Mila22
Mila22 shares from Coburg
2.2K
novinářka Lauganová
Pravda novinárky Lary Lauganovej (dávam to sem ešte raz kvôli sťahovaniu a zdieľaniu)More
Pravda novinárky Lary Lauganovej
(dávam to sem ešte raz kvôli sťahovaniu a zdieľaniu)
10:07
Mila22 shares from Coburg
881
Hra s ohňom prezidenta Bidena
07:46
Mila22 shares from Sancta Ecclesia
2.7K
Sanitárna segregácia a veľký reset - komentár P. Szymona Bańku FSSPX
17:52

Ohlásili svoje plány na 2022-24

Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24. (Mike Adams, Natural News) Odhalenie pravdy o protiľudských démonoch riadiacich súčasný svet nám poskytuje …More
Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24.
(Mike Adams, Natural News) Odhalenie pravdy o protiľudských démonoch riadiacich súčasný svet nám poskytuje príležitosť na prehodnotenie minulosti, získanie nového pochopenia a možnosť byť priamymi svedkami odvíjajúcej sa histórie.
Napríklad, dnes už vieme, že globalisti sú pedofili obchodujúci s deťmi. Vieme, že riadia celosvetový čierny trh s odberom a transplantáciou ľudských orgánov.
Tiež vieme, že bežne zosnovávajú rôzne sprisahania za účelom maximalizácie ziskov, aj keby to malo znamenať usmrtenie akéhokoľvek počtu ľudských bytostí (covidové vakcíny, farmaceutika a podobne).
A rovnako vieme, že organizujú operácie pod falošnou vlajkou s cieľom páchania psychologického terorizmu na svetovom obyvateľstve.
Ak si toto všetko uvedomíme a obzrieme sa spätne na udalosti z 11. septembra 2001, bombový útok v Oklahoma City či dokonca Druhú svetovú vojnu, zrazu sa nám vyjasní. Uvedomíme si, že história sveta …More