Clicks2.8K

Charyzmatyczni księża uczą jak pobożnie wykonywać katolicki Znak Krzyża(drugi link w opisie)

Radek33
26
Nauka Ks.Chmielewskiego jak robić prawidłowy znak Krzyża:www.youtube.com/watch www.youtube.com/watchMore
Nauka Ks.Chmielewskiego jak robić prawidłowy znak Krzyża:www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch
justuss and 2 more users like this.
justuss likes this.
Jota-jotka likes this.
Orare pro me likes this.
SZ.P. W obronie Tradycji Kościoła -

usuną z tego miejsca swój komentarz tworząc nowy post pt.
Módlmy się za mojego Przyjaciela ks. dr hab. P. Natanka – oryginalna treść gdzie w/w stawia się w roli eksperta niemalże z samego nieba - do wglądu na życzenie.

Ogarną się i usuną i słusznie a co do konkretów to warto zadać sobie poniższe pytania? Uważam że nie jest złem słuchać ks. prof. Natanka w …More
SZ.P. W obronie Tradycji Kościoła -

usuną z tego miejsca swój komentarz tworząc nowy post pt.
Módlmy się za mojego Przyjaciela ks. dr hab. P. Natanka – oryginalna treść gdzie w/w stawia się w roli eksperta niemalże z samego nieba - do wglądu na życzenie.

Ogarną się i usuną i słusznie a co do konkretów to warto zadać sobie poniższe pytania? Uważam że nie jest złem słuchać ks. prof. Natanka w sprawach powyżej omawianych.
Pod artykułem ze strony:

www.deon.pl/…/art,18041,ks-na…

znalazłem taki komentarz – cóż o ile pamiętam a sprawy ks. Natanka dokładnie nie obserwowałem to faktycznie niejednokrotnie zadawał pytanie o przynależność do masonerii ks. Biskupa – nie uzyskując odpowiedzi. Na kierowane, jako zarzut – także.

Pytanie czy to prawda?

angelmm01 23:51:39 | 2016-10-22
+Zaraz, zaraz, czegoś tutaj nie rozumiecie. Exkomunikowany??Ale, przez kogo??? Dziwisz jest masonem wysokiego stopnia. Papież Leon XIII przewidział ze masoneria wciśnie sie do KK., Dlatego ustanowił że, ktokolwiek z kapłanów czy wiernych by wpisał sie z jakakolwiek masoneria jest automatycznie przez Niebo exkomunikowany. To jak to exkomunikowany przez Niebo, Boga Dziwisz może exkomunikowac, ks. profesora Natanka. Ale z Was …….. Zorientujcie się, o co chodzi w posłuszeństwie. Pierwsze posłuszeństwo ślubowane przez kapłanów jest do Boga, a potem do przełożonych, ale nie do przełożonych, którzy są excomunikowani automatycznie przez ich przynależność do jakiejkolwiek loży masońskiej. Bo oni Bogu nie służą, tylko szatanowi. A Natanek to bardzo dobrze głosi prawdę i to 100% Otwórzcie oczy i przejrzyjcie żebyście pewnego dnia nie obudziliście się z ręką w nocniku.
Pozdrawiam

I czy prawdziwe są te „owoce” ??? :
forumdlazycia.wordpress.com/…/33-stopien-stan…
Kard Dziwisz przyjmuje nagrody od masonów
Szukający PRAWDY likes this.
Edgar71 and 2 more users like this.
Edgar71 likes this.
mk2017 likes this.
1Józefina1 likes this.
jac505
Kilka lat temu zauważyłem jaki krzyż kreślę sam, ludzie na mszy św. i sami kapłani. Był i jest to, ale w moim przypadku już nie jest, odwrócony, niestarannie, wręcz niechlujnie wykonany znak krzyża, czasem plusem. Ludzie pukają się w piersi, kręcą kółka czy jakieś nieokreślonego kształtu znaki, mini krzyżyki. Co to jest ? Sami kapłani kreślą na sobie odwrócone krzyże, że aż ręce opadają. A to …More
Kilka lat temu zauważyłem jaki krzyż kreślę sam, ludzie na mszy św. i sami kapłani. Był i jest to, ale w moim przypadku już nie jest, odwrócony, niestarannie, wręcz niechlujnie wykonany znak krzyża, czasem plusem. Ludzie pukają się w piersi, kręcą kółka czy jakieś nieokreślonego kształtu znaki, mini krzyżyki. Co to jest ? Sami kapłani kreślą na sobie odwrócone krzyże, że aż ręce opadają. A to wszystko z wygody, pójścia na skróty aby szybko wykonać znak. Dlatego od kilku już lat uważnie wykonuję znak krzyża a teraz pod instruktarzu ks. dr Natanka będę praktykował ułożenie palców.
Króluj nam Chryste
Pozdrawiam
kod01 likes this.