Clicks1.1K

Kraków: modlitwa za Ojczyznę i wdzięczności dla ks. abp M. Jędraszewskiego

mk2017
15
jadwiska and 2 more users like this.
jadwiska likes this.
Quas Primas likes this.
gosiacz1986 likes this.
Święto Matki Bożej Zwycięskiej, Toledo / Hiszpania

„Mój umiłowany Synu, to jest Bóg Ojciec wszystkich niebios i ziemi.” Z powodu marszu modlitewnego Jerycha, wielu i poprzez Moje pomieszanie ludzi, jak na wygnaniu babilońskim, zdejmuję niegodziwych ludzi na świecie. Mój synu, powiedziałem ci że Mój czas w historii zniszczy zło na świecie, ja i całe Niebo będziemy nadal poruszać nas po świecie i …More
Święto Matki Bożej Zwycięskiej, Toledo / Hiszpania

„Mój umiłowany Synu, to jest Bóg Ojciec wszystkich niebios i ziemi.” Z powodu marszu modlitewnego Jerycha, wielu i poprzez Moje pomieszanie ludzi, jak na wygnaniu babilońskim, zdejmuję niegodziwych ludzi na świecie. Mój synu, powiedziałem ci że Mój czas w historii zniszczy zło na świecie, ja i całe Niebo będziemy nadal poruszać nas po świecie i na świecie, aby zniszczyć wszelkie zło na planecie Ziemi.

Nadal mów Moim dzieciom, że muszą zrozumieć, że wszystkie choroby i dysfunkcje pochodzą z grzechów ciała, zwłaszcza aborcji i homoseksualizmu. Moje dzieci muszą zrozumieć, że nie było choroby w Ogrodzie Edenu, zanim Adam i Ewa zgrzeszyli. Potem zostali wyrzuceni, aby w ogrodzie nie pozostało nic złego. Od tego momentu wszyscy ludzie na ziemi musieli żyć w chorobie z powodu swoich grzechów.

Dziś jest tak samo. Gdyby każde z Moich dzieci przestało grzeszyć, padło na kolana i wykonało Dziesięć Przykazań swojego Boga, wszystkie choroby, dysfunkcje i wszystkie grzechy ciała na świecie ustałyby. Tak będzie w Nowym Wieku Pokoju, Nowym Jeruzalem. Moje dzieci wydają się być ślepe i niezdolne do spowodowania, by jakikolwiek grzech na świecie spowodował więcej chorób. Dopóki wszystkie grzechy nie ustąpią, będziecie nadal obserwować burze, problemy zdrowotne, wykorzystywanie seksualne, klęski żywiołowe i wszelkie inne rodzaje cierpienia na świecie.

Obudźcie się, Moje dzieci, i przyznajcie, że wasze grzechy są prawdziwą przyczyną tak wielu cierpień i nadużyć w waszym świecie. To jest Bóg Ojciec, który próbuje dostać się do waszych upartych umysłów, że choroba pochodzi tylko z grzechu, nie od Boga, ale z choroby i grzechu szatana, za którym idziecie.

Miłość, ojciec całego nieba i ziemi. Amen. "
chrystusowiec and one more user like this.
chrystusowiec likes this.
leciutka likes this.