Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
janka cpž
janka cpž

Všechno živé chvalte Hospodina

To já myslím, že i Kiril je pro sbližování s jinými církvemi také, ale schází se v Astaně. A je to jen hra a opozice není. Při velkých akcích se v Rusku mluví o konci věku křesťanství a nastupujícímu věku vodnáře formou koncertů, baletu atd. Budou říkat, tam je Kristus, tam je, zůstaňte tam, kde jste. Když i adventistu nutí uznat papeže, pak mají vše pod kontrolou. Když se modlili s ateisty na …More
To já myslím, že i Kiril je pro sbližování s jinými církvemi také, ale schází se v Astaně. A je to jen hra a opozice není. Při velkých akcích se v Rusku mluví o konci věku křesťanství a nastupujícímu věku vodnáře formou koncertů, baletu atd. Budou říkat, tam je Kristus, tam je, zůstaňte tam, kde jste. Když i adventistu nutí uznat papeže, pak mají vše pod kontrolou. Když se modlili s ateisty na posledním sletu v Asisi, bylo mi to divné. Náboženství pro všechny. Kromě fundamentalistů. Ti se nepokloní. Že to budou jen členové KC, tomu snad nikdo nevěří. Slova z encykliky Láska k pravdě mi zní stále v uších. O autoritě, která bude mít moc a bude všemi uznávaná. Omyl, nejednalo se o Krista, ale pozemskou autoritu.
janka cpž

CHOC o svatbě

I kdepak zpět. Uvízla jsem a přestala dělat pokroky. Ale jinak správně Aobubo. Mohu si za to sama. Zvažuji další kroky vpřed nikoliv zpět. Hlavně si vyčistím hlavu od různých poselství a proroctví, která do sebe ani nezapadají. Lamentuju sama nad sebou. Občas je třeba udělat u sebe revizi. Ale pozor, občas vylévám s vaničkou i dítě, když mě to chytne. Ber mě s nadhledem.
janka cpž

CHOC o svatbě

Charismat. setkání mi nic neříká, ale s tím knězem souhlasím ohledně Písma. Všechno zkoumejte a dobrého se držte. Než jsem se stala katoličkou, tak jsem si často četla z Písma, modlila vlastními slovy v přírodě. Dnes jsem zavalena literaturou, která Písmo odsunula stranou a sedá na ně prach. I z těch proroctví zde mi jde hlava kolem. A když se nenaplní, nevadí, najdeme si jiné. A těch zjevení na …More
Charismat. setkání mi nic neříká, ale s tím knězem souhlasím ohledně Písma. Všechno zkoumejte a dobrého se držte. Než jsem se stala katoličkou, tak jsem si často četla z Písma, modlila vlastními slovy v přírodě. Dnes jsem zavalena literaturou, která Písmo odsunula stranou a sedá na ně prach. I z těch proroctví zde mi jde hlava kolem. A když se nenaplní, nevadí, najdeme si jiné. A těch zjevení na výběr. A když už vše selhává, namlouváme si poslušnost autoritě, tedy té pozemské, bez toho, abychom zkoumali jaké přináší ovoce. Cítím se hůř jak u jehovistů. Ti alespoň tvořili fungující společenství. Jen stejný strach zůstává vyslovit pochybnosti.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

A dovolím si připomenout, když jsem kopírovala zprávy ze Syrie z RV, jak jsem byla za hysterku. Prý se máme modlit a Pán vše zařídí. Tak ať si dotyční vzpomenou až nastane anarchie, která je zcela jistě plánovaná. Sebevražedná činnost našich čelních představitelů je toho jasným důkazem, že nejednají sami za sebe.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

No a náš šéf cizinecké policie M.Majer říká, že jde o rozsáhlou organizovanou činnost pašeráků lidí a že se migranti neštítí přiložit svým dětem žiletky na krk a vyhrožovat. Tohle by žádní rodiče ani v krajní situaci neudělali! Připomíná mi to, jak utečenci putující do Austrálie vydírání polykáním žiletek,sešíváním si rtů. Tvrdé životní podmínky vedly k tvrdosti srdcí. Tedy nechci soudit. Přesto,…More
No a náš šéf cizinecké policie M.Majer říká, že jde o rozsáhlou organizovanou činnost pašeráků lidí a že se migranti neštítí přiložit svým dětem žiletky na krk a vyhrožovat. Tohle by žádní rodiče ani v krajní situaci neudělali! Připomíná mi to, jak utečenci putující do Austrálie vydírání polykáním žiletek,sešíváním si rtů. Tvrdé životní podmínky vedly k tvrdosti srdcí. Tedy nechci soudit. Přesto, naše soužití v míru je nepředstavitelné. Země, které zbohatli na úkor těch, které si podřídily jsou nyní jejich cíly. Nás to ale také nemine. Stejně se děje za hranicemi Mexika v USA.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

A ještě k tomu, že nevpouští do uprchlických táborů lékaře bez hranic a jiných organizací svědčí také o tom, že nás čekají choroby, o kterých se nám ani nesnilo. A o tom, že jim nabírají krev a nemáme se bát? Na co však? A máme tím, čím nás krmí oslabenou imunitu a budeme padat jako švestky ze stromu.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

Ano, můj dá se říct synovec studující na policejní akademii, byl kvůli migrantům povolán mimořádně na Moravu. Tam je prý situace nejhorší. Teď jsem poslouchala přednášku W.Veitha o islámu, tedy zatím část. Moc zajilmavé. Takže spíš než na obrodu křesťanství to vypadá na apokalypsu. No ale musíme se dívat až za to na našeho Pána Ježíše a konečně, že dojde ke sjednocení s Ním i k našemu sjednocení.…More
Ano, můj dá se říct synovec studující na policejní akademii, byl kvůli migrantům povolán mimořádně na Moravu. Tam je prý situace nejhorší. Teď jsem poslouchala přednášku W.Veitha o islámu, tedy zatím část. Moc zajilmavé. Takže spíš než na obrodu křesťanství to vypadá na apokalypsu. No ale musíme se dívat až za to na našeho Pána Ježíše a konečně, že dojde ke sjednocení s Ním i k našemu sjednocení. To bude jiné, než co hrají naši papalášové. Omlouvám se, ale musím to tak napsat.
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Tak děkuju. Nekladu na sebe takové nároky.
janka cpž

TORONTSKÉ PROTOKOLY...a všetko ide podľa plánov USraELU !

Ale víte, jak je to s volbami, když deset vlků hlasuje s jednou ovcí, co bude k večeři?
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Ostriku, jaký překlad používáš? Dnes jsem viděla video asi od adventistů, kde porovnávali překlady a hrůza jaké rozdíly i části vypuštěné.
janka cpž

TORONTSKÉ PROTOKOLY...a všetko ide podľa plánov USraELU !

Není to divné.Hodně vysvětluje zde opomíjený film ukradená Evropa.Stojí za to shlédnout.Symboly na mincích,stavbách,sochy,unesená Evropa mohamedány to vše mají europoslanci před očima denně, ale moc,sláva,peníze a kdoví co ještě jim zatemnilo mysl.
janka cpž

Príprava na moslimské Česko?

ha za odměnu do bruselu tolik štěstí pro mladého soudruha
janka cpž

Príprava na moslimské Česko?

U vás Piešťany a u nás Teplice. Příbuzní mě odradili od návštěvy města a až doma jsem zjistila z netu, co se tam děje. Potomků máme málo a skončíme v rezervacích v nejlepším případě.
janka cpž

Príprava na moslimské Česko?

Jaké křesťanské školy v Čechách? Kriteriem pro přijetí je školné, které si věřící početná rodina nemůže dovolit a jestli je vůbec děcko pokřtěné nikoho nezajímá, protože se nevyučuje náboženství, ale etika. Děti se v biskup. gymnáziu fotily nahé zakrytá intimní místa zeleninou a slyšela jsem, že pro víru se jeden druhému vysmívá. Jsme vyhnanci a za xenofoby. No ať.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

co má vých. ukr. společného s Ruskem, ve válce je asi paralyzováno více činností...nehledě na činnost doufám jednotlivců, která stála v pozadí majdanu myslím reckokat. kněží viděla jsem fotky i videa
janka cpž

Ukrajinský biskup: Zachráni nás len zázrak

Putinovo království je Ukrajina? Marie nepleť mi hlavu.
janka cpž

Ukrajinský biskup: Zachráni nás len zázrak

To bude opravdu špatný strom, co klame listama tedy biskupským oděvem. Souhlasím s tebou Marie. Řeckokatolíci se angažovali a sklízí co zaseli. Katolickým knězům byl odepřen návrat do uk. armády? Řekl víc než chtěl asi.
janka cpž

Nová evangelizace - Husův týden na Václaváku

Víte kolik hodin týdně společně stráví jehovisti studiem Písma podle předlohy věrného rozvážného otroka z Brooklynu a kolik přípravy na ty společné studia tomu věnují? A ve zbytku času evangelizují. To je vymýrvárna mozků. Kam se hrabou na Glorii. Jedním uchem a druhým ven. Tady se sešlo víc učitelů než posluchačů.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

mešity mi vypadlo... Což se mi stává často. Věk na to mám.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Marie už před pár lety jsem četla zprávu, jak důchodce v Rakousku dostal tučnou pokutu, že svým zpěvem přehlušoval zpěv z reproduktorů sousedící s jeho pozemkem. Tak ona to nebude sláva ani v tom Rakousku. Jak říkám, dočkáme se. Už se valí posily.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Už ses dopočítala Samsona ovcí? Pst! Nadělal z nich klobásy a nakrmil uprchlíky. Má jich plnou stodolu. Teď je obrací na víru. Tak smůla mučednik z tebe nebude.
janka cpž

Utečenci, vitajte!

Palka by tady za ta slova ukamenovali. Už se těší na mučednickou smrt. Ale počkat T. Halík dostal Templet. cenu značný obnos na budování mostů mezi námi. Určitě již buduje migrantům příbytky.
Navrhuji vyčkat až dorazí poslední uprchlík a pak prchneme z Evropy na opuštěná území.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Náboženskou svobodu jim zaručuje mezinárodní právo. Co navrhuješ? Zákaz muslimům mít děti nebo se shromažďovat? Na Západě se neshromažďují, početně nepřibývají, nestaví mešity?...za jakou změnu bys tedy položila život? Za takovou jako v zemích, které jsem jmenovala ovládané extrémisty po svržení autorit vzbuzující respekt? Nestačí ti třeba osvobození kosovští Albánci? Nemají na Slovensko tak …More
Náboženskou svobodu jim zaručuje mezinárodní právo. Co navrhuješ? Zákaz muslimům mít děti nebo se shromažďovat? Na Západě se neshromažďují, početně nepřibývají, nestaví mešity?...za jakou změnu bys tedy položila život? Za takovou jako v zemích, které jsem jmenovala ovládané extrémisty po svržení autorit vzbuzující respekt? Nestačí ti třeba osvobození kosovští Albánci? Nemají na Slovensko tak daleko.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

To mu závidíte i práci. Vstaňte každý den v pět hodin a jděte něco pořádného dělat a Pán Bůh vám taky požehná. Nevím, jakou máte představu o zisku z pětadvaceti ovcí soudruzi.
janka cpž

Pravda o Grécku

Vznik Kurdistánu předpověděl Paosij Athoský. Zajímavé postřehy z Aeronetu.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Municí se stanou až se Západu podaří svrhnout v zemi režim, tak jako v jiných zemích jako Sýrie, Libye, Kosovo aj. Ale s čím kdo zachází, tím také schází.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

Jednou dvakrát napomeň...své jsem k tomu napsala. Přečtu si, co mě zajímá a na víc stejně nemám čas. I z plýtvání časem se budeme zodpovídat. A vy si dělejte po svém. Nemám nad vámi dozor. Zajímá tě něco, tak se zeptej svého kněze. Je to jeho práce. Stejně jsou vám znalosti k ničemu, když se chováte takto. Ona i mluva ukáže, co jste za lidi.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

Není to k smíchu Evo a nikdy nebylo. Ale vše se dá napravit. Ovšem musí se chtít.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

Není ti trochu hloupé povídat si sám se sebou?
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si....

Ještě se vrátím k tomuto, že nevycházím ohledně zásahu Božího ze sebe, ale z naděje, kterou zanechal po sobě Josif Vatopedský a jiní včetně fat. zjev. v budoucnost. A těším se z toho. Jiná cesta není, než skrze tresty, ale v obrodu věřím. Ať je to jak chce, žít máme tak, abychom byli připraveni stanout před Božím soudem. Děsím se v jakém stavu jsou mnohé duše dnes a přeji si obrodu.
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si....

Závěr o úmyslech Františka se dá udělat z proslovu k europapalášům. Nezmínil Krista, ale Platona a sklidil za to úspěch. Přečtěte si Ústavu Platona a zamyslete se k čemu nyní směřujeme. Např. že děti mají být odebírány svým rodičům a ideologicky vychováváni státem. Platonova Ústava je vylepšena o takové vymoženosti jako eutanázie. Již se slabší nehází ze skály. Kritika bohatých zcela zapadá do …More
Závěr o úmyslech Františka se dá udělat z proslovu k europapalášům. Nezmínil Krista, ale Platona a sklidil za to úspěch. Přečtěte si Ústavu Platona a zamyslete se k čemu nyní směřujeme. Např. že děti mají být odebírány svým rodičům a ideologicky vychováváni státem. Platonova Ústava je vylepšena o takové vymoženosti jako eutanázie. Již se slabší nehází ze skály. Kritika bohatých zcela zapadá do scénáře blížící se likvidace hotovosti, na kterou nedávno upozorňoval V. Klaus. Politika Západu dala zrod IS a přivedla do zoufalství miliony lidí, kteří se valí do Evropy. A páni v Europarlamentu si tleskají a ve skutečnosti neřeší nic podstatného. Rozdělení několika migrantů neřeší vůbec nic. Není divu, že na nové desetibankovce je vyobrazení býka unášejícího Europu. Ale my máme příslib, ze kterého vyplývá, že se do dění vloží Pán Bůh a plány těchto zhatí.
janka cpž

Pravda o Grécku

Ustupují, ustupují, aby jednoho dne s pomocí Pána Boha dál doskočili.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Drž se toho Ostriku a neboj se těch, kdo zabíjejí tělo, přesně tak.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Prosím tě, ty budeš někdy pronásledován pro takové řeči? Od koho? Pronásledovaní jsou ti, co zlu odporují v jakékoliv podobě. Měj se.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Děti v koncentráku svojí smrtí lidstvo nevykoupily, ale Kristus ano. Nevhodné přirovnání. Mluvíš jako hipík. Není divu, že hipíci mají ve znaku obrácený kříž. Ty taky obracíš pravdu vzhůru nohama.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Milovat bližního znamená ho i bránit. Dočasné autority, kterým jsme byli svěřeni Bohem, nám toto umožňují ba dokonce v případě mobilizace, mohou vyžadovat. Nasytit, ovázat rány bližnímu v koncentračním táboře můžeme až po osvobození dotyčného, však Ostriku? Nebo ho necháme tak a podřídíme se zlu? I ničema nám jednou může poděkovat, že jsme mu zabránili konat zlo.
janka cpž

Srp a kladivo = mučící nastroj

Srp a kladivo si žádný křesťan znalý dějin na krk nepověsí.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Mike nemluví nesrozumitelně. Bůh vstupoval a vstupuje do dějin a pomáhá národům, které se k němu obrací v čase tísně. Pomůže i Řekům, Rusům, Srbům a jiným poníženým národům, které se k němu obrátí. I voják má své místo ve společnosti a je placen z našich daní. Každý nepracuje jen pro žold. Pohnutky jsou různé. Rusové se obrací k svatému Jiří a nezůstanou nevyslyšeni.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

pro každého máš radu....abys ji našla i pro sebe
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

To je velice milé Ostriku, že jsi vzpomněl pravoslavné. Jistě s nimi sdílíš i názor na obranu vlasti a svých bližných.
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Mluvil k Petrovi, ale jak píšu, chápu to, že měl jisté poslání. Kristus nepožadoval, aby každý rybář nebo voják opouštěl svoje povolání. Tak jako ve SZ stojí vedle sebe nezabiješ a bitvy, ve kterých vede Bůh svůj lid. Nevytrhávejte, co vám vyhovuje, ale berte jako celek.
janka cpž

Synovská láska nemá hraníc!!! Mladý moslim kopne do hlavy svoju matku-Son hits his mother on nation…

Jednoznačně jsou lidi proti přijímání takového množství migrantů.A co na to europapaláši? Tlačí na vlády, aby svoje voliče neposlouchali. Normálně by se vlády chovaly v zájmu svého lidu, který je volil. Tak je to s demokracií. Kdo ponese zodpovědnost za rozvrácení Iráku, Sýrie atd. ? My ano. Jaký lid, taková vláda a takové vyhlídky. Zaseli jsme vítr a sklidíme bouři.
janka cpž

Utečenci, vitajte!

Nejen u nás. Ae i na hranicích s Mexikem je obdobná situace a jsou tam naše sestry. Hrůza, jak se tam s nimi zachází. Tresty jsou řed námi, rotože važnost či hostejnost k ničemnosti nemůže zůstat bez násedků.
janka cpž

Starec Rafail Berestov: 2016 začne 3. světová válka

Tuším o koho jde.
janka cpž

Prečo práve Grécko?

Další vlastenci a navíc Řecká pravoslavná církev se těší dobré pověsti ve své zemi, protože stála věrně v čele řeckého národa, když ještě nedávno žili pod Turky. A nyní by se měli podrobit ještě horšímu žaláři? Dokonce ani mladí se nezdráhají žehnat na veřejnosti. Jistěže vědí, že teď už je to záměrná likvidace pravoslaví. Srbové by mohli vypovídat. Tam ještě také berou své duchovní vážně a s …More
Další vlastenci a navíc Řecká pravoslavná církev se těší dobré pověsti ve své zemi, protože stála věrně v čele řeckého národa, když ještě nedávno žili pod Turky. A nyní by se měli podrobit ještě horšímu žaláři? Dokonce ani mladí se nezdráhají žehnat na veřejnosti. Jistěže vědí, že teď už je to záměrná likvidace pravoslaví. Srbové by mohli vypovídat. Tam ještě také berou své duchovní vážně a s úctou. www.ambon.or.cz/ambon.pl KC schválila bombardování Kosova a bude čelit trestům za padlé a zbořené chrámy Boží i domovy a co může následovat, když není pokání? Ano a veřejné a ne až za několik století po činu, jak bývá zvykem.
janka cpž

Ježíš Kristus ukřižovaný na srpu a kladivu: Dar prezidenta Bolívie Moralese svatému otci

Co dodat? Marxisté mají mnoho tváří dnes. Předchůdcem Marxe byl Platon, kterého papež namísto Krista citoval v Europarlamentu a vysloužil si potlesk. Stačí si přečíst Platonovu Ústavu.
janka cpž

Něco o Putinovi.

www.express.co.uk/…/Russia-royal-fa…
Aby Putin nebyl vlastenec! cz.sputniknews.com/svet/20150430/336642.html Či Rusové vůbec. Na Západě je slovo vlastenectví skoro sprosté slovo, ale v zemi, kde každému z rodiny někdo zahynul v obraně vlasti a nejen své vlastní, vlastenectví a národní hrdost jen tak nezanikne. To může šustit Nulandová dolárky jak chce.
janka cpž

Od 26.6.2015 homosexuální totalita v USA rozhodnutím Nejvyššího soudu USA

Komunistické strany zrušit nic neřeší. Ideály Marxe se šíří nejen skrze levicové strany. Už není levice a pravice. Vše splynulo v politickou šeď a kdo se postaví na odpor, je zesměšňován, pomluven, nejhorší z nejhorších. Svobodné podnikání a život vůbec je tak omezen a obloukem jsme se vrátili tam, kde jsme již byli.
janka cpž

Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda

ano, sledovat JEN noviny, by bylo špatné. I ti mniši z Athosu se však nevyhýbají varování před čipizací a z jejich slov je znát, že jsou dobře informování o současném dění ve světě. Že se modlí, postí a žijí skromně v ústraní, jim pak pomáhá lépe naslouchat Bohu a prorokovat.
Nejsme připraveni a nejde jen o konzervy! Obruče pýchy nám brání se připravit. To bude hrůza pro mnohé až na nás dolehnou …More
ano, sledovat JEN noviny, by bylo špatné. I ti mniši z Athosu se však nevyhýbají varování před čipizací a z jejich slov je znát, že jsou dobře informování o současném dění ve světě. Že se modlí, postí a žijí skromně v ústraní, jim pak pomáhá lépe naslouchat Bohu a prorokovat.
Nejsme připraveni a nejde jen o konzervy! Obruče pýchy nám brání se připravit. To bude hrůza pro mnohé až na nás dolehnou tresty a pohlédneme sami sobě do tváře. A to velmi brzy. Jedněm tresty pomohou se kát, druhé rozběsní. Bude rozdíl mezi spravedlivým a nespravedlivým, jak řekl Daniel, jehoť slova někteří nechtějí brát, protože je znepokojuje takový zásah.
janka cpž

Boží trest blízko! Sodomské svatby v anglikánské církvi Skotska

Již chybí třešnička na dortu, práva pedofilů a právo nezletilých na sex a interupce. Tělo se nad ducha povýšilo jako v Sodomě a tresty na zem dopadnou o to větší silou a rozsahem, o co se ďáblovi podařilo svést lidi. Temné mraky se valí nad našima hlavama, obloha potemněla již dávno a ústa proroků byla umlčena. Stejně tak nespatří během trestů ničemové a nekajícní světlo naděje, které se …More
Již chybí třešnička na dortu, práva pedofilů a právo nezletilých na sex a interupce. Tělo se nad ducha povýšilo jako v Sodomě a tresty na zem dopadnou o to větší silou a rozsahem, o co se ďáblovi podařilo svést lidi. Temné mraky se valí nad našima hlavama, obloha potemněla již dávno a ústa proroků byla umlčena. Stejně tak nespatří během trestů ničemové a nekajícní světlo naděje, které se pozvolna začne vynořovat. Jen upřímné modlitby mohou pomoci.