dusz w Moim Kościele i podważy Słowo Boże. Działając pośród mężczyzn i kobiet, zastosuje on magię i czary, aby stworzyć wrażenie cudów. To jest kolejny Mój wróg, który pod wpływem Baala będzie usiłował zaszkodzić prawdziwym wizjonerom i prorokom w finałowej walce o dusze.

Strzeżcie się tych, którzy przechwalają się swoją wiedzą z zakresu teologii i którzy ośmielają się twierdzić, że pochodzą ode Mnie, jeżeli wszystko, o czym oni mówią, ma swoje źródło w zazdrości i intensywnej nienawiści do Bożych proroków. Tak skażone dusze będą usiłowały wami manipulować i zastraszać każdego, kto się im sprzeciwia. Jeżeli nadal podążacie za Moją ostatnią misją na ziemi, aby ocalić dusze, oni uczynią wszystko, co mogą, aby was zniechęcić.

Ci, którzy są pod wpływem ducha Izebel, będą nieubłaganie Mnie atakować. Ten występny duch za pomocą słabych dusz, które usidla, użyje demonicznych sposobów, aby oczernić, poniżyć i zaszczepić nienawiść przeciwko tym, którzy Mnie naśladują. Uciekajcie, gdy jesteście konfrontowani z tymi skażonymi duszami. Nie lekceważcie ich, ponieważ pod wpływem Izebel będą usiłowały one wyrządzić niewyobrażalną szkodę tym, którzy się z nimi w to uwikłają.

Nauczcie się rozpoznawać złego ducha Izebel, ponieważ on będzie przemawiał z wielkim autorytetem na Mój temat poprzez tych, których posiadł. Będzie on mówił z dogłębną wiedzą o Świętych Sakramentach i użyje on wyjątków ze Świętej Biblii, ale wyłącznie po to, aby je nieprawidłowo zacytować i podważyć Moje Słowo. Zobaczycie, z jaką pełną nienawiści satysfakcją Izebel będzie atakowała tę misję. Jej oddani czciciele są uparci, despotyczni, pełni pychy i głęboko oddani temu Mojemu wrogowi, który zawładnął ich duszami z powodu jej potężnego wpływu. Nie wolno wam nigdy angażować się w ducha Izebel, ponieważ jeżeli to zrobicie, to ona was zniszczy, tak jak zniszczyła tych, którzy stanowią teraz jej kohorty.

Strzeżcie się każdego, kto wystąpi naprzód i powie, że został wysłany przeze Mnie, aby pomóc szerzyć Moje słowo. Wiedzcie, że Ja nie wyznaczyłem ani jednego proroka, aby przekazywał Moje Słowo światu od czasu, kiedy rozpoczęła się ta Misja. Ale oni, ci fałszywi prorocy, wystąpią całymi tłumami, a jeden będzie próbował prześcignąć drugiego. Następnie będą usiłowali wykorzystać tę misję, aby zdobyć poparcie, tak aby mogli rozpowszechniać kłamstwa. Wszyscy ci, którzy mogą ulec pokusie złego ducha Izebel i którzy odpowiadają temu duchowi w jakikolwiek sposób, niebawem odkryją, że ich cała miłość do Mnie nagle ustanie. Narażacie waszą duszę na wielkie niebezpieczeństwo, kiedy dajecie się nabrać kłamstwom Izebel — wysłanej z wnętrza czeluści, aby zniszczyć Mój Kościół i Moich Proroków tych czasów.

Wasz Jezus

* 1 Krl 16,31; 18,4.13.19; 19,1-2; 21;2 Krl 9,30-37
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Franciszek przygotowuje kolejną społeczność katolicką na rzeź

@Ks. Roman Adam Kneblewski Żydzi nie są narodem wybranym? To jakieś novum, bo Pismo Święte mówi co innego. Oddzielna sprawa to, że Żydzi sprzeniewierzyli się swemu wybraństwu i wybraństwo przeszło na Kościół Katolicki.
Sw.Joanna likes from szuirad1

Kard. Sarah o celibacie, Synodzie Amazońskim, utracie sacrum i nadziei dla Kościoła

Purpurat wskazał na podobieństwo między upadkiem Rzymu a obecną cywilizacją, zauważając jednak, że o ile w czwartym wieku władzę przejęli „barbarzyńcy z zewnątrz” - spoza Rzymu - o tyle obecnie przejmują ją „barbarzyńcy z wnętrza”, czyli osoby, które „odrzucają własną ludzką naturę, wstydzą się ograniczonych stworzeń, które chcą myśleć o sobie jak o demiurgach bez ojców i bez dziedzictwa”. - …More
Purpurat wskazał na podobieństwo między upadkiem Rzymu a obecną cywilizacją, zauważając jednak, że o ile w czwartym wieku władzę przejęli „barbarzyńcy z zewnątrz” - spoza Rzymu - o tyle obecnie przejmują ją „barbarzyńcy z wnętrza”, czyli osoby, które „odrzucają własną ludzką naturę, wstydzą się ograniczonych stworzeń, które chcą myśleć o sobie jak o demiurgach bez ojców i bez dziedzictwa”. - Przekonaliśmy współczesnych, że aby być wolnym, nie możemy polegać na nikim. To tragiczny błąd. Ludzie z Zachodu są przekonani, że przyjmowanie dziedzictwa jest sprzeczne z godnością osoby. Jednak cywilizowany człowiek jest zasadniczo spadkobiercą; otrzymuje historię, religię, język, kulturę, imię, rodzinę – tłumaczył, przestrzegając przed darwinowską walką o byt, przed dżunglą, w której rządzi prawo konkurencji.
2
Nie wystarcza wierzyć. Jeśli wiara pozostaje bez wpływu na myśli i czyny, nie jest żywa lecz martwa (Jak. 2, 17), bezwładna i bezsilna, jak trup.More
Nie wystarcza wierzyć.
Jeśli wiara pozostaje bez wpływu na myśli i czyny, nie jest żywa lecz martwa (Jak. 2, 17), bezwładna i bezsilna, jak trup.
niewolnikmaryi.com

Martwa wiara

Nie wystarcza wierzyć. Jeśli wiara pozostaje bez wpływu na myśli i czyny, nie jest żywa lecz martwa (Jak. 2, 17), bezwładna i bezsilna, jak trup. …
Sw.Joanna and one more user like this.
Sw.Joanna likes from gloriaDei

Spotkanie z Aniołami II [#07] - Anioły pomagają Papieżom

szkoda, że ta kobieta nie opowiada o osobistych spotkaniach z aniołem .... jak mówić o czymś czego się nie spotkało lub doświadczyło ???
Sw.Joanna likes from przeciwherezjom

Premier M. Morawiecki: Pod rządami PiS polityka państwa będzie dla dobra całego narodu - RadioMaryj…

Co komu po "wspaniałej" ekonomii i gospodarce, jak dzieci są mordowane i geje w asyście policji se maszerują po ulicach i... przedszkolach....??? Co Polsce po cywilizacji śmierci? Czyż Bóg będzie bez końca milczał i czekał i czekał, aż Polacy się nawrócą??? Podtopienia, susza, gradobicia, awaria ścieków to dopiero początek, takie delikatne ostrzeżenie. W innych krajach mają już gratis potężne …More
Co komu po "wspaniałej" ekonomii i gospodarce, jak dzieci są mordowane i geje w asyście policji se maszerują po ulicach i... przedszkolach....??? Co Polsce po cywilizacji śmierci? Czyż Bóg będzie bez końca milczał i czekał i czekał, aż Polacy się nawrócą??? Podtopienia, susza, gradobicia, awaria ścieków to dopiero początek, takie delikatne ostrzeżenie. W innych krajach mają już gratis potężne cyklony, powodzie, teraz Albania trzęsienie ziemi, wulkany tylko czekają by wybuchnąć, a "świętą" Polskę ominą te przyjemności? Wątpię. Raczej może dostać większy wycisk, bo Bóg od kraju katolickiego więcej wymaga.
Sw.Joanna likes from Weronika....S

Lisicki i Miśko: człowiek bez Boga popada w zwierzęcość

W nawiązaniu do tytułu publikacji: to nie jest prawdą, człowiek maksymalnie zdeprawowany nie dorównuje nawet zwierzętom. Zwierzęta rządzą się naturą daną im przez Boga, a deprawatorzy niszczą w sobie ukształtowaną ludzką naturę swoją i innych ludzi. Bóg stwarzając ziemię i zwierzęta uznał je za dobre. Tak mówi Pismo Święte.