Clicks1K

dr Joanna BANASIUK /ORDO IURIS/: WYBIERZMY ZYCIE !

"Możemy wreszcie odrzucić dziedzictwo stalinowskiego ustawowego bezprawia. Dzisiaj możemy dać szansę na bezpieczne narodziny każdemu dziecku, również temu choremu lub poczętemu w traumatycznych …More
"Możemy wreszcie odrzucić dziedzictwo
stalinowskiego ustawowego bezprawia.
Dzisiaj możemy dać szansę
na bezpieczne narodziny każdemu dziecku,
również temu choremu lub poczętemu
w traumatycznych okolicznościach.
Wystarczy, że odważymy się na zmianę.
Wystarczy, że wybierzemy życie –
mówiła dr Joanna Banasiuk,
przedstawicielka Instytutu Ordo Iuris
podczas sejmowej dyskusji
o prawie antyaborcyjnym 22.09.2016 roku
Piotr2000
a pania Joanne Banasiuk moge jedynie prosic,
aby nie wylaczala sie z tego dziela /obrona zycia dziecka poczetego/.
Jest wspaniala kobieta i prawnikiem,
i JEST potrzebna Polsce i narodowi polskiemu.
Szczesc Boze.
Piotr2000
Na podsumowanie trzeba powiedziec:
Mimo znaczacych roznic,
zwlaszcza w sprawie karalnosci za zbrodnie dzieciobojstwa /poslowie, prezydent, premier, lekarze, personel medyczny, matka i osoby namawiajace oraz przymuszajace kobiete do dokonania tego aktu/,
pan mec. Kwasniewski jak i Ordo Iuris jako calosc,
wykonuja wspaniala prace dla dobra Ojczyzny i narodu.
Kontakt z pania Banasiuk i poeta panem Wegrzynem... panie Braun...
Panie Grzegorzu BRAUN ! Prosze o kontakt z pania Joanna Banasiuk !
Piotr2000 likes this.
O ile prezes Ordo Iuris Pan prof Stempowski i wiceprezes, pani Joanna Banasiuk, stanowczo, zdecydowanie i klarownie artykulowali potrzebe ZATRZYMANIA MORDERSTW DZIECI POCZETYCH wraz z KARALNOSCIA za popelniony CZYN, o tyle nastepcy, panu Kwasniewskiemu, jest blizej PISowi, bo tego ostatniego /karalnosci/ nie podejmuje.
Kasiawen1606 and one more user like this.
Kasiawen1606 likes this.
Weronika....S likes this.
Radek33
PiS z całą pewnością się przestraszył i w tym momencie odwleka ten temat najbardziej jak się da.Strategia zapewne jest taka,żeby dotrwać do wyborów parlamentarnych i nie ruszać tematu ochrony dzieci,gdyż wg rządzących ryzyko wzburzenia społecznego,które z całą pewnością będzie manipulowane i okłamywane i szału fanatycznej lewicy może spowodować nawet utratę władzy.Ta kalkulacja być może z punktu …More
PiS z całą pewnością się przestraszył i w tym momencie odwleka ten temat najbardziej jak się da.Strategia zapewne jest taka,żeby dotrwać do wyborów parlamentarnych i nie ruszać tematu ochrony dzieci,gdyż wg rządzących ryzyko wzburzenia społecznego,które z całą pewnością będzie manipulowane i okłamywane i szału fanatycznej lewicy może spowodować nawet utratę władzy.Ta kalkulacja być może z punktu widzenia politycznego ma sens ale w oczach Bożych,coraz większej ilości zamordowanych dzieci i obciążonych sumień ludzi którzy w swych rękach mają władzę by zmienić los chorych nienarodzonych dzieci i przyszłości być może naszej Ojczyzny i jej losu ten plan może okazać się przerażający w skutkach.Zamiast się bać i kalkulować PIS powinien natychmiast i bez zwłoki uchwalić ustawę,która zatrzyma eugenikę.Pan Bóg w takim wypadku na pewno pobłogosławi.Wystarczy Mu zaufać i poddać się Jego Woli.Matka Boża też oręduje za swym Królestwem.Z szatanem nie idzie się na układy i nie dyskutuje z nim,to wredny kłamca i zawsze oszuka każdego kto nie wypełnia woli Boga
Moim zdaniem PiS na samym początku powinien dokonać całkowitej ochrony życia poczętego, a po czterech latach temat przestałby być aktualny i z Bożym błogosławieństwem rozpoczęliby nową kampanię. Pewien biskup powiedział, że jeżeli PiS nie zabroni aborcji, zostanie ukarany i pewnie tak będzie wcześniej czy później, bo to farbowane lisy.
xmireknowak likes this.
xmireknowak likes this.
Za poprzedniej kadencji PiS głosował za pełną ochroną życia poczętego, teraz feministki pogroziły palcem i Kaczyński wystraszył się. Polacy wybiorą tych, co zabrzęczą ,,srebrnikami,,. Mam jednak nadzieję, że Konfederacja wejdzie do Sejmu kolejnej kadencji.
Kasiawen1606 likes this.
Proszę o odnośnik do sejmowego głosowania. ["Za poprzedniej kadencji PiS głosował za pełną ochroną życia poczętego"]
@Rafał_Ovile Nie piszę dzieła naukowego, abym miała podawać bibliografię, opieram się na dobrze zapamiętanych faktach.
Weronika....S pytam ponieważ czasami piszesz bzdury i podajesz nie zweryfikowane informacje, co może wpływać na poważne błędy u bliźnich. A nie pamiętam głosowania PIS za "pełną ochroną życia."
PiotrM
PiotrM likes this.
Brawo dla pani dr Joanny Banasiu. Byloby dobrze, gdyby znalazla sie razem z panem Grzegorzem Braunem w Konfederacji.
xmireknowak and one more user like this.
xmireknowak likes this.
Weronika....S likes this.
franciszek44 and 3 more users like this.
franciszek44 likes this.
Piotr2000 likes this.
ktozjak Bog likes this.
dr Joanna Banasiuk wspaniala kobieta prawnik uniwersytertu w Bialymstoku.
Niestety w roku 2017, gdy prezesem byl prof. Stepkowski, po akcji STOP ABORCJI, i stuleniu uszu przez Kaczynskiego, nastapil przewrot w Ordo Iuris. Pozycje prezesa przejal mec. Kwasniewski. Pani Joanna natychmiast podjela decyzje o rezygnacji z funkcji wicepraezesa.
Problem bylo, ze prof Stepkowski i pani Banasiuk jasno i …More
dr Joanna Banasiuk wspaniala kobieta prawnik uniwersytertu w Bialymstoku.
Niestety w roku 2017, gdy prezesem byl prof. Stepkowski, po akcji STOP ABORCJI, i stuleniu uszu przez Kaczynskiego, nastapil przewrot w Ordo Iuris. Pozycje prezesa przejal mec. Kwasniewski. Pani Joanna natychmiast podjela decyzje o rezygnacji z funkcji wicepraezesa.
Problem bylo, ze prof Stepkowski i pani Banasiuk jasno i zdecydowanie wypowiadali sie na temat karalnosci za ZBRODNIE dzieciobojstwa /matka, lekarz/. Mec. Kwasniewski jest temu przeciwny.
Rafał_Ovile likes this.