PolObyw

Obserwujemy ogromny wysyp fałszywych proroków... głosi się ewangelię sukcesu...(o. Michał Chaciński…

Tutaj też mamy takiego proroka. Podpisuje się Elkam i głosi same sukcesy w "walce z pandemią" i Kościołem Świętym z woli Mitra'lnych.
PolObyw

Nieludzka duchowość w perspektywie aresztowanej religii

13 maja Fatimę ogarnęła gęsta mgła, a niewiele brakowało, aby figura Maryi upadła na ziemię. Oczywiście, facet podtrzymujący tę figurę był w masce, tak jak przystało na diabelskiego pomiota, bojącego się zarażenia od Sacrum. translate.googleusercontent.com/translate_ctrinite-sainte-et-mariemamere.over-blog.com/…/triste-signe-un…
PolObyw

Powstała niebezpieczna spółka

On już go chyba ma, bo nikt bez zdalnego sterowania takich bzdetów by nie wstawiał.
PolObyw

lekarka z Lądka Zdroju do refleksji

😷 A co na to taki tam Elkam??? Znowu napisze o wirtualnych masowych śmierciach, ojcowskiej opiece narodu przez Szumowskiego i duchowemu wsparciu Chrześcijan przez Gądeckiego, prawą rękę Franka od pomnika Molocha w Colosseum???? Nie mogę się doczekać, chociaż pisząc poniżej o Szwecji trochę zaspokoił mój głód wiedzy 😷 😷
PolObyw

Abp Gądecki: przystępujmy do sakramentu spowiedzi i Komunii Św., jeszcze w czasie wielkanocnym - …

Spowiadają się, spowiadają!!! Tam też jest hierarchia, aż do 33 stopnia i ich spowiedzi są wręcz koniecznością, aby zachować hermetyczną wręcz spójność w ukrytym działaniu.
PolObyw

Abp Gądecki: przystępujmy do sakramentu spowiedzi i Komunii Św., jeszcze w czasie wielkanocnym - …

Żaden ksiądz nie zapłacił i nie zapłaci mandatu, o czym m. in i w takim kontekście powiedział w swoim wystąpieniu niedorzecznik praw obywatelskich. Nie można płacić mandatu za bezprawie, o czym ten z kibucu ze zdjęcia wie najlepiej, ale milczy. Dzisiaj nawołuje.... , no właśnie do czego???? Do odwagi????? Pójście do Komunii Świętej jest aktem odwagi???? Ten obrzydliwy facet już bredzi. Ja …More
Żaden ksiądz nie zapłacił i nie zapłaci mandatu, o czym m. in i w takim kontekście powiedział w swoim wystąpieniu niedorzecznik praw obywatelskich. Nie można płacić mandatu za bezprawie, o czym ten z kibucu ze zdjęcia wie najlepiej, ale milczy. Dzisiaj nawołuje.... , no właśnie do czego???? Do odwagi????? Pójście do Komunii Świętej jest aktem odwagi???? Ten obrzydliwy facet już bredzi. Ja przystępuję do Komunii Świętej na klęcząco prawie codziennie i nie uważam się za bohatera, a dodatkowo cały czas przebywam bez maski patrząc w stronę Krzyża Świętego i Tabernakulum. Zgroza wieje z KEP.
PolObyw

Wybiórcza miłość ludzkości: biskup nie przyjmuje PiusX

Byłem w Altötting i wiara tam jest wyznawana z mocą podobną do dużej części społeczeństwa polskiego. Można się w tamtejszym kościele poczuć jak w domu. I dlatego wcale mnie nie dziwi, że mają biskupa takiego jak nasz Gądecki, będący pod Anatemą z Nieba. W takich miejscach instaluje się jedynie zaufanych "Braci" z kielnią i węgielnicą.
PolObyw

Walka z Kościołem się zaostrza! A wielu biskupów, kapłanów i świeckich tego nie widzi...

Duda i episkopat są pod Anatemą Jezusa Chrystusa Króla Polski od 20.02.2020r. Tak przekazują współcześnie prorokujący Polacy. Nycz i Duda to nędzny debel.
PolObyw

Największą troską nie jest liczba respiratorów? Prof. Gielerak o tym, co stanowi "wąskie gardło"

Facet, respiratory są rozwiązaniem ostatecznym, gdy maski namnożą tyle bakterii w płucach starszych osób, że skończy się to ich obrzękowym stanem zapalnym, po wcześniejszym unicestwieniu śluzówki przez wirusa. No, ale jak tutaj podkreślić swoją mądrość, jeżeli sposób zabezpieczenia się przed zachorowaniem jest banalny i tani? No jak? Najlepiej wtedy powołać się na współpracę z USA, aby …More
Facet, respiratory są rozwiązaniem ostatecznym, gdy maski namnożą tyle bakterii w płucach starszych osób, że skończy się to ich obrzękowym stanem zapalnym, po wcześniejszym unicestwieniu śluzówki przez wirusa. No, ale jak tutaj podkreślić swoją mądrość, jeżeli sposób zabezpieczenia się przed zachorowaniem jest banalny i tani? No jak? Najlepiej wtedy powołać się na współpracę z USA, aby uwiarygodnić pandemię. Prawda? Następnie uzasadni się czipy do obserwacji zarażonych i tych jeszcze zdrowych i zacznie się jazda na całego.
PolObyw

CZY SYN CZŁOWIECZY, JEZUS CHRYSTUS, ZNAJDZIE JESZCZE WIARE KATOLICKA, GDY PRZYJDZIE W SWEJ …

Nie ma Chrztów, Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowań i Ślubów. Na dzień dzisiejszy 1:0 dla masonów, ale mecz ciągle trwa. Masonów wsparł również Watykan z Frankiem: "Dokument, zatytułowany „ Rzymskie wezwanie do etyki AI” i poparty przez papieża, mówi, że każdy etap i aspekt sztucznej inteligencji musi być zgodny z ideałami przejrzystości, włączenia, odpowiedzialności, bezstronności, niezawodno…More
Nie ma Chrztów, Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowań i Ślubów. Na dzień dzisiejszy 1:0 dla masonów, ale mecz ciągle trwa. Masonów wsparł również Watykan z Frankiem: "Dokument, zatytułowany „ Rzymskie wezwanie do etyki AI” i poparty przez papieża, mówi, że każdy etap i aspekt sztucznej inteligencji musi być zgodny z ideałami przejrzystości, włączenia, odpowiedzialności, bezstronności, niezawodności, bezpieczeństwa i prywatności." - czyli wszystko OK z czipami, a jedynie trzeba coś tam doszlifować w ich diabelskiej siedzibie. Na szczęście niedługo przegrywających zawodników zmieni jedna Postać Jezusa Chrystusa Króla Polski, a sędziego rolę przejmie Bóg Wszechmogący i mecz się zakończ zgodnie z zapisem w Księdze Baranka.
PolObyw

DZIEJE SIĘ! Wielkie protesty przeciw tyranii koronawirusowej! Ludzie wyszli na ulicę! – Jarek …

A tommy1 wrzuci komunikat KEP, bądź wypowiedź Macierewicza lub Franka i też będzie OK. Dla niego i Pachapapy!!!!
PolObyw

Chlorochina przeciwko szczepionkom, prześladowanie Beate Bahner

Powyżej tej informacji o Trump'ie jest zrzut ekranu od tommy1, gdzie wszystkowiedzący interlokutor prowadzącego program księdza ma wielki nos jak po obróbce photoshop'em. Co ten tommy1 temu wszystkowiedzącemu facetowi zrobił photoshop'em i za co? Tommy1 idź się wyspowiadać, bo zgrzeszyłeś.
PolObyw

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

Cienie pod oczyma, które posiada, nie wróżą niczego dobrego. Podobne miał mój ś.p. kolega, opanowany przez depresję. To nie jest zdrowy wygląd, a i jego wypowiedzi wywołują grozę gdy mówi np. o szczepieniu ludzi czymś co jeszcze nie istnieje, a z góry zakłada, że ten wytwór jego omamu zadziała /Trump w USA wydał właśnie podobnym mentorom szczepionkowym walkę na śmierć i życie/. Jest film na YT, …More
Cienie pod oczyma, które posiada, nie wróżą niczego dobrego. Podobne miał mój ś.p. kolega, opanowany przez depresję. To nie jest zdrowy wygląd, a i jego wypowiedzi wywołują grozę gdy mówi np. o szczepieniu ludzi czymś co jeszcze nie istnieje, a z góry zakłada, że ten wytwór jego omamu zadziała /Trump w USA wydał właśnie podobnym mentorom szczepionkowym walkę na śmierć i życie/. Jest film na YT, gdzie Sz. plącze się w wypowiedzi dla jednej ze stacji, odnośnie wiarygodności stosowanych testów przesiewowych, aby w zakręconym wywodzie przekazać, że są one o kant d.... rozbić i muszą kombinować dla statystyki aby uwiarygodnić "rzeczywisty stan epidemii w kraju". Każdy może sobie ten wywiad znaleźć. No cóż, jak mówi stare przysłowie "murzyn zrobił swoje, murzyn musi odejść". I tak będzie, gdy znajdą "lepszego".
PolObyw

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

Można? MOŻNA!!!
"Gubernatorzy stanów Michigan i Nevady, czyli demokraci anty-Trump, podjęli działania mające na celu ograniczenie stosowania chlorochiny i wydłużenie kwarantanny. W odpowiedzi, mieszkańcy Michigan, przede wszystkim robotnicy widzący przed sobą koszmar bezrobocia – chcąc poprzeć Trumpa i chlorochinę oraz przeciwstawić się gubernatorce radical chic, Gretchen Whitmer – zorganizow…More
Można? MOŻNA!!!
"Gubernatorzy stanów Michigan i Nevady, czyli demokraci anty-Trump, podjęli działania mające na celu ograniczenie stosowania chlorochiny i wydłużenie kwarantanny. W odpowiedzi, mieszkańcy Michigan, przede wszystkim robotnicy widzący przed sobą koszmar bezrobocia – chcąc poprzeć Trumpa i chlorochinę oraz przeciwstawić się gubernatorce radical chic, Gretchen Whitmer – zorganizowali kolosalną demonstrację z użyciem samochodów osobowych, SUV-ów i ciężarówek, na rzecz powrotu do pracy i do zarobków."
PolObyw

Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka 22.04.2020

U Pachapapy, fana Amazonii.
PolObyw

Bp Czaja: oglądanie retransmisji liturgii nie stanowi udziału w niej

I to się zgadza, tylko dziwnym trafem tego nie powiedział, a uogólnił do wszystkich chętnych uczestniczenia w "obrządku telewizyjnym" z jajecznicą na stole i kawą w ręku w domu i przyjmowaniu Eucharystii z lewego kanału stereofonii telewizora.
PolObyw

Bp Czaja: oglądanie retransmisji liturgii nie stanowi udziału w niej

Kolejny bełkot. Msza Święta jest jedynie w Kościele Świętym, będącym Łaską daną ludziom przez Nauki, Męczeństwo i Śmierć na Krzyżu oraz Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, oraz za wstawiennictwem Jego Matki Maryji i Ducha Świętego, który natchnął Apostołów, czyniąc z nich w późniejszym czasie męczenników, ku Jego Chwale. No cóż, Pachapapa i jego zwolennicy mają swoją teorię. Tylko skąd????
PolObyw

Viganò: kościół soboru realizuje masoński plan, przygotowuje przyjście Antychrysta

I kolejny Biskup musi liczyć się z reperkusjami ze strony Pachapapy, męża Pachamamy i ich nadchodzącego syna zatracenia Pachaboy'a.
PolObyw

Polska symulacja Covid-19. Szczyt zakażeń nadejdzie w wakacje. Dzięki obostrzeniom nawet dziesięcio…

To jest symulacja Gates'a z 2019 roku, żywcem adaptowana do polskiej ściemy. A w czerwcu będzie i tak zrobiony nam nieprawdopodobny horror, o którym przekazali nam w orędziach prorokujący Polacy: Krzysztof Michałowski i Grzegorz Wróblewski. Kto szuka, nie błądzi.
PolObyw

Zeświecczony Franciszek cierpi "religijnie", kiedy mówi o Pachamamie

Tommy1, napisz coś o Grzechyni i Ks. Natanku, powołując się na Twoich idoli: Franka, Gądeckiego i Macierewicza, bo dzień bez ciebie na tym portalu jest dniem straconym. Jedną wrzutkę miałeś, ale marną taką jakoś. Do boju w imieniu Pachamamy, do boju Tommy1!!!
PolObyw

W kwietniu będą prowadzone testy na ludziach aż czterech różnych szczepionek przeciwko koronawiruso…

Oczyma wyobraźni już widzę kolejki ludzi w kruchcie kościoła, poddających się szczepieniu po komunikacie KEP, odczytanym przez Gądeckiego o ich dobroczynnym działaniu na złocenia Tabernakulum i świętej ekologii powietrza w świątyni, odczytanym zaraz po modlitwie o deszcz do Pachamamy. No cóż, każdy może sobie pofantazjować w oparciu o żałosne fakty codzienne, których nie brakuje, niestety.
PolObyw

Policja zablokowała Święto Miłosierdzia w Krakowie

Do tomm1. Rycerze Chrystusa Króla od ks dr Piotra Natanka tego dnia również byli w Krakowie obok nas. No cóż, to są wspaniali ludzie i zamiast infantylnego psa, mają Jezusa Chrystusa i krzyże na płaszczach. Pasuje?
PolObyw

Policja zablokowała Święto Miłosierdzia w Krakowie

Oczywiście, tylko ten z psem tommy1 wrzucający hucpy masonów, filmy z opętanymi zakonnicami, dziećmi poprzebieranymi tak, że serce się kraje patrząc na pełną profanację jest innego zdania. No cóż, każdemu według jego możliwości Pan daje. Pytanie, jaki Pan?
PolObyw

Policja zablokowała Święto Miłosierdzia w Krakowie

Abp. M. Jędraszewski!!! Pójdziesz tam, gdzie sam sobie zasłużyłeś. To nie jest czas na modlitwy z innymi do Pachamamy o deszcz, a na męczeństwo. Stary człowieku, na co ty liczysz słuchając podszeptów diabła, a nie walcząc o Kościół Święty? Na nieśmiertelność?????? Wypiąłeś się na nas, gdy modlitwą i śpiewami broniliśmy Ciebie przed demonstrującymi dewiantami pod Twoim oknem w Krakowie 24.11.…More
Abp. M. Jędraszewski!!! Pójdziesz tam, gdzie sam sobie zasłużyłeś. To nie jest czas na modlitwy z innymi do Pachamamy o deszcz, a na męczeństwo. Stary człowieku, na co ty liczysz słuchając podszeptów diabła, a nie walcząc o Kościół Święty? Na nieśmiertelność?????? Wypiąłeś się na nas, gdy modlitwą i śpiewami broniliśmy Ciebie przed demonstrującymi dewiantami pod Twoim oknem w Krakowie 24.11.2019r bez wsparcia jakiegokolwiek księdza od ciebie z zamkniętej twojej twierdzy, a teraz wypiąłeś się również na Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, które stały się zaczynem Kościoła Świętego, niszczonego Twoją nędzą kapłańską. Masz Anatemę od Jezusa Chrystusa, przekazaną przez proroka CyprianaPolaka-Krzysztofa Michałowskiego cyprianpolakwiara.blogspot.com/…/rzucenie-klatwy… Baw się, hulaj i pij, a zegar tyka.
PolObyw

Przewodniczący Episkopatu apeluje o modlitwę o deszcz

To już jest jakiś żart. W momencie, gdy kościół jest sprowadzony do matematyki słupków powierzchni hipermarketów i masek przed Tabernakulum oraz profanacji Ciała i Krwi Chrystusa na rękę z czym on się w całości zgadza, ten woła o deszcz. O deszcz wołaj pan do Pachamamy jak w lasach Amazonki wołają ci z dzidami i ich orędownicy w Watykanie. Koronacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski załatwi …More
To już jest jakiś żart. W momencie, gdy kościół jest sprowadzony do matematyki słupków powierzchni hipermarketów i masek przed Tabernakulum oraz profanacji Ciała i Krwi Chrystusa na rękę z czym on się w całości zgadza, ten woła o deszcz. O deszcz wołaj pan do Pachamamy jak w lasach Amazonki wołają ci z dzidami i ich orędownicy w Watykanie. Koronacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski załatwi wszystko i o tym pan wiesz i skutecznie ją zwalczasz jak swój niedostatek w lodówce
PolObyw

Kom. Marciniak-Nie jest naszym interesem wlepianie mandatów, ale jeśli ktoś rażąco narusza prawo...

Część policjantów jest pod Anatemą, ale na szczęście tylko ta część, która wtargnęła do kościołów cyprianpolakwiara.blogspot.com/…/klatwa-na-wielk…
Również na szczęście policjanci stanowią w swej ogromnej większości część naszego narodu i jemu służą, tak jak lekarze, strażacy czy każde inne służby, a my możemy im się odwzajemnić naszym zaufaniem. No cóż, kto tak naprawdę wchodził do kościołów w …More
Część policjantów jest pod Anatemą, ale na szczęście tylko ta część, która wtargnęła do kościołów cyprianpolakwiara.blogspot.com/…/klatwa-na-wielk…
Również na szczęście policjanci stanowią w swej ogromnej większości część naszego narodu i jemu służą, tak jak lekarze, strażacy czy każde inne służby, a my możemy im się odwzajemnić naszym zaufaniem. No cóż, kto tak naprawdę wchodził do kościołów w mundurach policji, to nawet nie jesteśmy w stanie sprawdzić? A możliwości do rozważań jest wiele, tym bardziej, że żadnej nie jesteśmy w stanie zweryfikować.
PolObyw

Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

Odmawiam ją codziennie 2x, o 15.00 za nawrócenie episkopatu, szczególnie tych, którzy nigdy z wiadomych powodów nie założą maski jako naznaczenie oraz o 20.00 w intencji Bożej ochrony dla prorokujących Polaków, a jest ich na dzień dzisiejszy pięcioro jawnych. Wg proroctw przez nich przekazywanych, wszystko odbywa się w zgodzie z objawieniami od Matki Bożej, Trójcy Przenajświętszej i kilkorga …More
Odmawiam ją codziennie 2x, o 15.00 za nawrócenie episkopatu, szczególnie tych, którzy nigdy z wiadomych powodów nie założą maski jako naznaczenie oraz o 20.00 w intencji Bożej ochrony dla prorokujących Polaków, a jest ich na dzień dzisiejszy pięcioro jawnych. Wg proroctw przez nich przekazywanych, wszystko odbywa się w zgodzie z objawieniami od Matki Bożej, Trójcy Przenajświętszej i kilkorga Świętych. Króluj nam Królu Polski Jezu Chryste, z Woli Boga 20.02.2020r koronowany na Króla Polski w Niebie. Amen.
PolObyw

dr Wolfgang Wodarg: "To wszystko jest totalną przesadą" - o działaniach podjętych w związku z …

System powiadamiania WHO o pandemii został oddany w prywatne ręce i jest finansowany głównie z funduszy firm farmaceutycznych. Mogą więc ogłaszać co chcą i kiedy chcą, bez żadnych ograniczeń i nadzoru. Ci zaś, którzy ubrali nas w maski, chodzą bez nich i NIGDY ich nie założą! Bo jak jeden z nich powiedział, słowo zemsta jest najpiękniejszym słowem w ich języku i nie jest ważne za co się mszczą. …More
System powiadamiania WHO o pandemii został oddany w prywatne ręce i jest finansowany głównie z funduszy firm farmaceutycznych. Mogą więc ogłaszać co chcą i kiedy chcą, bez żadnych ograniczeń i nadzoru. Ci zaś, którzy ubrali nas w maski, chodzą bez nich i NIGDY ich nie założą! Bo jak jeden z nich powiedział, słowo zemsta jest najpiękniejszym słowem w ich języku i nie jest ważne za co się mszczą. Ważne jest dokonywanie zemsty.
PolObyw

Czy „nowa normalność” to religijność reglamentowana? Jak długo jeszcze? - PCh24.pl

Dokładnie po zakończeniu Święta Paschy 16.04, czyli po święcie wyprowadzenia im bliskich z Egiptu, nałożono nam maski na twarz jako naznaczenie. Dziwne? Nie sądzę. Dlatego ci na zdjęciu nie mają i nie będą nigdy mieli masek, bo to by wskazywało, że utożsamiają się ze znakowanymi. Na zdjęciu z sejmu sprzed paru dni, maskę posiada jedynie protokolantka na bodajże 8 osób w kadrze.
PolObyw

Nie poradzimy sobie z tym, co nadchodzi, jeśli nie będziemy mieli mocnej wiary!

Po tym co napisałaś Woroniko, mam nadzieję, że teraz już wiesz dlaczego nie trawię tommy1 /nie będąc "fartuszkowym"/. Jego wszystkie wrzuty są "na bazie i po linii/ najgorszych elementów episkopatu i współgrającego z nimi sił zła, które ze znakiem krzyża wykonują ohydną egzekucję na Kościele Świętym, założonym po męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa przez Przenajświętszą Matkę jego Maryję i …More
Po tym co napisałaś Woroniko, mam nadzieję, że teraz już wiesz dlaczego nie trawię tommy1 /nie będąc "fartuszkowym"/. Jego wszystkie wrzuty są "na bazie i po linii/ najgorszych elementów episkopatu i współgrającego z nimi sił zła, które ze znakiem krzyża wykonują ohydną egzekucję na Kościele Świętym, założonym po męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa przez Przenajświętszą Matkę jego Maryję i Apostołów. A ten gość robi wrzuty, które mają odniesienia porównawcze np. do sklepów wielkopowierzniowych, myśląc, że jest cool. A tak poza tym, to odciął mnie od komentowania swoich treli-moreli jak jakiś Jezuita na demon.pl.
PolObyw

Skandal Rząd zaszczepi wszystkich Polaków ujawnił Łukasz Szumowski.Czy szczepionki będą przebadane?

"A krew jego niech spadnie na nas i na nasze dzieci". Nawet ukąpała w czynieniu zła.
PolObyw

Popularny aktor o aborcji i zamknięciu kościołów: to prawdziwa choroba tocząca Amerykę - PCh24.pl

Czekam z niecierpliwością na nowy tekst tommy1, wychwalający premiera, msze w opustoszałej kaplicy MB w Częstochowie, bądź komunikat KEP ze ślepiami bestii po lewicy abp. prelegenta. Tyle prawdy w tych krótkich wrzutkach, że sobie cicho popłakuję ze szczęścia. Brakuje mi tylko filmiku o księdzu przebijającym komunikantem maskę na twarzy wiernego, wychwalającym jego oddanie się KEP.
PolObyw

Abp Gądecki apeluje do premiera w sprawie liczby wiernych w kościołach - PCh24.pl

Zatrudnił geodetę, stać go na to.
PolObyw

Abp Gądecki apeluje do premiera w sprawie liczby wiernych w kościołach - PCh24.pl

A jakie samoograniczenia wprowadzono w synagogach i meczetach? Otóż żadne eminencjo. Ciebie wielbi jedynie tommy1 na tym portalu.
PolObyw

Odnowiony przez Sobór: holenderski kościół przechodzi na buddyzm

A czym to się różni od ekumenizmu wprowadzanego przez episkopat??? Popatrzmy na nasz kraj i hierarchów, którzy czynią dokładnie to samo. Nie ma jeszcze Kriszny, Buddy, Judaizmu w naszych kościołach? NIE MA????????? Czy modlitwy zanoszone w dziwne dni wymyślone przez hierarchów w Kościele, dla zwiedzenia gawiedzi są klarowne? Czy wybór tekstów ze Starego Testamentu w czasie Mszy Świętych jest …More
A czym to się różni od ekumenizmu wprowadzanego przez episkopat??? Popatrzmy na nasz kraj i hierarchów, którzy czynią dokładnie to samo. Nie ma jeszcze Kriszny, Buddy, Judaizmu w naszych kościołach? NIE MA????????? Czy modlitwy zanoszone w dziwne dni wymyślone przez hierarchów w Kościele, dla zwiedzenia gawiedzi są klarowne? Czy wybór tekstów ze Starego Testamentu w czasie Mszy Świętych jest przypadkowy? Nie patrzmy na Holandię.......
PolObyw

Ks. Stanisław Małkowski: Ratunkiem dla Polski jest Intronizacja Jezusa Chrystusa jako Króla Polski!

Czy ktoś zna maila do ks. Stanisława Małkowskiego?
PolObyw

Wzorem dla nas jest Jezus Chrystus, a nie biskupi i papież

Lubię abp Lengę, a spójrzcie na Krzyż Święty obok Gądeckiego poniżej, odczytującego komunikat. Wygląda jak podwójna szubienica ze ślepiami bestii nad ramionami. Może jedynie ja mam takie wrażenie?
PolObyw

Jest różnica między małym kościołem, a katedrą

Pisząc poniżej o niezamykananych kościołach, miałem na myśli okresy wcześniejszych, europejskich zaraz, do których odniósł się ten gość jako podstawę jego wykładni, kombinując jak koń pod górę. W żadnym wypadku nie chodzi mnie o obecny czas, który ku chwale "zagubionych" biskupów, zamknięcia traktuje jako radość męczeńską w duchu ich boga. Przepraszam za niedopowiedzenie.
PolObyw

Jest różnica między małym kościołem, a katedrą

Ciekawe, skąd ten facet ma wiedzę o zamykanych kościołach w czasie epidemii? Mnie nic na ten temat nie jest wiadomo, ale z kolei wiem o wręcz heroicznych działaniach księży podczas ich trwania. No cóż, mojej wiedzy nikt z masonów nie podłożył przed nos na kartce.
PolObyw

Pan Jezus dotrze do nas różnymi drogami

demon.pl jest ok, Rydzyk jest ok, policja jest ok, rowerzyści i dorożkarze są ok, wszyscy są ok, za wyjątkiem wiernych w Kościele Świętym. My jesteśmy beeee... No cóż, pan każe, sługa musi.
PolObyw

Pan Jezus dotrze do nas różnymi drogami

Wystawili Polaka, leczącego z Matką Teresą zarażonych w Indiach /wielka chwała jemu za to/, tylko, że podłożyli jemu diabelskie i bezprawne, bo bez umocowania w Konstytucji przepisy, które przyjął na klatę, a ci, którzy je podłożyli teraz harcują z radości, i są jak zawsze "niewinni'. Czyż to jest ciąg dalszy Nowego Testamentu z potwierdzeniem Starego?
PolObyw

Ma szczególne miejsce w naszych sercach. Polska wspomina św. Jana Pawła II w 15. rocznicę śmierci. …

O godzinie 21.37, w godzinę śmierci Jana Pawła II padnijmy na kolana i odmówmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dlaczego tę Koronkę? Bo Jan Paweł II przywrócił ją do odmawiania w Kościele, skutą przez ponad 20 lat łańcuchami i zakazaną do odmawiania przez Drugi Sobór Watykański.
PolObyw

Jest płacz, ale biskup udaje podekscytowanego

Dla tych, którzy patrzą teraz z politowaniem na Irlandię, podaję, że u nas też już tak jest. Poczytajcie informacje od ludzi, gdzie zamknięto Kościoły, ku radości niektórych księży i prawie całego episkopatu, schowanego w piwnicach i oczekującego datków od upadających parafii.
PolObyw

ks.dr Grzegorz Bliźniak -konf. IV W odpowiedzi na zarzuty i kłamstwa na temat objawień w Trevignano

Ponad nauczanie Jezusa Chrystusa wyrosło nauczanie episkopatu i chowanie Krzyża Świętego w Kościele Świętym, gdy ich dziwne nauczanie o ekumenizmie jest realizowane wraz z czcicielami złotych cielców i jakiś tam innych wynalazków. Schowany Krzyż Święty w przybytku Syna Bożego jest najgorszą profanacją, ponieważ nasz Kościół powstał z tym, jedynym symbolem Męki Pańskiej, a nie z jakimś tam …More
Ponad nauczanie Jezusa Chrystusa wyrosło nauczanie episkopatu i chowanie Krzyża Świętego w Kościele Świętym, gdy ich dziwne nauczanie o ekumenizmie jest realizowane wraz z czcicielami złotych cielców i jakiś tam innych wynalazków. Schowany Krzyż Święty w przybytku Syna Bożego jest najgorszą profanacją, ponieważ nasz Kościół powstał z tym, jedynym symbolem Męki Pańskiej, a nie z jakimś tam kółkiem dla byka, bądź latarnią nocną z nieba.
PolObyw

Komunia św. do ust nie zaraża ! - ks.prof.Tadeusz Guz

Każdy odruch obrony wiary jest niszczony przez sam episkopat. Księże, chylę czoła przed Twoim przez nich przygotowywanym biczowaniem i ukrzyżowaniem,...
PolObyw

Kard. Joseph Zen: chińscy katolicy muszą zejść do katakumb - PCh24.pl

Satanista F. pieje radośnie na temat chińskiego, komunistycznego kościoła. A oni teraz cierpią tak jak MY, Słowianie.
PolObyw

Koronawirus. Prezydent Duda modlił się na Jasnej Górze o oddalenie pandemii

Po co poszedł do Matki, Naszej Królowej i Hetmanki skoro odrzucił i Jej wolę koronacji ziemskiej Jej Syna, Jezusa Chrystusa na Króla Polski? Coś mi tutaj nie trybi z logiką normalnego człowieka. Nie wstydził się?
PolObyw

Petycja do premiera w sprawie drastycznego ograniczenia kultu religijnego - PCh24.pl

Premier Mateusz Morawiecki od przedwczoraj ma Anatemę od Jezusa Chrystusa za ograniczenie kultu religijnego. o czym podał prorok Krzysztof Michałowski /Cyprian Polak/. Strach się bać, chociaż......