Clicks214

Františkův summit ve Vatikánu

FranciscoTV
1
František na summitu neřešil podstatu problému, a to likvidaci zločinné homosexuální sítě v církvi. A právě ta má na svědomí zneužívání dětí i seminaristů! Místo toho byla všem účastníkům setkání …More
František na summitu neřešil podstatu problému, a to likvidaci zločinné homosexuální sítě v církvi. A právě ta má na svědomí zneužívání dětí i seminaristů! Místo toho byla všem účastníkům setkání rozdána oficiální dokumentace OSN o tzv. násilí na dětech. O této organizaci je dnes již známo, že je ideologickým a legislativním fundamentem k zavádění jednak celosvětové demoralizace dětí, a jednak kradení dětí rodičům sociálními službami!
Co se týká demoralizace, OSN programuje tzv. sexuální výchovu, a to už dětem od 4 let i níže. Děti nesmí vědět, zda jsou chlapeček, či děvčátko. Musí být už ve školkách uváděny do sexuality pornografií a genderovými tréninky. Postupně jsou motivovány, aby podstoupily hormonální terapii z důvodu změny pohlaví, popřípadě v pozdějším věku i operaci. Tuto zločinnou ideologii a legislativu má na svědomí OSN!
Co se týká masového kradení dětí rodičům sociálními službami z pokryteckého důvodu domácího násilí, k tomu OSN prosazuje zákony i mechanismy. Proč František nevzpomene, že jen v Norsku ročně z takto ukradených dětí 70-100 páchá sebevraždu? Tisíce jiných trpí v pseudo-rodinách homosexuálů psychickým, sexuálním i fyzickým násilím!
František byl povinen usvědčit OSN ze zločinů proti lidskosti! On v tom naopak s OSN spolupracuje, a tím církev tuto zločineckou ideologii akceptovala a stala se nástrojem jejího šíření i praktického zavádění!
Přednášející, které František na summit biskupů určil, byli skrytí advokáti homosexuální sítě. V přednáškách mimo jiné proklamovali v duchu Istanbulské úmluvy genderovou ideologii, která zavedla pojem „domácí násilí“.
František v závěrečné promluvě pronesl šokující výrok: „Pachatelé zneužívání jsou především rodiče.“ Když se holčička vrátí z genderového tréninku a tvrdí, že je chlapeček a rodiče jí řeknou: „Ne! Ty jsi holčička!“, je to rovněž „domácí násilí“! Takže řádná katolická výchova je důvodem k odnětí dítěte!
František se rozplývá nad oběťmi, a současně připravuje masovou likvidaci bezbranných dětí! Neměl rovněž spoluúčast na kradení dětí v Argentině? Nyní jen potřebuje, aby k masovým krádežím posloužila církev!
Závěr: František se dopustil trojnásobného zločinu:
1) Cílevědomým mlčením schválil homosexuální síť v církvi!
2) Schválil zločinnou sexuální antivýchovu dětí, programovanou OSN!
3) Schválil masové kradení dětí sociálními službami pod rouškou domácího násilí!
František je heretik a je vyloučen z církve. Je i masový vrah, a to nejen lidských duší!

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři
Marian7 likes this.