Clicks72.6K

Peklo dole - Kolský nejhlubší vrt (rusky)

Libor Halik
92
Naposled slyšeli křiky z vrtu v r.1994. Pak byl r.1995 projekt zakonzervován. Na podzim 2008 zlikvidovali důkaz o pekle definitivně, tak pokrytecky! Tvrdili, že nemají peníze, ač jim je mezinárodní …More
Naposled slyšeli křiky z vrtu v r.1994. Pak byl r.1995 projekt zakonzervován. Na podzim 2008 zlikvidovali důkaz o pekle definitivně, tak pokrytecky! Tvrdili, že nemají peníze, ač jim je mezinárodní společnosti nabízeli! Rusko, Murmansk. Kolský nejhlubší vrt do zemské kůry na světě zanesený v Guinesově knize rekordů. Hlubší než 12 000 metrů s 12 tisíci vědeckými objevy. Naměřili teplotu 200 stupňů a zaznamenali sténání a křik. Vědci se zděsili - tak je přece popisováno peklo v starých církevních knihách! Mikrofony v šachtě zvuk nahrály (uvnitř filmu je záznam). Zřetelné lidské hlasy. Akademika Davida Gubermana, šéfa projektu, na vědeckých kongresech pronásledují otázkami o nadpřirozených zvucích z nitra Země. Odpovídá: Jejich původ je zatím neznámý. V sovětských dobách na vrtu pracovalo 16 laboratorních týmů, řízených přímo ministrem pro geologii SSSR. Když vrtači vrtali směrem k 13 000 metrům, rozpadl se SSSR. Chvíli předtím se z hloubky ozvaly zvuky podobné sténání a křiku stovek mučených lidí. Vedoucí Azzakov řekl: Jako komunista nevěřím v nebe či Bibli, jako vědec teď věřím v peklo.
bpr
BN
wiadomo od dawna że ten film to fałszywka krąży od dawna w internecie
www.youtube.com/watch link do filmu "Odwiert kolski - Droga do piekła"
huzar
Ciekawy film dokumentalny. Dobrze, żeby ktoś go przetłumaczył na język polski. Dziękuję za zamieszczenie.
Popel
Ale Satan skutečně existuje. V Protivíně říkají: Kdo pije platan, s..e jak Satan!
Růženec
Modlete se za Lolka, aby ho z této špatné adresy Pán Bůh vytrhnouti ráčil!
jirka77
peklo je ale to ti evo opravdu stačí tak málo,že napíší že navrtaly peklo a ty tomu věříš???!!takhle ty si to představuješ,peklo v zeměkouli??
jirka77
toto je kravina
Růženec
Ohnivé jezero čeká na kazitele evangelia.