Język

Wyświetlenia
34,6 tys.
Zamach Stanu w Polsce! Prof. Krystyna Pawłowicz (26.05.2015)

jamcio 26 7
Platforma Obywatelska próbuje przepchnąć ustawę, która na wniosek Marszałka Sejmu pozwoli sędziom Trybunału Konstytucyjnego odsunąć od władzy prezydenta...(np.Andrzeja Dudę). W praktyce pozwala na … Więcej

Napisz komentarz …
Primo
Sikorski ośmieszył nas przed całą Europą!
warszawskagazeta.pl/…/1721-sikorski-o…
jamcio lubi to. 
Primo
Asystenci Dudy - na bruku. Złośliwość Sikorskiego przynosi konkretne skutki. O to chodziło?
wpolityce.pl/polityka/254505-asystenc…
jamcio lubi to. 
biniobill
@annaaurelia
wrogów i nieprzyjaciół mam kochać
---------------------------------------------------
Przecież wiesz, że z miłości trzeba czasem dać pasem po dupie???? No chyba, że chcesz wychowywać bezstresowo co się z czasem na tobie zemści. Dobrze żebyś uaktualniła swoją wiedzę na temat definicji miłości. Miłość to nie głupota.
annaaurelia
wrogów i nieprzyjaciół mam kochać
annaaurelia
jako naród jesteśmy w NIEWOLI i jeśli sam Bóg nie zainterweniuje, to raczej zginiemy niestety, bo nasi ciemiężyciele NIGDY nie dokonają intronizacji.
ALICJAZOFIA
KTÓŻ JAK BÓG! Więc módlmy się a będzie dobrze.
Agata.B
Przrażające
----------------------------------

LovVal 11:05

Komunistyczne szuje nie daja za wygrana. Trzeba chronic i pilnowac Prezydenta Dude by jakas ciezarowka z piaskiem nie zagrodzila jemu drogi albo aby sobie "nie odebral zycia". Przeziebienie Prezydenta i bol glowy moze byc powodem odsuniecia go od wykonywania swoich zadan. Ze tez na taki pomysl nie wpadli po zamachu smolenskim, gdy … Więcej
LovVal
Komunistyczne szuje nie daja za wygrana. Trzeba chronic i pilnowac Prezydenta Dude by jakas ciezarowka z piaskiem nie zagrodzila jemu drogi albo aby sobie "nie odebral zycia". Przeziebienie Prezydenta i bol glowy moze byc powodem odsuniecia go od wykonywania swoich zadan. Ze tez na taki pomysl nie wpadli po zamachu smolenskim, gdy Komorowski zagarnal wladze.
jamcio
Trybunał Konstytucyjny, na wniosek marszałka Sejmu, będzie mógł orzec czasową niezdolność prezydenta do wykonywania swojego urzędu. Takie narzędzie daje mu nowa ustawa o Trybunale, którą wczoraj [27 maja 2015] przyjął Sejm. Ustawa trafi teraz do Senatu.

Głównym celem ustawy o TK jest skrócenie czasu rozpatrywania spraw w Trybunale. Jednak znalazły się w niej także inne niekorzystne zapisy.

Proc… Więcej
Tatulek Kochany
Miraże wolności!

Adam Biedronka
Pojęcie wolności należy obecnie do najbardziej eksploatowanych w propagandzie przez siły liberalno-lewicowe haseł. W wyrafinowany sposób manipulując nim, anarchizuje się, modernizuje i zniewala społeczeństwo. Szermując z jednej strony hasłami walki o wolność, a z drugiej posługując się przemocą, przymusem i siłą, co jest swoistym paradoksem, obala się również … Więcej
To co obecnie dzieje się na świecie zawaładniętym przez satanistów z Grupy Bilderberg - żaden człowiek czy prezydent nie jest w stanie ani powstrzymać ani zmienić !
Dlatego Chrystus nawóluje ; uznajcie mnie ponownie władcą i Królem a ja was ocalę - w przeciwnym razie wszyscy zginiecie !
jamcio lubi to. 
Kto jeszcze ma wątpliwości że antychryst już działa samodzielnie i nie pyta się nikogo o zgodę , ponieważ wie że większośc w sejmie -to ich żydowskie pacholstwo , które niczemu sie nie przeciwstawi , bo najprawdopodobniej wiedzą że to juz ich ostatnie podrygi przy korycie i trzymają gęby w kubeł , aby tylko odebrać diety poselskie i lokować kasę w Bankach Szwajcarskich !
Nie interesuje ich ani …
Więcej
jamcio lubi to.