Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
dominikguzman

Slobodomurársky plán s islamom

Hádajte sa pekne medzi sebou, veď diabol sa z vás tak teší a má radosť. Nič ho viac nepoteší ako rozhádaní vyznávači Ježiša Krista. Gratulujem vám. A samozrejme pozdravujem vás! Posielam veľa srdiečok ako Ivo Benda s Vesmírními lidmi. :D Viete, dnes každý z vás môže veriť v to svoje, napriek tomu pôjdete do neba. Tak prečo sa tu toľko hádate? Nemá to zmysel. Kto vie, ten vie. Pepíkovi a Hebelovi …More
Hádajte sa pekne medzi sebou, veď diabol sa z vás tak teší a má radosť. Nič ho viac nepoteší ako rozhádaní vyznávači Ježiša Krista. Gratulujem vám. A samozrejme pozdravujem vás! Posielam veľa srdiečok ako Ivo Benda s Vesmírními lidmi. :D Viete, dnes každý z vás môže veriť v to svoje, napriek tomu pôjdete do neba. Tak prečo sa tu toľko hádate? Nemá to zmysel. Kto vie, ten vie. Pepíkovi a Hebelovi želám všetko najlepšie, nech sa im darí a šťastnú a veselú dobrú noc! :) Milujte se a mějte se rádi, to vám přeje Ištar!
dominikguzman

Slobodomurársky plán s islamom

Na Coburgovom mieste by som zakázal viesť debaty pod týmto videom. Vidím, že sa tu nič nezmenilo. Partia ľudí, ktorá potrebuje k povzbudeniu každý deň sa hádať nad niečim. Ste super. Divím sa, že vás to neustále baví. Zrejme sa modlíte: A hádku každodennú daj nám dnes, ako nadávam, nech aj mne nadávajú, a neuveď nás do odpustenia ale lásky zbav nás. Gloria to je akási odboba džihádistických …More
Na Coburgovom mieste by som zakázal viesť debaty pod týmto videom. Vidím, že sa tu nič nezmenilo. Partia ľudí, ktorá potrebuje k povzbudeniu každý deň sa hádať nad niečim. Ste super. Divím sa, že vás to neustále baví. Zrejme sa modlíte: A hádku každodennú daj nám dnes, ako nadávam, nech aj mne nadávajú, a neuveď nás do odpustenia ale lásky zbav nás. Gloria to je akási odboba džihádistických serverov :D Nech vás žehná Pán! Tak sa musím nejako posnažiť, lebo je mi vás ľúto, že sa stále musíte hádať.
dominikguzman

Správy Gloria TV 18. apríla 2016

Ženská sodomia? :D Aj niečo také existuje? Čo ešte nevymyslíte.
dominikguzman

Hlavné správy

Štve ma tá nízka kvalita videa po zostrihaní a úprave a vložení titulkov. Budem musieť ešte na tom popracovať v budúcnosti, aby človek nemal pocit, že musí zájsť k očnému.
dominikguzman

Moslimovia v Nemecku konvertujú ku kresťanstvu

No sú to schizmatici, ale treba uznať, že ak moslim uverí vôbec v Krista už je to veľký krok.
dominikguzman

Môžem sa na niečo spýtať

Tá rozprávka je dobrá sranda. Treba uznať. Som bol aj v kine na to.
dominikguzman

Môžem sa na niečo spýtať

Píp :D
dominikguzman

Môžem sa na niečo spýtať

:D Tak toto je dobré
dominikguzman

Správy Gloria TV 22. október 2015

Ja by som povedal, že je člen černošskej slobodomurárskej lóže. Vieme, že slobodomurári neprijímajú neveriacich medzi seba. Človek musí byť veriaci, a po uvádzacom rituále zradiť Boha a vložiť sa do služieb Satana. O neveriacich nemajú záujem, lebo o nich nemá ani Satan záujem. Tých má v moci. Obama verí v Boha, ale verí vo Veľkého Architekta, nie takého Boha, ako veríme my. A presadzuje program,…More
Ja by som povedal, že je člen černošskej slobodomurárskej lóže. Vieme, že slobodomurári neprijímajú neveriacich medzi seba. Človek musí byť veriaci, a po uvádzacom rituále zradiť Boha a vložiť sa do služieb Satana. O neveriacich nemajú záujem, lebo o nich nemá ani Satan záujem. Tých má v moci. Obama verí v Boha, ale verí vo Veľkého Architekta, nie takého Boha, ako veríme my. A presadzuje program, aký presadzuje, lebo je to slobodomurársky program, a komunizmus samotný je výtvor slobodomurárov.
dominikguzman

Správy Gloria TV 22. október 2015

Ja si nemyslím, že Obama je moslim. Neviem, či neverí náhodou vo Veľkého Architekta. V Aláha aby veril, tak to veľmi pochybujem. Netreba veriť všetkému, čo si človek prečíta. Ak by veril v Aláha, nepresadzoval by také veci, aké presadzuje. Skôr by som povedal, že je značne doľava, nie komunista, ale má blízko zmýšľaním k nim.
dominikguzman

Správy Gloria TV 20. október 2015

Však samozrejme, predstav si, že si môžeš vypiť, dostaneš ešte aj drogy, pobiješ sa s policajtmi a podpáliš kostol. No jedna krása. Ony to možno robia pre zábavu.
dominikguzman

Gloria TV - správy

dominikguzman

Poľský kňaz homosexuál - Katolícka Cirkev je príliš homofóbna

Som gay, vyhlásil kňaz z Kongregácie pre náuku viery vo Vatikáne

Rozruch vo Vatikáne spôsobil vysoko postavený teológ a poľský katolícky kňaz Krysztof Olaf Charamsa, ktorý sa deň pred začiatkom biskupskej synody o rodine verejne priznal k homosexualite. Hovorca Svätej stolice Federico Lombardi označil načasovanie jeho kroku za nezodpovedné.

"Chcem, aby cirkev a moja komunita vedeli, kto som: …More
Som gay, vyhlásil kňaz z Kongregácie pre náuku viery vo Vatikáne

Rozruch vo Vatikáne spôsobil vysoko postavený teológ a poľský katolícky kňaz Krysztof Olaf Charamsa, ktorý sa deň pred začiatkom biskupskej synody o rodine verejne priznal k homosexualite. Hovorca Svätej stolice Federico Lombardi označil načasovanie jeho kroku za nezodpovedné.

"Chcem, aby cirkev a moja komunita vedeli, kto som: som homosexuálny kňaz, ktorý je šťastný a hrdý na svoju identitu. Som pripravený niesť za to následky. Ale prišiel čas, aby cirkev otvorila svoje oči pred homosexuálnymi veriacimi a pochopila, že riešenie, ktoré navrhuje – úplná abstinencia pohlavného života – je neľudské," povedal 43-ročný Charasma, člen Kongregácie pre náuku viery a sekretár Medzinárodnej teologickej komisie, pre dnešné vydanie talianskeho denníka Corriere della Sera.
Charasma, ktorý prežil posledných 17 rokov v Ríme, je prvým aktívne pôsobiacim duchovným vo Vatikáne, ktorý sa priznal k svojej sexuálnej orientácii. „Sám by som sa stratil v nočnej more svojej popieranej homosexuality, ale Boh nás nikdy nenechá samých. Myslím si, že ma doviedol k tomu, že som sa odhodlal k tomuto veľmi vážnemu existenciálnemu rozhodnutiu,“ uviedol Charamsa.
Verejné priznanie bolo podľa Charamsu jeho povinnosťou voči veriacim, cirkvi a sexuálnym menšinám. Pápeža Františka, ako aj vedenie katolíckych univerzít v Ríme, kde vyučoval teológiu, bude o svojej identite informovať v listoch. „Bohužiaľ je pravdepodobné, že už nebudem môcť učiť v katolíckej inštitúcii,“ konštatoval poľský teológ.
Účastníkom synody chce povedať, že každý človek má právo na lásku a rodinu. „Túto lásku musí chrániť spoločnosť a zákony. Predovšetkým sa o ňu musí starať cirkev. Kresťanstvo je náboženstvo lásky,“ povedal Charamsa.
O svojom partnerovi Charamsa povedal, že mu pomohol premeniť jeho obavy na lásku: „Nerobím to preto, že chcem žiť s partnerom. To je oveľa komplexnejšie rozhodnutie, ktoré vychádza z úvahy o postoji cirkvi.“
Hovorca Svätej stolice reagoval na prípad poľského teológa vyhlásením, v ktorom uviedol: „Čo sa týka vyhlásení a rozhovorov poskytnutých Mons. Krzystofom Charamsom, je potrebné konštatovať, že – odhliadnuc od rešpektu, ktorý si zasluhujú osobné udalosti a situácie a úvahy o nich –, rozhodnutie urobiť také exponované vyhlásenie v predvečer otvorenia synody sa javí ako veľmi závažné a nezodpovedné, pretože jeho cieľom je vystaviť synodálne zhromaždenie nežiaducemu mediálnemu tlaku. Bezpochyby Mons. Charamsa nebude môcť pokračovať vo vykonávaní doterajších úloh v Kongregácii pre náuku viery a na pápežských univerzitách, zatiaľ čo iné aspekty jeho situácie sú v kompetencii jeho diecézneho ordinára."
TASR
dominikguzman

Kríza v Cirkvi?

Ide o to, že video nejako pápeža vôbec nerieši, skôr Cirkev v Nemecku a jej neposlušnosť pápežovi.
dominikguzman

Nepočúva Cirkev na Slovensku pápeža? ( V popise tiež správy o Medžugorje)

Prekladám jedno nové video z nemčiny. Trošku je náročnejšie, príliš veľa hluku, slabšie počujem v ňom čo hovoria. Pôvodne som čakal, že už dnes bude von. Máte sa na čo tešiť. Ale potrvá mi to dlhšie. Je dosť zlej kvality miestami a sú tam hádky. Počítam s tým, že ho určite dokončím.
dominikguzman

Nepočúva Cirkev na Slovensku pápeža? ( V popise tiež správy o Medžugorje)

Neviem. Zatiaľ nechcem myslieť na to, že by pápež podporil zmenu učenia Cirkvi. Ak by tak urobil, tak napriek všetkému, čo som preložil, nebol spomenutý fakt poslušnosti. Ten už v posledných storočiach sa pretriasa. Ak sa katolíci, a mnohí katolíci, postavia proti pápežovi, zničia podstatu svojho náboženstva, ktoré považuje poslušnosť za jednu z evanjeliových čností, a pilier samotnej Cirkvi. To …More
Neviem. Zatiaľ nechcem myslieť na to, že by pápež podporil zmenu učenia Cirkvi. Ak by tak urobil, tak napriek všetkému, čo som preložil, nebol spomenutý fakt poslušnosti. Ten už v posledných storočiach sa pretriasa. Ak sa katolíci, a mnohí katolíci, postavia proti pápežovi, zničia podstatu svojho náboženstva, ktoré považuje poslušnosť za jednu z evanjeliových čností, a pilier samotnej Cirkvi. To diablovo Non Serviam sa napokon v samotnej Cirkvi stane veľmi symbolické. Zničí samotný hlavný pilier katolicizmu. Zničí to Cirkev, Lebo to diabolské je v tom, že ak budem počúvať pápeža, zradil som Krista. Ak pápeža nebudem počúvať, tiež som zradil Krista. Potom katolíci budú na smiech, vystavení protestantom. To, čo stále hovorili. Že bolo dobré odlúčiť sa od pápeža. Že Rím a pápež, to je neviestka s antikristom. Zdá sa mi to ako šachová partia v ktorej dal Satan šach mat Cirkvi.
dominikguzman

Nepočúva Cirkev na Slovensku pápeža? ( V popise tiež správy o Medžugorje)

Ja stále čakám, kým KBS-ka uverejní jeho poslednú encykliku na svojej stránke, aby som si ju mohol prečítať.
dominikguzman

Ukradni správu britskej SKY NEWS a potom ich pošpiň. Slovenský recept na mučeníctvo.

Pre blížiace sa Jubileum Milosrdenstva preto apelujem na farnosti, rehoľné komunity, kláštory a svätyne v celej Európe, aby prejavili v praxi Evanjelium a prijali jednu utečeneckú rodinu. Konkrétne gesto v rámci prípravy na Svätý rok Milosrdenstva.
Každá farnosť, komunita rehoľníkov, kláštor a svätyňa by mal ubytovať jednu rodinu, a to počnúc mojou diecézou v Ríme.
Apelujem na svojich bratov bisk…
More
Pre blížiace sa Jubileum Milosrdenstva preto apelujem na farnosti, rehoľné komunity, kláštory a svätyne v celej Európe, aby prejavili v praxi Evanjelium a prijali jednu utečeneckú rodinu. Konkrétne gesto v rámci prípravy na Svätý rok Milosrdenstva.
Každá farnosť, komunita rehoľníkov, kláštor a svätyňa by mal ubytovať jednu rodinu, a to počnúc mojou diecézou v Ríme.
Apelujem na svojich bratov biskupov v Európe, skutočných pastierov, aby vo svojich diecézach podporili moju žiadosť pamätajúc, že Milosrdenstvo je druhý názov pre Lásku. „Všetko, čo ste urobili jednému z mojich najmenších, mne ste urobili.“ (Mt 25,40)


postoy.sk/content/papez-kazda-far…
dominikguzman

Klonovaný Goebbels?

Ten chlap už nemá žiadnu kredibilitu a je na smiech. Gašparovič bol na smiech, ale aspoň mal chrbtovú kosť. Tento tu je šašo, ten by nemal nikomu nič hovoriť, čo má robiť.
dominikguzman

Hovorí exmoslim

Dobre to povedal. Som rád, že som nemusel čítať titulky, ale počul som v origináli, a vyplíva mi z toho, že výchova detí je veľmi dôležitá. Západ ničí neomarxistická klika. Preto to tak vyzerá a žiaľ to najviac ničí Nemcov. Tie germánske národy sa skutočne viac vedia prikloniť k nejakej hlupej ideológii, než skutočne ku Kristovi. A najhoršie je to, že v Amerike je pri moci ďalšia ľavicová klika …More
Dobre to povedal. Som rád, že som nemusel čítať titulky, ale počul som v origináli, a vyplíva mi z toho, že výchova detí je veľmi dôležitá. Západ ničí neomarxistická klika. Preto to tak vyzerá a žiaľ to najviac ničí Nemcov. Tie germánske národy sa skutočne viac vedia prikloniť k nejakej hlupej ideológii, než skutočne ku Kristovi. A najhoršie je to, že v Amerike je pri moci ďalšia ľavicová klika neoconov, so svojim ultraľavicovým prezidentom Obamom. Ten končí, lenže potom príde Hillary a všetci máme po chlebe. Európa, všetky jej národy, by si mali uvedomiť, že USA ju chcú destabilizovať a rozorvať, ako to urobili v arabskom svete, a ako to chcú urobiť v Rusku. USA sa stali najväčšou kliatbou sveta, najmä po nastúpení do úradu Georga Busha staršieho. Odvtedy to s ich hegemóniou narastá.
dominikguzman

Kto si želá vojnu v Európe

George Friedman je sám iluminát, nie len slobodomurár. Toto čo povedal, bolo arogantné vyhlásenie, že USA rozbijú Európsku Úniu a ešte Európu pošlú do boja proti Rusku, aby sa Rusko s Nemeckom nikdy nespojilo, lebo by to znamenalo koniec Spojeným Štátom. Hrajú vabank a ešte sa namyslene chvastajú. Je mi z Friedmana zle. Prekladal som to video, a bolo mi hnusne pri tom. Friedman je taký hnusný, …More
George Friedman je sám iluminát, nie len slobodomurár. Toto čo povedal, bolo arogantné vyhlásenie, že USA rozbijú Európsku Úniu a ešte Európu pošlú do boja proti Rusku, aby sa Rusko s Nemeckom nikdy nespojilo, lebo by to znamenalo koniec Spojeným Štátom. Hrajú vabank a ešte sa namyslene chvastajú. Je mi z Friedmana zle. Prekladal som to video, a bolo mi hnusne pri tom. Friedman je taký hnusný, odporný a nesympatický človek, že napriek tomu, že som kresťan, tak by som ho poslal do čerta, a on by mi za to poďakoval ešte, lebo slúži diablovi, a neodhaduje veci dopredu. Ten no dám to na 5 hviezdičiek *****, nám hovorí priamo ich plán do kschitu, rehoce sa pritom ešte, a vraví, že ak sa Nemecko rozhodne, budú vedieť, ako zahrať hru. Berú to ako nejakú hru. Je mi ten chlap navýsosť odporný. Potrebuje dosadiť do rovnice si len akési premenné aby dostal už jasný výsledok. Rovnako mi bolo zle, ked som čítal Kissingerovu knihu o Obnovení nového svetového poriadku.
dominikguzman

Homolobby vo Vatikáne

Lobby sa po slovensky píše loby bez dvoch b. Odkaz na slovník slovnik.juls.savba.sk
dominikguzman

Diabolský mikročip

Rozumiem, že po slovensky sa dal použiť aj preklad pre Elder ako Staršina. Neviem poriadne ako vníma rôzne cirkevné tituly pravoslávie, slovník mi ponukol aj výraz patriarcha, tak som zvolil tento namiesto staršina. Zároveň chcem povedať, že Katolícka Cirkev má dokonca dvoch svätých, ktorí v minulosti nepotrebovali skutočne nič jesť. Teda nejedli, a žili z Božej energie. Tak si vytvorte úsudok. …More
Rozumiem, že po slovensky sa dal použiť aj preklad pre Elder ako Staršina. Neviem poriadne ako vníma rôzne cirkevné tituly pravoslávie, slovník mi ponukol aj výraz patriarcha, tak som zvolil tento namiesto staršina. Zároveň chcem povedať, že Katolícka Cirkev má dokonca dvoch svätých, ktorí v minulosti nepotrebovali skutočne nič jesť. Teda nejedli, a žili z Božej energie. Tak si vytvorte úsudok. V dnešnej dobe pribúda dokonca ľudí, ktorí sa označujú ako tzv. breathariáni. Nejedia nič, tvrdia, že žijú z akejsi kozmickej energie. Lekári ich považujú za šarlatánov. Mnohí ľudia zomreli pri snahe prejsť na takúto "stravu". Každopádne Katolícka cirkev už z minulosti má svätých, ktorí žili a neprijímali žiadne jedlo, čo je potvrdenie toho, čo tvrdí dotyčný patriarcha.
dominikguzman

Odkaz Barackovi Obamovi

Aj toto som prekladal, tak veselo do mňa možný "Hate Speech".
dominikguzman

oEirene 0042 = Adventisti 05 - Kat. noviny OSV 1914

Lenže to je myslím gematria a s latinskými názvami sa to nerobí, ale s gréckymi.
dominikguzman

O BOHOCH A ĽUĎOCH

Mohlo to byť s dabingom, a to samí cigáni tam sú jak pozerám. To kde točili?
dominikguzman

oEirene 0034 = Adventisti 01 - Vicarius 666?

Super, výborne povedané!
dominikguzman

Stratégia ľudských práv 1.

Chcel som to tu sem nahodiť hlavne preto, že možno väčšina ľudí by túto debatu inakšie prehliadla.
dominikguzman

Stratégia ľudských práv 1.

Zo začiatku sú trochu problémy so zvukom. Od tretej minúty by to malo byť už O.K. Video som musel rozdeliť na dve časti, neviem kedy spracuje druhú polovicu.
dominikguzman

Niekedy konšpirácia, dnes realita. Čip.

Papež nikdy k ničomu takému nevyzval. Je to starý hoax, a čudujem sa ľuďom, ktorý to ešte stále šíria.
dominikguzman

Niekedy konšpirácia, dnes realita. Čip.

Cirkev ich nevykladala nijako, pretože nemala poznanie, čo to má znamenať. Toto poznanie má byť odhalené až ľuďom posledných dní, aby spoznali, pred čím ich Písmo vystríha.
dominikguzman

Niekedy konšpirácia, dnes realita. Čip.

Písmo spomína tri základné veci, čo sa týka tohto znamenia: 1. Bude na tele (alebo v tele pod kožou), 2. všetci ho budú musieť prijať, 3. Nebudú môcť bez neho kupovať a predávať (teda sa viaže na peňažný systém, kde peniaze budú čisto elektronické, hotovosť bude zrušená. Väčšina transakcií dnes už aj tak prebieha elektronicky a napr. nemôžete robiť finančné operácie nad 5000€ inakšie, než …More
Písmo spomína tri základné veci, čo sa týka tohto znamenia: 1. Bude na tele (alebo v tele pod kožou), 2. všetci ho budú musieť prijať, 3. Nebudú môcť bez neho kupovať a predávať (teda sa viaže na peňažný systém, kde peniaze budú čisto elektronické, hotovosť bude zrušená. Väčšina transakcií dnes už aj tak prebieha elektronicky a napr. nemôžete robiť finančné operácie nad 5000€ inakšie, než elektronicky na Slovensku.) Čip je nastavený tak, že všetky tieto tri podmienky dokonale spĺňa.
dominikguzman

Biskupové, kteří skončí v pekle

Kto to prekladal, a prečo sa nepodpísal pod seba? Kňaz Libor Halík je predsa Čech, a bolo to po slovensky. Ak môže, nech mi napíše meno prekladateľa. Zvláštne,že sa nepodpísal, kedže normálna prax je podpísať sa pod preklad. Aspoň stránka. Teda bolo by dobré nadviazať možnú spoluprácu.
dominikguzman

Slovensko za referendum - Ján Čarnogurský

Tak toto je úplne super video. Čítal som Denník Jána Čarnogurského, ako aj knihu od Vladimíra Palka - Levy prichádzajú, čo je úplne skvelé dielo a odporúčam každému prečítať.
dominikguzman

Diskusia o referende na Markíze

Ak si vezmeš Peter, koľko ľudí podpísalo len petíciu, alebo koľko ľudí bolo v Košiciach na Pochode za život, čo bolo menej, ako podpísaných, ale aký dav to bol, tak by si mali uvedomiť politici, že v tomto štáte sa ešte stále katolíkov neoplatí nasierať. Biskupi majú moc stále veľkú, a na Slovensku nepochybne. Ide len o to, že Cirkev a kresťania väčšinou k násiliu neradi inklinuju, ale keď už, …More
Ak si vezmeš Peter, koľko ľudí podpísalo len petíciu, alebo koľko ľudí bolo v Košiciach na Pochode za život, čo bolo menej, ako podpísaných, ale aký dav to bol, tak by si mali uvedomiť politici, že v tomto štáte sa ešte stále katolíkov neoplatí nasierať. Biskupi majú moc stále veľkú, a na Slovensku nepochybne. Ide len o to, že Cirkev a kresťania väčšinou k násiliu neradi inklinuju, ale keď už, tak je to skutočne dosť na hrane. A nejako aj tá inkvizícia bola potrebná, aj krížové výpravy.
dominikguzman

....pre koho hcú Židia svadby homosexuálov?

Hej, len som mal náladu, skúsiť si niečo také napísať. :D A to bola taká super príležitosť na to.
dominikguzman

Renáta Ocilková: Rodová rovnosť? Stratégie ochrany a podpory ľudských práv a rodovej rovnosti

Ale však to nie je nič nové. To sú staré komunistické myšlienky, ktoré sa snažia určití penisy a zopár vagín presadiť.
dominikguzman

Diskusia o referende na Markíze

Zaujímave bolo prečítať si diskusiu. Ak nepomôže referendum, tak sa začne krížová výprava...
dominikguzman

....pre koho hcú Židia svadby homosexuálov?

Vy všetci ste antisemiti a homofóbi! :D :D :D No nemôžem, proste mám dobrú náladu. Chcel som to skúsiť napísať.
dominikguzman

Správy Gloria TV, 2. február 2015

Budem vám prinášať nové správy z ChurchMilitant.com, teda z Cirkvi bojujúcej po našom, a správy z Gloria Global. Dnešným dňom, teda končím s prekladmi Gloria TV.
dominikguzman

Kardinál J. Ch. Korec o referende

Maria ano
dominikguzman

Kardinál J. Ch. Korec o referende

Komunizmus nestroskotal, ale musel byť zvrhnutý ekonomický komunizmus sovietskeho typu, a byť nahradený kultúrnym komunizmom.
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Ale nenadávajte si tu, lebo vám pomažem komentáre. Prosím, dá sa aj rozumne baviť hádam.
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Zaujímal by ma aj Petrov názor na to, kedže on je kňaz. Dúfam tiež napíše.
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Ja len, že sa hovorí, že Cirkev má prorocký úrad, v ohlasovaní slova či tak nejak. Ak sa teda spreneverí tomu, tak potom je to falošný prorocký úrad, či ako to vlastne potom je?
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Nemá každý kňaz zastávať aj prorocký úrad?
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Prečo by mal ísť pápež do Tridentu zvolávať koncil, keď ho môže urobiť vo Vatikáne?
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Tak ale zas v správach bolo, že pápež uvažuje o zvolaní 3. vatikánskeho koncilu. Možno ním chce, ako vraví kardinál Burke, že by bolo nutné, uviesť 2. vat. koncil na správnu mieru, a neriadiť sa nejakým "Duchom koncilu", ktorý prerušil tradíciu Cirkvi. Teda napraviť ten 2. vat. koncil v zmysle tradície a pravého učenia. Aby nedochádzalo k dezinterpretáciám. Na druhej strane je pápež jezuita, a …More
Tak ale zas v správach bolo, že pápež uvažuje o zvolaní 3. vatikánskeho koncilu. Možno ním chce, ako vraví kardinál Burke, že by bolo nutné, uviesť 2. vat. koncil na správnu mieru, a neriadiť sa nejakým "Duchom koncilu", ktorý prerušil tradíciu Cirkvi. Teda napraviť ten 2. vat. koncil v zmysle tradície a pravého učenia. Aby nedochádzalo k dezinterpretáciám. Na druhej strane je pápež jezuita, a tí to už dnes poriadne prevracajú v Cirkvi všetko, až mi je na vracanie.
dominikguzman

Správy Gloria TV, 29. január 2015

Kasper a spol. sú komunistickí slobodomurári, ktorým ide len o jediné, a to zničiť a rozvrátiť Cirkev zvnútra. Inakšie by niečo také ani len nevypustili z úst. Ježiš povedal, že po ovocí ich spoznáte, lebo dobrý strom, nerodí zlé ovocie. A čo oni rodia?
dominikguzman

Dieťa - Nepriateľ "Štatu"

No ide tu o to, že chcú zlegalizovať to, v čom útočia na Cirkev, že pedofilní homosexuálni kňazi. Na jednej strane nadávajú na to, na tej druhej to chcú zlegalizovať. Už len aby niekto ešte povedal, že Cirkev by mala ako prvá zastávať túto agendu, kedže je to homosexuálna pedofilná organizácia, a zbohom. Referendum treba podporiť.