Dominika Maria Birova
Dominika Maria Birova

Ženy v Nemecku sa otvorene chvália v oficiálnom katolíckom médiu, že slúžia omše a slávia Eucharistiu!!! -

Tak to je potom už sekta. Kým mali platne vysvätého kat. kňaza, bolo to v poriadku, ale teraz sa stali čírymi sektármi.
Dominika Maria Birova

Krucifix a mních

Poučné
Dominika Maria Birova

Staromódny kardinál: Žena mu na čelo položila popol

Popolec, a nie zem, by si za to, čo urobil, mal pán kardinál ešte raz sypať, ale sám na vlastnú hlavu. Obstál by lepšie, nakoľko by vysvätenými kňazskými rukami prijal sväteninu, ktorú ako pekne píše stefan.mordel, môže vysluhovať iba kňaz alebo diakon Cirkvi. Napíšem mu. Ctený pán kardinál, spamätajte sa!
Dominika Maria Birova

Cirkus Novus-Ordo: (Video)

To nie je žiadna nová omša, teda novus ordo. Je to čistá pomätenosť mysle ohľadom viery v Boha. Keby verili v skutočnú prítomnosť Boha v bohostánku, ktorý tam inak aj vidieť vo videu, tak by toto nevystrájali a padli pekne na kolená tvárou k Nemu. Ale oni v to neveria, tak si urobili vlastné zlaté teľa v podobe týchto maškarád.
Dominika Maria Birova

O LÁSKE, KTORÁ NIE JE PRAVÁ!

Odkiaľ ten opis lásky pochádza? Myslím, že lásky sa netreba báť. Sme schopní natoľko milovať Boha, nakoľko nám to jeho milosť umožní. "Miluj Boha svojho z celého svojho srdca a z celej svojej duše(mysle)." O ostatné sa už On sám postará.
Dominika Maria Birova

Dnes 24.ledna, podle liturgického kalendaru CZ,památku,připomínku,na

Gvendolina aký "svätý jezuita" prosím vás?! Nepíšte hlúposti, keď ste zjavne nikdy nečítala jeho životopis.
Dominika Maria Birova

Čo s hriechom, ktorý neľutujem? Stačí jeden neoľutovaný (smrteľný) hriech, a si v pekle. V pekle je …

Je dobre o tom hovoriť, lebo peklo sa v dnešných časoch nespomína a jeho existencia sa spochybňuje, bohužiaľ, už aj medzi kresťanmi.
Dominika Maria Birova

Kněž a nová mše

Raz som bola na tradičnej latinskej omši v zahraničí, ale nedá sa to s novou porovnať. Tridentská latinská omša dvíha dušu k Bohu človek sa viac sústredí aj pri obetovaní, kňaz je otočený smerom k svätostánku, nádherná liturgia! Tak by mali slúžiť všetci kňazi.Škoda, že nemám možnosť v mojom okolí, ale vždy by som išla radšej na tú krásnu tradičnú katolícku omšu.
Dominika Maria Birova

Fatima TV: O. Mordel reaguje na výroky dp. Vitteka

Pozerám tie videá na ich webstránke Christianitas, sú naozaj dobré, ale niekedy mi tam chýba rozhovor aj s inými tradičnými katolíkmi alebo kňazmi. Napíšem im to. Mne je p.Kulanová veľmi sympatická, zasadzuje sa za tradičné hodnoty. Kto ju kritizuje, je to samozrejme jeho subjektívny pocit. Avšak pani dobre vyzerá, pekne sa vždy upraví, decentná to žena. Vďaka Bohu aj za ňu.
Dominika Maria Birova

Bergolio,,,,bergolio,,,čo stváraš????

Choré..s týmito áno, ale s neočkovanými ľuďmi na Slovensku sa stretnúť nechcel.
Dominika Maria Birova

Africký Arcibiskup Zastavil Liturgický Nezmysel

Super. Správny biskup.
Dominika Maria Birova

Nové video: Štefan Mordel a "Fatimský apoštolát" (Christianitas) a takzvaný krst túžby - komentár

Toto v žiadnom prípade nie je o sedevakantizme. Netreba si pliesť pojmy s dojmami. V týchto videoreláciách sa preberajú témy z uhla pohľadu tradičnej katolíckej náuky. A robia to v správnom čase, keďže je to nutné. Nakoľko nastalo v Cirkvi veľa zmätku ohľadom doktríny a mnohí katolíci nemajú jasno v zásadnom učení katolíckej Cirkvi. Takže nezavádzajte tu ľudí, sedevakantizmus je z lat. sede …More
Toto v žiadnom prípade nie je o sedevakantizme. Netreba si pliesť pojmy s dojmami. V týchto videoreláciách sa preberajú témy z uhla pohľadu tradičnej katolíckej náuky. A robia to v správnom čase, keďže je to nutné. Nakoľko nastalo v Cirkvi veľa zmätku ohľadom doktríny a mnohí katolíci nemajú jasno v zásadnom učení katolíckej Cirkvi. Takže nezavádzajte tu ľudí, sedevakantizmus je z lat. sede vacante-uprázdneny pápežský stolec a v tomto videu tu predsa nikto nehovorí o pseudopápežovi, iba akurát upozorňujú na niektoré nesprávne interpretácie katolíckeho učenia v súčasnom dianí.
Dominika Maria Birova

Otázka k listu pána biskupa Trsťanského

Dobre, v tom podcaste sa vyjadruje k veci, kvázi už "po boji". Ale nevieme, ako sa na bojišti on sám zachoval. Sú kňazi, ktorí sú známi svojím razantným postojom (napr. Fuchs a iní), a títo musia znášať doteraz následky. Trstenského by hádam nepovýšili, keby sa ozýval proti deštrukciám zo strany KBS počas covidovej éry.
Dominika Maria Birova

Nový svetový poriadok - plán Antikrista

Pani Anka Kulanová je tam akurát prikrášlená tak trocha ako "Marfuška z Mrázika" samozrejme v dobrom slova zmysle, ale inak je veľmi sympatická a najmä fundovaná žena, s prehľadom v teológii a výbornou znalosťou angličtiny.Pozerala som aj iné jej videá. Veľmi jej fandím.Johan Saladin vy ste ma ale pobavili tým úľakom 😊
Dominika Maria Birova

Chyby svatých

Ďakujem za uverejnenie z tohto starobylého časopisu. Povzbudilo ma jeho prečítanie🙂
Dominika Maria Birova

Reakcia ThDr. Štefana Mordela na rozhovor vdp. Viteka s redaktorom Postoja Michalom Magušinom (1. časť)

Ten o.Mordel vyzerá taký neskutočne sympatický pravdivý kňaz, vyžaruje z neho radosť zo svojho kňazského povolania. Nech ho Pán Boh požehnáva a odmení za jeho odvahu a pravdivosť. Múdro argumentuje a upozorňuje na aktuálne neplechy, ktoré sa páchajú v Cirkvi.
Dominika Maria Birova

STRATILA SOM DETI I RODINU.....Vyznanie nešťastnej matky-skutočný príbeh

No smutný príbeh to je. Sebeckého človeka v manželstve žena neprevychová, môže byť neviem aký krásavec či kulturista. Tieto atribúty mu slúžia len k ešte väčšej nadutosti.A keď ho ešte aj bude poslúchať na slovo,bude to ešte horšie.Dovolí si ešte viac. Odísť od neho aj s deťmi ak už sú, a nedať mu príležitosť vyvršovať sa na manželke či deťoch. Sebec a hulvát nepatrí do manželstva a nezaslúži …More
No smutný príbeh to je. Sebeckého človeka v manželstve žena neprevychová, môže byť neviem aký krásavec či kulturista. Tieto atribúty mu slúžia len k ešte väčšej nadutosti.A keď ho ešte aj bude poslúchať na slovo,bude to ešte horšie.Dovolí si ešte viac. Odísť od neho aj s deťmi ak už sú, a nedať mu príležitosť vyvršovať sa na manželke či deťoch. Sebec a hulvát nepatrí do manželstva a nezaslúži si úctu ani rešpekt. Taký nech si žije sám lebo zničí fyzické i psychické zdravie ženy i detí.
Dominika Maria Birova

Heroická odvaha matky. Čo nespravi pre dieťa

Fuj tie mývaly sú teda riadne nebezpečné. chúďa dievčatko😥
Dominika Maria Birova

ZMIERENIE - príbeh lásky,tragédie,sklamania,zrady,odpustenia a zmierenia..

Ak je tento príbeh skutočný, tak je to až neuveriteľné! S napätím som si ho celý prečítala. Je výborný. Lenže myslím si, že dnes neexistujú také páry, ktoré by sa tak úprimne a nezištne milovali ako títo dvaja. Možno česť výnimkám.