Stina Kri

40 lat temu....

Weronika....S
Co za spryt masonów zapożyczony od samego szatana, który w raju też Ewie tłumaczył, że to co jej oferuje to dla jej dobra.
Tymoteusz
„Słowa te padły równo 40 lat temu. Autorem jest Jacques Attali, żyd i mason, szara eminencja we Francji w wywiadzie udzielonym w 1981 do książki …More
„Słowa te padły równo 40 lat temu.
Autorem jest Jacques Attali, żyd i mason, szara eminencja we Francji w wywiadzie udzielonym w 1981 do książki Michaela Salomona LAvenir de la Vie (Przyszłość życia) powiedział coś co powinno zainteresować wszystkich:
W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji.
Zaczniemy od starych, ponieważ gdy tylko przekroczy 60 - 65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje i drogo kosztuje społeczeństwo.
Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic do społeczeństwa nie wnoszą, będzie ich coraz więcej, a przede wszystkim w końcu głupich.
Pozbędziemy się ich sprawiając, że uwierzą, że to dla ich dobra. (...)
Znajdziemy coś albo spowodujemy pandemię, która dotknie różnych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirusa, który uderzy w starego wielkiego, a to nie ma znaczenia.
Słabi ulegną, przestraszeni i głupi uwierzą i poproszą o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenia, które będą rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie się …More
2 more comments