언어
rysio

Polska wolna i szczęśliwa wywołuje furię i hybrydowy atak porównywalny z nalotem dywanowym w …

Musimy być przygotowani, że nie będzie w najbliższych miesiącach sielanki. Każda próba reform, czy to dokończenie tej sądownictwa, czy poprawienie ordynacji wyborczej czy repolonizacja mediów będą wykorzystywane do wzniecania awantur.
rysio

Portugalski hierarcha stawia sprawę jasno: seminaria nie są dla homoseksualistów

Kardynał patriarcha Lizbony Manuel Clemente, pełniący funkcję przewodniczącego portugalskiego episkopatu powiedział w rozmowie z krajowymi mediami, że życie duchowne nie jest przeznaczone dla mężczyzn o skłonnościach homoseksualnych.
rysio

Kształt Ziemi

Każdy zdrowy psychicznie człowiek wie, że ziemia ma kształt kuli...
rysio

August Agbola O’Brown to jedyny czarnoskóry uczestnik Powstania Warszawskiego. Właśnie odnaleziono…

August Agbola O’Brown to jedyny czarnoskóry uczestnik Powstania Warszawskiego. Fundacja Idź Pod Prąd odnalazła w Londynie jego grób.
rysio

Zachowanie tych osób dało pretekst do ataków na Marsz Niepodległości. Prokuratura wszczęła śledztwo

Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała o wszczęciu śledztwa dotyczącego zachowania niewielkiej grupy osób, która pojawiła się na tegorocznym Marszu Niepodległości. Chodzi o propagowanie przez nich faszystowskiego ustroju państwa lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, etnicznym i rasowym.
rysio

Wałęsa krzyczy o niszczeniu dorobku przez rząd i staje murem za szefem RE: "Szczere, wierne poparci…

Słowa Donalda Tuska na Twitterze spowodowały istną burzę. Internauci, jak i politycy, przerzucają się opiniami i komentarzami. Brakowało tam jednak jednego głosu. Długo czekać nie musieliśmy, bo w obronie swojego kolegi stanął sam mistrz gry w totolotka - Lech Wałęsa.
rysio

Impertynencji ks. Lemańskiego wobec premier Szydło ciąg dalszy: "Ten człowiek rzuca na prawo i …

Ks. Wojciech Lemański próbuje kreować się na jedynego sprawiedliwego, któremu na sercu leży tylko i wyłącznie dobro innych. W tym celu nie przebiera w środkach i ramię w ramię m.in. z KOD-em i „Gazeta Wyborczą” atakuje rząd i Beatę Szydło.
rysio

10 rzeczy, które katolik powinien mieć zawsze przy sobie

"Nie ma nic gorszego niż katolik, który jest wiecznie z czegoś niezadowolony".