Język
Napisz komentarz …
22Cecylia
@Bóg jest Miłością komu ty odpowiadałeś o godz. 21:39, bo zwróciłeś się do mnie, ale nie mnie odpowiedziałeś.
Bóg jest Miłością
@predex , za co ukarano Ojca Pio? Czyżby i on wygłaszał kazania na podstawie tekstów o demonicznym pochodzeniu?
Ochroniarz
Jeśli chodzi o naszych pasterzy to wystarczy żeby zaczęli dawać dobry przykład.
adan2
Rebelius 3 minuty temu
Zrobię wyjątek i odniosę się do twojego komentarza,@adan2.
====================================
czyżby jakaś zbiorowa akcja przeciw adanowi ? nie odpowiadać na moje zaczepki ,właściwie nie potrzebnie pytam ,bo my to wiemy
Bóg jest Miłością
@22Cecylia , mamy niestety taką pokusę ( choć to może złe słowo), aby zobaczyć jak ten czy inny nawraca się- a zwłaszcza jeśli jest to ktoś, kto dużo szkodzi lub jest bliski naszemu sercu. Oglądanie takiego nawrócenia i poprawy przynosi radość. Jednak nie dla NASZEJ radości powinniśmy walczyć o dusze grzesznika. Nasza modlitwa nie może uświęcić Boga, ona ma doskonalić nas i pomagać innym. … Więcej
adan2
Rebelius
chciałem gościu ci pomóc ,ale on nie ,woli uporczywie trwać w swoich błędach ,uparciuch
Rebelius
Zrobię wyjątek i odniosę się do twojego komentarza,@adan2. Wiara w Boga - moja wiara - nie jest zależna od tego,kto co lubi,z kim śpi,jakie piwo pije i w jakiej marynarce chodzi. Nie wiem czy dasz radę to zrozumieć. I prawdę mówiąc niewiele mnie to obchodzi.
adan2
Rebelius 12 minuty temu
Pytanie brzmi "Co możemy zrobić,żeby wierni wrócili do wiary w Boga ? " a nie "co możemy zrobić,aby wierni wrócili do kościołów"
==============================
a gdzież to znajdujemy Boga ,jak nie w kościele katolickim w którym jest pełnia objawienia a więc to pytanie jest oczywistą konsekwencją i następstwem zadanego pytania ,jednakże człowiekowi z twoim jakże to … Więcej
Rebelius
@predex Ks.Natanek nie jest prześladowany,tylko ponosi konsekwencje swojego nieposłuszeństwa,buntu,pychy i arogancji wobec swojego biskupa.A w tym przypadku porównywanie go do św.o.Pio jest szczytem absurdu.
Wiem,nie jesteś w stanie tego pojąć.
predex
cieszę sie ,że już wiesz ,że X Piotr tak jak O Pio jest prześladowany przez zwierzchników,a myślalem ,że nie jesteś w stanie tego p[ojąć.
Rebelius
predex 2 minuty temu

Bog jest milością

A dlaczego św officium go ukarało, włącz rozumek

_______________________________________

A dlaczego o.Pio ( bo to o niego chyba chodzi) przyjął z pokorą wszystko,co Go spotkało ? Nie powiedział jak ks.Natanek,że dekretu nie przyjmuje. Włącz rozumek.

predex
Bog jest milością

A dlaczego św officium go ukarało, włącz rozumek
Rebelius
Pytanie brzmi "Co możemy zrobić,żeby wierni wrócili do wiary w Boga ? " a nie "co możemy zrobić,aby wierni wrócili do kościołów" Od kiedy moja wiara w Boga jest uwarunkowana od postępowania innych ? Mam przestać wierzyć w Boga,bo mój sąsiad woli piwo "Królewskie" od ''Żywca" ?
22Cecylia
@Bóg jest Miłością dobra wiadomość, ale tylko wtedy, kiedy w Kościele będą się nawracać i uświęcać, upodabniając swoje życie do życia Pana Jezusa, a nie demolując Kościół i wierząc w swoje "widzimisię". Rewolucjoniści niech idą precz!
________________________________
@Bóg jest Miłością 25 minuty temu
.... to dobra wiadomość. A Pan może pomóc w ich zbawieniu lub .. zapragnąć wyrzucić ich z Kościoła. Nie tego pragnie chyba Bóg.
adan2
Bóg jest Miłością
================
daruj sobie takie rzygowiny i dupnij se w lep .........ale czymś konkretnym
Bóg jest Miłością
@adan2 napisał : co możemy zrobić ,żeby ludzie wrócili do wiary w Boga ?
to..........wywalić na zbity pysk z kościoła wszystkich żydów ,masonów , modernistów ,pedałów i pedofilów

Tak się mało szczęśliwie dla Pan składa ( bo pragniene nie będzie zaspokojone), że to właśnie dla takich osób Pan Jezus cierpiał i umarł. I dla nich to dobra wiadomość. A Pan może pomóc w ich zbawieniu lub .. zapragnąć wyrzucić ich z Kościoła. Nie tego pragnie chyba Bóg.
Bóg jest Miłością
Trudności pojawiają się w życiu każdego człowieka, nie tylko świętych. To swego rodzaju sprawdzian naszej dojrzałości i roztropności. Mając na uwadze, że często na forum używa się zdania iż >> Boga należy słuchać bardziej niż ludzi ( co jest prawdą)- pragnę zwrócić uwagę, że właśnie tak postępował Ojciec Pio. Mając świadomość tego co wiąże się z faktem złożenia ślubów- zrobił wszystko, aby … Więcej
adan2
Rebelius Jego życiową rolą nie jest
myślenie,tylko pisanie.
==============================
to zupełnie tak jak w twoim przypadku
adan2
co możemy zrobić ,żeby ludzie wrócili do wiary w Boga ?
to..........wywalić na zbity pysk z kościoła wszystkich żydów ,masonów , modernistów ,pedałów i pedofilów
Bóg jest Miłością
Rebelius, być może doszło do przejęzyczenia i chodziło o "marność" otoczenia.
Rebelius
@Bóg jest Miłością nie chcę Ciebie zbytnio martwić,ale obawiam się,że @predex też nie wie,co miał na myśli. Jego życiową rolą nie jest
myślenie,tylko pisanie.
Bóg jest Miłością
predex, nadal nie wiem co miałeś na myśli pisząc o marnotrawności Ojca Pio i siostry Faustyny
predex
Faktem jest, że Święte Oficjum 2 czerwca 1922 roku obłożyło o. Pio zakazem udzielania błogosławieństwa, prowadzenia korespondencji, pokazywania stygmatów. Nakazało odprawiać Msze św. prywatnie oraz przenieść zakonnika z klasztoru w San Giovanni Rotondo. Rok później Pius XI podpisał oświadczenie, w którym Kościół nie stwierdził nadprzyrodzonego pochodzenia noszonych od ponad 10 lat stygmatów … Więcej
Bóg jest Miłością
predex napisał : Ojciec Pio, Siostra Faustyna, Rozalia Celak i wiele wiele innych prześladowanych za życia w kościele, oni też byli marnotrawni...

Byli marnotrawni? A coś bliżej na temat przejawów tej marnotrawności możesz powiedzieć ?
predex
cieszę sie ,że przylączacie się do tej misji wsparcia naszych oddanych kaplanow i wypierania faryzeuszów z kościoła polskiego.

Pokażcie solidarność z walczacymi o kościół Polski , nie siedźcie cicho , nie wolno , wspierajcie swoich kaplanów, krytykujcie faryzeizm w kościele.
predex
rebe-- to dekret jest przyczyną suspensy, nawet rebe nie wie dlaczego jest suspensa, cha cha cha.
ELZBIETA SPITALNIAK
Posluchac kazan ks Natanka. To tak proste abp Jedraszewski.
Kos
Niech słuchają kazań ks. Piotra Natanka.
Nikt nie ma więcej nawróceń.

Króluj nam Chryste
wiaterek
USUNĄĆ MODERNIZM W KOŚCIELE KATOLICKIM,KTÓRY JEST POWODEM ROZKŁADU KOŚCIOŁA A CO ZA TYM IDZIE.....NASZEJ WIARY.....WIARY NASZYCH DZIADKÓW,KTÓRZY BARDZIEJ BALI SIĘ PANA BOGA ANIŻELI LUDZI A TERAZ JEST ODWROTNIE I MAMY CO MAMY I BĘDZIE JESZCZE GORZEJ.....TO DOPIERO POCZĄTEK............NISZCZENIA KOŚCIOŁA A CO ZA TYM IDZIE NASZEJ WIARY A POTEM NIE DZIWMY SIĘ ŻE ISLAMIŚCI NAS ZNISZCZĄ.............
aseret2 lubi to.
Allegro lubi to.
Matricaria
Tychy - Tajemnicze kobiety w chustkach

Kobiety w chustkach nazywają siebie niewolnicami Maryi, gdyż uważają, że wszystko co czynią, czynią z woli Matki Bożej. Spotykają się w miejscu, którego dokładnej lokalizacji nie chcą ujawniać, dlatego też nazywają je podziemiem. Mówią, iż jest ono miejscem objawień. Wizjonerów jest kilku. Kobiety nie chcą ujawniać, kim oni są. Zdradzają tylko, że są to … Więcej
MariaBarbara lubi to.
predex
Wierność kościolowi i |Jezusowi to wg faryzei zło, a brak zgody na niszczenie kościola to tez zło, tekie faryzeje były i są nadal w kościele, i wlaśnie takich kościół nie może sie pozbyc a pozbywa sie najlepszych kaplanów, i to jest dziwny paradoks.
Allegro lubi to.
Rebelius
@predex odszukaj sobie dekret o suspensie,to będziesz wiedział co i dlaczego.
predex
Ale jeszcze żebyś mi powiedzial za co ta suspensa , bo nikt tego nie wie, nawet Biskup Dziwisz , ale ty coś wiesz , to zdradź tą zagadkę.

A Jezus Chrystus nie powinien wg ciebie zalożyć wora.
Allegro lubi to.
Rebelius
A ks.Natanek to powinien założyć wór pokutny i na kolanach pod bramą Kurii krakowskiej przepraszać za wszystko zło,które wyrządził i błagać o przebaczenie. Dopiero po tym akcie pokuty pokornie oczekiwać na uchylenie suspensy.
Matricaria
No cóż,Pan Bóg dopuszcza różne rzeczy,to nie znaczy że można bezkarnie lekceważyć Kościół któremu powierzono klucze władzy.
Domański, najsłynniejszy polski uzdrowiciel i religijny wizjoner, budowniczy prywatnego Sanktuarium Matki Bożej Królowej Wszechświata i Bożego Pokoju, wydawał się wieczny. Matka Boska, która miała przemawiać przez usta Domańskiego prawie trzysta razy, nie wspomniała o … Więcej
predex
To nie kościół czeka na powrot syna tylko syn na przemianę Szawłów kościola w Pawłów.
Niestety to X Piotr ma rację tak jak go miał Ojciec Pio, Siostra Faustyna, Rozalia Celak i wiele wiele innych prześladowanych za życia w kościele, oni też byli marnotrawni - ale zostali świętymi a ich prześladowcy ze wstydem zniknęli z kart historii.
Biskup ma jeszcze szansę przejść do historii jako Paweł na … Więcej
Allegro lubi to.
Matricaria
Objawienia zawsze mam o trzeciej w nocy. Matka Boża pojawia się na chmurce, Chrystus ma kasztanowe włosy i brodę. Po ekstazie wszystko przychodzi mi do głowy, siadam i piszę. Najpierw na brudno, potem przepisuję na maszynie – opowiadał Kazimierz Domański, rencista z Oławy koło Wrocławia. Zapis jego "objawień" jest już dłuższy niż całe Pismo Święte.
Łzy figury, czyli wizjoner kontratakuje

Władze … Więcej
Matricaria
predex"W stosunku do myśli X PIotra to myśli Biskupa są cieniutkie.
Brak tu jakiejkolwiek wizji i wieolkości , nadal maselko maślane w nieskończoność."

No właśnie tak to jest jak się chce Kościół przykrawać tylko dla własnych potrzeb,dla swoich wizji i manii wielkości,dla swojego spełnienia się.Wtedy Biskup staje się kimś "cieniutkim" bo powstrzymuje zapał,bo nie idzie za hasłami jakiejś grupki.… Więcej
MariaBarbara lubi to.
Rebelius
@predex Ty nie pytaj,co Arcybiskup ma ważniejszego do zrobienia tylko co ks.Natanek robi,aby uchylono mu karę suspensy. Na chwile obecną to robi on wszystko,aby suspensę zamienić mu na surowszą karę.
MariaBarbara lubi to.
yaphet
Wiara jest darem łaski, a więc nie pomogą tutaj żadne sztuczki socjotechniczne tylko: modlitwa, wynagrodzenie i pokuta. Co blokuje łaski to każdy wierny wie: profanacja, brak uszanowania, herezja czyli jednym słowem - neokościół.
yuitrel lubi to.
Pokaż 3 polubinia więcej.
predex
Ciekawe jakie ważniejsze sprawy niż zdjęcie kary z niewinnego , gorliwego X mam Biskup.

Chyba nie są dzi Pan ,że to co tu sobie gaworzy jest ważniejsze.

W stosunku do myśli X PIotra to myśli Biskupa są cieniutkie.
Brak tu jakiejkolwiek wizji i wieolkości , nadal maselko maślane w nieskończoność.
Ale może dla Pana to jest ważniejsze niż intronizacja wg Rozalii Celak, czy ratowanie grzeszników.

Więcej
Allegro lubi to.
Matricaria
predex
Wydaje mi się że Metropolita krakowski ma ważniejsze sprawy na głowie niż ekspresowe zdjęcie suspensy z księdza który się absolutnie suspensą nie przejmuje.Sprawa będzie krótka,takie miejsca które sieją bunt przeciw prawowitej władzy kościelnej okłada się interdyktem,i tu będzie podobnie, jeśli ksiądz Piotr nadal będzie chciał kontynuować hodowlę kóz i rozprowadzać prywatne wizje.
Każdy … Więcej
MariaBarbara lubi to.
predex
Niestety nasz Biskup nie zdjął suspensy z X Piotra, co nadal jest w mojej opinii prześladowaniem najgorliwszych kaplanów.

Nie, oliczcie na zmiany , to tylko wygląda na kolejny pozorancki ruch, niczym się to nie różni od poprzedniego prześladowcy.

Szawle dlaczego mni prześladujesz.

Jego pierwszą decyzja powinno być przywrócenie wszystkich należnych praw X PIotrowi.

Niestety na taki gest stać … Więcej