Clicks1K

Jan Żaryn o 447: Treść tajnej notatki jest inna niż mówił Michalkiewicz. To nie było stanowisko MSZ

Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! wnet.fm Prof. Jan Żaryn – senator, historyk, redaktor naczelny miesięcznika …More
Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! wnet.fm Prof. Jan Żaryn – senator, historyk, redaktor naczelny miesięcznika „wSiecii Historii” Prof. Jan Żaryn o sprawie, która jest na okładce najnowszego numeru tygodnika „Sieci”. „Nie dam się zastraszyć! Nie możemy dać się zgnoić kłamstwami na temat naszej historii” – tak brzmi tytuł wywiadu z gościem Poranka WNET umieszczony na wierzchniej stronie czasopisma. W nim historyk mówi: o próbie fałszowania historii drugiej wojny światowej; o postawie Polaków wobec Żydów w czasie tej wielkie pożogi; o tym, jak naprawdę zachowała się Polska w obliczu holokaustu; o tym, czy te wszystkie kłamliwe wypowiedzi dotyczące stosunków polsko-żydowskich zmierzają do wymuszenia od nas pieniędzy. wnet.fm/…/prof-jan-zaryn-… ---------------------------------------------------- - Czytaj i słuchaj nas codziennie na: wnet.fm - Dołącz do nas na Facebooku: -www.facebook.com/radiownet/ - Śledź nas na Twitterze: twitter.com/radiownet - Zapisz się do Kręgu Przyjaciół Radia WNET: docs.google.com/forms/d/e/1FA... Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój Wnet to darowizna. Każdy z Słuchaczy może w dowolnym momencie skierować do nas dowolną kwotę wsparcia – wystarczy wykonać przelew! Dane do przelewu: Radio Wnet sp. z o.o. ul. Zielna 39 00-108 Warszawa nr konta: Alior Bank 84 2490 0005 0000 4600 1876 9190 w tytule wpisując „darowizna”.
wlowoj
Żaryn: "To nie było stanowisko MSZ". Ależ Michalkiewicz nie twierdzi że to stanowisko MSZ - z notatki jasno wynika że Yasgieri przedstawił stanowisko strony amerykańsko-żydowskiej, a MSZ po prostu przyjmuje je bez dyskusji do wiadomości.
Shalom !
robus likes this.
EON shares this.
...
kajtek likes this.